Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פינקתי את הרכב במלא תוספות חדשות- מאזדה 6 לקצ'ורי 07:

שימו לב! השרשור הזה בן 3324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואוו! פשוט מדהים, רואים שאתה בן אדם אסתטי שחשוב לך כל פרט ברכב וממש כיף לראות אנשים כמוך שדואגים לרכב עד כדי כך.

נהנה לראות את השיפורים הנהדרים שאתה מבצע, תמשיך לעדכן אותנו בכל שלב ושלב. ממש תענוג!

תתחדש, אהבתי מאוד את הריפודים בצורה שאין לתאר. העבודה נראית מושלמת. באמת, איך התחושה של המושבים כרגע לאחר הוספת הכיסוי? מרגיש יותר נוח?

יהיה נחמד אם תוכל לפרט קצת. :)

Seat Leon 1.8T 248Hp//2017

Stage 1 // Revo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הקדמי אם ההכה היא ממש נמוכה , לא יעצרו אותך על זה , בכללי שתדע שזה די מסוכן מכיוון שיכולת הראיה שלך דרך החלון תתממעט מאוד בעקבות זה .

אני אחשוב על זה.

בעיקרון ההשחרה שעשו לי בחלונות האחוריים קצת מבאסת אותי מפאת והיא יצאה בגוון סגול,

אני מתכנן לבצע השחרה מחדש אבל זה כשאסיים לבצע את כל מה שאני רוצה, כשיתפנה לי זמן וכסף אעשה את זה ועד אז

כבר אחליט אם להשחיר מעט גם מקדימה.

נראית מעולה, תתחדש ואל תפסיק להשקיע!

הריפוד באמת לקצ'רי ממש אהבתי.

אין אפילו סיכוי שאפסיק עכשיו, יש עוד המון תכנונים ;)

המושבים מדהימים.

איך התחושה שלהם לעומת מושבים מעור אמיתי?

האמת שלא ממש יצא לי להשוות אותם לעור אמיתי אבל הם לכשעצמם נוחים מאוד,

אני יכול להגיד לך שלשבת מאזדה 6 ברמת גימור פרימיום עם מושבי העור המקוריים הוא מאוד לא נוח,

עד שמצאתי את הרכב שלי חיפשתי גם פרימיום והמושבים של הפרימיום מאוד קשים, כאילו אין ספוג מתחת לריפוד אלא בלוקים של עץ,

מושבי הבד של רמת גימור לקצ'ורי הרבה יותר נוחים, רכים ו''מחבקים'' את הגוף, תוסיף לזה את כיסויי העור המדהימים ויש לך

גם יופי וגם נוחות.

דבר קטן שיכול קצת לבאס הוא הזעה בנסיעות ארוכות, אבל זה משהו שלקחתי בחשבון לפני כן והייתי מוכן להקריב לטובת המראה הכל כך משודרג

ואיכותי של הרכב. מה גם שאני כבר רגיל לזה מהרנו שלי.

עניתי למגיב מעלי לגבי הנוחות של כיסויי העור, התשובה גם מופנית לשאלתך.

וואוו! פשוט מדהים, רואים שאתה בן אדם אסתטי שחשוב לך כל פרט ברכב וממש כיף לראות אנשים כמוך שדואגים לרכב עד כדי כך.

נהנה לראות את השיפורים הנהדרים שאתה מבצע, תמשיך לעדכן אותנו בכל שלב ושלב. ממש תענוג!

תתחדש, אהבתי מאוד את הריפודים בצורה שאין לתאר. העבודה נראית מושלמת. באמת, איך התחושה של המושבים כרגע לאחר הוספת הכיסוי? מרגיש יותר נוח?

יהיה נחמד אם תוכל לפרט קצת. :)

כיף לקבל קומפלימנטים כאלו, תודה רבה.

כבר קלטת שאני נורא משקיען, פדנט ברמות קשות וזו התוצאה של שילוב בין פדנטיות, השקעה ואהבה גדולה של הרכב שלך,

אתה בטח יודע שפה אצל כולנו האוטו הוא הרבה יותר מחתיכת פח וזאת התוצאה.

אמשיך לעדכן את מהלך הפרויקט, שזה לא יטריד אותך ;).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי, עוד שאלה ניתן לחזור למצב המקורי של הריפודים ללא שום חשש?

(במעמד מכירה נניח, במידה והרוכש לא יאהב את השדרוג).

2000 שקל בשביל עבודה כזו, נשמע לי הוגן לחלוטין.

אגב, מה שם הדגם של הריפודים? קצת הלכתי לאיבוד באתר שלהם.

עריכה: קראתי שוב, דגם לקצ'ורי.

אפשר הסבר לגבי התוספת של ה-700 שקלים לתפירה ע"ג המושבים הקדמיים? לא ניתן להלביש?

עריכה אחרונה על ידי sciPoPo

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מדובר בדגם לקצ'ורי אך ש שלל דגמים ועיצובים, אני בחרתי את הלקצ'ורי בשחור עם תפירה כסופה.

תראה, מדובר בכיסוי סך למרות הכל.

נכון, זה נראה סופר איכותי, סופר מקורי וסופר אורגינלי אבל זה כיסוי.

בוודאי שתהיה אופציה לחזור למצב המקורי,

במעמד המכירה שהרוכש יעשה כרצונו, לך זה לא אמור להפריע (מה גם שלא נראה לי שהוא לא יאהב את התוצאה הסופית אבל אוקיי),

הרעיון של התפירה למושב הוא כזה:

במושבים הקדמיים, בייחוד ברכב כמו שלי שיש קימורים ושיפועים בצדדים, כמו של כסא ספורטיבי,

כיסוי עם התקנה סטנדרטית יוצר שטחים מנופחים באוויר מתחת לכיסוי עצמו.

הרעיון בתפירה הוא הצמדת הכיסוי למושב כך שלא יווצר שטח האוויר וכך השילוב כיסוי בהזמנה אישית (לקיחת מידות של המושבים ברכב),

יחד עם תפירת של הכיסויים במושבים הקדמיים (במושב האחורי אין שיפועים וקימורים כך שאין צורך בתפירה למושב), יוצרים

מראה מושלם של ריפודי עור מקוריים לחלוטין בלי שום היסוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים שלך תמיד ללקק את האצבעות. לגבי העור... מיותר. במאזדה שלי יש ריפודי עור מקוריים וזה דראק, זה לוהט בקיץ, קפוא בחורף. בד הרבה יותר נעים.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב זה ? מה זה הכיסאות האלה ?

פולק' שירוקו.

הרכב הוא 2+2 (עם נוחות ומרווח מפתיעים לטובה במושב האחורי, ככה מספרים).

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים שלך תמיד ללקק את האצבעות. לגבי העור... מיותר. במאזדה שלי יש ריפודי עור מקוריים וזה דראק, זה לוהט בקיץ, קפוא בחורף. בד הרבה יותר נעים.

מאוד שמח לקבל קומפלימנט כזה. כל רכב שאני מחזיק בו חייב להיראות כאילו אני היד הראשונה וכאילו אני הוצאתי אותו מהחברה,

הישאיפה שלי להביא את הרכב למצב מכאני וקוסמטי מקסימלי בלי פשרה על שום נקודה או קו.

לגבי העור, זה אינדיבידואלי, אבל בכל זאת זה מחיר שהייתי מוכן לקחת על עצמי, מה גם שזה אף פעם לא הפריע לי בצורה דרסטית,

אני רגיל לזה ברנו שלי, רגיל ברכב של הבוס של אבי ואני רגיל לזה בעבודה שלי.

ניראה ברמה גבוהה יפיפה יותר מהמקורי !

תודה רבה רבה, כיף לקבל מחמאה כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי בעבר הקרוב יונדאי סונטה לוקשרי 2007 עם מושבי עור , זה לוק וסטייל ברמה אחרת , אין מה להגיד , בקשר למושבי העור , זה חם בקיץ אולי בחצי דקה הראשונה , לאחר מכן הטמפרטורה מתאזנת , בחורף זה ממש שטויות , היתרונות של מושבי עור הם גדולים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סובל לראות תוספות חיצוניות, לרוב מדובר על ערסים שההורים שלהם לא נתנו להם תשומת לב שהיו ילדים אז הם מחפשים אותה בכביש.

אבל הרכב שלך נראה ממש טוב ונראה שהופעל פה הרבה טעם טוב.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

iceco ,

יש הבדל ענק בין עור אמיתי " נושם " לדמוי עור .

יש המון סוגי עור אמיתי במכוניות, ואת זה אתה יכול להגיד על ההבדל בין דמוי עור לסוג עור שיש במרצדס, באודי, בלקסוס

ובשאר מכוניות היוקרה.

לי יצא להיפגש ולנהוג כמעט בכל רכב בארץ, ואני אומר לך שסוג העור אמיתי שיש במאזדה 6 פרימיום דור ראשון

הוא סוג עור מאוד פשוט, לא נושם ואין הבדל גדול בין העור של הפרימיום לבין הדמוי עור שלי.

העור התעיישתי שיש אצלי באוטו הוא אפילו איכותי יותר ויפה יותר מריפוד העור במאזדה 6 פרימיום דור ראשון.

אותו סוג עור פשוט ראיתי ביונדאי סנטה פה דור שני (סוג עור פשוט דוחה), רכבי MG הסינים, וכיו''ב.

ההבדל בין עור אמיתי לעור התעשייתי שלי היא אחד ויחיד- העור התעשייתי הוא עור מלאכותי ולא טבעי,

מזמין אותך לחוש עם היד את העור התעשייתי ברכב שלי ותאמין לי שתופתע מהאיכות המדהימה.

לא סובל לראות תוספות חיצוניות, לרוב מדובר על ערסים שההורים שלהם לא נתנו להם תשומת לב שהיו ילדים אז הם מחפשים אותה בכביש.

אבל הרכב שלך נראה ממש טוב ונראה שהופעל פה הרבה טעם טוב.

הכל עניין שם טעם.

ההבדל היחידי שרכב של ערסים הוא רכב בלי פרופורציות, מפוצץ ניקלים

ממש לא שמור בכפפות משי כמו אצלי ומובלט ממקומות לא נכונים.

ניסיתי לשמור על האפקט הזה גם עם הסיוויק שהיתה לי.

מזמין אותך להמשיך ולהתעדכן בתוספות שהרכב יקבל בזמן הקרוב ומקווה שדעתך תישאר דומה גם אז :)

עריכה אחרונה על ידי shlomi6280
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...