Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת מוצר QUICK Detailer

שימו לב! השרשור הזה בן 1817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך לשים לב שהמחיר בלינק האחרון של sciPoPo כולל משלוח ומטלית מיקרופייבר, בנוסף - מחיר המשלוח קבוע (לא משתנה אם מזמינים יחידה אחת או 5)...

הזמנתי 2 יחידות, 76.7 ש"ח ליחידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צריך לשים לב שהמחיר בלינק האחרון של sciPoPo כולל משלוח ומטלית מיקרופייבר, בנוסף - מחיר המשלוח קבוע (לא משתנה אם מזמינים יחידה אחת או 5)...

הזמנתי 2 יחידות, 76.7 ש"ח ליחידה.

לא שמתי לב לזה בעצמי, עוד יותר משתלם אם ככה.

תודה :)

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התמחור, אין ספק שהמחיר לדיטיילר בארץ מטורף (לטובה).

איך יישמת את החומר? בתום השיטה כשהרכב יבש? או כ-drying aid?

כן בתום השטיפה שרכב יבש. מחר אני בחופש אנסה drying aid

למעשה אני תמיד עושה QD שהרכב עדיין רטוב.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ניסה את המוצר בניקוי אבק דקיק על הרכב יבש ? החומר עצמי יחסית סמיך ל-QD אחרים, האם הוא מסכך מספיק טוב ? איך הוא כסיכוך לפלסטלינה (למרות שברור לי שזה בזבוז).

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הברקה וייבוש סופיים, מגוירס LT מצוין.

מבחינת נוזל סיכוך לפלסטילנה אני לא ממליץ.

באשר להגנה, לא נראה לי שקיימת.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי כמה שאלות של צעירים...

מה הכוונה בייבוש סופי ? משפריצים כשהרכב עדיין מעט רטוב או לפני שאני מנגב את המים ? או אחרי שהתייבש לגמרי?

ואיזה דיטיילר אכן מתאים לפלסטלינה הסינית מאיביי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנסיתי עם סונקס BSD בכמה מצבים:

על פח יבש:

יכולת ניקוי(בהשוואה לONR ONRW,UWWAׂׂ) מועטה עד לא קיימת-זה לא מוצר שניתן לסמוך עליו שינקה למעט מעט אבק.

בידינג שיטינג-על בידינג באופן אישי הייתי מוותר,לא מעניין ומציק,לגבי שיטינג אז אכן למוצר יכולת דחיית מים מצויינת,

ברק-המוצר משאיר ברק יפה על הרכב,לא הבחנתי בהבדל מהותי ביחס לאופטיקואט.

DRYING AID-גרוע,באזורים שריססתי נשארו כתמים מעצבנים שהיה צורך בניגוב נוסף על מנת להסיר אותם (סטריקס),כבר עדיף לייבש ללא הנוזל-השפריצר הגרוע של סונקס לא תורם לנושא.

החומר מכתים גומיות-חלק מהריסוס הגיע לגומיות החלונות והותיר כתמים ,עדיין לא הצלחתי לטשטש לגמרי עם חומרים יעודיים.

אני חושב שלמעט ההגנה(שאולי) הוא מספק ויכולת דחיית המים שלו, יש לו לא מעט חסרונות.אני כבר מעדיף להשתמש בONR או בUWWA כQD וכDRYING AIDׁ(וזה מה שעשיתי בהמשך הייבוש).

נ.ב.

חמש שעות לאחר ששטפתי יסודית את הרכב.(סיימתי ב12 בצהריים) ירדתי שוב וגיליתי ד"ש מיונה על הגג.מייד הסרתי את ה"ד"ש" עם UWWA אך נשאר כתם צריבה.

רבאק! פחות מחמש שעות בשמש ונשאר כתם!.אם אופטי קואט לא עומד בפני לשלשת ציפורים אז כנראה שאין אף הגנה שעומדת בפני לשלשת.ׁבטח שלא סונקס BSD.

עריכה אחרונה על ידי nit_zan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למעשה אתה ממליץ יותר על הONR?

אם כבר ONR איזה מומלץ יותר הירוק או הכחול?

הבנתי שלQD הכחול עדיף.

ולשטיפה הירוק עדיף?

לא ניסיתי שטיפה עם ONR בשיטת 2 הדליים.

מה שכן שטפתי את כל הרכב עם ONR כחול בדילול QD באמצעות שפריצר ועם 5 מגבות ירוקות מהקוריאני בשיטת גרי דין.(המטליות)

ניסיתי גם עם הONR הירוק באותה שיטה.

רמת הניקוי של שתיהם דומה עם יתרון קל לכחול.

עם הכחול קל יותר לנקות,הוא משאיר פחות סימנים ומתאדה מהר יותר.התוצאה היא משטח זוהר ומבריק.

הירוק משאיר קצת יותר סימנים ולפעמים צריך לעבור שוב.הוא מתייבש מעט פחות מהר מהכחול.הוא מנקה היטב ומשאיר משטח עמום ופחות זוהר(כהה יותר).

לאחר מספר דקות ניתן להבחין בעומק ובמראה הרטוב של הקרנובה.המשטח שעבר ניקוי בירוק נראה מבריק וכהה יותר.(לא מייד לאחר היישום-כלומר המראה משתפר בחלוף זמן).

ההבדלים ביניהם לא מורגשים כבר לאחר שבוע עם הצטברות אבק והעלמות הקרנובה.

אני אישית העדפתי את נוחות העבודה,יכולת הניקוי,האידוי המהיר,הריח והתוצאה של הכחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצן, עושה רושם שאתה משתמש ביותר מידי חומר.

עבור לריסוס על המגבת לפני המעבר על הפח, ולא ישירות על הרכב, ככה יהיה לך יותר קל ולא יהיו שום סימני מריחות.

כמו שאמרתי בפוסט אחר, הראש של התרסיסים של סונקס הוא על הפנים, לכן החלפתי לבקבוק אחר (במקרה זה של של cg), כך שיווצר mist ממש עדין ולא זריקה/יריקה של חומר.

החומר לא אמור להכתים שום פלסטיקה, שוב, כנראה שהבעיה אצלך נקודתית.

עבדת בשמש?

נתת לחומר להתייבש?

ממליץ שתבדוק את עצמך שוב.

בכל מקרה לחומר הזה, בדומה ל-v7, כמעט ואין יכולת ניקוי, לא לשם כך הוא נוצר.

הוא נועד להוסיף הגנה לשכבה שכבר קיימת על הרכב, ולתת ערך מוסף להתנהגות המים, תוך כדי יצירת ברק מרשים.

אין מה להשוות את יכולת ההגנה שלו ליכולת ההגנה של אופטיקואט, אתה משווה הגנת קואטינג במאות שקלים, להגנה של קוייק דיטיילר בכמה עשרות שקלים.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצן, עושה רושם שאתה משתמש ביותר מידי חומר.-כנראה,ננסה עם שפריצר אחר.

עבור לריסוס על המגבת לפני המעבר על הפח, ולא ישירות על הרכב, ככה יהיה לך יותר קל ולא יהיו שום סימני מריחות.

כמו שאמרתי בפוסט אחר, הראש של התרסיסים של סונקס הוא על הפנים, לכן החלפתי לבקבוק אחר (במקרה זה של של cg), כך שיווצר mist ממש עדין ולא זריקה/יריקה של חומר.

החומר לא אמור להכתים שום פלסטיקה, שוב, כנראה שהבעיה אצלך נקודתית.-הכתים גומיות חלונות, לא פלסטיק,איזו "בעיה" יכולה להיות?

עבדת בשמש?-לא

נתת לחומר להתייבש?-לא,בהנחה של הווטר מגנט על הגג נוצרו סימנים מרובעים שהיה קשה להסיר. כמו שיש על הפנים כשמתעוררים משינה על שמיכת פיקה.:-)

ממליץ שתבדוק את עצמך שוב.-טוב,חשבתי שהוא יתנהג כמו ONR QD שלא משאיר סימנים ומתנגב בקלות וטעיתי.

בכל מקרה לחומר הזה, בדומה ל-v7, כמעט ואין יכולת ניקוי, לא לשם כך הוא נוצר.

הוא נועד להוסיף הגנה לשכבה שכבר קיימת על הרכב, ולתת ערך מוסף להתנהגות המים, תוך כדי יצירת ברק מרשים.

אין מה להשוות את יכולת ההגנה שלו ליכולת ההגנה של אופטיקואט, אתה משווה הגנת קואטינג במאות שקלים, להגנה של קוייק דיטיילר בכמה עשרות שקלים.- אכן צודק,ההשוואה לא במקום.

OK, תודה על התובנות.

מן הסתם לכל שימוש בחומר או אביזר יש את עקומת הלמידה שלו ולוקח זמן עד שמגיעים למיומנות שתיתן תוצאות טובות.(ולפעמים גם זה לא עוזר כי המוצר דפוק או שהוא לא מתאים ואז פשוט עוברים הלאה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי הבנתי מה קרה.

שיטת הייבוש של ההנחה/הטפחה לא מתאימה כאן, אתה אמור לנגב את המוצר כנגד הפח, בעדינות כמובן.

ורצוי כמה שיותר מהר מרגע הריסוס.

משהו שלחלוטין לא מומלץ עם וואפל, זאת לא מגבת רכה שמתאימה לכך.

יש לך מגבת ייבוש אחרת? אולי מגבת באפינג כלשהי?

פלסטיקה=גומיות מבחינתי, לא אמור להכתים לא את זה ולא את זה.

מה יכולה להיות ה״בעיה״?

עודף חומר שלא נוגב בזמן, האם ריססת ישירות? האם הגומיות היו נקיות לחלוטין לפני השימוש בדייטיילר?, האם היה דרסינג כלשהו עליהם? מה בדיוק נעשה? (תמונה תעזור).

החומר אינו מתנהג כמו qd אחר, מהסיבה הפשוטה שהחומר עצמו צמיגי יותר.

פחות סלחן.

מלכתכילה אמרתי שלקח לי לי זמן ללמוד את המוצר, איך ליישם אותו, ובאיזה כמות להשתמש.

נכון לעכשיו הוא פשוט לי לשימוש בדיוק כמו כל דיטיילר אחר, נסה קודם כל להחליף בקבוק עם ראש עדיף יותר, יקל עלייך ללא ספק.

אשמח לשמוע התקדמות.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...