Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איחוד שרשורי "מזל שיש לי מצלמת וידאו ברכב"

msigal
שימו לב! השרשור הזה בן 3702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
תפקידו של השוטר הוא לאכוף את החוק ולהגן על האזרח.

תדמית הארגון היא האחרונה שלה הוא אמור לדאוג, בוודאי אם היא באה בהתנגשות לתפקידו המרכזי.

אין ויכוח על זה, אבל התדמית היא ערך מוסף שמתקבל כתוצאה מפעולה של הגדלת ראש במקרים האלה.

במיוחד בזמנים כאלה, שכל אחד יכול לשתף ולסחוף את ההמונים עם הדעות המפגרות שלו, ההתיחסות למקרים צריכה להיות שונה ושוטרים לא צריכים לאכוף את החוק כמו רובוטים אלא להפעיל שיקול דעת ושמש דוגמא. הנזק התדמיתי שהשוטר לא אמור לדאוג לגביו בסוף פוגע בחברה כולה. תדמית משטרה חלשה = עידוד עבריינות.

ברור ששני המקרים האלה לא מייצגים את כל כח המשטרה אבל אין שום פסול בלבקש שיפור.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תדמית משטרה חלשה = עידוד עבריינות.

ברור ששני המקרים האלה לא מייצגים את כל כח המשטרה אבל אין שום פסול בלבקש שיפור.

אתה צודק בהחלט.

פשוט אני מוצא את עצמי כל פעם מחדש נאלץ להזכיר שיש צד שני, שיש לפחות 50% בסיפורים שאנחנו לא מכירים, שאי אפשר לעשות הכללות, ושעל כל סיפור רע יש סיפור אחד טוב, שאנחנו לא זוכים לשמוע.

וזה קורה, כי טבע האדם הוא להתלונן על כל הבא ליד, ולשכוח לפרגן כשצריך. וזה ממש לא הוגן.

אין זה אומר שצריך להמעיט בחשיבות או "להשקיט" סיפורים כגון זה. פשוט להיות בפרופורציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העמוד של המשטרה בפייסבוק מוצף בעניין, הם מגיבים לכולם שזה בבדיקה, אני עוקב ומחכה לתשובה.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד סיפור יפה על המשטרה המהוללת שלנו

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

למרות שחזרתי עכשיו מנהיגה של 4.5 שעות מאילת, אני אדרבן אתכם (ואת עצמי) לרוץ ולקנות מצלמת תיעוד לרכב, אם עדיין אין לכם.

אחרי שהתמקמנו במלון יצאנו לסיבוב למרכז ביג, ובנסיעה חזור לאיזור המלונות ממש לפני שאני נכנס לכיכר,

רכב שהרגע יצא ממנה ונוסע בנתיב הנגדי - מחליט שהוא עכשיו, אבל ע-כ-ש-י-ו, מפרסס, על אי-תנועה, כמובן.

חתכתי ימינה כמה שהיה לי וצפרתי, והוא מספיק לעצור בחריקה כמה סנטימטרים מלהכנס בצד שלי.

ואני מניח שהייתי סובל מהפגיעה קצת יותר - דייהטסו אפלאוז מול שברולט מאליבו.

ידעתי שקורס אמבולנס ישתלם בסוף :wink:

חשבתי שכאן הסיפור מסתיים, והמשכתי ימינה לדרכי.

אחרי 2 שניות אני רואה אותו דוהר לעברי, עוקף אותי משמאל, ומראה לי אצבע משולשת כמו ילד בכיתה ד' בכל זווית אפשרית, וצועק משהו שלא ממש שמעתי, אבל יכלתי לנחש שעכשיו גם אמא שלי מעורבת בפרשה.

הקטע הזה ממש עצבן אותי, אז החלטתי לפנות אחריו בשביל לקחת מספר רכב, בלי באמת לדעת מה אני יכול לעשות איתו. וגם שלט נהג חדש קלטתי.

אז כיביתי מזגן, (אפלאוז..) והמשכתי אחריו בעליה לרשום את המספר.

אחרי שהוא קלט את זה, הוא עצר את הרכב בצד, יצא ממנו כאילו הוא בGTA, רצה לחסום אותי בגופו, אבל המשכתי בנסיעה, צעק לי "צא מהאוטו, -ועוד כמה מילים שלא שמעתי כבר-". אבל היה ברור לי שהכוונות שלו לא היו להתנצל על כל הקטע.

משם המשכנו אני וחברה שלי לתחנת המשטרה, הסברתי להם את המצב, ונאמר לי שאין טעם בתלונה.

ביציאה מהתחנה יש כיכר, אותו הנהג קולט אותי, עוצר ביציאה ממנה, ומתחיל לצעוק שאני לא יודע לנהוג, ושהוא רוצה להגיש תלונה עלי, ועוד הרבה צעקות.. אני בתורי מנסה להסביר לו שהוא עבר באי תנועה (מאחוריו כבר יש תור של כמה מכוניות שצופרות לו), אבל הוא מחליט שהטענה "אני יכול להיות אבא שלך" - מנצחת.

פה אני שואל אותו "אתה נהג חדש, לא?" והוא כבר ממש מתעצבן, הייתי בטוח שיצא עכשיו מהאוטו ובאמת תהיה לי סיבה להגיש תלונה.

אבל אז אמרתי שיש לי מצלמת תיעוד ברכב, וכבר הגשתי תלונה.

פתאום, הוא אומר שאם הוא טעה, הוא רק בן אדם. "אבל גם אני צריך ללמוד להתנהג, ולא לנסוע על 80 בתוך העיר". ( למרות שהייתי על הילוך 2 ולא נגעתי בגז בכלל בירידה) ונסע.

אני מאמין שהפעם אני לא אדחה את את רכישת המצלמה שוב, ובמזל הוא לא התנגש בי, או יצא עם מחבט מהרכב ופירק לי את השמשה הקדמית.

אבל חוץ מזה - אילת בעונה הזאת מושלמת.

אה כן, רק להזהר משברולט מאליבו אפורה עם שלט "נגד חדש" והרבה שנאה.

עריכה אחרונה על ידי ExtraD
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאני שמח שגם הזמנתי,היום עם כול השקרנות שיש לאנשים זה הפיתרון.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך מצלמת רכב, אתה צריך לקחת רסקיו.

בכביש אל תהיה צודק, תהיה חכם, לא יוצאים למרדפים ולא מנסים להוכיח למי יש יותר גדול.

הסיפור שלך רק מצדיק את חברות הביטוח שלוקחות יותר כסף מנהגים צעירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש שמח שזה נגמר כמו שנגמר, ולא נגרם לך נזק בגוף וברכב.

אני משתמש כבר כמעט שנה עם המצלמה DVR-037 שקניתי באיביי לאחר המון המלצות עליה פה בפורום, אחלה מצלמה, אמינה, לא עושה שום בעיות, מצלמת באיכות גבוהה.

יש מצלמות שהן זולות (פחות מ-200/250 שקל) שאישית לא הייתי מתקרב עליהן, כי כבר שמעתי על מצלמות האלו שלאחר חודש/חודשיים בשמש הן פשוט נמסות.

בכל אופן יש לך שרשור מאוד ארוך פה בפורום שיוכל לכוון אותך הכי טוב שיש.

בהצלחה.

נ.ב. ממש הרגיז אותי התגובה של המשטרע! מתי כבר יתחילו לעשות את מה שאנחנו משלמים להם לעשות?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מצלמה הזמנת? מחפש מצלמה עם איכות טובה ולא יקרה,עדיף ממישהו עם נסיון כבר עם המצלמה, תודה :)

יש בפורום "כללי" שירשור ענק על מצלמות,מציע לבדוק שם,אני בכול אופן הזמנתי את זאת:

http://www.ebay.com/itm/Full-HD1080P-G1WH-2-7-LCD-Car-Dash-DVR-Camera-Recorder-G-sensor-HDMI-Novatak-/380861933445?pt=US_Rear_View_Monitors_Cams_Kits&hash=item58ad23e785

למחיר שלה היא מאוד מומלצת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים. הצעה שלי שתוכל אולי לעזור ולו במעט. העניין הוא לא רק לעצור. העניין הוא שהשוטר יראה שעצרת.

למה הכוונה? שהרי אם עצרת לכאורה ברור שעצרת. לא.

העצירה גם היא לחטף של עשיריות שניה היא עצירה מבחינת החוק. יתכן והשוטר לא זריז כל כך בעיניו וגם עייף מכל משחקי המחבואים. מה שהמצלמה מנציחה ניתן לראות בהילוך חוזר. השוטר לא מהיר כמצלמה. כלומר, הבעיה- התפקוד שלו לקוי ביחס למצלמה. וזה עדיין בסדר.

יש מצב ששוטר לא מנסה לדפוק אותך באמת ומאמין בתום ליבו (ובטעותו המרה) שלא עצרת.

לא אכנס לעניינים פסיכולוגים של מה שהשוטר רוצה לראות זה מה שבסוף הוא גם יכול לראות בחלק מהמקרים.

ולכן, ולאחר כל ההקדמה הזו אני חוזר לבסיס.

העניין הוא הנראות.

עצירה צריכה להיות עצירה משמעותית.

משמעותית היא לא רק לעצור עם " 4 גלגים , 2 רגלים וכדו.." , אלא, לעצור למשך שניה וחצי מלאות עד שלוש שניות, (בו בזמן להביט טוב ימינה ושמאלה לכביש פנוי) ואז ורק אז להמשיך.

נראות. נראות.

העצירה שהיתה בדוגמא שראינו היתה לשבריר מאוד קטן של זמן שיכול להטעות כל אדם סביר שאינו מרוכז ו/או מצוייד בתכונות מתקדמות. זה תקין מבחינת המשטרה? ממש לא! ובכל זאת הרי שאנו מעדיפים שלא להקלע למצב כזה.

אז פשוט לזכור:

להיות צודק. אבל שניה לפני זה להיות גם הכי חכם:

1. קנו מצלמות לרכבים!

2. תמיד לזכור את העניין ה"נראות", ולפעול על פיו:

עזור לשוטר "עצל העין" ו/או "שרוצה להשלים את המכסה היומית" שלו (ככל שיש כזו) ו/או לא משנה למה בדיוק, ---להבין חד משמעית שעצרת.

עצור והמתן שתי שניות. אז ורק אז לנסוע .

ואולי הגיע הזמן של רושם דוח (שוטר /מתנדב וכו) יהיה חייב בהגשת דוח מתועד בצילום, שהרי היום זה כל כך פשוט...

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור- "בכביש עדיף ליהיות חכם מאשר צודק".

גם אני דואג לעצור עצירות מלאות של לפחות 3 שניות, כי ככה אני מרגיש רגוע יותר גם מבחינת הבטיחות וגם מבחינת המלכודות של השוטרים הנ"ל.

בנוגע למצלמות, תעקבו אחרי הדיון של ה CAR DVR - אני מנסה לסדר לנו את המצלמה המומלצת G1WH (מקורית כמובן) במחיר הכי הזול ברשת, פחות מ50$.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...