Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גניבת ציוד אישי מהרכב ע"י עובד חברת אלדן או: איך פתחתי פה לשטן

fish
שימו לב! השרשור הזה בן 3452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהיה איתך הוגן ואומר את דעתי כלומר מה הייתי עושה במקומך,

ובכן,אם הייתי משוכנע ב 100 אחוז+ראיות מוצקות הייתי תובע אותם,

ולפני כן פונה לעו''ד שישלח להם מכתב,בד''כ זה מסתדר,

כך נהגתי כאשר להבדיל,אשתי החליקה עם הבן במדרגות של בית חולים רמבם,

אחרי שחב' ה''ניקיון'' שהעסיקו השאירה שלוליות של מים במדרגות,

(הבן ניפגע קשה בראש,אשתי עם מכות יבשות,הסתיים בטוב ובנס)

לצאת מול חברה בפורמים צריך אומץ רב,מודה שלי לא היה את האמץ הזה,

מה שכן לאחר פסק דין רשמי,כן הייתי מפרסם ומוציא קיטור.

בהצלחה.

אני לא יודע אם לפותח השרשור שיש הוכחות חותכות נגד אלדן אבל במידה ואין לו משהו מוצק,

איך בדיוק אפשר להוכיח שעובד אלדן גנב? אולי מדובר בעובד מוסך? משנע? לקוח של המוסך שעשה סיבוב בין המכוניות ולקח את החפץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני יכול לומר ב- 100% שאין שום סיכוי שעובד אלדן גנב לך את המשקפיים (אשמח לדעת באיזה סניף מדובר אם אפשר- שלח לי בפרטי).

עם כל הכבוד, אין לך יכולת לקבוע את הדבר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי יכולת מלאה ב- 100%, אתה צודק, אבל מהיכרות שלי

עם לא מעט נהגים (אם בכל זאת עובד אלדן גנב אז מרבית הסיכויים שמדובר בנהג),

קשה לי להאמין שנהג מספיק טיפש לעשות את המעשה הזה. אני כמעט בטוח שלא מדובר בעובד אלדן

אבל נכון, אין לי יכולת מלאה לקבוע את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב, אני אנחש (ותקן אותי אם אני טועה) שאתה עובד מן המניין באלדן, לא אחד מהקודקודים או מהחתולים השמנים שם, אין שום סיבה שתשים את הראש שלך בתוך הסיפור הזה, למרות שנראה שאתה מנסה להגן על החברה שבה אתה עובד, היה שהעובדה שפתאום הקפצת את הנושא אחרי חודש שהוא שקע לא תבוא טוב בעיניים לאחד הקודקודים שם, אתה תמצא את עצמך בחוץ, בלי שום סנטימנטים מהחברה, חבל על המשרה שלך.

לטובתך, עדיף שתשאיר את הנושא לאנשים שזה המנדט שלהם בחברה, החברה לא תרוץ להגן עליך אם משהו יקרה ותצטרך הגנה, תשאיר את הסנגוריה על החברה לאנשים שלא כ"כ קל להחליף אותם, לטובתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שחשבתי קצת לפני שהגבתי כאן בנושא ודי חיכיתי לתגובות מהסוג שלך.

כן, אני עובד מן המניין, כמו 90% מעובדי החברה.

אני ממש לא בא להגן על מישהו העניין הוא שכעובד החברה אני מצליח לראות ולהבין את הסיטואציה גם מהצד השני של הדלפק זה הכל.

סה''כ מדובר בתופעות שבוודאי לא קרו רק באלדן אבל כאחד שהמכוניות התקולות/ לפני טיפול/ וואטאבר, מגיעות אליו אז אני יודע

ומכיר את כל השלבים של מה שקורה מרגע מסירת הרכב מהלקוח ועד לרגע חזרתו ללקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לומר ב- 100% שאין שום סיכוי שעובד אלדן גנב לך את המשקפיים (אשמח לדעת באיזה סניף מדובר אם אפשר- שלח לי בפרטי).

סה''כ מדובר במקרים שקורים ואין דרך למנוע את המקרים האלה במאיית האחוזים כי גם עובדי מוסך יכולים לגנוב מבחינה תיאורטית.

יש סתירה בין שתי הפסקאות...

זה שאלדן נוקטת באמצעים למנוע גניבות, זה מראה שגניבות אכן קורות, גם אם לא מדובר בתופעה נפוצה (גם בזכות הפעולות שנעשות).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה לחיים: לעולם אל תדבר בשמן של חברות גדולות,

אלא אם כן מינו אותך לתפקיד ואתה מקבל שכר בהתאם.

אילו היה זה עסק משפחתי קטן שאתה אחד השותפים בו, דיינו,

אבל זה לא המצב.

בעצם, אחדד: אסור לך לדבר בשם החברה, גם ברמה המשפטית.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנס ומה אתה חושב שעובד אחר שכן ממונה על העניין הזה היה אומר?

בדיוק מה ששלומי אמר והם ינסו להמציא אלף סיבות.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלומי אמר או לא אמר זו לא הנקודה.

הוא דווקא נתן נקודת מבט טובה של עובד מתוך החברה.

העובדה היא שעובד צריך להזהר לא לכתוב בשם החברה בה הוא עובד, אם זהו לא תפקידו, כי מישהו בחברה עלול לא לראות זאת בעין יפה.

למשל, שהוא הקפיץ את השרשור הזה שוב...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, סך המטרה בהקפצת הנושא ומתן הסבר מנקודת הראייה שלי היא לא להגן על אף אחד והנה אני אומר את זה בצורה הכי ברורה שיש.

סך הכל אני מנסה לומר שמזווית הראייה של הלקוח נדמה שתמיד החברה אשמה והיא זו שנותנת את השירות הרע, עובדיה שגונבים

ציוד אישי של לקוח וכדומה- זה לא תמיד כך.

כעובד אני יכול להעיד שמנקודת מבטו של עובד יש לא מעט הסברים וישנם לא מעט מקרים שקורים שאין ידו של עובד קשורה לנושא,

ושזה יכול להיות המון סיבות שלא בשליטתה של החברה.

אין פה הגנה ספציפית על אלדן, ובאותה מידה זה מקרה שיכל לקרות לחברת אלבר, לצורך העניין, והייתי אומר את אותו הדבר פשוט מזווית ראייה יותר אובייקטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון מהצד שלי:

אתמול התקשרו לתאם לי טיפול לרכב לשבוע הבא, ונמסר לי ע"י הנציגה במפורש לקחת איתי מהרכב כל דבר בעל ערך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השטיחים בעיה שלהם, אם יעלימו אני ממשיך להשתמש ברכב ככה, להם יישאר מלא בוץ בריפוד של הרצפה, ועכשיו מתחיל החורף אז בכלל...

אני לא מתכוון להשאיר שם משקפי שמש ולא את ה-G1WH ולא את הדיבורית ולא מטענים ולא זרוע של הפלאפון.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוציא את השטיחים וגם את הגומיות של הדוושות.

עריכה,

עזוב, קח איתך גם את השקע של המצית.

הגשמים מתקרבים, קח גם את המגבים.

אולי שווה לשקול לקחת גם את המצבר והאפודה הזוהרת.

בתור לקוח הייתי מצפה לקבל את הרכב כמו שנתתי אותו, ולא משנה מה השארתי בפנים.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...