Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גניבת ציוד אישי מהרכב ע"י עובד חברת אלדן או: איך פתחתי פה לשטן

fish
שימו לב! השרשור הזה בן 3453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

בעולם דמיוני טוב יותר זה מוגזם, כמו לנעול את הבית. הבעיה שהמציאות שלנו מסריחה, ולך היה יותר מזל מלפותח השרשור.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

12 שנים זה כבר לא מזל לדעתי.

אולי מדובר על חברות אחרות.

בכל מקרה נראה לי הזוי לרוקן את כל האוטו בכל מסירה רק כדי שלא יחטטו ויגנבו דברים.

מה הלאה? אולי אני גם אקח את הטאסות איתי כדי שהמוסך לא ימכור אותן למישהו אחר בתור יד שניה?

להוריד את הריפודים\גופיות בכל מסירה?

בקיצור זה שירות מעליב ביותר וככה דברים לא צריכים להתנהל.

וזה שזה עבד ככה עד עכשיו לא אומר שזה בסדר.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נכון מאד, אבל זו עובדה שזה קורה. אני מקווה מאד שגניבת טאסות וריפודים לא תהפוך לנורמה במוסכים.

לצערינו גניבה של ציוד אישי זה כבר סוג של נורמה (גם גניבה של מסטיקים זו גניבה) ומאחר ואנחנו לא אמונים על אכיפת החוק כל מה שנותר לעשות זה לשמור על הדברים יותר טוב. עצוב, אבל זה הדבר הפרקטי היחיד שאתה יכול לעשות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לרוקן מ'דברי ערך' זה מוגזם. למשל - יש לי ברכב צ'יטה, מצלמת דרך וולנטיין. בכניסת USB יש DOK של 16GB. יש תושבת פרוקליפ יקרה.

בתא המטען יש עוד כמה דברים ששווה לגנוב כמו מטקות ים איכותיות וכו'.. נראה לך שאני אתחיל להעביר את כל זה כל פעם ? אין מצב.

משקפי שמש אני לוקח פשוט כי אני צריך אותם עליי. יש לי גם זוג רזרבי בדלת שנשאר שם קבוע (רודי).

הדבר היחיד שאני לוקח זה את הארנק והטלפון :)

המשקפיים שנגנבו אלו "משקפי רכב" קבועים שלא יוצאים ממנו בדיוק כמו אצלך, רק שאצלי הם מצאו את הדרך החוצה בסופו של דבר :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה אלדן חזרו אלי ויש עדכונים:

אחרי 2 שיחות ממנהלת קשרי לקוחות היא הציעה לי כרטיס זוגי לסרט או שובר לארוחת בוקר לבחירתי.

סירבתי בנימוס והצעתי לה לשלם לי חצי מעלות המשקפיים (כי אחרי הכל גנבו לי משקפיים משומשות ולא חדשות)

היא הלכה להתייעץ עם הסמנכ"ל שלה וחזרה עם התשובה "החלטנו שאנחנו לא מוכנים לפצות אותך בכלום".

כמו כן עלה ביוזמתם נושא הפרסום שלי פה בפורום, שגם על זה הם דאגו להבהיר לי שממש לא אכפת להם כל עוד זה לא פוגע בהם ישירות בכיס, לפחות אמרו זאת במילים יפות :)

אלדן טענו שזה לא עובד שלהם וככל הנראה מהמוסך, כששאלתי עם לפחות הם הפסיקו לעבוד עם אותו מוסך אלדן ענו "נראה לך??"

עצוב מאוד, מבחינתם זה ממש לא מעניין אותם.

מיטל נציגת הפורום של אלדן ניסתה לעזור בכך שיצרה איתי קשר במהירות והעבירה את הפניה שלי לגורם המתאים בעינה ועל כך תודה רבה!

מוזר שאלדן נמנעים מלרשום פה תגובה כלשהיא, אבל כשקיבלו מחמאות הם ידעו טוב מאוד להגיד תודה. מעל 5000 איש צפו בכך שאתם גנבים ואלדן אפילו לא מכבדים את חברי הפורום בתגובה.

האם זוהי הודעה בשתיקה ע"י אלדן או שהם נוקטים בטקטיקה של "נוריד את הראש מתחת למים לשבוע ו5000 חברי פורום מספיק מטומטמים כדי לשכוח מזה"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כזה ראש ישראלי.

הם מוציאים הון על פרסום, שלא לדבר על הפרסומת האווילית הנוכחית: חשבתם [במלרע!] שנגמר? יש עוד! בלה בלה בלה.

אם היו מפצים אותך זה היה שווה הרבה יותר מכל התשדירים שצמודים לביפ של החדשות.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי עם ניו קופל בזמנו, אח"כ עם AVIS, כי לא למדתי לקח.

בטיפול האחרון נעלם לי חטיף שוקולד שהיה תקוע בתא כפפות מעל שנה וזה הקיץ השני שלו שם מסתבר (מרחם על העובד שאכל אותו :)

בכל מקרה מי שעובד בחברות האלה הוא לא העיפרון המחודד ביותר בקלמר, ואין להם תנאים של הייטק או מוסר ערכי גבוה מידי...

במקרה הזה שם החברה לא רלוונטי, הסיטואציה היתה מתרחשת גם בחברה אחרת. להבא תשקיע כמה דקות בלפנות ה-כ-ל כששולחים את הרכב לטיפול.

אני שמתי לב שאפילו "שתו" לי את המסטיקים שהיו בקופסת פלסטיק במחזיק כוסות, כמובן שהיו על הקופסא סימני גריז..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לקחו למתן את המסטיקים ולכן לא היה להם צורך בטיק טק שלך

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 קלוריות אחרי שהם אכלו מסטיקים, אתה יודע כמה קלוריות יש במסטיקים? הטיקטק זה 2 קלוריות יותר מדי בשבילם

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שבוע טוב.

מאז שאני עובד באלדן לא נהגתי להציג את העובדה הזאת על מנת לא ליצור איזושהי פרסומת סמויה,

שלא יבואו אלי בטענות/ מתן אי אילו התראות מופרכות וכיו''ב, מה גם שיש את מיטל (שאני לא מכיר אישית), שהיא מייצגת את החברה

בצורה מסודרת.

אך לאור השרשור שכולו עוסק בעצם באלדן אז אין לי בעיה להיות גלוי לב ולציין את העובדה שאני עובד באלדן.

אז כאחד שמכיר את החברה מקרוב, וכאחד שיודע בדיוק איך מתנהלת העבודה במחלקת ההשכרות ובמחלקה הטכנית

אני יכול לומר ב- 100% שאין שום סיכוי שעובד אלדן גנב לך את המשקפיים (אשמח לדעת באיזה סניף מדובר אם אפשר- שלח לי בפרטי).

בסניף שאני עובד אני שומע על המון מקרים של היעלמויות של ציוד אישי מרכבי הליסינג וההשכרה, על ציוד שניזוק בתוך הרכב כדוגמת טלפון גבוה

שהמסך נשבר וכדומה.

היום זה ממש לא קשה לדעת במי מדובר מהסיבה שהרכבים מצולמים מרגע הכניסה של הלקוח לסניף ועד לקבלת הרכב חזרה ללקוח.

כך שאפשרי לדבר כמעט עם כל בן אדם שבא במגע עם הרכב ואולי לאתר את הציוד האבוד כך שכל עובד אלדן יודע שלא שווה לו להיכנס

לזה. אני יכול להגיד לך שבתוך החברה עושים ביקורות של הנושא הזה ואני שמעתי על מקרה או שניים של עובדים שנפלו בביקורות הללו ופוטרו.

החברה לא יכולה להיות אחראית אם עובד מוסך גנב משהו מן הרכב למרות ששוב, לא קשה גם למצוא את הגנב כי גם המוסכים מצולמים

וכל מי שבא במגע עם הרכב יכול להגיע לתשאול.

סה''כ מדובר במקרים שקורים ואין דרך למנוע את המקרים האלה במאיית האחוזים כי גם עובדי מוסך יכולים לגנוב מבחינה תיאורטית.

בדרך כלל אם לקוח שוכח ציוד אישי ברכב השכרה דואגים לקחת את החפצים עם פתק מוצמד עם מספר הרכב, ושעת החזרת הרכב

כך שניתן יהיה לזהות את הלקוחות והלקוח מגיע ולוקח את חפציו בלי שום בעיה.

המלצה שלי ולא כעובד אלדן- פשוט לא להשאיר ציוד יקר ברכב, מטבעות ושטרות ובכך למנוע את הבעיה.

שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהיה איתך הוגן ואומר את דעתי כלומר מה הייתי עושה במקומך,

ובכן,אם הייתי משוכנע ב 100 אחוז+ראיות מוצקות הייתי תובע אותם,

ולפני כן פונה לעו''ד שישלח להם מכתב,בד''כ זה מסתדר,

כך נהגתי כאשר להבדיל,אשתי החליקה עם הבן במדרגות של בית חולים רמבם,

אחרי שחב' ה''ניקיון'' שהעסיקו השאירה שלוליות של מים במדרגות,

(הבן ניפגע קשה בראש,אשתי עם מכות יבשות,הסתיים בטוב ובנס)

לצאת מול חברה בפורמים צריך אומץ רב,מודה שלי לא היה את האמץ הזה,

מה שכן לאחר פסק דין רשמי,כן הייתי מפרסם ומוציא קיטור.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...