Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות לעת זקנה מופיעות בגיל צעיר

Applez
שימו לב! השרשור הזה בן 3679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ועכשיו ברצינות,

זו תסמונת שכל מי שמתחיל להשתמש בקארספורום חווה אותה.

פנה להנהלת האתר ותקבל שובר חינם לבירות וטיפול במועדון קליפסו. שום דבר רציני שקצת בירה עם חברים, ריקוד על מוט והרפיה - לא יפתור.

אם זה יעזור, הנהלת האתר תספק לך כרטיסיה של 12 שוברים, אחד לכל חודש.

אנחנו כאן לא מעט שכבר משתמשים בזה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

בחר שולחן מספיק גדול כדי שהיד תנוח עליו על המרפק, ....

לא בריא להשעין את המרפק על השולחן, אך מכיון שנתת עצות מצויינות, נראה לי ש"נפלת" פה על הניסוח והתכוונת על האמה.

כשיש נטייה להשעין את המרפק על השולחן יש חשש לבורסיטיס במרפק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו ברצינות,

זו תסמונת שכל מי שמתחיל להשתמש בקארספורום חווה אותה.

פנה להנהלת האתר ותקבל שובר חינם לבירות וטיפול במועדון קליפסו. שום דבר רציני שקצת בירה עם חברים, ריקוד על מוט והרפיה - לא יפתור.

אם זה יעזור, הנהלת האתר תספק לך כרטיסיה של 12 שוברים, אחד לכל חודש.

אנחנו כאן לא מעט שכבר משתמשים בזה.

מה הקריטריונים לקבלת השובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההטבה זמינה באופן חופשי לחברי פורום "מובילי הדעה".

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לאחל לכולכם רק טוב ובריאות טובה וללא כאבים.

רציתי שתדעו רק שלניתוח יש גם צד שני (שאולי הרופא יספר לכם על זה, ואולי לא אם לא תשאלו) ויש לקחת זאת בחשבון:

* תופעות לוואי - כל מיני סימפטומים וכאבים (אמיתיים או מדומים בגלל הניתוח עצמו).

* הצלחה - לא כל ניתוח מסתיים בהצלחה. אין 100% וזה לא מדע מדוייק (סיכויי ההצלחה).

* אורטופדים (וכירורגים) אוהבים לנתח - גם בגלל צבירת נסיון נוסף לרזומה, ניתוח מכניס גם כסף לבית החולים וגם כי זה מה הם יודעים לעשות.

גם לי יש "עבר" דיי ממושך עם אורטופדים והמלצות לניתוח (מקרה אחד שונה לגמריי משלך אלעד, מקרה שני גם בעקבות בדיקת EMG לא תקינה, מקרה שלישי , לא אורטופדי - הרופא נתן לי מספיק אינפורמציה להבין שניתוח שהוא בהחלט אופציה - זה לא בשבילי).

במקרים שלי - החלטתי שאוכל לחיות עם הכאבים (שלפעמים מטרידים מאוד ולפעמים נעלמים כלא היו, תלוי מאוד במזג האויר...).

כמובן שיש "להעמיד" את הכל מול הכאבים, האפשרות להחמרת המצב והיכולת לחיות עם זה ביום יום ואז להחליט.

אולי המקרה שתואר כאן שונה ואולי זו הברירה היחידה - אינני יודע.

בכל מקרה - בקש וקבל חוות דעת שנייה אצל מומחה בעל שם לנושא (ואולי גם יותר מאחד) לפני ניתוח.

תרגישו תמיד טוב !

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נקודה שחשבתי עליה: האם פותח השרשור עובד הרבה עם מחשב נייד?

קשה להגיע לתנוחת עבודה בריאה ונוחה לגוף בעבודה רבת שעות עם נייד. אפשר לשים מתקני הגבהה, לצייד במקלדת חיצונית וכו' - אבל אז מתקרבים לישום של מחשב נייח.

טאבלט הוא בכלל קטסטרופה אורטופדית. ועוד יותר דע ממנו הוא מסארטפון בשימוש בו במחשב לשעות רבות.

אני משתמש בכל אלו אבל רק לטווחים קצרים. כל המסות נעשות במחשב נייח עם מסך שולחן וכסא נאותים.

תנו דעתכם על הגב והידיים לטווח ארוך. נגון שנוח וכייף לשים נייד עם המיטה או הבירכיים, לקחת טאבלט לים, אבל אל תשמשו בהם לעבודה ארוכה. הגוך יזכיר לכם בעוד כמה שנים שעשיתם טעות, ולרוב קשה עד בלתי אפשרי לתקן.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...