Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גניבת ציוד אישי מהרכב ע"י עובד חברת אלדן או: איך פתחתי פה לשטן

fish
שימו לב! השרשור הזה בן 3459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, גם יומי הגיע...

אז אחרי שרשמתי המלצות פה בפורום כנראה שפתחתי פה לשטן-אני ממליץ לחברי הפורום על חברת הליסינג אלדן וכשבאמת צריך אותם, פתאום אני מרגיש שמשת*נים עלי בקשת.

אז ככה: הרכב הותנע בשעות הערב וישר נידלקו מנורות אדומות בלוח השעונים.

טלפון לחברת אלדן והגיעו לגרור את הרכב.

בתא הנוסעים יש תא יעודי בתקרה למשקפי השמש ולצערי שכחתי אותם ברכב בזמן מסירתו לאלדן.

כשהרכב חזר מתיקון התברר שהמשקפיים נעלמו.

התא עם המשקפיים בוודאות היה סגור מה שאומר שעובד של אלדן או מי שטיפל ברכב מטעם אלדן חיטט וחיפש האם יש מה לגנוב.

לצערי הוא מצא את משקפי השמש שלי שכנראה התאימו לו בול, אפשר אפילו לדמיין שהוא מדד אותם מול המראה ברכב והחליט שהם "יושבים עלי יפה".

פניה למנהל הסניף ולטענתו הוא מוציא מייל דחוף לכל הגורמים הרלוונטים.

פנייה נוספת אליו לאחר יומיים- לטענתו הוציא מייל אך "אף אחד לא התייחס ואפילו לא קיבלתי תשובה שהנושא בבדיקה".

לא נורא חשבתי לעצמי, בשביל מה יש את הפורום?

פנייה זריזה בה"פ למיטל והיא החזירה פידבק מהיר מאוד שהנושא בטיפולה.

לקח יומיים והרגע קיבלתי שיחה מבחור הציג את עצמו כמנהל באלדן,שיחה קצרה עם 4 משפטים:

"אני חוזר אליך לגבי גניבה של משקפי שמש ופניה שלך דרך אתר אינטרנטי או משהו כזה".

"לצערנו אנו לא אחראים ששכחת את משקפי השמש ברכב לפני שמסרת אותו לידינו"

"אנחנו לא יכולים להיותך אחראים על העובדים שלנו שלא ייגנבו דברים מהרכב"

"בפעם הבאה תדאג לעבור על הרכב טוב טוב לפני שאתה מוסר אותו לטיפולנו"

שאלתי האם הם בכלל עשו בדיקה ומישהו הסתכל במצלמות המוסך, גורנישט.

הסברתי שאני מצפה לעזרה מהם בנושא ואולי אפילו לבוא לקראתי, גורנישט.

שאלתי האם הם לא דואגים שיש להם עובד שגונב מהלקוחות שלהם, גורנישט.

שוב חוזרת המנטרה "אנחנו לא אחראים, אין לנו דרך לפקח על העובדים שלנו ואם הם גנבו לך משהו זה באחריותך בלבד".

נקודה לציון- 5 שנים הייתי לקוח של חברת ליסניג אחרת, שנתנה שירות בושה וחרפה, אבל לפחות אצלם לעולם לא נילקח כלום מהרכב.

ולקינוח, הם גם החזירו את הרכב עם שפשוף מגעיל בכנף האחורית, אני עדיין מחכה שהם ייצרו איתי קשר בנושא וישכחו לתיקון.

אז מה למדנו?

1. שיש לפחות עובד אחד גנב באלדן (ואולי אף יותר, הרי יש להם כבר נוהל מסודר בנושא והם מודיעים שהם לא אחראים לכך- זה אומר שאני לא הראשון...) ויותר מכך, לא עושה רושם שלמישהו באלדן אכפת מכך.

2. לי משקפיים חדשות יעלו 700 ש"ח, אני מאוד מקווה שהפוסט הזה יעלה לאלדן הרבה יותר או לכל הפחות ימנע עוגמת נפש מלקוחות אחרים של אלדן שיזהרו שלא להאיר אפילו מסטיק ברכב.

3. רשמתי את הסיפור בקצרה בפייסבוק שלהם, ככל הנראה אלדן מחקו אותו כי נכון לרגע זה הוא לא מופיע.

4. כמובן שלא להשאיר כלום ברכב, הרי הגנב עדיין מקבל משכורת מאלדן, וימשיך לקבל בגיבוי "הנהלים" שהם בעצמם קובעים אותם.

אז אלדן היקרים, מי ייתן ומשקפי השמש שלי יגרמו לכם נחת ואושר.

אני אמנם אמשיך להיות לקוח שלכם כי אין לי ברירה (הרכב מהעבודה) אבל מקווה מכל הלב שאחרים ייזהו וילמדו מהפוסט הזה כיצד צריך להתנהל מולכם, הרי גם אם אני זה ששכחתי את המשקפיים ברכב,בפועל עובד שלכם חיטט לי ברכב, במטרה לגנוב ציוד, גנב משם משקפי שמש ואתם לא מוכנים לבוא לקראתי בחצי שקל פיצוי.

אין מה להגיד, על טעויות משלמים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נכון - זה מקומם וזה מרגיז.

תאר לעצמך אם משקפיים נגנבו - קל וחומר משהו יותר יקר.

אי אפשר לסמוך היום על אף אחד.

לכן צריך לרוקן (פשוטו כמשמעו) את הרכב לפני העברתו לליסינג לצורך כלשהו, תיקון טיפול וכיו"ב.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפני שמאשימים דווקא את אלדן, יכול להיות שאחד העובדים במוסך בו תוקן הרכב גנב את זה.

כמובן שיש סיכוי שאחד העובדים של אלדן גנב את זה, אבל הוא שווה לסיכוי שזה אחד מצוות המוסך.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לשמוע דבר כזה.

אני חושב שחברת אלדן יכלה לפחות במינימום לקחת לשימוע את אותו עובד שלקח את הרכב לטיפול.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי לצערי גנבו מכשיר GPS שהיה בתא המסמכים הנעול. (עם מפתח הרכב...)

התגובה של אלדן היתה זהה.

ואם אתה כותב על מסטיקים, אז חבילת סוכריות שהשארתי פעם נעלמה. אבל לפחות השאירו את העטיפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלדן צודקים.

אין להם שום אפשרות לבדוק מי זה היה.

מה בדיוק ציפית שיעשו, ייפתחו בחקירה, יבררו אלו עובדים נגעו באוטו, יתשאלו אותם... מה בדיוק?

איך?

מי?

האחריות לא להשאיר חפצי ערך ברכב היא שלך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם העובד הכחיש מה הם יכולים לעשות עם זה? יעשו לו פוליגרף?

כמו שאמרו פה, יכול להיות שמישהו מהמוסך גנב את זה.

אני לא רואה דרך בה אלדן כחברה יכולה למנוע את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שחברת אלדן יכלה לפחות במינימום לקחת לשימוע את אותו עובד שלקח את הרכב לטיפול.

אתה יודע מה זה שימוע​?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה זה שימוע​?

כן יודע טעיתי שכתבתי שימוע לא שמתי לב. התכוונתי לבירור מול המנהל הישיר שלו.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שמאשימים דווקא את אלדן, יכול להיות שאחד העובדים במוסך בו תוקן הרכב גנב את זה.

כמובן שיש סיכוי שאחד העובדים של אלדן גנב את זה, אבל הוא שווה לסיכוי שזה אחד מצוות המוסך.

אני לא מסכים עם זה, גם אם גנבו במוסך, זהו מוסך מטעם אלדן והם אחראים לכך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה זה מוסך מטעם אלדן? אני יודע שלשלמה ששצט יש מוסכים בבעלות החברה, אבל אלדן לא מטפלים ברכבים במוסכים מורשים?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלדן צודקים.

אין להם שום אפשרות לבדוק מי זה היה.

מה בדיוק ציפית שיעשו, ייפתחו בחקירה, יבררו אלו עובדים נגעו באוטו, יתשאלו אותם... מה בדיוק?

איך?

מי?

האחריות לא להשאיר חפצי ערך ברכב היא שלך.

יש רצוי ויש מצוי, זה שהם טוענים שהאחריות היא רק שלי, זה לא אומר שזה צודק.

אם היו גונבים לך את הארנק בתוך סניף בנק, היית מבקש שיחפשו במצלמות נכון? בדיוק אותו דבר פה.

אם היו גונבים לך את הארנק בבנק בזמן שבאותו רגע נתון היו שם אך ורק עובדי בנק, לא היית דורש שיחפשו מי זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אלדן, נותנים את הנשמה"

(אבל לוקחים לך דברים מהאוטו!)

מתאר לעצמי שזו הרגשה מגעילה, מקווה שאותו גנב יקבל את מה שמגיע לו.

אהבתי, אני לוקח את זה לחתימה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...