Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'מפיון מוטורס מסרבים לטפל במסגרת האחריות בפנסים שנסדקו ונשרפו

Avilun
שימו לב! השרשור הזה בן 3518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב שלא נסחפת עם הכותרת. הייתי בטוח שכבר חפרו לך מנהרה התקפית מתחת לחניה, יצאו משם וירקו עליך בדם קר. סביר להניח ששמת נורות חזקות כדי לטגן, לסנוור ולעוור את אלה שבאים מולך וזאת התוצאה. זה כמו שתשים מנוע רקטי בפיאט 500 ותגיד שהשלדה מתעוותת בקיק דאון. אגב, אתה מוזמן לקנות מיצובישי ולהחליף כל חודשיים נורות קדמיות ולשמוע מהמוסך שלהם "ככה זה, אין מה לעשות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מכיר את מה שאתה מתאר.

סדקים ושריטות מהחלק הפנימי של הפנס נכון?

היה לי משהו דומה,בפנס הקדמי השמאלי.

אם אתה מסתכל מבחוץ זה נראה כאילו יש טיפות מים על הנורות (קצת בלתי אפשרי כי הפנס אטום)

הייתי במוסך מורשה שניסו לתקן ולנקות ללא הועיל.

משום מה בסוף זה עבר לבד (קרה בחורף לפני חצי שנה בערך)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור מבזבז את זמנו כאן. חלק מהמגיבים כבר קבעו על סמך מידע פנימי, ככל הנראה, כי בוצע שימוש בנורות סיניות לא מתאימות כדי לסנוור את כולם.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההיכרות שלי עם פותח השרשור, לא נראה לי שישים נורות סיניות זולות מאיביי באיביזה שלו, או כל דבר סיני אחר.

וגם אם כן, אני לא מבין מה הקשר בין נורות סיניות לסדקים שמופיעים.

אני מקווה שאבי יעלה תמונות בקרוב כדי שנוכל לדעת במה מדובר.

אם לא, מחר אצלם תמונות של הפנסים באוטו שלו ואעלה לכאן כשירות לציבור :lol:

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שלא נסחפת עם הכותרת. הייתי בטוח שכבר חפרו לך מנהרה התקפית מתחת לחניה' date=' יצאו משם וירקו עליך בדם קר. סביר להניח ששמת נורות חזקות כדי לטגן, לסנוור ולעוור את אלה שבאים מולך וזאת התוצאה. זה כמו שתשים מנוע רקטי בפיאט 500 ותגיד שהשלדה מתעוותת בקיק דאון. אגב, אתה מוזמן לקנות מיצובישי ולהחליף כל חודשיים נורות קדמיות ולשמוע מהמוסך שלהם "ככה זה, אין מה לעשות".[/quote']

אתה מגן כל כך יפה, במשך זמן ובאומץ מרשים מול כל המקטרגים כאן, על פולקסוואגן, אז לשם מה ההיסחפות הזו אחרי תאוריות שהקשר היחיד ההגיוני בינן לבין תמונת המציאות שעלתה עד עכשיו, הוא שהמדובר בתאוריה אחת אפשרית מני רבות אחרות. למה "סביר להניח" ויותר מכך למה אתה מטיל בו את הענין הזה שכל שהוא רוצה הוא לסנוור אחרים, אתה באמת חושב שכל מי שיש לו טענות נגד חביביך חייב להיות מין רשע כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שלא נסחפת עם הכותרת. הייתי בטוח שכבר חפרו לך מנהרה התקפית מתחת לחניה' date=' יצאו משם וירקו עליך בדם קר. סביר להניח ששמת נורות חזקות כדי לטגן, לסנוור ולעוור את אלה שבאים מולך וזאת התוצאה. זה כמו שתשים מנוע רקטי בפיאט 500 ותגיד שהשלדה מתעוותת בקיק דאון. אגב, אתה מוזמן לקנות מיצובישי ולהחליף כל חודשיים נורות קדמיות ולשמוע מהמוסך שלהם "ככה זה, אין מה לעשות".[/quote']

ונהגת עם אורות דולקים ביום,והשתמשת באור גבוה,ובכלל חם מאד בארץ.

מצטרף לבקשה לתמונות,אולי תקבל ייעוץ איך לטפל בעצמך בלי טובות של צ'מפיון..

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מגן כל כך יפה, במשך זמן ובאומץ מרשים מול כל המקטרגים כאן, על פולקסוואגן, אז לשם מה ההיסחפות הזו אחרי תאוריות שהקשר היחיד ההגיוני בינן לבין תמונת המציאות שעלתה עד עכשיו, הוא שהמדובר בתאוריה אחת אפשרית מני רבות אחרות. למה "סביר להניח" ויותר מכך למה אתה מטיל בו את הענין הזה שכל שהוא רוצה הוא לסנוור אחרים, אתה באמת חושב שכל מי שיש לו טענות נגד חביביך חייב להיות מין רשע כזה.

אף אחד לא קרא לו רשע ולא האשים אותו בכלום אז אל תכניס מילים בשמי על דעת עצמך. הניסיון שלי עם צ'מפיון הוא חיובי לגמרי למעלה מעשור ואין סיבה שאני לא אחלוק אותו עם אחרים, בדיוק כמו שכמה אחרים חולקים פה את השנאה שלהם למותג. בפעם האחרונה שבדקתי, אנחנו עדין דמוקרטיה. צר לי שאנחנו לא חולקים את אותן דעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'וני,

אין בעיה עם זה שאתה לקוח מאושר של צ'מפיון.

הבעיה היא דווקא עבור צ'מפיון כי אם בודקים סטטיסטית את הפידבקים של צ'מפיון פה בפורום- אתה היוצא מן הכלל בקרב כלל לקוחות צ'מפיון שמקבלים שירות לא טוב.

פותח השרשור,

תעלה תמונות של הנזק כדי שנבין על מה מדובר ואולי נוכל להבין איך זה נגרם והאם באמת יש למה לבוא בטענות לצ'מפיון.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שבפורום צ'מפיון חריגים לרעה אבל הפורום לא מייצג את כל שוק הרכב הישראלי.

הם מוכרים אלפי רכבים בשנה ללקוחות פרטיים, למעשה הם היבואן הכי גדול במגזר הפרטי, ועדיין אתה לא שומע את קולות אותם הלקוחות המרוצים פה, כי מה לעשות לאנשים מרוצים יש דברים יותר טובים לעשות מאשר להעלות פידבקים.

אתה כן שומע את ה100 בשנה (הגזמתי) שנתקלים בבעיה כזאת או אחרת ומקבלים תשובה לא מספקת.

אבל מה זה 100 מתוך 23K רכבים שהם מסרו ב2013?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצורפות תמונות הפנסים שאבי שלח לי.

אבי יתחבר בערב ויעלה תמונות גם בחושך, כי בחושך רואים את זה הרבה יותר טוב.

גם שאלתי אותו על עניין הנורות והוא אומר שמדובר בנורות מקוריות.

image (1).jpeg

image (2).jpeg

image (3).jpeg

image.jpeg

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שבפורום צ'מפיון חריגים לרעה אבל הפורום לא מייצג את כל שוק הרכב הישראלי.

הם מוכרים אלפי רכבים בשנה ללקוחות פרטיים, למעשה הם היבואן הכי גדול במגזר הפרטי, ועדיין אתה לא שומע את קולות אותם הלקוחות המרוצים פה, כי מה לעשות לאנשים מרוצים יש דברים יותר טובים לעשות מאשר להעלות פידבקים.

אתה כן שומע את ה100 בשנה (הגזמתי) שנתקלים בבעיה כזאת או אחרת ומקבלים תשובה לא מספקת.

אבל מה זה 100 מתוך 23K רכבים שהם מסרו ב2013?

אתה גם לא שומע את התלונות של בעלי יתר ה-23K מכוניות, נכון?

פורום שיש בו לא מעט משתמשים פעילים הוא מדגם סטטיסטי לא רע בכלל שממנו אפשר ללמוד לא מעט.

נכון, יש לאנשים מרוצים דברים יותר טובים מאשר לפתוח שרשור במיוחד כדי לתת פדבק חיובי.

אמממממ............חחחחחחח........( אני לא צוחק, פשוט נתקע לי משהו בגרון).

אבארת'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח ש50% מהסטטיסטיקות בכלל לא נכונות. :wink:

הפורום הזה מייצג חובבי רכב, שזה אחוז שולי-עד-אפסי מכלל האוכלוסיה (בארץ לפחות) ואותם אנשים שקונים VW כי "גרמני טוב, קוריאני חרא, תראה איך הדלת נטרקת!" לא מקבלים פה שום במה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאם הנורות מקוריות והנזק נגרם מעצמו, היצרן אמור להחליף.

אבל ...כשקנית את הרכב, לא היית מודע לשירות של צ'מפיון? לא ידעת שאתה מכניס את הראש למיטה חולה?

חשבת שלך זה לא יקרה? אמרת לעצמך שאם לך תהיה בעיה יטפלו בך טוב?

אז הנה, בבקשה. שהמקרה שלך יהווה תמרור אזהרה נוסף לאלו ששוקלים אם לקנות מכונית מהיבואן הנ"ל.

מקווה בשבילך שזה יסתדר על הצד הטוב ביותר, ושתצא בסופו של דבר מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח ש50% מהסטטיסטיקות בכלל לא נכונות. :wink:

הפורום הזה מייצג חובבי רכב, שזה אחוז שולי-עד-אפסי מכלל האוכלוסיה (בארץ לפחות) ואותם אנשים שקונים VW כי "גרמני טוב, קוריאני חרא, תראה איך הדלת נטרקת!" לא מקבלים פה שום במה.

ועדיין, הפורום עדיין מייצג מדגם לא רע.

אם תבדוק בקרב חברי הפורום את אחוז הלקוחות שמרוצים מהשירות אותו הם מקבלים מהיבואן של רכבם כנראה שבקרב חברי הפורום צ'מפיון לא יככבו.

אבל למרות ההתעלמות האלגנטית אני אקשה עלייך, מה אתה חושב על אבארת', יש מצב שהלקוחות של המותג הזה מקבלים שירות טוב יותר?

מרק, כן אני מאלה.

רוצה לפרט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...