Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן גולף GTI החדשה בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 3876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 539
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

baget,

לפחות במקרה של הג'ולייטה (לפחות נכון לרגע זה), הפסקת ייבוא משמעה הפסקת פעילות (המותג).

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים שרכב שעולה קרוב לרבע מיליון ש"ח מגיע ללא חיישני חניה. מילא אם היה מדובר באיזה אבזור מאוד יקר או נורא איזוטרי, אבל בקיה פיקנטו שעולה שליש מהמחיר של הGTI יש חיישני חניה.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיקו עם החיישנים... יזרקו לכם אותם במתנה כדי שתרגישו טוב... "עשיתם עיסקה מעולה".

הבעיה בהרבה יותר גדולה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיקו עם החיישנים... יזרקו לכם אותם במתנה כדי שתרגישו טוב... "עשיתם עיסקה מעולה".

הבעיה בהרבה יותר גדולה.

לא מדברים על חיישנים בהתקנה מקומית, אלא על המקוריים המשולבים בתצוגה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי מצויין.

אז אני אשלים לך את הנאום:

"...עדיף לך ככה. על מקורי היינו לוקחים 5,000 ש"ח, קח את אלו במתנה, תאמין לי אותו דבר..."

וברור שאתה לא משאר ה 90% שירגישו שעשו עסקה מעולה...

ברור לך שאת האבזור שציינת שחסר לך, כולל ג'אנטים וצמיגים תואמים, אם יוצעו כתוספת, המכונית הזו תעלה 250+...?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, יש להבחין בין חיישני חניה סטנדרטיים (עם או בלי צג) המתאפיינים בדר"כ בהתקנה חיצונית שבולטת כ 1-2 מ"מ מעל פני הפגוש, לבין חיישני חניה גראפיים, המתאפיינים בהתקנה אחידה, שקועה, מאחורי הפגוש כמו המקוריים. חיישנים אלה מתחברים לצג מערכת השמע ומוצגת תצוגה גראפית כמו זו המקורית. ניתן לרכוש הן את אלה והן את אלה על פי דגם הרכב ותאימות צג מערכת השמע המותקנת בו. פרטים מדוייקים אצל נציגי המכירות שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשו לי לרגע להיות פרקליטו של השטן: יכול להיות שהורדת האבזור נועדה בכדי להשאיר את המחיר קרוב לדגם היוצא - עקב העליה במיסוי?

אני שואל, לי אין מושג.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליה במיסוי? לכל היותר היא מקבלת כמה הנחה נמוכה יותר (מס ירוק) בכמה אלפי שקלים בודדים.

זה שילוב של מדיניות VW היצרן וצ'מפיון היבואן.

ג.ז.י

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך נפלו גיבורים...

איפה הימים שמכרו לנו פיג'ו 106 ראלי בלי חלונות חשמל ובלי פנסי ערפל, ואף אחד לא חשב להתלונן. והנה מגיע לו דור חדש של אייקון, ההוט האצ' הראשונה בקטגוריה ונפתח לו שרשור של עשרה עמודים בקארספורום. אף לא מילה על התנהגות כביש, על ביצועים או על מנוע הטורבו-בנזין החדש. את מי מעניין הגה מתקשר? בקרת יציבות מתנתקת? בקרת משיכה "אגרסיבית" יתר על המידה? העיקר שיהיה קסנון, ולדים, וג'אנט 18 אינטש'. כי הרי מה זאת הנאה מנהיגה ברכב ספורטיבי?! חחחחח... מה אנחנו ילדים?!

עם גישה כזאת, רק אל תתפלאו שכבר לא עושים יותר מכוניות לנהג אלא רק מכוניות לקטלוג עם הרבה אבזור ונשמה של דחליל.

אני מבטיח לכם שה-GTI החדשה תימכר, ותימכר יפה. כי בסוף, מי שמוציא 222 אלף ש"ח על רכב קומפקטי חדש זה מישהו שהרכב הזה עושה לו את זה או מישהו שעוד 80 אלף ש"ח (תוספת המחיר לעומת הגולף 1.4) לא באמת משפיעה עליו. רוב האנשים שהגיבו בשרשור הזה הם כנראה גם לא הלקוחות הרלוונטיים של הרכב הזה, בטח שלא כחדש.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שואלים משהו 1 פליקס עונים 2. ככה אתם מתייחסים ללקוחות עוד לפני שקנו, מה יהיה אחרי!? הא?!

וגם כמה חוסר ידע יואוווו זה פשוט נוראי, ה- + של ה-XDS :roflmao::roflmao::roflmao:

ילדה! בת שתיים! עם קוקיות!!! יכולה להתקיל נציג שלכם בסוכנות עם שאלה והוא יהיה בהלם קרב ולא ידע מה לענות לה!

אני רוצה לקבל את האוטו עם תוספות מקוריות מהחברה, אל תסבנו אותי שהתקנות בארץ זה "אותו דבר...".

למה לשכן שלי באוטו שלו ב-100K יש תוספות שאין ב-GTI חדשה?

Tzvika-Pick, אוטו מתנהג? שימכרו אותו ב-180K וישימו טאסות, על מה 230K על הכביש? על מה?!

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני ממליץ לכל מי שבקטע של 3 דלתות ידנית, במידה והוא יכול לחיות עם רכב מעט קטן יותר, שינסה את ה-208GTI.

כיפית, חדה ומהנה ועם זאת ציבילית מאד ומאובזרת בתמורה למחיר מאד שפוי של 160K לפני מיקוח.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...