Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה RX8 בייבוא סדיר החל ממאי 2005.

Discover
שימו לב! השרשור הזה בן 7135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זאת לא מכונית יקרה לעומת מרצדס למשל, אבל להגיד עליה שהיא תובא ב"ייבוא סדיר" לארץ, זאת לא ההגדרה שהייתי נותן למכונית הזאת.

חיכיתי המון זמן לראות אותה בארץ סוףסוף, אבל כפי שזה נראה עכשיו - נראה מעט מאוד ממנה בארץ.

דלק מוטורס עושים מה שהם תמיד עושים עם מכוניות חדשות שאמורות להיכנס לשוק:

= מביאים אוטומטית.

יש עוד קצת זמן עד ההשקה בארץ, ועד אז אני חושב שהם כבר ישנו את דעתם ויוסיפו ייבוא של ידניות עם כל רמות הגימור. גם עם מאזדה 3 (לא כזאת השוואה, אבל עדיין) - בהתחלה הגיעו רק אוטומטיות ורק אחרי שנה או קצת יותר אפשר לראות ידניות (כבר הגיעו הידניות עם מנוע הדיזל?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אנשים פה בכיינים ברמות גבוהות מאוד..

אףאחד לא אמר שהם לא יביאו גרסאות אחרות, בכתבה צויין שהגרסא האוטומטית עם 200 כ"ס תעלה פחות מ300 אלף ש"ח.

לא אמרו מחיר סופי - 250 אלף ש"ח זה גם פחות מ300..

לא אמרו שלא יביאו עם תיבה ידנית - עובדה שבמיאטה מביאים..

ולסיום..

אני מנחש שגם אם הייתה תיבה ידנית והרכב היה עולה 210 אלף ש"ח,

אולי בןאדם אחד מכל השרשור הזה, וזה אולי גדול מאוד, היה הולך בכלל לקבל הצעת מחיר בסוכנות.

אז תפסיקו כבר לבכות.. בסה"כ מי שיש לו 300 אלף ש"ח ומחפש את ספורטיביות טהורה יקנה STI או EVO.

אףאחד לא יקנה את הRX8 בשביל להאיץ מ0-100 כמה שיותר מהר. 90% יקנו אותה בעיקר בשביל הפוזה שלה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה בכיינים ברמות גבוהות מאוד..

אףאחד לא אמר שהם לא יביאו גרסאות אחרות, בכתבה צויין שהגרסא האוטומטית עם 200 כ"ס תעלה פחות מ300 אלף ש"ח.

לא אמרו מחיר סופי - 250 אלף ש"ח זה גם פחות מ300..

לא אמרו שלא יביאו עם תיבה ידנית - עובדה שבמיאטה מביאים..

ולסיום..

אני מנחש שגם אם הייתה תיבה ידנית והרכב היה עולה 210 אלף ש"ח,

אולי בןאדם אחד מכל השרשור הזה, וזה אולי גדול מאוד, היה הולך בכלל לקבל הצעת מחיר בסוכנות.

אז תפסיקו כבר לבכות.. בסה"כ מי שיש לו 300 אלף ש"ח ומחפש את ספורטיביות טהורה יקנה STI או EVO.

אףאחד לא יקנה את הRX8 בשביל להאיץ מ0-100 כמה שיותר מהר. 90% יקנו אותה בעיקר בשביל הפוזה שלה.

אז בו אני אספר לך מה הם אומרים, כי התקשרתי לשאול (אני מתקשר לשאול על ה-RX8 פעם ברבעון כבר שנה). הם אומרים שהם עוד לא יודעים ושכנראה יתחילו מכירות במאי, שזה בערך מה שהם אומרים כבר שנה (רק כל פעם חודש אחר). לא יודעים איזה דגם ולא יודעים מחיר.

אני מכיר מישהו שעבור 300 אלף יש סיכוי סביר שהוא יקנה את המכונית ולא, הוא לא רוצה שום רפליקת ראלי. הוא רוצה קופה ספורטיבית עם הנעה אחורית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בו אני אספר לך מה הם אומרים, כי התקשרתי לשאול (אני מתקשר לשאול על ה-RX8 פעם ברבעון כבר שנה). הם אומרים שהם עוד לא יודעים ושכנראה יתחילו מכירות במאי, שזה בערך מה שהם אומרים כבר שנה (רק כל פעם חודש אחר). לא יודעים איזה דגם ולא יודעים מחיר.

אני מכיר מישהו שעבור 300 אלף יש סיכוי סביר שהוא יקנה את המכונית ולא, הוא לא רוצה שום רפליקת ראלי. הוא רוצה קופה ספורטיבית עם הנעה אחורית.

לא אמרתי שאני לא מכיר אנשים שישימו 300 אלף בשביל כזה אוטו או שיש להם 300 אלף בשביל לשים כזה אוטו.. אני בהחלט מכיר.

אמרתי שכל הבכיינים בשרשור הזה שדואגים לרדת על היבואן לגבי הגרסא שהוא מביא ("רק 200 כ"ס") ולגבי הגיר שהוא מביא ("אוטומטי זה חרא!! ידני שולט!"), הם לא האנשים שיקנו את האוטו הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שאני לא מכיר אנשים שישימו 300 אלף בשביל כזה אוטו או שיש להם 300 אלף בשביל לשים כזה אוטו.. אני בהחלט מכיר.

אמרתי שכל הבכיינים בשרשור הזה שדואגים לרדת על היבואן לגבי הגרסא שהוא מביא ("רק 200 כ"ס") ולגבי הגיר שהוא מביא ("אוטומטי זה חרא!! ידני שולט!"), הם לא האנשים שיקנו את האוטו הזה.

פיספסת את הנקודה.

אולי יביאו ידני. אולי. א-ב-ל, תאר לעצמך כמה תעלה הגרסה הידנית בעלת 238 כ"ס אם זה המחיר של

הגרסה האוט' (ובמקרה הזה אני לא בטוח שהאוט' אמור להיות יותר יקר, הגיר בעל 4 הילוכים בלבד)...

מי בכלל יקנה רכב אוטומטי כזה? לא הייתי נוגע בו עם מקל, זה הופך אותו לחסר משמעות,

מוציא את כל ה-fun. זה משאיר רק את קהל הפוזה, ובשביל 300,000 - אין כאן כ"כ הרבה פוזה.

חוצמזה, הזכרת "בכיינים" בשרשור שמתלוננים על הגרסה, ושלא יקנו את הרכב בכל מקרה.

נראה שאתה זה שזורק הצהרות לאוויר - נדמה לי שאני הלנתי על הגרסה שהיבואן מביא - ובמחיר

קצת יותר שפוי, משהו שמתיישר עם מדיניות התמחור של שאר הדגמים של היבואן, אני הבן-אדם מספר

2 (לפחות) בשרשור שהיה שוקל כזאת, בהחלט על פני איוו או STI (לטעמי היא הרבה פחות in your

face, ואחת מרפליקות הראלי האלה גם ככה הייתה מחסלת אותי תוך כמה ימים). אז בבקשה, קצת

עובדות, פחות הצהרות חסרות כיסוי (אני בטוח שאתה מסוגל להתנסח בלי לכנות אנשים בכיינים. אם לא, חבל...).

עומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יביאו ידני. אולי. א-ב-ל, תאר לעצמך כמה תעלה הגרסה הידנית בעלת 238 כ"ס אם זה המחיר של

הגרסה האוט' (ובמקרה הזה אני לא בטוח שהאוט' אמור להיות יותר יקר, הגיר בעל 4 הילוכים בלבד)...

מי בכלל יקנה רכב אוטומטי כזה? לא הייתי נוגע בו עם מקל, זה הופך אותו לחסר משמעות,

מוציא את כל ה-fun. זה משאיר רק את קהל הפוזה, ובשביל 300,000 - אין כאן כ"כ הרבה פוזה.

עומר.

ובהזדמנות זו אני שואל: מה ההבדל, אם כך, בין RX אוטו' למיאטה אוטו' ?

אני פשוט לא מסוגל לתפוס (באמת שלא) מי יקנה כזה רכב אוטומטי :puzzled:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובהזדמנות זו אני שואל: מה ההבדל, אם כך, בין RX אוטו' למיאטה אוטו' ?

אני פשוט לא מסוגל לתפוס (באמת שלא) מי יקנה כזה רכב אוטומטי :puzzled:

מי שקונה רכב רק בגלל הצורה ויש יותר כאלה ממה שאתה חושב.

תראה רק את כל כמות הג'יפאקצה שמסתובבות בארץ.

ואף אחד לא היה מתבכיין על היבואן אם הוא לא היה מתנהג כמו כוסית פריג'ידית ומפתה אותנו עם כל מיני כתבות והבטחות וזיוני שכל ובסוף אפילו חתיכת עור, סליחה, פח טרם זכינו לראות, שלא לדבר על להזמין ולזיי..., סליחה, לנהוג.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיספסת את הנקודה.

חוצמזה, הזכרת "בכיינים" בשרשור שמתלוננים על הגרסה, ושלא יקנו את הרכב בכל מקרה.

נראה שאתה זה שזורק הצהרות לאוויר - נדמה לי שאני הלנתי על הגרסה שהיבואן מביא - ובמחיר

קצת יותר שפוי, משהו שמתיישר עם מדיניות התמחור של שאר הדגמים של היבואן, אני הבן-אדם מספר

2 (לפחות) בשרשור שהיה שוקל כזאת, בהחלט על פני איוו או STI (לטעמי היא הרבה פחות in your

face, ואחת מרפליקות הראלי האלה גם ככה הייתה מחסלת אותי תוך כמה ימים). אז בבקשה, קצת

עובדות, פחות הצהרות חסרות כיסוי (אני בטוח שאתה מסוגל להתנסח בלי לכנות אנשים בכיינים. אם לא, חבל...).

עומר.

אם תבדוק איזה MX5 קנו בארץ יותר, ידני או אוטומט, כאשר המחיר של שתיהן זהה,

אני בטוח שתמצא שקנו יותר אוטומטיות מאשר ידניות.

חוצמזה שלדעתי היבואן לא קובע מחיר לפי הכ"ס. העובדה שבגרסא הידנית יש יותר כוחות סוס לא אמורה להעלות את המחיר אלה דווקא להוריד אותו בשל העובדה שזה אכן גיר ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תבדוק איזה MX5 קנו בארץ יותר, ידני או אוטומט, כאשר המחיר של שתיהן זהה,

אני בטוח שתמצא שקנו יותר אוטומטיות מאשר ידניות.

חוצמזה שלדעתי היבואן לא קובע מחיר לפי הכ"ס. העובדה שבגרסא הידנית יש יותר כוחות סוס לא אמורה להעלות את המחיר אלה דווקא להוריד אותו בשל העובדה שזה אכן גיר ידני.

נדמה לי שאתה טועה בסעיף הראשון, ולא משתמש בהגיון בריא בסעיף השני (ולכן טועה בפירוש בו).

אין לי נתונים מספריים, אבל קראתי כבר מספר פעמים שנמכרו יותר מיאטות ידניות מאוטומטיות.

לפי זה, אכן נמכרו יותר ידניות:

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2615774,00.html

בנוסף, במחיר הזה לא ניתן להשוות - רכב פוזה זול כמו המיאטה ימכר יותר טוב לקהל הפוזה נטו,

שכנראה מעדיף אוטומטית, מאשר רכב ב-300,000 שקלים. למרות זאת, כנראה שנמכרו יותר ידניות.

בסעיף השני - you've gotta be kidding me. מה שאתה טוען זה שגרסה בעלת 238 כ"ס

תעלה פחות מגרסה בעלת 200 כ"ס, בגלל שהיא מגיעה עם גיר ידני? וואו, איזה רעיון חדשני.

אז מה תגיד על המיאטה, שם הידנית והאוטומטית מתומחרות זהה, חרף העובדה שההבדלים

הם של 7 כ"ס בלבד, ודיפ' טורסן מאחור בידנית?

היבואן קובע מחיר לפי העלות של הדגם. ברור שהדגם בעל 238 כ"ס עולה יותר בגלל ש... תתכונן

לזה... הוא חזק יותר. אני יודע, אני יודע - זה היה שוק גם בשבילי.

ובמכוניות, משלמים על מנוע חזק יותר. ולא רק - יש עוד הבדלים. הוא גם מגיע עם גיר 6 הילוכים,

שכבר הזכרתי כאן, יש סיכוי שעולה יותר מהגיר 4 היל' אוטומטי. לפי Edmunds, הגרסה הידנית

הבסיסית עולה $1600 יותר. ולא פלא - יש לה LSD, ג'אנטים 18 במקום 16, ועוד כמה נגיעות קטנות.

בבקשה - אם אתה מגיב, תחשוב קצת קודם icon_smile.gif

עומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה בטוח שהגרסא הידנית הבסיסית שתגיע לארץ לא תגיע עם מסכי LCD (מסכי LSD? שו הדא?).

ועוד הרבה פחות אבזור..

בכל מקרה - גם אם היא תהיה יקרה יותר היא לא תהיה יקרה בהרבה.

חוצמזה שנקרא לי תמוהה להתחיל להלין על המחיר לפני שהוא נקבע באופן סופי..

עריכה: אוסיף ואומר כי באחד מאתרי האינטרנט נרשם כי נמכרו בשנה האחרונה או 24 או 26 מיאטות (לא זוכר בדיוק את המספר)

אבל מה שאני זוכר ב100% זה שנאמר שנמכרו יותר מיאטות אוטומטיות מאשר ידניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה בטוח שהגרסא הידנית הבסיסית שתגיע לארץ לא תגיע עם מסכי LCD (מסכי LSD? שו הדא?).

LOL

LSD = דיפרנציאל מוגבל החלקה. ולא מסךLSD :?

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LOL

LSD = דיפרנציאל מוגבל החלקה. ולא מסךLSD :?

פליקס

אופס. פאדיחות..

* נותן לעצמי כאפת שטות *

וברגע מבוכה זה אני אפסיק להגיב באשכול:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקראתי את הכותרת הייתי ככה::beerchug::king::multi::shock2::yum:

כשקראתי את התוכן הייתי ככה: :puppydoge:nono::2gunfire::bad-word::snipersmi:mad::screwy:

אוטומט? לא תודה.

300,000? לא תודה.

דלק מוטורס? ל-א! תודה ושלום! :roll:

DrIvE AnD LeT DrIvE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה ספורטיבית קופה?

BMW 330 COUPE קומפקט...

והנה לך סופר ספורטיבית...

או איזה M3 1998 צהובה "CC" סטייל 6 הילוכים ידניים...THE DREAM. המכונית הבאה שלי אין ספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...