Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבות זה מה שמעניין אותי ! הגיעו המגבות מקוריאה :)

שימו לב! השרשור הזה בן 4031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרוב לינקים למגבות כבר נהיה לי כאב ראש:lol:

אני רוצה לקנות סט לניקוי הרכב - שטיפה , פלסטלינה, ווקס ונתקלתי במוצר הזה:

http://1click2buy.co.il/meguiars/kits/Meguiar's-Paint-Restoration-Kit

האם יש צורך לרכוש מאי ביי מגבות של הקוברה או מהסוחר הקוריאני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דימה ? זה טרול שלך ? :lol:

על פניו זה נראה די טוב, יש שם בערך את כל מה שצריך, כדאי אולי לרכוש עוד לפחות שתי מגבות לדעתי (אחת לייבוש ואחת להורדת שאריות הפלסטלינה\QD).

לגבי המחירים, תברר כמה יעלה לקנות כל מוצר בנפרד, גם בחנות הזאת וגם בחנויות אחרות (אוטוסטור וג'ים שופ).

נ.ב. גם באוטוסטור יש משהו דומה אבל זה לא בא מהיצרן והוא שונה בהרכב שלו (יותר למשתמש המתחיל ממש ולא לחידוש צבע)

עריכה- זה מה שיש באוטוסטור http://www.autostore.co.il/%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%94-%D7%97%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%9E%D7%AA.html הייתי קונה את זה ועוד כמה מגבות אולי ובנוסף ספוג יישום (אלא אם אתה רוצה לעשות גם פוליש לרכב) ובנוסף פלסטלינה מebay.

עריכה2- לפני שאתה רוכש משהו תסתכל במחירים של המוצרים בנפרד, תחשוב על הצרכים שלך (אתה באמת צריך פוליש ? יש לך את הידע לעשות את זה ?).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דימה ? זה טרול שלך ? :lol:

על פניו זה נראה די טוב, יש שם בערך את כל מה שצריך, כדאי אולי לרכוש עוד לפחות שתי מגבות לדעתי (אחת לייבוש ואחת להורדת שאריות הפלסטלינה\QD).

לגבי המחירים, תברר כמה יעלה לקנות כל מוצר בנפרד, גם בחנות הזאת וגם בחנויות אחרות (אוטוסטור וג'ים שופ).

נ.ב. גם באוטוסטור יש משהו דומה אבל זה לא בא מהיצרן והוא שונה בהרכב שלו (יותר למשתמש המתחיל ממש ולא לחידוש צבע)

עריכה- זה מה שיש באוטוסטור http://www.autostore.co.il/%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%94-%D7%97%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%9E%D7%AA.html הייתי קונה את זה ועוד כמה מגבות אולי ובנוסף ספוג יישום (אלא אם אתה רוצה לעשות גם פוליש לרכב) ובנוסף פלסטלינה מebay.

עריכה2- לפני שאתה רוכש משהו תסתכל במחירים של המוצרים בנפרד, תחשוב על הצרכים שלך (אתה באמת צריך פוליש ? יש לך את הידע לעשות את זה ?).

פוליש אינני יודע לעשות .

הסיבה שאני רוצה לרכוש את החבילה מאחר ורשום שזה ערכה למתחיל שיש בה את כל המוצרים לשטיפה חיצונית, פנימית, ווקס ופוליש.

עריכה- אינני יודע לעשות ווקס או פוליש אבל אם יש חובב מאזור השרון אני אשמח ללמוד ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא יודע מה לעשות עם רוב הדברים שיש שם אז למה לקנות אותם ?

לדעתי כרגע, תקנה שמפו, כפפה, מגבת או שתיים ותתחיל לשטוף את האוטו, ולאחר מכן תחליט אם אתה רוצה לעשות את שאר הדברים.

אני לא הייתי ממליץ לך לרכוש את הערכה הזאת כי יש בה פוליש, זה משהו שאתה לא צריך, שמצריך ידע שאם אין לך אותו אתה יכול להרוס את הצבע (אם אתה לא יודע איך ליישם ווקס אתה רק לא הורס כלום רק את הכיס שלך), עם פלסטלינה בעיקרון אתה גם יכול להרוס את הצבע.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא יודע מה לעשות עם רוב הדברים שיש שם אז למה לקנות אותם ?

לדעתי כרגע, תקנה שמפו, כפפה, מגבת או שתיים ותתחיל לשטוף את האוטו, ולאחר מכן תחליט אם אתה רוצה לעשות את שאר הדברים.

אני לא הייתי ממליץ לך לרכוש את הערכה הזאת כי יש בה פוליש, זה משהו שאתה לא צריך, שמצריך ידע שאם אין לך אותו אתה יכול להרוס את הצבע (אם אתה לא יודע איך ליישם ווקס אתה רק לא הורס כלום רק את הכיס שלך), עם פלסטלינה בעיקרון אתה גם יכול להרוס את הצבע.

אני מסכים איתך לגמרי!

אני אקנה את השמפו, כפפה, מגבת או שתיים ואתחיל לשטוף את האוטו.

האם כדאי גם לרכוש את המוצרים שלהם לפנים הרכב? נראים ממש טוב.6

עריכה- האם בתחנת דלק בפתח תקווה יש את הכפפכה ששוטפים איתה את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרא תקנה ב VIX או באוטוסטור. המחירים טובים יותר והשירות הוא שירות מקצועי.

בחנות הזו שנקרת "1קליק2קנייה" המוצרים יקרים ואין שום שירות. מה גם שמי שמפעיל את האתר כנראה לא מבין דבר לגבי הסחורה שהוא מוכר ולכן אני ממליץ לך לקנות באחת מהחנויות שציינתי.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרא תקנה ב VIX או באוטוסטור. המחירים טובים יותר והשירות הוא שירות מקצועי.

בחנות הזו שנקרת "1קליק2קנייה" המוצרים יקרים ואין שום שירות. מה גם שמי שמפעיל את האתר כנראה לא מבין דבר לגבי הסחורה שהוא מוכר ולכן אני ממליץ לך לקנות באחת מהחנויות שציינתי.

תודה רבה! אני מניח שאוכל לסחוב עוד שבוע מבלי לנקות את הרכב עד שהמוצרים יגיעו.

לשלם 40-50 שקלים למישהו שינקה לי את הרכב באיכות ירודה לא שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...