Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן גולף GTI החדשה בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 3833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצחיק אותי לראות את בעלי ה-GTI מתגוננים כשבנצי כותב (במיוחד להגיד שקיימן גרוטאה וכל רכב שהיה לבנצי גרוטאה :lol: ).

רועי, אתה צודק, אני נוהג על גרוטאה (ויש עוד הרבה כמוני) וגם GTI עם עשר שנים על הכביש ו-500K ק"מ תרגיש טוב יותר מיונדאי חדשה.

עזוב יונדאי, מ-BMW לקסוס ואפילו מרצדס.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 539
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לבקשת הקהל השרשור נפתח מחדש. אם מישהו רוצה לדון בGTI, מחירים, פולקסווגן, ג'נטים, קסנון או פסים אדומים - זה המקום שלכם.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהמ...סליחה? אני רק שאלה, בסדר?

מישהו כבר עשה נסיעת מבחן? מה אומרים?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתי, ענה לי סוכן המכירות "לא, אין אפשרות להחליף לחישוק הגדול יותר".

חוזר על שאלתי:

מעניין, האם רוכש שירצה בכל זאת להחליף ל "18 או רחמנא ליצלן "19 יקבל אישור מהיבואן...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, האם רוכש שירצה בכל זאת להחליף ל "18 או רחמנא ליצלן "19 יקבל אישור מהיבואן...

המידה מופיעה באוטו דאטה. זה לא אמור להספיק?

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

צריך בשביל ג'אנט אישור יבואן? עושים את זה במכון רישוי, לא?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, זה קו מחשבה מאוד מוטעה. מה יש לך לשים 5K על ג'נטים (במקרה הטוב) אחרי שכבר שמת 233K (על הכביש) על האוטו?

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבוא ולומר שהאבזור לא משנה למי שקונה רכב ספורטיבי זו בדיחה. מאחר וקונים שתי מכוניות למעשה, לא פלא שאנשים רוצים יותר בשביל השקל שלהם - כן, גם מעריצי/חובבי/נלהבי/מגבבי GTI. אין לנו פה את האופציה להחזיק GTI בשביל הכיף + רכב מפנק ומאובזר ליום יום. אני מקווה שצ'מפיון יתעשתו, גם אם לא היום או מחר, ויאפשרו להביא את הרכב כמו שצריך, בלי הקפצה מוגזמת של המחיר. אני לא יודע מי הליצן שהחליט לא להביא, אבל בתקווה עם מספיק חפירות לסוכנים זה ישתנה.

and also: אני מסכים עם falou. אם תוצרת VAG באמת הייתה כזו מחורבנת ("לארץ שולחים רכבי לימון בכוונה") אז מתישהו היה נופל לציבור הישראלי האסימון.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, זה קו מחשבה מאוד מוטעה. מה יש לך לשים 5K על ג'נטים (במקרה הטוב) אחרי שכבר שמת 233K (על הכביש) על האוטו?

שאלתי את זה בשבילך. :wink:

המרחק שלי מהמכונית הזו גדול מהמרחק ממך. גיר אי אפשר להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי את זה בשבילך. :wink:

המרחק שלי מהמכונית הזו גדול מהמרחק ממך. גיר אי אפשר להחליף.

233 ועוד 5K על ג'נטים ועוד 4K על צמיגים ואתה כבר ב241K, וה135 נראית קרובה מתמיד.

בכל מקרה, ג'נטים זה החלק הקל (והפחות חשוב) - קסנון, מתלים אדפטיביים וPP אי אפשר להוסיף גם עם עשרה אישורי משרד התחבורה.

אגב, אני ואתה דיברנו על הפוקוס ST כבר? אמנם ידנית, אבל אמרתי שבמחיר טוב אני כנראה בפנים. אוטו מגניב לאללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
קובי בלום, מנהל חטיבת פולקסווגן: "אירוע ההשקה המוצלח בשישי והמכירות מאז תחילת השיווק של ה- GTI שוב מוכיח עד כמה הלקוחות חובבי החוויה הדינמית והספורטיבית מעריכים את מה שיש לדור השביעי של ה- GTI להציע. רכב Hot hatch אמיתי שמחזיר עטרה ליושנה עם חווית נהיגה ספורטיבית ללא פשרות הכוללת מנוע חזק יותר מאי פעם, מערכת מתלים משופרת וקלה יותר, ושלל מערכות אלקטרוניות חכמות, אלו לצד איכות וגימור תא נוסעים ברמת פרמיום כמעט הופכים את הגולף לאחת מהחבילות האיכותיות שיש הארץ לאוהבי נהיגה"

קצת מגוחך לומר כזה דבר שאין גרסה ידנית, לא? :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלבים נובחים והשיירה עוברת: 30 יחידות מהגולף GTI החדשה נמכרו באירוע ההשקה.

הנתון של 30 מכוניות בהשקה נשמע לי קצת מוגזם, אבל כנראה שהם מכרו יפה והם ימכרו את אותן 60-70 יח' לשנה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ואתה דיברנו על הפוקוס ST כבר? אמנם ידנית, אבל אמרתי שבמחיר טוב אני כנראה בפנים. אוטו מגניב לאללה.

כתבתי כבר, היא נפסלה אצלי בגלל שיש לי S_MAX שתשאר בשלב זה ולא הסתדר לי להראות כמו שפוט פורד/דלק רכב. אבל היא הדבר הכי קרוב למה שרציתי, אז בימים הקרובים אני אעשה בירור רציני.

הכלבים נובחים והשיירה עוברת: 30 יחידות מהגולף GTI החדשה נמכרו באירוע ההשקה.

זה באמת מדהים. מוכיח עד כמה ה GTI היא מוצר אופנה. בצ'מפיון מכירים את הביזנס מצויין. "ממבינים לא עושים כסף..."

לדעתי הם טועים בענק! מספיק להבין (מהפורום) מה המשמעות של המורעלים על המותג גם בזמנים קשים, כך שלוותר על האוכלוסיה הזו שתנדוד לאלטרנטיבות שרק משתפרות - שטות גמורה. הם רואים מילימטר קדימה.

קצת מגוחך לומר כזה דבר שאין גרסה ידנית, לא? :lol:

לא." זה ביזנס לא פלז'ר."

ראה את דעתי בפיסקה הקודמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...