Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווקס למתחילים

שימו לב! השרשור הזה בן 3613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כחודש פתחתי שרשור בו ביקשתי המלצות לחומרים לניקוי שגרתי ואכן פעלתי עד כה לפי ההוראות. תודה לעוזרים!

עתה ארצה לעלות מדרגה ולבצע ווקס לרכב ומכאן שיש לי שתי שאלות:

1. על איזה ווקס אתם ממליצים לדיטיילר המתחיל (שלא יהיה קשה מדי ליישום)? יש לציין כי אינני מעוניינת להשקיע בצורה מטורפת בתור התחלה.

2. כיצד עליי לבצע בפועל את הווקס?

אציין שצבע הרכב הוא אפור-עכבר מטאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתי מציע להתחיל בווקס זול,כמו זה:

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%90%D7%95%D7%98%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%A9-%D7%95%D7%95%D7%A7%D7%A1-Carplan

הוא נותן ברק ממש טוב,אבל לא מחזיק להרבה זמן,הסיבה שאני מציע לך להתחיל בווקס זול,זה לראות אם את מתחברת לזה,אולי תגידי לעצמך שזה מעייף ואת לא אוהבת את,אם תראי שאת בעניין תשתמשי בו,ואחרי זה תעברי לווקס יקר יותר שיהיה עמיד יותר.

מציע לך לראות סירטונים בYOUTUBE ככה אני למדתי וזאת השיטה הכי טובה,חשוב לשים לב שאם יש לך פלסטיק לא צבוע,לא למרוח עליו את ווקס,ואם בטעות גלשת ישר לנגב.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

ברכות על ההחלטה לשמור על הרכב ולטפל בו, זה כיף מאוד כשזה נעשה ידני!

להלן הווקס שאני אישית משתמש בו כבר שנתיים ומאוד מרוצה מהברק שלו והשמירה על הצבע, תוכלי גם לראות כיצד קל מאוד ליישם אותו ואכן גם הוא נוזלי

http://www.youtube.com/watch?v=RWE1s3dEHNk

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן נסי מה שהציעו לך, התחילי בערכה זולה יותר ואם זה נראה לך או את רוצה יותר ברק ושמירה על הצבע...נסי את הערכה שאני עושה בה שימוש.

בהצלחה ונשמח לתמונות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווקס טוב יעלה באזור ה-150 ש"ח לאריזה ויספיק ל3-4 שנים.

אם את לא רוצה להשקיע כזה סכום במשהו שלא בטח שתרצי אפשר לקנות אריזות התנסות של דודו ג'וס (וקס ברמה בינונית+ כמו המגוואירס, עולה 55 ש"ח ומספיק ל3-4 יישומים, שזה שנה בערך) או חברות אחרות (בד"כ יעלה יותר) או לקנות ממישהו חומר מיד שניה- חצי\ רבע\ לא יודע כמה אריזה של וקס טוב ולהתנסות

יש בדביקים שירשור קניה\ מכירה שיעזור לך.

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור התחלה כדאי להשתמש בווקסים זולים. עדיפות ליד שנייה.( יש בלוחות הרבה כלל שלי הרבה קארפלן)

1. על מנת לצבור שעות ניסיון בטכניקת יישום.

2. כדאי לדעת אם התחום מעניין אותך.

עדיפות לווקסים קלים ליישום. (לא מחייב נוזלי -"אוטופיניש" קל למריחה/הורדה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את נמצאצ באזור הדרום אני יכול לתת לך חינם חצי בקבוק של טארטל ווקס אייס( כמובן כשהמצב הביטחוני ירגע) . הוא מאוד קל ליישום ונותן מראה מאוד יפה אך העמידות שלו לא משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההצעה, Tal_k.

קיבלתי לניסוי את הווקס שrinor81 הציע. אני אנסה לבצע את הפרוצדורה הזאת בפעם הראשונה בקרוב.

נראה מה יהיו התוצאות ואעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי רק לעדכן כי ביצעתי לראשונה ווקס לרכב. הלך לא רע יחד עם החומר ש-Rinor81 הציע.

הרכב מבריק ונקי, אם כי יש פגמים שלא ירדו עם הפלסטלינה. כנראה שצריך משהו קשה יותר.

הבעלים הקודם של הרכב כנראה לא דאג ללשלשת ציפורים, ולכן יש סימני צריבה על הפח. בעיקר על הגג, אבל גם על החלק הקדמי של הרכב.

חייבת להודות שהתוצאה הסופית גורמת לתהליך להיראות קצת יותר נסבל, אבל זו עבודה לא פשוטה.

תודה לכולכם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...