Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גניבת ציוד אישי מהרכב ע"י עובד חברת אלדן או: איך פתחתי פה לשטן

fish
שימו לב! השרשור הזה בן 3451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רמז - when you pay peanuts, you get monkeys

יחס גורר יחס. אם תשלם לעובדים שכר "הייתי משלם פחות, אבל אסור לי לפי החוק", ותתייחס אליהם כמו זבל, אל תתפלא אם יהיו לך עובדים ממורמרים שישנאו אותך ואת הלקוחות, וינסו לדפוק אותך בכל דרך אפשרית, ואלה שלא (שוב פעם, עדיין יש אנשים הוגנים בעולם), אז יתחלפו כל שני וחמישי.

אם תשקיע בעובדים (לא רק כסף, אלא גם כבוד ויחס), תקבל עובדים אחראיים ומסורים. אם לא - אני מתפלא שהעובדים שלהם עדיין לא מעלימים את הרכבים למשחטות בבאקה אל שרקייה.

כנראה יותר משתלם לחברות השכרה בארץ (ולא רק, רוב תחום השירות ככה) להעסיק ציבור סובקרימינלי בשכר מינימום, ולהסתתר מאחורי כסת"חים משפטיים.

ממש לא. זה טיעון רופף מאוד.

מי שגנב - הוא גנב גם עם משכורת של מיליונים.

לא קשור להשקעה בעובדים ולא לגובה המשכורת שלהם.

היחס והמשכורת הנמוכה גורמים למרמור ולניכור למקום העבודה, אך לא ל"השלמת הכנסה" כמתואר בשרשור.

עובד גונב בגלל שיש לו ידיים דביקות ולא בגלל שכר נמוך, גם אם יתנו לו שכר גבוה ותנאים מפליגים הוא יגנוב.

טרונצ'ו - אתה צודק.

זה באופי והיטבת לתאר את זה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ישנו מספיק דרכים למזער מאוד גניבת חפצים אישיים ע" עובדי חברות הליסינג.

ביקורות פתע ע"י הקב"ט, פוליגרף תקופתי רנדומלי, מבחני אמינות וכדומה.

אין זהו תירוץ בכך שחברת הליסינג מתנערת באחריות בכך שיש לה נוהל, זה בדיוק כמו שנציג חברה סלולרית יגנוב כרטיס אשראי של לקוח (הרי יש לו גישה במערכת לעשרות אלפי כרטיסים) ויעשה בוא שימוש, האם חברת הסלולר תתנער מאחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיש - לאחראי שלי, נפתח הרכב "באורח פלא" בחניון, כנראה ע"י שלט מותאם (נפתח בצורה כזו גם רכב סמוך אחר, באותו חניון. וראה זה פלא - שני הרכבים - רכבי ליסינג של אותה חברה) ונגנבו משניהם דברים (יקרי ערך, הרבה יותר מזוג משקפיים יקרות ככל שיהיו, בלי להפחית מערכן).

אמנם, קשה לדעת אם זה נעשה ע"י עובד מתוסכל של הליסינג, או איזה "חובב תדרי שלטים משועמם".

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היחס והמשכורת הנמוכה גורמים למרמור ולניכור למקום העבודה, אך לא ל"השלמת הכנסה" כמתואר בשרשור.

מכאן ועד גניבה הדרך קצרה מאוד. הכל עניין של עד כמה אתה סוציופאט.

אין גנים של גנב. אבל אם אתה משלם גרושים, אתה מושך קהל ברמה נמוכה, שלעיתים קרובות גניבה זאת לא מילה גסה בשבילו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, זה עניין של חינוך (או יותר נכון, חוסר חינוך).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק ישאיר את זה כאן:

המשטרה עצרה כנופיית גנבי רכב שקיבלו סיוע מעובדי חברות ליסינג

[TABLE=width: 70%]

[TR]

[TD=width: 50] [/TD]

[TD=width: 100%] במסגרת מאבקה הנחוש והמתמשך של משטרת ישראל בפשיעה החמורה והמאורגנת, ולאחר חקירה סמויה שארכה מס' חודשים, עצרה הלילה יחידת אתגר של להב 433, 12 חברי כנופיה של גנבי רכב שפעלו בארץ ובשטחי הרש"פ ואשר התמחו בגניבת כלי רכב מחברות ליסינג והשכרה, תוך קבלת סיוע לביצוע העבירות מאת עובדים בחברות אלה. במהלך החקירה נאספו בלהב 433 ראיות נגד חברי הכנופיה ושותפיהם בנוגע לגניבות רכב וקשירת קשר לביצוע גניבות רכב נוספות. פעילותם של חברי הכנופיה התאפיינה בכך ששכרו כלי רכב למספר ימים, שכפלו את המפתח ורשמו את הקוד וכן התקינו מכשיר GPS, על מנת שידעו את מיקום הרכב בהמשך. לאחר החזרת הרכב - נהגו להגיע למקום הימצאו וגנבו את הרכב באין מפריע. עוד עלה בשלב החקירה הסמויה, כי עם חברי הכנופיה נמנו גם עובדים בחברות ההשכרה והליסינג, אשר סיפקו להם קודים עדכניים ומפתחות לכלי רכב פוטנציאליים לגניבה. לאחר גניבת כלי הרכב הם הועברו שטחי הרשות הפלסטינאית בתיאום עם סוחרי כלי רכב לשם פירוק במשחטות. כאמור, בשעות הבוקר המוקדמות בוצע מעצרם של כלל המעורבים , לצד ביצוע חיפושים בבתיהם ותפיסת חומרים רלוונטיים לפרשה ובכלל זה: מחשבים, טלפונים סלולריים, רכוש החשוד כגנוב, כלי רכב ומסמכים .[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני? נראה לך שהייתי מפרסם פוסט כזה שיש איזה שהוא סיכוי של 0.001% שבכלל שכחתי את המשקפיים בבית\הם לא היו באוטו\חלמתי שהנחתי אותם בתא של משקפי השמש ושלחתי את הרכב לתיקון?

אם קוראים לך שמוליק, אז זה סתם צירוף מקרים. דיברתי על מקרה כללי, לא על הפרטי שלך.

בכלאופן, בחרת להתייחס לדבר השולי ביותר מכל מה שכתבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמסיס, פשוט לא הסכמתי עם כל מה שכתבת ורשמתי תגובה ארוכה שנמחקה.

אבל כן, אני חושב שחברת ליסינג ולצורך העניין צריכה לפטר עוד שסירב לעבור פוליגרף כל עוד החברה דאגה להכניס סעיף לבדיקות פוליגרף בחוזה העבודה והעובד קרא אותו, הבין אותו וכמובן חתם עליו.

העובד לא מוכן לבדיקת פולגרף? שיתכבד כבודו ולא יתחיל לעבוד במקום שמבצע בדיקות, מודיע על כך לפני תחילת ההעסקה וגם מחתים על הסכמה בנוסף.

וכן, אני מכיר המון חברות שמכניסות סעיף הסכמה לבדיקות פולגרף תקופתיות וגם מבצעות רנדומלית בדיקות בקרב העובדים.

הפתרון הפשוט הוא לא להשאיר דברי ערך ברכב? הרי ברור (וגם רשמתי) שהמשקפיים נשכחו בתא שלהם, הם לא הושארו בכוונה על הדשבורד עם פתק "עובד אלדן\מטעמה יקר, תתחדש!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו, סחטיין על היוזמה שלהם לבצע דבר כזה, אין גבול לרעיונות ^^

סחטיין למי ? לגנבים או למשטרה ?

(מצטער - אבל כאשר אתה כותב תגובה סתומה-בלומה כזו - אתה צריך להסביר או לא לכתוב אותה).

לגנבים ? - ניתן להתווכח על זה (איזה רעיון מיוחד ?! אין פה תיחכום מיוחד, או פשע נועז שמשאיר אותך פעור פה. יש משת"פים מגעילים מבפנים).

למשטרה ? - הרי זה תפקידה (ואז באיזו יוזמה מדובר ?! ואולי מגיע להם צל"ש מכוון ששם היחידה עלה לחדשות לאחרונה שלא במובן החיובי ?!)

עריכה אחרונה על ידי חולגי
איות

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה משוואה פשוטה. החברה בעזרת הסרת האחריות מעבירה לעובדים שגניבה מרכבי לקוחות זה בסדר גמור.

אין שום נזיפה, שום לקיחת אחריות ונותנים ללקוח ללכת לחפש את החברים שלו. מכאן שגניבה בחברות האלה היא לגיטימית וזה לא עומד להפסק

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כן, אני חושב שחברת ליסינג ולצורך העניין צריכה לפטר עוד שסירב לעבור פוליגרף כל עוד החברה דאגה להכניס סעיף לבדיקות פוליגרף בחוזה העבודה והעובד קרא אותו, הבין אותו וכמובן חתם עליו.

אל תשכח שגם עם פוליגרף יש טעויות, ואתה לא היית מוכן שיהיה עליך "כתם" של אחד שיצא שקרן בפוליגרף, גם אם זו בכלל טעות בבדיקה.

לא צריך לרוץ ישר לקיצון, אפשר לעשות דברים כמו שהעלו פה בשרשור, כמו בדיקות מדגמיות, בהן משאירים חפצי ערך/כסף ברכב,

ועושים אח"כ בדיקה לראות אם משהו חסר, או תחקורים רציניים יותר של תלונות על מקרי גניבה. כמו כן, אל תשכח שהרכב נשאר במוסך,

וגם שם יש הרבה עובדים, לא תמיד זה מוסך של חברת הליסינג, וגם אם כן, לא תמיד העובדים שם הם של חברת הליסינג.

יש שם גם לקוחות, סתם עוברי אורח, שליחים, ספקים, ואתה לא יכול לפקח על הרכב ב 100%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמסיס, פשוט לא הסכמתי עם כל מה שכתבת ורשמתי תגובה ארוכה שנמחקה.

העובד לא מוכן לבדיקת פולגרף? שיתכבד כבודו ולא יתחיל לעבוד במקום שמבצע בדיקות, מודיע על כך לפני תחילת ההעסקה וגם מחתים על הסכמה בנוסף.

וכן, אני מכיר המון חברות שמכניסות סעיף הסכמה לבדיקות פולגרף תקופתיות וגם מבצעות רנדומלית בדיקות בקרב העובדים.

הפתרון הפשוט הוא לא להשאיר דברי ערך ברכב? הרי ברור (וגם רשמתי) שהמשקפיים נשכחו בתא שלהם, הם לא הושארו בכוונה על הדשבורד עם פתק "עובד אלדן\מטעמה יקר, תתחדש!"

העובדה היא שפיטורים על סמך פוליגרף יחשבו כפיטורים בחוסר תום לב. המעסיק בד"כ חוטף מבית המשפט.

סיכום קליל שמישהו עשה: http://shil.haifa.ac.il/shil2/jsp/general/Article.jsp?aid=1662&cid=4

בנוסף, לא ענית על השאלה - איזה מעסיק יסכים לשלם 10% תוספת, או אפילו 5% תוספת למחיר הליסינג בשביל זה?

אני לא מכיר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אם מקום העבודה שערורייתי, הלקוח לא אשם.

אף אחד לא האשים את הלקוח. ברור לכולם שיש גנב ושהוא אשם.

רק לך תוכיח מיהו ואם הוא בכלל עובד באלדן...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...