Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה, עוד סיבוב בעזה?

mystopp
שימו לב! השרשור הזה בן 3528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המצרים דרשו ראשית שישראל תתחיב לנסיגה מלאה מסיני ומעזה

אתה רוצה להגיד לי שיכלנו להחזיר את עזה ב 71 ולהפתר מהחולה הרעה הזו כבר אז? :crazyeyes:crazyeyes:crazyeyes

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בגירה, לפי מה שפנדוב הזכיר כאן, מסתבר שהיו אנשים שהבינו שעזה זו חולה רעה כבר בשנות ה50. חבל שלא הקשיבו להם.

יהודה, ההצעה של סאדאת, כפי שאתה מביא אותה, נשמעת מן הסתם כמשהו שאין סיכוי שישראל הייתה חותמת עליו. עם זאת, לפי המעט שאני יודע, מ"ומ ביננו לבין המצרים היה יותר מורכב מזה, והייתה גם סרבנות ישראלית להצעות מצריות יותר הגיוניות מזו. נראה לי שכבר המלצתי על הספר הזה בעבר. ממליץ לך לקרוא את עמודים 226 - 228 שם, סתם כדוגמא. שם, לדוגמא, נטען שישראל הפילה את ההצעה המצרית לפתוח את תעלת סואץ ב-1971, תמורת נסיגה חלקית כלשהי של צהל מהאזור, ולא נתנה הצעה קונקרטית של ממש במקום. לפי מה שנטען שם, זה לא היה המקרה הראשון או היחיד בו יוזמות מדיניות נפלו דווקא בגללה הגישה הישראלית - שגם, כפי שכבר כתבנו פה, הייתה לגישת "מה שהיה הוא מה שיהיה". לא שאני אומר שהאשמה על זה שלא הגענו להסכם היא רק של הצד שלנו, אבל היא גם שם ולא רק אצל המצרים. השינוי בגישה לאחר המלחמה היה לא רק אצל הערבים, אלא גם אצלנו, וזה לא היה מקרי.

אגב, הסכום השלום עם מצרים הוא הסבר טוב בעייני למה אין לנו ברירה אלא לדבר עם החמאס. הם היו אויבים לא פחות מרים שלנו, הם עדיין לא חובבי ציון גדולים ועם זאת, הסכם השלום איתם החזיק אפילו בתקופת השלטון הקצרה של האחים המוסלמים. גישת ה"ערבים תמיד רק ירצו להשמיד אותנו" הוכחה כלא נכונה, לדעתי לפחות, על סמך ההסכם איתם (ואולי גם עם ירדן).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי ניתן יהיה להדבר עם החמאס לאחר שיחטפו מכה כה אנושה ויפנימו שישראל היא אגוז מאוד קשה לפיצוח. ב 73' גרמנו למצרים להבין זאת, למרות המחיר ששילמנו. לדאבוני טרם הגענו לשלב הזה עם החמאס ולפי איך שזה נראה ולמרות שמדובר בעידן שונה, חמאס לבינתיים מבינים שיש להם עסק עם כוסיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה - אוי ואבוי אתה מצטט לנו מויקיפדיה, איך אתה מעז? :lol:

--------------------------

אז מסתבר ששותף ידוע ומוכר של ארגון בצלם הוא מחבל (לשעבר?) שהורשע וישב בכלא שנתיים על השתייכותו ל"חזית העממית לשחרור פלסטין" ועל גיוס פעילים לטרור.

מקור

נניח שעד עכשיו הם לא ידעו על העבר שלו ועל ההרשעות שלו (לא אמין במיוחד כי הם תמכו בו בהליכים משפטיים, סביר להניח שהמדינה חשפה את העבר הביטחוני שלו, אבל נניח).

אז נניח שעד עכשיו זה היה שיתוף פעולה ברשלנות.

עכשיו שהעבר שלו ידוע ופורסם, והוא טרוריסט מורשע, והם יודעים זאת, האם הם יפסיקו את הקשרים איתו?

אבל זה לא הכל, מסתבר שלפי מנכ"ל "בצלם" חמאס הוא בכלל לא ארגון טרור

מקור

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא באמת צריך שבצלם יגידו לך שחמאס אינו טרור.

שכחת את השיווק והפרסום שעשו אנשי חיזבאללה לעיתונאים מאירופה בלבנון #2 ב2006?

מראים בניינים שהפגזנו ושואלים את העיתונאים "אין כאן אנשי טרור,אנו שוחרי שלום" או שקר כלשהו.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא צריך ש"בצלם" יגידו לי שהחמאס ארגון טרור, אני יודע זאת בעצמי (גם ארה"ב יודעת זאת).

אבל הסירוב שלהם להכיר בזה שהוא ארגון טרור אומר המון

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך לפעמים אתה מסתכל על מעשה של מישהוא ואתה לא מצליח להבין מה לעזאזל עבר לאידיוט הזה בראש?

AP0AXLP101-Main-2014-08-13T00-21-28.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יותר גרוע מזה, איך בתמונה הבודדת הזאת יש מספיק להחליט שזה איש מילואים (ועוד לקבוע שהוא קצין) ולגשת עם זה לבית הדין הבינלאומי.

התקשורת זה הזבל של הזבל. תכף יפרסמו שחיילי צה"ל לובשים תחתונים של הוגו בוס, בגלל הזיקה לנאצים...

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שששש... סלואו אל תגלה להם, בסוף עוד יתברר שהבחור בכלל היה אפסנאי או משהו

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשקורת הזו ממש מטומטמת, איזה בחור?איזה קצין? תסתכלו טוב על העורף, זה בן אדם בן 70 (ומעלה).

בנימה יותר עניינית, בושה שגדלים פה עשבים שוטים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתקשורת העולמית מספיק שיגידו שזה ישראלי.

והצהובון טמקא עושה מה שהוא טוב בו - להיות צהובון

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיתונים בבריטניה כבר חגגו על זה אתמול.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כמובן שלובש החולצה הזאת הוא לא שפוי ב100 אחוז, אבל מכאן ועד להחליט שהוא קצין בצה"ל וולצאת עם זה לתקשורת כבר גובל בסטייל עלילת דם.

ד"א, עם כל אי ההזדהות שלי עם המעשה שלו, אחרי מספיק שנים כל טרגדיה הופכת לנושא לבדיחות שחורות. הבעיה הגדולה של הבחור הזה היא שהוא לא מבין שהוא מקדים את זמנו ב40-50 שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עברו 70 שנה, שנדפיס חולצות

AWSCHVITZ-OVER 6 MILIION SATISFIED CUSTOMERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני משוכנע שכבר יש. חוץ מזה, חסרות בדיחות שחורות על השואה?

אתה יודע שיש מתקן מתנפח לילדים בצורת הטיטאניק טובעת?

זו דרך העולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...