Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איחוד שרשורי "מזל שיש לי מצלמת וידאו ברכב"

msigal
שימו לב! השרשור הזה בן 3693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו עובדים כרגע על אתר מושקע ועמוד פייסבוק שירכז את כל הסרטונים מכבישי ישראל.

טוב לראות יבוא של מצלמות DOD, מה עם הנחות לחברי הפורום?

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מעוניין להחליף את המצלמה שלי באחת טובה יותר. הנחה לחברי הפורום בהחלט תהייה כל הפוש שאני צריך. גם לקדם עסק מקומי, גם לא להזמין בולשיט מסין, וגם במחיר לא הזויי? אני בעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות מבצע "חבר" לגנרל מוטורוס ככל הנראה אהיה זקוק לעוד מצלמת דרך... אז זורם עם הנחה.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני קניתי את המצלמה בקיץ שעבר כולם חשבו שאני מטומטם, גם לא היה כמעט בארץ לקנות אז הזמנתי מאיביי מהונג קונג.

מת לדוג שקרן כזה, ולעולם לא מראה לו את הסרטון כי הוא יכול להחרים את המצלמה. שיראה אח"כ ביוטיוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מצפה שכל מי שנכנס לשירשור יכנס לדף הפייס המצורף יגיב שם ויעשה שיתוף.

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתם לא משתמשים בwaze כל נסיעה אין מניעה להשתמש בסמראטפון כמצלמה.

במקרה הזה, המצלמה כבר החזירה את העלות שלה.

שוטרים כ"כ חסרי מקצועיות ואמינות לא צריכים להיות עובדי ציבור. שילכו להפוך המבורגרים במקדונלס.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני קניתי את המצלמה בקיץ שעבר כולם חשבו שאני מטומטם, גם לא היה כמעט בארץ לקנות אז הזמנתי מאיביי מהונג קונג.

מת לדוג שקרן כזה, ולעולם לא מראה לו את הסרטון כי הוא יכול להחרים את המצלמה. שיראה אח"כ ביוטיוב.

אצלי כבר מ-2012.

עדיין לא מצליח להבין איך נהגתי מ-2006 ללא מצלמה.

עריכה אחרונה על ידי Freak_Miky

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות המייצרות את המצלמות הללו חיות בשביל רגעים כאלו.

כל פעם שנוכל ממשטרת ישראל נתפס ב-DVR המכירות עולות בעשרות מונים.

יותר זול מכל ליד אפשרי ;)

חובה בכל רכב!

בארה"ב ניתן היה להגיש תביעה אזרחית כנגד השוטר - מעניין מה החוק בארץ אומר?

אגב, נזיפה?

כל דבר פחות ממכתב פיטורין לא מספק.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב - אני כבר לא מוצא את הפוסט שהעליתי בדף הפייס של המשטרה. האח הגדול מכה שנית???

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות המייצרות את המצלמות הללו חיות בשביל רגעים כאלו.

כל פעם שנוכל ממשטרת ישראל נתפס ב-DVR המכירות עולות בעשרות מונים.

יותר זול מכל ליד אפשרי ;)

חובה בכל רכב!

בארה"ב ניתן היה להגיש תביעה אזרחית כנגד השוטר - מעניין מה החוק בארץ אומר?

אגב, נזיפה?

כל דבר פחות ממכתב פיטורין לא מספק.

יודע מה נתת רעיון, צריך לחפש אם יש חברה כזאת בבורסה בחו"ל.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב - אני כבר לא מוצא את הפוסט שהעליתי בדף הפייס של המשטרה. האח הגדול מכה שנית???

הפוסט נדחף למטה אבל הוא עדיין קיים נכון לרגע זה.

דף הפייסבוק של המשטרה רוחש בפעילות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי המצלמה מעולה, הוואקום של המעמד לא מחזיק ונופל אחרי כמה דקות. מה עושים?

מעבר לפתרון של תושבת עם מדבקה, יש אפשרות לחבר את המצלמה עם תושבת מיוחדת לזרוע המראה הפנורמית של הרכב.

טוב לראות יבוא של מצלמות DOD, מה עם הנחות לחברי הפורום?

שבוע הבא נפרסם הנחה לחברי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד דוגמה לשוטרת שפשוט אין לה שיקול דעת. הבחור הודה בעבירה, הסביר לה את המצב, ובמקום להפעיל מעט מחשבה היא התחילה לעשות מהומה שלא הייתה ולא נבראה. פשוט ביזיון.

הנה הלינק בפרצוף ספר:

ולמי שאין, הנה המקרה:

חברים יקרים,

רוצה לשתף אותכם בסיפור שהלוואי שהיה מדע בדיוני אך הוא אמיתי לחלוטין.

בתאריך 31.3.2014 יצאתי מהבית עם הרכב והילדים לגן. בדרך לגן בני בן ה-4.5 הבחין בכלב שנדרס ושוכב מדמם על המדרכה. הוא צעק "אבא הכלב מת". עצרתי את הרכב תוך כדי שאני יוצר קשר עם צער בעלי חיים בתלפיות ירושלים ומנהלת המרפאה ביקשה ממני להגיע כמה שיותר מהר על מנת לתת לכלב טיפול שיציל את חייו. היא אמרה לי שיש וטרינר תורן ועלי להגיע מהר למרפאה. העלתי את הכלב המדמם לאוטו ופה התחיל הסיוט!!!

רציתי לבצע פניית פרסה בהולה מכיוון שמצבו של הכלב היה קריטי. בזהירות רבה הפעלתי גם 4 אורות (אורות מצוקה) וחלפתי על פני כמה רכבים שגם מאשרים לי לעבור אותם. פתאום צצה השוטרת שבתמונה: בתאל סידו מ.א-5944162 ואומרת לי תעמוד בצד ותוציא את הרשיונות.

הראתי לה את הכלב ואמרתי לה שהוא במצב קשה ולכן שיניתי את נתיב הנסיעה חזרה כדי לקחת אותו לצער בעלי חיים. היא אמרה לי: לא מעניין אותי. תעמוד בצד ותוציא רשיונות. ואני שואל את עצמי, לאן הגענו?

לאחר ויכוחים לא מעטים והכלב עוד ממשיך לדמם והילדים עוד יושבים ברכב היא מודיעה בקשר המשטרתי על תקיפת שוטר. תוך שתי דקות 3 ניידות משטרה ושוטרי יס"מ רכובים על אופנוע מגיעים כאילו שאני אחרון המחבלים שבא להתפוצץ עם חגורת נפץ בצומת פת. מבקשים ממני להתקשר למישהו לקחת את הילדים כדי שיקחו אותי למעצר ואני מזכיר לכולכם שהכלב ממשיך לדמם.

לבסוף לקחו לי את הרשיונות ונתנו לי להוריד את הכלב בצער בעלי חיים ואת הילדים בגן וביקשו ממני לחזור לצומת כדי שיעצרו אותי על תקיפת שוטר.

לאחר דין ודברים עם השוטרת ושוטרים אחרים הוחלט שלא לעצור אותי כי לא עשיתי כלום אבל קיבלתי דו"ח ע"ס 500 ש"ח על "נהיגה מסוכנת"

זאת המדינה שלנו?

אלו הפנים של המשטרה?

הם מחנכים אנשים להיות רעים. לא לעזור לאף אחד. לא להסתכל ימינה ושמאלה. רק על עצמך.

בושה וחרפה!!!

אני לא מוותר.

ואת המסר לילדים שלי העברתי: תושיטו יד לעזרה לכל מי שזקוק לה!!!

1425579_10152431682982176_440255799_n.jpg

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...