Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת מוצר QUICK Detailer

שימו לב! השרשור הזה בן 1828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שנתיים מאוחר יותר...
  • תגובות 187
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהלן חברים !

אחרי הגשמים והבוץ שהייה בשבועיים האחרונים סוף סוף התפנה לי קצת זמן לשטוף את הרכב ובדיוק קיבלתי חבילה שהזמנתי .

בהתחלה אני שוטף את הרכב בצורה יסודית עם שמפו של KOCH TW כפי שמצויין בהוראות ובדלילול הנכון ואחר כך אני מתכנן להשתמש בחומר KOCH PW - אז השאלה היא איך הכי נכון להשתמש בחומר?

מותר שייגע בחלקי פלסטיק? (גומיות ופנסים)

תודה !

מצ"ב תמונה

D1C8316C-CC48-5260-535F-ACE51CA66B1C.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

יש שני דרכים ליישם מוצרי QD.

1. על רטוב.

2. על יבש.

הדרך הטובה והקלה ביותר היא על רכב מעט רטוב. כלומר, לאחר שטיפת הררכב

מנגבים את הרכב אבל לא עד ייבוש סופי, לאחר שנשארים מעט מים מעל הרכב

מרססים את PM או כל קוויק דיטיילינג אחר ופשוט ממשיכים בפעולת הייבוש.

פעולה זו קלה ולוקחת מעט זמן.

חייבים מטלית ייעודית עבור מטרה זו. לא להשתמש באותה מטלית ליבוש ראשוני.

שיטה שנייה היא על רכב יבש לחלוטין. בפועל אתה מבצע את אותה פעולה על ידי ריסוס

על מקטעים קטנים ומעבר עם מלטית. קח בחשבון שפעולה זו יותר טריקית מאשר על רכב מעט רטוב.

אין בעיה לרסס על חלונות או פנסים בטח לא פלטיקים. אני נוהג לעבור תמיד על החלונות עם החומר שנשאר על המטלית לאחר הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה חבר !

העניין הוא שבסוף כל שטיפה אני מייבש את הרכב עם ג'ילדה - לכן התהליך הרטוב קצת יותר בעייתי לא?

או שה"רטיבות" שנשארת אחרי הגילדה מספיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל לפני שאנחנו מנהלים דיון,זרוק את הג'ילדה לפח, לא מחלון רכב נוסע.

קרא מעט, כדי שתבין מה ההבדלים בין מטלית לג'ילדה. לאחר מכן אסביר לך את הטכניקה.

התהליך לא בעייתי/קשה ברגע שתשתמש בכלים מתאימים.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?519555-%D7%92-%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%94-%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A9-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%A9%D7%97%D7%95%D7%A8

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?491418-%D7%94%D7%A9%D7%95%D7%95%D7%90%D7%AA-%D7%9E%D7%92%D7%91%D7%91%D7%95%D7%AA-Microfiber&highlight=%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%A0%D7%99

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך הנכונה והכי אפקטיבית להשתמש ב PW היא - להשאיר את הרכב רטוב לגמרי, להתיז על כל חלקי הרכב, כולל שמשות, ג'נטים, פלסטיקה וכו' - לעבור עם מטלית מיקרופייבר (רטובה/ יבשה, לא משנה) ולמשוח את כל חלקי הרכב כדי להתמיע את ה PW היטב למשטחים וגם לגרום לו לדילול מבחינת כמות על האוטו, פעולה זו נועדה גם למנוע את סתימת המגבת בעודפים של ה PW. לאחר מכן ניתן לשטוף במים ולייבש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה חבר !

בשיטה שאתה מציין החומר לא הולך לאיבוד(?) או שזה בדיוק הדילול שצריך?

מה שעשיתי היום - זה לשטוף את הרכב בעזרת TW ואז ייבוש שמשות וגג פנוראמי בעזרת ג'ילדה ולאחר מכן ייבוש חלקי הפך בעזרת מגבת מיקרופייבר יחידה שהייתה לי . ואז ריסוס PW על הפח וניגוב בעזרת מגבת מיקרופייבר כשהיא טיפה רטובה , זה תהליך נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסביר לך שוב את התהליך. קודם כל תעיף את הג'ילדה. (או תניח אותה בצד)

דבר שני תשתמש בסבון לרכב לשטיפה ראשונה. רק לאחר מכן תיישם PW.

לאחר מכן שהרכב לאחר שטיפה, תשתמש במטליות לייבוש הרכב. מטלית ראשונה תעביר ניגוב ראשוני שיישארו מעט מים מעל הרכב. רסס את הרכב עם PW ונגב/ייבש במטלית שנייה את כל הרכב כולל שמשות/פלסטיקים/מסגרות חלונות וכד'. זו הדרך הכי נוחה/אפקטיבית עבורי.

אפשר גם על רכב רטוב ללא ניגוב ראשוני. (תבדוק מה נוח עבורך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

שלום

האם יש כאן חו"ד לגבי הדיטיילר SONAX BSD? נחשב ממולץ? אני חושב לקנות אותו בעיקר בגלל קלות השימוש, רק לרסס ולנגב, או שיש משהו עדיף שגם קל ליישם?

בנוסף, האם אוכל להשתמש רק בו בתור תחליף ליישום ווקס? והאם שימוש קבוע יכול לגרום נזק לצבע (או בדיוק להפך..?)

7c19d0d44030494605549f151fcb328f_600x.jpeg?v=1527502510

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומר מעולה, משתמש בו בעיקר כ- DRYING AID.

לאחר שטיפה כשהרכב רטוב, נותן ריסוס קליל לפאנל ומייבש בקלות, כולל על החלונות והשמשות.

מלבד זאת, גם נותן ברק, דחיית מים, עוזר לייבש את הרכב בקלות ומהירות.

לדעתי חומר חובה וגם זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש דיטיילר (אין לו יכולות ניקוי) או ווקס מהיר אלא סילר מהיר, בדומה לספריי אנד סיל שלהם. הוא נמרח יותר טוב עם מטלית/מיישם מיקרופייבר/פד/ספוגית רטובה או כשהרכב רטוב. לפעמים משאיר STREAKING כלומר סימני מריחה אבל יורד מהר עם ניגוב /באפינג טוב. התחושה על הצבע היא מעט GRABBY, הוא לא חלק למגע כמו למשל ה אוטם צבע המהיר של סונקס ספריי אנד סיל, אבל הוא אוטם צבע מעולה בפני עצמו. אפשר גם להשתמש בו לבד, בלי שכבת ווקס "רגילה" שמרוחה על הרכב מתחתיו. אתה אפילו לא חייב למרוח אותו כל שבוע. הוא מחזיק מעמד יותר משטיפה אחת..כל עוד תשתמש כמובן בשמפו לרכב. שלא מסיר הגנה.

דרך אגב לא צריך להשפריץ יותר מדי ממנו, החומר נמרח מעולה - על רכב מיני למשל כמו שברולט ספארק - מספיקים כמה שפריצים קטנים על המגבת ייבוש שלך בזמן ייבוש הרכב, בכדי לכסות את כולו עם החומר.

דרך אגב, אני לא כ"כ אוהב את השפריצרים של סונקס, במיוחד בחומר הזה, הוא יורק את החומר במקום לרסס אותו בתרסיס דק. נראה לי שזה, הראש מרסס שמוציא התרסיס הדק, נקרא ATOMISED. בכל אופן אתה יכול להעביר קצת חומר למיכל ספריי נורמלי יותר, זה מה שאני עושה לפעמים עם חומרים שונים שהמיכל המקורי מתיז בצורה מעפנה. אני אוהב FINE MIST גם בחומרים שמורח על הפלסטיקה וגם על הזכוכית. שונא את היריקות האלה.

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...