Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה RX8 בייבוא סדיר החל ממאי 2005.

Discover
שימו לב! השרשור הזה בן 7135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הם לא עושים טובה לכל עם ישראל הם עושים טובה למעטים שאוהבים רכבי ספורט וכדומה, הרי זה עובדה וכבר דיברו על זה הרבה עם ישראל אוהב נוחות.

כל הזמן מתלוננים שלא מייבאים רכבי ספורט, אז כרגע האוטומט שולט ובזה אנחנו צריכים להסתפק.

אם לא זה אז תמשיכו לנסוע ברכבים סטנדרטיים או תעברו למדינה אחרת.

מה לעשות???

וגם היה פה שירשור לא מזמן על איזה פיאט לא זוכר איזה שלא מייבאים אותה בגלל שאין אוטומט.

אז או שמתקדמים אבל בצורה אחרת או שבכלל לא.

אתה צוחק, נכון?

רכב ספורט? RX-8 עם 200 כ"ס וגיר אוטומטי של 4 הילוכים? ספורט? מנוע שמתחיל להזיז את

האוטו רק ב-4,000 סל"ד, וגם שם אתה רחוק מהשיא, וכל זה על גיר אוטומטי מצ'וקמק.

דבר אחד הוא כנראה לא, וזה רכב ספורטיבי (ודבר אחד שהוא כן - מתומחר בצורה לא שפויה).

הרי חובבי רכבים לא יקנו את הגרסה האוטומטית, אז למי איכפת שמביאים אותה לכאן?

לפוזיונרים זאת גם לא מציאה במחיר הזה.

אני מבין את הצורך שלהם לכסות עלויות של הכשרת מכונאים ורכישת ציוד על מנת לטפל ברכב,

שמונע על ידי מנוע יוצא דופן לחלוטין. אבל ההגיון אומר שאפשר לכסות את העלויות בשתי דרכים:

1. להביא דגם שלא הרבה אנשים רוצים, ולמכור אותו במחיר מופרז לבודדים - ובכך להפוך אותו
    לאיזוטרי לחלוטין.
  2. להביא מבחר דגמים, שחולקים בינהם את רוב המכלולים גם ככה, ולכן לא ייקרו את עלות
    הכשרת האנשים ורכישת ציוד, ולמכור אותם במחירים שפויים יותר.
    שלא יחזיקו במלאי. אבל שיציעו ללקוח לרכוש את הגרסה החלשה יותר , אבל ידנית, באיזור
    ה-210,000 שקלים - תמחור שעומד בקו אחד עם הדרך שאותו יבואן מתמחר מיאטה, פלוס
    תוספת נאה על מנת לכסות את הצורך בהכשרה וציוד - ואת הגרסה הידנית החזקה, בעוד כמה
    עשרות אלפי שקלים - כך שישתלם להם.

כנראה שדלק מוטורס בחרו במה שמאחורי ווילון מספר אחד.

עומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דבר ראשון המחיר של ה-RX-8 ככה בגלל המנוע הרוטורי שלו ולא סתם.

דבר שני זה לא שאני מצדיק את האוטומט ברכב ספורט אבל צריכים להבין כשאין ברכב תיבה אוטומטית אז אין מכירות.

אז הם רוצים לבוא ליקראתנו אבל הם צריכים להרוויח גם משהו מזה לא?

אז הם ייבאו רכב ספורט אבל בגירסה אוטומטית וגם בעתיד זה יהיה ככה אבל אם יהיה שינוי במכירות הגירסה הידני אז אני מאמין שגם יתחילו לייבא בגירסה ידני אבל כרגע זה המצב.

אבל מה שעומר הציע גם יכול להצליח אני חושב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון המחיר של ה-RX-8 ככה בגלל המנוע הרוטורי שלו ולא סתם.

דבר שני זה לא שאני מצדיק את האוטומט ברכב ספורט אבל צריכים להבין כשאין ברכב תיבה אוטומטית אז אין מכירות.

אז הם רוצים לבוא ליקראתנו אבל הם צריכים להרוויח גם משהו מזה לא?

אז הם ייבאו רכב ספורט אבל בגירסה אוטומטית וגם בעתיד זה יהיה ככה אבל אם יהיה שינוי במכירות הגירסה הידני אז אני מאמין שגם יתחילו לייבא בגירסה ידני אבל כרגע זה המצב.

אבל מה שעומר הציע גם יכול להצליח אני חושב.

זה שיש באוטו מנוע רוטורי לא הופך אותו ליקר יותר. מחיר רכב נקבע על ידי הרבה דברים, אבל לא על

ידי סוג המנוע (על ידי תפוקת הכוח שלו, גמישות, אמינותו ועוד הרבה דברים אחרים - אבל לא הסוג,

אלא אם זה משליך על דברים אחרים שאותם ניתן לכמת, או להצביע על הבדל ברור ועדיף שגורם

לכזה הבדל במחיר. אז כן, רוטורי שונה, מעניין, ויש לו יתרונות וחסרונות - אבל אף אחד מהם לא

מתרגם ל-"יותר יקר בגלל שזה רוטורי", אחרת הם לא היו מצליחים למכור אפילו אחת).

הם לא רוצים לבוא לקראתנו - הם רוצים לעשות כסף. אני בספק שיש יבואן אחד בארץ שרוצה לבוא

לקראת הלקוחות שלו אלא אם רווח כספי הוא חלק מאותו מהלך (למרות זאת, יש יבואנים שמתמחרים

שפוי יחסית - לראיה רכבי רנו, סובארו ואפילו דלק מוטורס עם המיאטה - אבל שוב, לא מטוב ליבם).

ובדיוק ההפך ממה שאמרת: "כשאין ברכב תיבה אוטומטית אז אין מכירות." - במקרה הזה,

לקהל היעד של הרכב הזה, "כאשר יש ברכב תיבה אוטומטית אין מכירות" (והס מלהזכיר את המחיר).

עומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא רוצים לבוא לקראתנו - הם רוצים לעשות כסף. אני בספק שיש יבואן אחד בארץ שרוצה לבוא

לקראת הלקוחות שלו אלא אם רווח כספי הוא חלק מאותו מהלך (למרות זאת, יש יבואנים שמתמחרים

שפוי יחסית - לראיה רכבי רנו, סובארו ואפילו דלק מוטורס עם המיאטה - אבל שוב, לא מטוב ליבם).

עומר

זה פשוט אבסורד !

במצב תקין, היבואן אמור לעשות הכל כדי לרצות את לקוחותיו. לקוחות מרוצים יבואו לרכוש פעם שניה, לקוחות מאוכזבים יקחו את העסקים שלהם למקום אחר.

בארץ, משום מה (ורק אלוהים אולי יודע למה), זה לא הולך ככה. ליבואנים יש מונופול מוחלט, לצרכנים אין אופי\תרבות צריכה\עמוד שידרה(...). וככה השוק מתנהל, היבואן מביא, או לא מביא, רכבים ע"פ שיקול דעתו הבלעדי (ולא ע"פ הביקוש הצרכני), ולאחר מכן הצרכן "בוחר ממה שיש".

המצב הזה מרתיח אותי לפעמים.

RX-8 בגירסה החלשה ואוטומטית, באמת תודה רבה !

אני רץ לקנות זרי פרחים כדי לשלוח לכל ראשי דלק מוטורס :mad: :mad: :mad:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיש באוטו מנוע רוטורי לא הופך אותו ליקר יותר. מחיר רכב נקבע על ידי הרבה דברים, אבל לא על

ידי סוג המנוע (על ידי תפוקת הכוח שלו, גמישות, אמינותו ועוד הרבה דברים אחרים - אבל לא הסוג,

אלא אם זה משליך על דברים אחרים שאותם ניתן לכמת, או להצביע על הבדל ברור ועדיף שגורם

לכזה הבדל במחיר. אז כן, רוטורי שונה, מעניין, ויש לו יתרונות וחסרונות - אבל אף אחד מהם לא

מתרגם ל-"יותר יקר בגלל שזה רוטורי", אחרת הם לא היו מצליחים למכור אפילו אחת).

ובדיוק ההפך ממה שאמרת: "כשאין ברכב תיבה אוטומטית אז אין מכירות." - במקרה הזה,

לקהל היעד של הרכב הזה, "כאשר יש ברכב תיבה אוטומטית אין מכירות" (והס מלהזכיר את המחיר).

עומר

תתפלא אבל אפילו לקהל של רכב ספורט מעדיפים אוטומט,

תראה כל רכב ספורט שני עם תיבה אוטומטית או טיפטרוניק שגם בזה אין מאמץ.

ולגבי המנוע הרוטורי שלה זה מה שדלק רכב אמרו ואתה יכול להסתכל במגזין "רכב" גיליון 32, שבו נאמר ואני מצטט "מאזדה משקיעה מאמצים בשיווק רעיון המנוע הרוטורי המייחד את ה-RX-8 וייתכן שבגלל זה מחירה בישראל יהיה כ-300,000 ש"ח."

אני מקווה שבזה נסיים כי לכל אחד יש דעה שונה ולא נסיים עם זה בחיים.

ואני חוזר זה לא שאני מצדיק תיבה אוטומט ברכב ספורט אבל מה לעשות זה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי המנוע הרוטורי שלה זה מה שדלק רכב אמרו ואתה יכול להסתכל במגזין "רכב" גיליון 32, שבו נאמר ואני מצטט "מאזדה משקיעה מאמצים בשיווק רעיון המנוע הרוטורי המייחד את ה-RX-8 וייתכן שבגלל זה מחירה בישראל יהיה כ-300,000 ש"ח."
אני מקווה שאתה מבין למה זה שדלק מוטורס (ולא דלק רכב) אומרים שהרכב יהיה יקר בגלל המנוע

הרוטורי לא ממש הופך את הטענה הזאת לאמינה במיוחד, או עוזר לה לעמוד במבחן המציאות (אם

זה נכון, למה בשאר העולם הוא עולה כמו רכבים עם מנוע רגיל?).

לגבי השאר, ללא ספק - כל אחד זכאי לדעתו, גם אם הוא בבירור טועה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהדברים שלך, בגיבוי הכתבה מ"רכב", ניתן להבין שאת החזר ההשקעה שלהם בעלות המנוע הרוטורי מאזדה העולמית החליטו להחזיר בישראל.

כנראה שמישהו במאזדה העולמית סיפר למגזין "רכב" שבכל העולם המחיר של הRX8 יהיה שפוי, ללא רווח.

אבל הם רגועים, כי את מחיר העלות של ההשקעה האסטרונומית בפיתוח המנוע, הם ירוויחו בחזרה מאלפי הדגמים של ה-RX8 שיימכרו רק בשוק הישראלי. (והגרסה האוטומטית של ה-RX8 כנראה פותחה עבור שוק הליסינג הישראלי).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהדברים שלך, בגיבוי הכתבה מ"רכב", ניתן להבין שאת החזר ההשקעה שלהם בעלות המנוע הרוטורי מאזדה העולמית החליטו להחזיר בישראל.

כנראה שמישהו במאזדה העולמית סיפר למגזין "רכב" שבכל העולם המחיר של הRX8 יהיה שפוי, ללא רווח.

אבל הם רגועים, כי את מחיר העלות של ההשקעה האסטרונומית בפיתוח המנוע, הם ירוויחו בחזרה מאלפי הדגמים של ה-RX8 שיימכרו רק בשוק הישראלי. (והגרסה האוטומטית של ה-RX8 כנראה פותחה עבור שוק הליסינג הישראלי).

:mm_yeah:

:puppydoge

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אכפת לכם מה עושה "דלק מוטורס"?

זה בעיה שלהם אם יקנו את האוטו במחיר הזה או לא.

ודרך אגב יש אנשים שיקנו את האוטו הז גם אם הוא לא הכי ספורטיבי, וגם אם הוא במחיר הזה.

אז כמו שהימרי אומר: "למה לעשות מכל דבר אפרוח?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אכפת לכם מה עושה "דלק מוטורס"?

זה בעיה שלהם אם יקנו את האוטו במחיר הזה או לא.

ודרך אגב יש אנשים שיקנו את האוטו הז גם אם הוא לא הכי ספורטיבי, וגם אם הוא במחיר הזה.

אז כמו שהימרי אומר: "למה לעשות מכל דבר אפרוח?"

צודק זה לא מעניין אותנו מה דלק מוטורס עושים זה מאוד מעניין אותנו!!!

אותי מעניין לדעת למה רכב שכמעט בכל מדינת עולם שלישית עולה שליש ממה שהיא תעלה לי במדינת היהודים! התמחור של המאזדה הנ"ל הוא פשוט לא הגיוני ואני לא מוצא שום סיבה שאפילו בנאדם שמרוויח את המשכורת שמספיקה לקנות את הרכב הזה בחודש יבזבז את הכסף שלו בכזה אופן! זה פשוט לא שפוי =(

ואני מכיר כמה וכמה אנשים שהמשכורת שלהם מספיקה לקנות כמה רכבים כנ"ל והם פשוט לא עושים את זה הם קונים מכוניות שבאמת מחזירות את כל מה שאתה משקיע בהן. גם אנשים עשירים לא אוהבים שדופקים אותם ולוקחים להם כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The RX8 is not a $25k car to begin with, and it doesn't cost like a miata in the US either, in fact, you can buy the new MazdaSpeed Miata (with turbo from the factory) for about $25k the the RX8 goes for $28.5k or so for the base model and up to $33k for the higher spec model, the RX8 GT (238 HP), to buy a car like this automatic - only if you have one leg operable, otherwise you have to be nuts

The pricing in israel is very simple - you take the price in the US market, add another zero and you get the israeli pricing, sad but it always seem to be that way... 300k is a bad price, but it sounds like the miata has actually a great price if it's 165k, it has nothing to do by the way with the cost of the development of the motor - the RX8 is sold for about the same kind of $$ as the Subaru STI go for or the Mitsu Evo 8

:smile: Whoever will end up buying the car, will enjoy the amazing chassis and suspension that this car offer though

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי השיקול של דלק מוטורס היה אחר, והוא העבר, וה"הצלחה" של המיאטה אוטומטית..

הם אמרו לעצמם דבר פשוט, הבאנו ואנחנו עדיין מביאים לפה מיאטה גיר רגיל ואוטומט, לפי ניחוש שלי הם מחרו בערך חצי וחצי, ולכן קיבלו את ההחלטה להביא את הRX8 האוטומטית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The RX8 is not a $25k car to begin with, and it doesn't cost like a miata in the US either, in fact, you can buy the new MazdaSpeed Miata (with turbo from the factory) for about $25k the the RX8 goes for $28.5k or so for the base model and up to $33k for the higher spec model, the RX8 GT (238 HP)

מוטי, בעניין המחיר של ה-RX-8 בארה"ב:

דף מחיר מאדמונדס

גם אם זה לא מחיר על הכביש - גם בישראל המחיר שניתן (ינתן..) הוא לא על הכביש.

עומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I have yet t hear about anyone that I know, and I do know a few people that has them, that paid less than high 27k to take the RX8 out of the dealership... I have heard about miatas that were sold under 20k though... no comparison, really, the RX8 is a more expensive car

!And the chassis, oh my god, what an amazing chassis

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...