Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת מוצר QUICK Detailer

שימו לב! השרשור הזה בן 1817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן זה חומר המצריך ניגוב אקטיבי, ולא הנחת מגבת לייבוש. לפעמים יש אפילו צורך בבאפינג נוסף לאחר שהפאנל יבש כמעט לחלוטין, ובהחלט מגבת באפינג ולא וופל היא הכלי הנכון. צמיגות החומר זה החיסרון והיתרון של החומר מבחינתי, קל לראות איפה החומר יושם. עניין הגומיות מאד מעניין, לא נתקלתי בו, מצטרף לשאלות של קודמי. בקשר לצריבת לשלשת הציפורים, נכוויתי בעבר ממוצרי אופטימום בקטע הזה, נראה ששמש רותחת ולשלשת קצת חומצית מהרגיל משאירים צריבה (לא על ה-FUSSO COAT אבל זה נושא למקום אחר).

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Kom-אתה רוצה להגיד שפוסו נותן פתרון לצריבה על צבע שחור?

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kom-אתה רוצה להגיד שפוסו נותן פתרון לצריבה על צבע שחור?
מאז שאני עם הפוסו היו לי שתי היתקלויות עם לשלשת ציפורים שנשארה להתבשל. ההבדל מול האופטיסיל עצום ולא נשארה צריבה נראית לעין. אני ממשיך עוד לבדוק את זה לפני שאני יוצא בהצהרות סופיות כי עד היום באמת אף חומר לא הראה הגנה אמיתית על הצבע השחור שיש לי. כרגע הפוסו נראה כפתרון עדיף מבחינת הלשלשת (ולא רק).

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

onr

הסונאקס הוא -qd שמשמש יותר כבוסט להגנה הקיימת, ומגביר את הגלוס, יש לו יכולת ניקוי קטנה, אבל לא לשם כך רוכשים את המוצר הזה ספציפית.

אני מצאתי שהכי נכון להשתמש בו כ-drying aid לאחר שטיפה, לייבש ביחד איתו את הרכב, יישום שלו על פח ייבש קצת יותר טריקי, אבל עדיין קל.

היכולות ההידרופוביות שלו, וההגנה שהמוצר הזה נותן (מזכיר שזה "כולה" qd), מתחרות בווקסים וסילנטים מהשורה הראשונה.

יש שרשורפלצת ענקי לגבי המוצר בדיטיילינג וורלד, יש שם לא מעט חבר'ה עם רכבים חדשים שמשתמשים אך ורק במוצר הזה, בלי גלייז בלי וואקס ובלי אוטם, ישר על הפח.

.

חייב לציין שאחרי תקופה ארוכה שאני מחפש מוצר שייתן תוצאה/ברק מעל מנזרה

נראה לי שסוף כל סוף מצאתי את מבוקשי. (כידוע מנזרנה מספק הגנה מעולה במחיר של פחות ברק)

כבר בשימוש הראשון הבחנתי שמדובר במוצר איכותי. קלות ניקוי הרכב אחרי היישום שלו (שבוע אחרי)

מזכירה ווקסים ואוטמים יקרים.

כאמור אני מנסה תקופה ארוכה למצוא את המוצר שישתלב יד ביד עם מנזרנה,ויחפה על מגרעותיו (חוסר ברק) ולא מצאתי את הנוסחה המתאימה עד כה.

ניסיתי הרבה סוגים של ווקסים כולל -מגווירס,קארפלן לסוגיו,CG ווקסים עם קראנובה, אופטיסיל,QD כמה סוגים- וזה לא היה כפי שרציתי.

למרות שאין ביכולתי (כרגע) לדעת בוודאות איך החיבור שלו יהיה עם אוטמי צבע לאורך זמן -בדבר אחד אני די בטוח

מדובר ב QD ברמה גובה שנותן תוצאה יפה של משטח חלק ונעים למגע ושיטינג מפתיע למחירו+ ברק מרשים עם גלוס.(מה שחסר במנזרנה)

בדרך drying aid הוא מאוד קל ליישום. (למי שמבין משהו בתחום)

לטעמי עדיף מכל הבחינות על V7 שעולה כפול (בשיחה עם משהו הוא חושב הפוך, וזה בסדר)

החיסרון היחיד שיש לו זה הבלטת סווירליס...נו טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהרכב מעט רטוב.

פעם בשבועיים שלושה.

העמידות שלו גבוה, לכן אין צורך ליישם כל שבוע. (למעשה כל שבוע אני עושה פעולת שטיפה שונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין,אנשים לא עובדים פה שיש להם זמן וכוח לשטוף רכב כל שבוע?:lol::-D

אני התחלתי להשתמש עם סונאקס גם כן.הוא משאיר כתמים בקטנה ומצריך באפינג עדין עם תוצאות מעולות,אבל מנגד,גם לא מצאתי שום יתרון על פני V7 שאני פשוט התמכרתי בגלל נוחות ורייחחח מדהים.מה שכן כנראה שסונאקס יחזיק לי מעמד הרבה יותר זמן בגלל הסמיכות של החומר.כמו כן,המחיר.תמורה נהדרת.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שצ'יפופו אמר, הסונאקס לדעתי נותן תמורה משמעותית טובה יותר, ברק טוב, מחיר מצוין בארץ, והתנהגות מים של אוטמים ווקסים שעולים פי כמה וכמה ממנו, וכמובן עמידות. V7 נותן בעיקר יותר חלקלקות יותר, ואולי מעט ברק עדיף, כשמשקללים מחיר ועמידות לדעתי אין פה תחרות. אגב רק אוסיף שלסונאקס יש דווקא ריח לא רע בכלל.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
צריך לשים לב שהמחיר בלינק האחרון של sciPoPo כולל משלוח ומטלית מיקרופייבר, בנוסף - מחיר המשלוח קבוע (לא משתנה אם מזמינים יחידה אחת או 5)...

הזמנתי 2 יחידות, 76.7 ש"ח ליחידה.

אתה בטוח שזה המחיר? בקישור זה 92 שח לפני משלוח משלוח עוד 32 שח.

שיפוצים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אז היום גם אני ניסיתי לראשונה את ה SONAX brilliant shine detailer.

שטיפה עם ONR בשיטת ה QD(לפי כל החוקים כמובן :wink: ) ובסיום ניסיון ראשון עם ה SONAX, התזה,פיזור החומר על הפח ומעבר לפאנל הבא. את הבאפינג השארתי לסוף.

באפינג סופי הרגיש לי כמו הסרה של וקס קשה ויותר, ה DRAG של המוצר הזה הפתיע אותי ,יוצר לפח מרקם לא נעים בעליל.

המוצר בישום לכשעצמו פשוט לא נוח . אני מניח שכ DRYING AID הוא יתפקד בצורה שונה (מקווה לפחות )אבל עדיין לא ניסיתי אותו בשילוב עם שטיפת ONR "מסורתית" . כ QD הוא משמעותית פחות נוח מה SPEED WIPE ,V7 מהמוצרים של "DODO" ומכל QD בכל תצורת שימוש שניסיתי.

הברק לא שונה מהמוצרים האחרים ובנוגע לעמידות ולשיטינג אין לי עדיין נתונים. יכולות הניקוי לא היו ממש רלוונטיות אבל הוא מרגיש פחות טוב בהם מ QD מסורתי ואני בהחלט התייחסתי אליו כאל מוצר לא ממש מסורתי ועם רמת צפיות בהתאם כמובן.

אני מניח שאם המוצר הזה כל כך הידרופובי אולי כדאי שאחכה לחורף כדי לעבוד איתו ובינתיים אשתמש במוצרים אחרים...

קצת ביאס אותי לגלות שהצרפתיה החלקלקה שלי (מצופה ב OPTI COAT ובמיני ווקסים משובחים רק בשביל הכיף..:wink:) הפכה גם אם זמנית לבעלת מירקם מחוספס(יחסית למה שהיה כמובן) ו DRAG שכזה.

אני לא פוסל את המוצר,אנסה אותו כ DRYING AID ואקווה לקלות ישום טובה יותר,בנוגע למרקם הבנתי שזהו אופי המוצר.

שלומי.

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך ללמוד את המוצר הזה כשמשתמשים בו על יבש, אין ספק שהוא שונה מכל דיטיילר אחר.

תתחיל בזה שתעביר את התכולה שלו לבקבוק ריסוס אחר, שלא זורק/יורק את החומר על הפח, אלא נותן mist, שלי נמצא בבקבוק של cg.

זה כבר יחסוך לך 50% מהגרירה על הפח ויהיה לך קל למרוח וליישם אותו.

בשביל המריחה עצמה, משתמש דווקא במגבת באפינג (כחולה של הקוריאני), מצאתי את המגבת יותר נוחה ליישום החומר הספציפי הזה מאשר מגבות עם סיבים קצרים יותר, שלרוב משתמש בהם ליישום תרסיסים וקוויק דיטיילרים למינהם.[

בתור drying aid, כל הבעיות שצויינו עד כה, נפתרות מעצמן.

לגבי יכולת ניקוי, לא מעניין כמו שציינת.

ועכשיו, חכה לגשם.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להזמין גם את הסונאקס בזמן הקרוב, שאלה- אני יכול למרוח אותו כסייען יבוש עם המגבת ייבוש (אובר) או שצריך לשלוף את המגבת באפינג לוקסים?

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...