Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרטיסים למופע האיחוד של להקת כוורת

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 3914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מניח שבאחד החניונים שבמקום. כך גם עשיתח בהופעה של גאנז אנד רוזס.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חושש מפקקים / העדר חנייה? באיזו שעה אתה מגיע לשם?

חשבתי על חנייה רחוקה ובטוחה יותר (ז"א שאמצא חנייה ולא יהיו פקקי ענק ביציאה) + הליכה קלה, כמו קניון איילון (וחציית הפארק ברגל. יש המלצות בנושא? למשל האם יש לי סיכוי למצוא חנייה ברחוב רוקח בר"ג?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אני לא חושש. אני אוסף את הגברת מהעבודה וכפי הנראה אגיע למקום לקראת השעה 18:00.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי מתחילה ההופעה? לצערי גם אני אגיע ברכב. ובהזדמנות זו אמסור רפואה שלמה לעובדי הרכבת

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה:

הייתי בהופעה אתמול, ההופעה התחילה ב20:32 (בדיוק!) ונגמרה בערך ב23:00.

אני וחברותיי חנינו בחניון של קניון איילון, הגענו לאיזור בסביבות השעה 18:15 ובקושי הייתה חנייה אז הייתי ממליצה לכם לצאת כמה שיותר מוקדם מהבית...

תצטיידו בשמיכה/לונג/ מחצלת לשבת עליו, אנחנו הכנסנו גם מים ואוכל אז בכלל היה נחמד (נחמד, נחמד, היה ממש נחמד...:lol: )

הייתה הופעה אדירה, מבטיחה לכם שתהנו מכל רגע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעת ב- 18:15 לקניון איילון או לפארק?

היו פקקים בדרך לקניון?

הגעתי ב18:15 לקניון איילון, הפארק במרחק רבע שעה הליכה ברגל משם.

היה טיפה פקקים בלי שום קשר להופעה כי ככה זה בין השעות 16:00-18:00 בארצינו הקטנטונת ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע!

אני מבין שלא היתה בעייה להכניס אוכל/שתייה לפארק.

בכיף!

בעיקרון הם רשמו גם בהנחיות לאירוע שיהיה מותר להכניס בקבוק של חצי ליטר מים.

בדקו לי את התיק שהיה בו מים וקצת אוכל ולא אמרו לי כלום...אז תרגיש חופשי להצטייד.

היו שם משפחות שהביאו איתם אוכל כאילו הם יצאו לטיול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...