Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוחרים את התוכניות המוטוריות של ערוץ אגו לשנת 2014

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

איזו תוכנית היא המוצלחת ביותר?  

67 הצבעות

1. 1. איזו תוכנית היא המוצלחת ביותר?

• R U Faster than a Redneck
      15
    • car science
      15
    • Dream Car Garage
      9
    • Last Car Standing
      7
    • Fast and Loud
      18
    • Patrick Dempsey: Racing Le Mans
      3

פוסטים מומלצים

אם יש מישהו שעדיין לא מכיר, אז ערוץ "אגו" הוא ערוץ הלייף-סטייל הגברי היחיד בישראל. ערוץ אגו שואף לייצר את החוויה והשיח הגברי בישראל ולתת לגבר הישראלי את תחושת הביתיות והמקום בו הוא יכול להתעסק בדברים שבאמת מעניינים אותו.

בערוץ מספר רצועות מובילות, ביניהן אגו-מוטור (רצועת הספורט המוטורי ועולם הרכב), רצועת הפוקר, הרצועה הצבאית ורצועת הלילה - כולן מתכתבות עם ההוויה הגברית הישראלית.

זאת ההזדמנות שלנו כחובבי רכב להשפיע על התוכניות של רצועת הספורט המוטורי, שתעלה בערוץ בעונת השידורים של 2014. בהמשך ההודעה תוכלו למצוא דוגמיות לשישה פרקים מתוך תוכניות ששוקל הערוץ לשדר בשנה הבאה. צפו בסרטונים וספרו לנו איזה אחת מהתוכניות היא החביבה עליכם ביותר. אפשר להצביע בסקר או להגיב כאן בשרשור.

תוכנית אחת (לפחות!) מבין התוכניות שייבחרו כאן כאהובות ביותר, תעלה לשידור בעונת השידורים הבאה.

R U Faster than a Redneck - מכוניות אמריקאיות מול מכוניות מיובאות

בעלי מכוניות מיובאות מגיעים למסלול מירוצים בקרוליינה להתחרות עם מכוניות "שרירים" אמריקאיות. המנצחים זוכים בפרס של 10,000 דולר.

RmmBY3uPDFE דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

car science

התכנית שבודקת מיתוסים שונים על מכוניות והדרך המדעית לעשות דברים מגניבים עם מכוניות כמו שעושים בסרטים

iItp0fIgbMQ דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Dream Car Garage

תוכנית שמתמקדת במכוניות החלומות של האדם הממוצע, החל בשיפוץ ושחזור שלהן ובמבחני דרכים.

IISA0ev4tfo דרך יוטיוב

Last Car Standing

תחרות קיצונית בין חובבי הגה במגוון משימות מטורפות, כאשר בסיום כל פרק מכונית אחת זוכה בכסף וכל המכוניות המפסידות משופדות...

nT6MckMOSdM דרך יוטיוב

Fast and Loud

בסדנא ליד דאלאס, טקסס, צוות מומחים משפצים ובונים רכבים קלאסיים במטרה למכור אותם ולהרוויח עליהם.

-ub8BT5yeqU דרך יוטיוב

Patrick Dempsey: Racing Le Mans

כוכב הקולנוע פטריק דמפסי משחזר את דרכם של כוכבי קולנוע אגדיים ומצטרף לצוות האנדורו שמתאמן על תחרות 24 השעות של לה מאן

uUseKxhKSEM דרך יוטיוב

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לחווייה הגברית הישראלית, ערוץ אגו גם מרבה לבדוק את הסבלנות של צופיו ע"י טחינה אינסופית של אותן תוכניות בשידור חוזר במשך שנים ארוכות. משהו שכדאי לקחת בחשבון כששוקלים על איזה כפתור ללחוץ בסקר לעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שהתוכניות כולן אמריקאיות. בדרך כלל הן פחות טובות. הייתי רוצה לראות יותר תוכניות אירופאיות שמדברות אלינו כמו WHEELR DEALERS ודומותיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנו לי רדנקקקסססס!!!!!11111111

http://www.youtube.com/watch?v=Uzae_SqbmDE דרך יוטיוב

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מאפשר עד שלוש אפשרויות בחירה, ולא רק אחת.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור צופה הדוק של ״אגו״ עד לפני 3 שנים ורק בגלל זה נשארתי בהוט ,היום בפה מלא אפשר להגיד R.I.P על ערוץ ״אגו״, הגרידיות של הוט הרגה אותו סופית ,אפילו ל 5 דקות ביום איני מדליק אותו ,אותם תכנים מעצבנים ומשעממים 5 פעמים ביום שלא לדבר על תוכניות נורמליות שקשורות במוטוריקה (פשוט אין כאלה) .

Top Gear משודר אחרי שנה או אפילו שנתיים לאחר יציאתו בבריטניה וכל מיני תוכניות דלות תקציב מאיזה ערוץ שכוח אל ,אי שם בטלוויזיה הממלכתית של בריטניה .

סתם מי שלא הכיר ,פעם שודרו תוכניות כמו biker build off ,monster garage ,top gear וכל זה היה עדכני יחסית ,בנוסף לתוכניות פוקר מעולות והתכנים היו מתחלפים בתדירות שאני מחליף תחתונים וכל זה במחיר של 10 שקלים לחודש.

היום נדא !!! ועוד אני משלם עליו אקסטרא 30 שקל לחודש ,זה מה שנקרא חזירות .

PS : התוכניות האלה משודרות באגו ?? איך זה שלא ראיתי אותם בערוץ הספציפי ?? אולי ב discovery ו- history התבלבתם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PS : התוכניות האלה משודרות באגו ?? איך זה שלא ראיתי אותם בערוץ הספציפי ?? אולי ב discovery ו- history התבלבתם ?

אם זה לא היה ברור, אז התוכניות האלו לא משודרות כרגע בערוץ אגו. חלקן משודרות בערוצים אחרים וחלקן לא.

כחלק מהמטרה של ערוץ אגו לשפר את התכנים שלו (הנהלת הערוץ התחלפה לפני כמה חודשים), הזמינו אותנו כמובילי דיעה בעולם הרכב לבחור ולהשפיע על העונה המוטורית הבאה של הערוץ. אם תבחר תוכניות מעניינות - יהיה ערוץ מעניין יותר בשנה הבאה.

אגב, אם יש תוכניות מעניינות שאתה מכיר ולא הוזכרו כאן אתה מוזמן להוסיף.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כחלק מהמטרה של ערוץ אגו לשפר את התכנים שלו (הנהלת הערוץ התחלפה לפני כמה חודשים)

על ההנהלה החדשה לדעת, כי הערוץ סגור הרמטית לכל לקוחות "הוט", אפילו לכל הלקוחות בעלי טריפל עם כל חבילות הערוצים.

יש לי חבילת טריפל (טלוויזיה + כל החבילות) והערוץ עדיין סגור, מכיוון שהוא מוגדר כערוץ "פרימיום". כל לקוחות הוט שרוצים לצפות בערוץ, צריכים לשלם מחיר מופקע לכאורה בסך 25 ש"ח לחודש בנוסף למה שהם משלמים עכשיו - וזה ממש לא משתלם.

לצורך השוואה, בחברת YES הערוץ כלול בחבילות הרגילות, ולכן פתוח ללקוחות.

נ"ב

עבדתי בהוט שנתיים, לכן אני מכיר טוב טוב את העסק. מן הראוי שהערוץ יצורף כחלק מהחבילות הקיימות (למשל חבילת ספורט).

לוח עריכה02.jpg

תמונה1 012.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* Fast and Loud משודרת בסופי שבוע בדיסקברי. תכנית חביבה מאוד, גם מעניין וגם משעשע,

ונותן תמונה יפה על עסקי הרכבים המשופצים/משופרים בארה"ב.

* R U Faster than a Redneck - זה נחמד לראות פרק אחד, אבל לדעתי אחרי שתי תכניות

כבר נמאס מזה. אני כבר בפרק הבודד שראיתי, העברתי לקראת הסוף את הוידאו קדימה, כי זה הפך

לקצת משעמם.

* שאר התכניות הן או רציניות ומשעממות מידי, או נראות כמו תכנית בשקל וחצי.

לגבי ערוץ "אגו" אכן בהוט, או אולי ב "אגו" החליטו שהערוץ לא שייך יותר לשום חבילה. בעבר הוא היה

שייך לאחת מהחבילות, ואני מניח שעוד רבים כמוני, צפינו בערוץ הזה. היום, אני רואה חושב שיש הצדקה

לערוץ בודד במחיר כזה, מה גם שרוב התכנים שלו חוזרים על עצמם עוד ועוד, והם גם לא עדכניים במיוחד,

וחלק גדול מהם נמצא ברשת בצורה זמינה ונוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...