Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי מיקי טומפסון

yehiel785
שימו לב! השרשור הזה בן 3734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע איפה ניתן להשיג צמיגי מיקי טומפסון? למיטב הבנתי אין להם יבואם סדיר בארץ,

הבנתי שגם אם יש בודדים שמוכרים, את הסוג ATZ למידה של הלנד קרוזר לא ניתן להשיג ולמעשה מוכרים רק את הSTZ.

אז אולי כדאי להזמין מחו"ל? האם זה אפשרי בכלל?

תודה מראש לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם "עתיד", יש צמיגים טובים פה בארץ - תבדוק קצת כאן http://www.tireclub.co.il/

כמו כן במידה ותרצה לעשות "ייבוא אישי" של צמיגים לדעתי החבר'ה האלה יוכלו לעזור לך http://ushopsmotors.co.il/?page_id=16

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם טויו אופן קאונטרי MT , צמיג מעולה ! , לאט לאט רב נהגי השטח עוברים אליהם אחרי שהבינו שBF זה סתם מותג :)

מיקי טומפסון גם צמיג פצצה אבל קשה להשיג.. טויו יש מלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים,

האמת שהגעתי למיקי טומפסון אחרי ששמעתי תגובות שליליות מיותר מדי אנשים שקנו BF כגון שוקולדים מתפוררים וסדקים אחרי 15 אלף קמ

פשוט הבנתי שמיקי טומפסון מותג חזק בארצות הברית כלומר הוכיח את עצמו, לגבי הטויו אין לי כל כך מידע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לדבר עם איציק ראובני,

אני השגתי דרכו צמיגי מיקי טומפסון לכביש

https://www.facebook.com/MickeyThompsonIsrael

אולי מייבא גם לשטח

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם טויו אופן קאונטרי MT , צמיג מעולה ! , לאט לאט רב נהגי השטח עוברים אליהם אחרי שהבינו שBF זה סתם מותג :)

מיקי טומפסון גם צמיג פצצה אבל קשה להשיג.. טויו יש מלא

לא הייתי מגדיר את BF כסתם מותג,

מדובר בצמיג מעולה שהוכיח את עצמו לאורך השנים, בעולם רואים אותו על רכבי תחרות בכירים

ועל רכבים במואב ובהרבה מקומות שיש לאנשים כסף ובקלות הם יכולים לשים מותגים אחרים.

אני מסכים שהוא קצת עדין יותר מטויו בסלעים ספציפית, מנגד האחיזת כביש שלו עדיפה, ובטח ובטח

היתרונות שלו בבוץ (כל מי שנסע עם BF רואה איך הצמיג נשאר "נקי" אחרי נסיעה בבוץ, וזה מעיד על פינוי בוץ מדהים מהכוביות)

טויו מאוד עמידים אין בזה ספק, אך מנגד מקדם השחיקה שלהם גבוה מאוד מה שגורם לאחיזה פחות טובה בכביש, לכל צמיג יתרונות וחסרונות,

אגב מניסיון אישי שלי בכלל קומוהו שטח מלא הם התמורה הטובה ביותר, עולים בערך חצי מהחברים האחרים, נותנים אחיזה מעולה, עמידות טובה מאוד ובכסף שהם עולים אין בעיה להחליף פעמיים בתוך חלון זמן של סט טויו אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה ששמעתי מכמה אנשים בתחום BF לא מוכרים לצרכן פרטי את הצמיגים של התחרויות, לתחרויות יש להם צמיג אחד ולצרכנים יש להם צמיג אחר, משהו בתרכובת..

בלי קשר היבואן של BF לא מחזיק מלאי באופן קבוע ולכן יכול להיות שיקח הרבה זמן ממועד ההזמנה ועד הרגע שהוא באמת יקבל את הצמיג, עכשיו תחשוב שנקרע לו צמיג בשטח והוא צריך צמיג חדש, הוא קצת יהיה תקוע בהמתנה... ולכן אפשר לראות שצמיג של BF שנמכר ב 1000ש"ח כחדש נמכר ב 500ש"ח משומש (אפילו במצב חדש)

בגלל שאנשים הבינו שצמיגי BF בעיתיים (שטח מלא) שעפים להם קוביות בנסיעה על הכביש כבר פחות ופחות קונים אותם, יש פנצריות שמוכרים אותם במחירים זולים בגלל שנתקעו עם מלאי ישן, היום כל אחד שקונה צמיג שטח דבר ראשון בודק תאריך על הצמיג, אנשים לא פראיירים...

היה לי בעבר צמיגי BF חצי חצי 31" , באמת היו אחלה (חוץ מהמחיר) אבל עברתי לשטח מלא של TOYO בגלל שראיתי איך הצמיג עובד בשטח וזה פשוט מדהים!

לי היה חשוב גם 10 פליי (עובי דופן) כי את הסט אחרון שלי חתכתי בצד, אני לא בטוח שבBF יש 10 פליי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לטויו וגם ל-BF יש 3 פליי בדופן, לא עשר ולא מאתיים.

אגב...גם למיקי,

לא יודע על מה שאתה מדבר בקשר לתחרויות, אבל אפשר לראות רכבים תחרותיים על KM2 בדיוק כמו שיש פה למכירה,

היבואן של BF באמת עובד בסטוקים גדולים ולא כמו היבואנים האחרים שמזמינים כל זמן קצר כמות קטנה, מנגד

לא ניתקלתי במצב שיש בעיה במלאי,

דווקא ההפך הוא הנכון, כל היבואנים שעובדים בכמויות גדולות עושים את זה מחשש לסטוק "מת" והפסד כספים

ולכן אצלהם בין הגעה של סטוק חדש לסיום סטוק ישן תמיד יש פער

שלא תבין לא נכון, טויו צמיג יותר ממעולה לדעתי, אבל בי אף צמיג מצויין לכל הדעות, מספיק להסתכל ביוטיוב על כל הסרטונים במואב להבין ש-BF

גם שם נחשב צמיג מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה KM2 הוא צמיג מצויין ! עולם אחר מה KM .

בסופו של דבר זה נמדד בכמה הצמיג בכביש וכמה בשטח, כאשר אני בדקתי על צמיגים קראתי באתר הזה

http://www.offroaders.com/tech/AT-MT-Tires/MT-Mud_Terrains.htm

וכמובן גם קראתי את ביקורות המשתמשים, שזה חשוב..

אני מקווה שמי שפתח את ההודעה כבר מצא צמיגים ומטייל בשטח :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא בכלל רוצה AT ואתם כל הזמן ממליצים לו על MT.

ואמיר, 10 פליי בדופן? אין מצב, זה קיים רק בצמיגים של טרקטור, לא במכוניות, לפחות לא מכוניות עם רישוי לכביש.

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור קצת שינה כיוון :)

בהחלט יש כמה פרסומים שונים לגבי הפלי של הצמיג, אבל באתר של טויו זה כתוב 10-PLY ואולי אני לא מבין נכון

בדף : http://toyotires.com/tire/pattern/open-country-mt-off-road-maximum-traction-tires

אם יורדים למטה ובודקים את טבלאת ה SIZE, בסוף בסוף למטה כתוב : "LT tires with: “C” load range have a 6-ply rating, “D” have a 8-ply rating, “E” have a 10-ply rating."

אולי אני לא מבין נכון.. מה זה אומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קורא נכון,

אבל זה משחק פרסומי מטעה יש לו 10 PLY (שכבות)

אבל, זה לכל הצמיג, וזה מתחלק 7 בסוליה, 3 בדופן

ל-BF יש 6 בסוליה, 3 בדופן

אני לא מכיר צמיג MT "סטנדרטי" עם יותר מ-3PLY בדופן

ויותר מזה לא בטוח בכלל שתרצה להכיר, למרות שכביכול יש לנו הרצון בדופן חזקה אל תשכח שהדופן החזקה יותר גם מונעת מהצמיג "להמרח" שצריך, והמריחה הזאת

זה מה שמספר את רוב האחיזה בשטח (סלעים \ דיונה וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 3734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...