Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם עשו עליי קומבינה בפנצ'ריה?

CristianoR
שימו לב! השרשור הזה בן 4063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפנצ'ריות שמוכרות צמיג משומש ב50-100 ש"ח מרויחות עליו 100% ,נראה לי שאפילו יותר ממכירת צמיג חדש.לא ממש מעניין אותם מה יקרה למי שייסע עם צמיג כזה.אולי הגיע הזמן לאסור על מכירת צמיגים משומשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הצמיגים האחרים מעולים. אחד אפילו חדש!

זאת הפרוצדורה:

צמיג ימני קדמי - שחוק, מה שיש בתמונות

צמיג ימני אחורי - נראה טוב

צמיג שמאלי קדמי - נראה טוב

צמיג שמאלי אחורי - חדש בן כמה חודשים

אני הולך להחליף את ה2 הקדמיים בחדשים ואיכותיים, מה שישאיר רק צמיג אחד ישן וזה הימני האחורי.

אותו אני אחליף בעוד שנה+ עם השמאלי האחורי, אין לי כסף לכל הדברים האלה עכשיו. יש חג, מלא הוצאות ובזבוזים. ואני לא מדבר על בגדים וכו'.

עכשיו עוד שאלה.. כשהוא הציע לי את ה'ההצעה המפתה הזאת' הוא אמר שהוא יתן לי צמיג משומש וטוב (מילים שלו), איך אני יכול להוכיח שזה מה שהוא התכוון? הרי הוא ציין משומש.

אם אתה רוצה שלום, תתכונן למלחמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיד שקיבלת ידידי, אינו תקין בעליל. אם תיגש איתו לטסט תיכשל על צמיגים לקויים.

יש הבדל בין משומש לבין לא תקין+לא בטיחותי+שחוק+סדוק+ישן...

יש לך קבלות על כל הקומבינה הזאת? כי אם לא, אין איך להוכיח.

זה בסדר, יש גם כאלו שמסורים לקורולות שלהם כאילו היו בנות משפחה ולא חתיכות מתכת ופלסטיק כמו מיקסר למשל. הענין הוא שבאלפא משום מה זה גם נראה הגיוני.
:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיד שקיבלת ידידי, אינו תקין בעליל. אם תיגש איתו לטסט תיכשל על צמיגים לקויים.

יש הבדל בין משומש לבין לא תקין+לא בטיחותי+שחוק+סדוק+ישן...

יש לך קבלות על כל הקומבינה הזאת? כי אם לא, אין איך להוכיח.

אין כלום חח, באתי אליו והוא פשוט הוציא צמיג משום מקום, נתן לעובד אחד להרכיב לי, הרים לי את הרכב על ג'ק, הלך, הביא את הצמיג רטוב (אני מאמין שהוא רק שטף אותו ולא טבל אותו באמבטיה, הוא חזר תוך שניות ספורות) הרכיב, לקח את ה100 שקל על כל העסק, לקח את הצמיג הקודם (שהיה מעולה) וסע לשלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור סע בזהירות, מפריע לי אישית שכל צמיג שונה מהשני באותו סרן ואפילו שוני הכי קטן.

נסיעה מנהלתית זה לא מורגש, אבל שקצת לוחצים, כל דבר הכי קטן משפיע. גם במקרי חירום זה משפיע מאוד בין שריטה לבין רכב טוטאלוסט

מבין אותך גם אני בגיל הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור סע בזהירות, מפריע לי אישית שכל צמיג שונה מהשני באותו סרן ואפילו שוני הכי קטן.

נסיעה מנהלתית זה לא מורגש, אבל שקצת לוחצים, כל דבר הכי קטן משפיע. גם במקרי חירום זה משפיע מאוד בין שריטה לבין רכב טוטאלוסט

מבין אותך גם אני בגיל הזה.

לקחתי אשראי מההורים ומחר אני נוסע לקרית חיים ל'צמיגי תמר' לפי אתר אחד שמשווה צמיגים יש שם אחלה דברים במידה, אני אמור לצאת עם 2 צמיגים חדשים במחירים של 500-600 לשניהם.

עד איזה מהירות אני יכול לנהוג? אין גשם ונסעתי כבר על 120 עם הצמיג הזה ולא קרה כלום. אני לא יכול גם לנסוע לאט, יש לי מן דחף כזה של מהירות (היי, כל כביש והמגבלות שלו, כן? אני לא נוסע 200, הפיאסטה לא נותנת :twisted: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני עם ארבע צמיגים סיניים בני שנתיים פלוס הגעתי למה שנקרא הגבלה אלקטרונית.

כן אני מודה שהייתי טיפש שמתלהב מהרישיון, היום שאני מסתכל על זה, אני אומר חבל על הדלק ועל הרכב ויותר מכל הבריאות שלי.

ביום יום אתה יכול למצוא אותי נוסע על המותרת ואפילו פחות עם מוזיקה בפול ווליום, זה הכיף שלי, גם שיש לי מנוע 2.2L אני לא מנצל ברוב הזמן רבע ממנו.

אתמול הייתה לי נסיעה של איזה חצי שעה מחוץ לעיר, אני ועוד חבר (שתי מכוניות אני מאחוריו) נוסעים בכיף שלנו, גם שאנחנו מכירים כל מטר בכביש ואנחנו לבד, נוסעים רגוע, למה הבנו ששתינו קורעים תתחת וחבל על כל טיפת דלק.

עכשיו גם, כביש של 90 אני לבד, תמצא אותי על 60 קמש בקושי, לוקח את הזמן שלי, חושב על החיים נהנה מהאוויר ומהמוזיקה. (דרך של 10 דקות אם הנהג קורע את הרכב, לקחה לי 17 דקות בידיוק ונסעתי הכי לאט שניתן בתחום הנורמאלי, רואה רמזור מ500 מטר ועוזב גז גם שיש עליה קטנה).

מהירות זה סתם בגלל השעמום תאמין לי, חכה שתגיע למצבים שאתה שוחט את הרכב ורואה את המחוג דלק זז, וחבר שלך לא עובר את המותרת, והוא מגיע 5 דקות אחריך, אתה עוד לא סיימת סיגריה והוא מדליק את שלו.

ותאמין לי שלא קיבלתי אף כאפה מהחוק או מהרכב לפחות בענייני מהירות (וגם בכל עניין בכביש) טפו טפו טפו, פשוט עשיתי חושבים והבנתי שהרכב אמור להביא אותך מA לB (במיוחד ביוקר המחייה בארץ), ועוד איזה רכב, טרנטה בת 18 בלי עין הרע, מילא היה רכב חברה או איזה GTI.

דעתי בעניין שהכל מזל, אבל אסור לשחק איתו.

בקיצור שים מוזיקה טובה, סע במהירות סבירה ותיהיה בריא.

ואם כבר הגענו לפה, לדעתי במהירות של 90 קמש צמיג לא מגביל אותך (כמובן בלי ברקסים חזקים מאוד ועיכולים חדים), מה שיותר קריטי זה בעיר, כיכרות, צפיפות, עצבים ואיחור, הסיכוי שתרגיש את הצמיגים בעיר יותר גדול (תת\יתר היגוי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט מת על איך שרשורים כאלה הופכים לנושא אחר לגמרי שמסתיים בוויכוחים כאלה, ובסוף מוצאים את עצמו על נושא אחר לגמרי ומתווכחים האם מותר לצוד ג'ירפות בעונת מעבר :lol:

גמרת אותי עם הג'ירפות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני עם ארבע צמיגים סיניים בני שנתיים פלוס הגעתי למה שנקרא הגבלה אלקטרונית.

כן אני מודה שהייתי טיפש שמתלהב מהרישיון, היום שאני מסתכל על זה, אני אומר חבל על הדלק ועל הרכב ויותר מכל הבריאות שלי.

ביום יום אתה יכול למצוא אותי נוסע על המותרת ואפילו פחות עם מוזיקה בפול ווליום, זה הכיף שלי, גם שיש לי מנוע 2.2L אני לא מנצל ברוב הזמן רבע ממנו.

אתמול הייתה לי נסיעה של איזה חצי שעה מחוץ לעיר, אני ועוד חבר (שתי מכוניות אני מאחוריו) נוסעים בכיף שלנו, גם שאנחנו מכירים כל מטר בכביש ואנחנו לבד, נוסעים רגוע, למה הבנו ששתינו קורעים תתחת וחבל על כל טיפת דלק.

עכשיו גם, כביש של 90 אני לבד, תמצא אותי על 60 קמש בקושי, לוקח את הזמן שלי, חושב על החיים נהנה מהאוויר ומהמוזיקה. (דרך של 10 דקות אם הנהג קורע את הרכב, לקחה לי 17 דקות בידיוק ונסעתי הכי לאט שניתן בתחום הנורמאלי, רואה רמזור מ500 מטר ועוזב גז גם שיש עליה קטנה).

מהירות זה סתם בגלל השעמום תאמין לי, חכה שתגיע למצבים שאתה שוחט את הרכב ורואה את המחוג דלק זז, וחבר שלך לא עובר את המותרת, והוא מגיע 5 דקות אחריך, אתה עוד לא סיימת סיגריה והוא מדליק את שלו.

ותאמין לי שלא קיבלתי אף כאפה מהחוק או מהרכב לפחות בענייני מהירות (וגם בכל עניין בכביש) טפו טפו טפו, פשוט עשיתי חושבים והבנתי שהרכב אמור להביא אותך מA לB (במיוחד ביוקר המחייה בארץ), ועוד איזה רכב, טרנטה בת 18 בלי עין הרע, מילא היה רכב חברה או איזה GTI.

דעתי בעניין שהכל מזל, אבל אסור לשחק איתו.

בקיצור שים מוזיקה טובה, סע במהירות סבירה ותיהיה בריא.

ואם כבר הגענו לפה, לדעתי במהירות של 90 קמש צמיג לא מגביל אותך (כמובן בלי ברקסים חזקים מאוד ועיכולים חדים), מה שיותר קריטי זה בעיר, כיכרות, צפיפות, עצבים ואיחור, הסיכוי שתרגיש את הצמיגים בעיר יותר גדול (תת\יתר היגוי).

שעשעת אותי :-D

אתה צודק, אין על לנהוג עם מוזיקה, אתה לא יודע איך שמחתי שגיליתי שקניתי את הרכב עם מערכת צנועה שמפיקה אחלה צליל (קצת צורם בווליום גבוה, אבל זה בסדר מכיוון שאני לא מפעיל על ווליום כזה גבוה) וגם ברדיו טייפ יש חיבור AUX, קניתי כבל ב5 שקל ואני מחבר את הפאלפון ופשוט נוסע להנאתי.

אבל בוא לא נגזים, אני לא אסע בכביש של 90 קמ"ש שאפשר להרביץ שם מעל 100 קמ"ש בכיף (105-110) במהירות של 60 קמ"ש, כן? חח

אני גם קם בעוד כמה שעות ספורות בשביל לעשות את כל העניין ולחזור הביתה ולדפוק שנ"צ ושבוע וחצי חופש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...