Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת מוצר QUICK Detailer

שימו לב! השרשור הזה בן 1815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על מה אתה מסתמך?

מה הקריטריונים שלך?

הגנה

בידינג

שיטינג

עמידות

יישום קל

יכולת דחיית אבק\ליכלוך?

האם התנסית בעצמך בשני המוצרים?

אשמח לפירוט יותר מקיף.

זימול/טרטל? onr/bsd?

kom, תתחדש!

איך שהיית רוצה כמה ימים גשומים עכשיו :)

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זימול/טרטל? onr/bsd?

kom, תתחדש!

הבנתי.

אתה משווה בין LOW לHIGE END.

איך הוא יהיה על OPTI COAT לדעתך?

אם זה רק עבור תוספת הגנה ושיטינג אז אוכל לוותר.

בגדול השימוש הראשוני שאני מייעד לחומר הוא DRYING AID ואולי קצת GLOSS.

האם ONRWW כQD יכול להוות תחליף ראוי לדעתך?

אני מניח שיש לך נסיון עם חומרים רבים ובכללם אלה(ולי אין כלל)-אז אשמח אם תענה באופן מקיף :-).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג איך הוא יהיה עם coating, לכן היום הבאתי מעט bsd לחבר, שלו רכב עם הגנה של ceramic pro, לנסות קצת את החומר ולספר לי איך הוא מעל קואטינג.

קראתי את כל השרשורפלצת בדיטיילינג וולרד לגבי המוצר, לא זכור לי שקראתי שהוא לא עובד טוב מעל הגנה כלשהי, אבל בכל מקרה.

במקרה ואכן הוא "הולך יחד" עם ציפוי, חבל לשלול אותו.

אסטרה גלוס, בידינג מטורף ושיטינג עוד יותר לא הולכים ברגל (את ההגנה שלו אתה לא תצטרך).

אבל אם כבר ברשותך onrww, זה אכן יהווה אחלה תחליף בתור drying aid.

אני לא מנגב את הרכב "על יבש" אף פעם, סיכון מיותר לסווירלס, ההגנה שיש לי כרגע אמנם מספקת לי שיטינג מעולה, כך שמצד אחד כמעט ואין לי מה לנגב, מצד שני אני כן נזהר לסכך מעט את המגבת.

ולשם כך, עוד לפני השימוש שהיה לי עם ה bsd, השתמשתי בonrww (כשנגמר onr רגיל) כ-drying aid, וזה היה מושלם.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

kom, תתחדש!

יאפ :) בינתיים אסתפק ביכולות ניקוי קלילות יותר של הרכב מאבק וכו. אתה באמת חושב שה-SBD נותן גם הגנה אמיתית ? או רק התנהגות מים עדיפה ? אני זוכר שראיתי בשרשור כמה שאמרו שהם משתמשים במוצר כמעט כפתרון יחיד, אבל ללא בדיקות רציניות של התנגדות ללשלשת ציפורים וכ"ו.

עריכה אחרונה על ידי KoM

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KOM,נראה לי ששנינו באותה סירה וכל הזמן מחפשים פתרון לצריבה של ללשלשת ציפורים.על צבע שחור כנראה זה מכה ושום דבר לא עוזר.למרות שאני עדיין כולי תקווה ורוצה לנסות קואטינג C1 של ג'יטכניק.אבל כרגע לא מנזרנה,לא ווקס של דודו,לא KLASSE,לא נתנו פתרון לרכב שחור שעומד כל יום תחת שמש.:-(

מה שכן סונקס נחטף בטירוף באוטוסטור ושריינתי לעצמי אריזה אחת(וגם C5 על הדרך:-)) למרות שV7 אצלי כמעט מלא

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין כי הפוסו (fusso coat) שיפר מהותית את ההגנה מול לשלשת ציפורים. בדיקה עם הסונאקס תקרה בקרוב אני מניח...

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אני ארצה לבדוק כמו שצריך ביישומי חצי חצי וכ"ו. יש לי צורך בפוליש לרכב, ככה שצריך למצוא מקום שיהיה בכלל לפוסו סיכוי (הרכב לא עבר פוליש מעולם).

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הוא מול V7 הייבריד ומול הONR הירוק מבחינת הגנה מקרינה וג'יפה ושיטינג? (שונא בידינד. אם אפשר למנוע אני אהיה מאושר)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין השוואה.

סונקס עולם אחר משאר המוצרים.

אין מה לעשות לגבי בידינג, זה חלק מהתכונות שלו.

כשיש בידינג טוב יהיה שיטינג טוב, זה יד ביד (הלוואי שהיה מוצר שנותן אך ורק שיטינג).

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חומרים סופר הידרופוביים שאמורים להוריד כל טיפת מיים בשיפוע הכי קטן שתתן לו. שמתי פה לפני איזה שבוע קישור למוצר שאמור לעשות את זה. גם הציפוי החדש של ניסן מיועד לזה.

בכול אופן, תודה :)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החומרים דוחי מים מצויינים כאשר רכב נקי ללא שכבת אבק.לדעתי זה מצויין לחורף שלנו אבל בקיץ עם האבק שלנו אני לא רואה שום יתרון לחומר הזה.ושוב פעם מה זה בידינג? זה כאשר יש ״להבריק״ את המקום לאחר יישום חומר? (ד״א שיטינג זה כאשר טיפות מים מסודרות כמו חיילים?אותו גודל ואותו מרווח ביניהם?)

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטינג זה יכולת הדחייה של המים, שהם גולשים מהפח.

בידינג (מלשון חרוזים), זה הסידור כביכול של טיפות המים.

המושג של הברקת הפח לאחר יישום חומר נקרא באפינג.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...