Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן 370Z – חוויות ושיפורים (שרשור מתעדכן)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 3184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 240
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה עם המיאטה החדשה?

אני חושב שזה סביב אותו מחיר.

אומנם היא חלשה יחסית אבל היא לא איטית (5.8 ל100) ובטח גם לה יצאו קיטים עם הזמן.

המיאטה היא גג נפתח כמובן, בדרך כלל זה יתרון, אבל זה יכול להיות דיל ברייקר בשביל הרבה אנשים שלא אוהבים (אישית לא מתלהב מגג נפתח).

אולי היא תגיע מאוחר מדי?

אני חושב שה235M היא בחירה מעולה.

לא גדולה מדי, לא קטנה מדי, יש תא מטען, מנוע וגיר מעולים.

מיאטה כנראה לא אקנה פה, אם כי מאוד הייתי רוצה (הייתה לי במשך 4 שנים). גם חבל לי לקנות אוטו חדש, הוא אוטומטית מאבד פה 20% מערכו על המע"מ, אלא רק אם אני קונה בליסינג (שזו אופציה).

ואגב, 5.8 למאה היא עושה רק אם פוגעת בה מאחור משאית.

אם כבר אז כבר- תתנייד זמנית וחכה ל-M2

M2 תהיה יקרה משמעותית והבעיה העיקרית היא שהיא תהיה מבוזבזת אצלי. אני לא צריך מכונית ספורט, אני צריך משהו נעים ליום יום שיהיה גם מהיר ומהנה.

לגמרי GT86 עם סופר. הסדרה אחת מכוערת (אם זה מטריד אותך). סדרה 2 נראית לא רע ושופעת כוח, אבל הבנתי שהיא קצת סימולטור ופחות מערבת מהמיאטה/טויבארו. אם הייתי במקומך הייתי פשוט קונה מיאטה חדשה בסכום הזה וחוסך על עלויות האחזקה של כל השאר וגם נוסע ברכב דנדש.

סדרה 1 באמת מכוערת, אבל זה לא דיל ברייקר. סדרה 2 פחות מערבת מטויוטה אמנם, אבל גם הרבה יותר נעימה ביום-יום...

מזל טוב רוני!

אני ממליץ בחום על E46 CSL

או M235i עם lsd וסט של קוילאוברים, זה יכול להיות רכב מדהים!

אני יודע על מה אתה ממליץ :lol:

לוקח בחשבון את ה-235 עם LSD, אבל קשה להבין לאילו מכוניות משנמכרות ב-mobile.de באמת יש דיפ'. אפילו באתר של ב.מ.וו גרמניה לא מצאתי את האופציה הזאת (אולי כולן מגיעות איתו?).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שאתה די סגור על ה-235 לא?

נשמע גם שהיא מתאימה לצרכים שלך: כשצריך קרוזרית נוחה ושקטה, וכשצריך מכונית עם ביצועים נהדרים.

תתחדש.

מקווה בשבילך שיש אבטיחים באסטוניה :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקציב מאפשר אז בוודאי שהייתי בוחר ב-M235, היא בכמה רמות מעל היפנית ומגיעה עם מנוע שהוא באמת פנינה אמיתית.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאתה לא עוסק בעובדות...

איזה עובדות? שרכב עם 155 כ"ס במשקל קצת יותר מטון לפני נהג עושה פחות מ-6 ל-96 קמ"ש? תראה לי עוד רכב כזה, אתה מוזמן לחפש.

למיאטה NC היה יחס הספק משקל רק טיפה פחות טוב, והיא עדיין לא ירדה משבע שניות ל-96 קמ"ש. נשגב מבינתי איך אפשר להוריד עוד שנייה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טוען שהמדידה בסרטון והנתונים של מאזדה מפוברקים?

כי זה הדבר היחיד שהוא עובדה בדיון הזה...

נ.ב. אתה יכול להוסיף עוד תוצאה מפוברקת (הפעם C&D הקיקיוני):

http://www.caranddriver.com/features/2016-mazda-mx-5-miata-grand-touring-vs-1990-mazda-mx-5-miata-feature-2016-mazda-mx-5-miata-grand-touring-vs-1990-mazda-mx-5-miata-performance-data-and-complete-specs-page-4

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-5.8 שניות של המיאטה- המגזינים האמריקאים (motortrend,car & driver) חיים בסרט עם זמני התאוצה שלהם.

בחיים האמיתיים נהגים שמודדים זמני תאוצה לא עושים זאת בתנאים סופר אופטימלים (מסלול דראג עם מצע אספלט משובח,כמות דלק קטנה,טמפרטורת צמיגים וטמפרטורה חיצונית אידיאלית,כמות נוסעים,גובה ביחס לפני הים וכו') כך שבפועל זמני התאוצה של הבריטים/אירופאים הם אלה שמשקפים את המציאות בצורה עדיפה.

עריכה אחרונה על ידי gt3rs

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי איכפת מהמיאטה? קר אצלו!! קנה GT+קוזוורט!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון זמן השרשור לא מתעדכן אז... הנה אני מעדכן שהמכונית בדרך להימכר.

ועכשיו, או יותר נכון ברגע שהקנייה תיסגר, צריך להתחיל לחשוב על הרכב הבא... (על מי אני עובד, כבר חשבתי. מה דעתכם על 235M או 135M בנות שנה-שנתיים? לחילופין - GT86 בת שנה ולהוסיף סופרצ'ארג'ר של קוזוורת).

אם אתה בארץ או מתכנן להיות בקרוב, תרים טלפון וניתן לך להתרשם מהאופציה האחרונה ( לא קוזוורט, אבל דומה..). דבר עם ניצן רז ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-5.8 שניות של המיאטה- המגזינים האמריקאים (motortrend,car & driver) חיים בסרט עם זמני התאוצה שלהם.

בחיים האמיתיים נהגים שמודדים זמני תאוצה לא עושים זאת בתנאים סופר אופטימלים (מסלול דראג עם מצע אספלט משובח,כמות דלק קטנה,טמפרטורת צמיגים וטמפרטורה חיצונית אידיאלית,כמות נוסעים,גובה ביחס לפני הים וכו') כך שבפועל זמני התאוצה של הבריטים/אירופאים הם אלה שמשקפים את המציאות בצורה עדיפה.

זמני תאוצה אינם של המיאטה או של המגזינים, יש סטנדרט לאיך מודדים תאוצה.

ככה זה עובד בחיים, צריך סטנדרט כדי שאפשר יהיה להשוות לרכבים אחרים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...