Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרטיסים למופע האיחוד של להקת כוורת

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 3914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה רק אני או שלפעמים עדיף לעשות 2-3 הופעות ולא לחשוב על כסף? אלא שזה יהיה מופע ייחודי כמו שתוכנן מהתחלה!?

קומפוננט: מורל דוטק מגבר 1 : JL AUDIO 360.2

מגבר 2 : הייפוניקס BRX 2400.1D סאב : GROUND ZERO GZHW 12SPL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עזוב יחודי. אני מקווה שכל חברי הלהקה ישארו בחיים עד המופע בשמיני באוגוסט.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטובת כל מי שלא הצליח להשיג כרטיס: נוספה עוד הופעה ביום רביעי 7 באוגוסט.

המכירה נפתחת הערב בשעה 19:00.

http://www.pulseem.com/pulseem/LinkRedirect.axd?LinkID=882113&ClientID=24584167

שיחקת אותה!!

סוף סוף יש כרטיסים!!!!

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עוד חודשיים וחצי למופע - הגיע הזמן להתחיל לחמם מנועים.

לתשומת לב כל מי שעדיין שוקל להגיע למופע האיחוד בפארק הירקון: לאחר ההופעה אמש היה עומס ברכבל, ובעוד הקהל מתפנה לאיטו מהמקום, יצא לי לתפוס שיחה עם אלון אולארצ'יק.

לדבריו, להופעה של 7 באוגוסט עדיין נותרו כ-1,000 כרטיסים, מה גם שהלהקה כלל לא ציפתה לגל ההסתערות שהיה על כל ההופעות שלפני כן ולזאת שתהיה למחרת ב-8/8.

IMG-20130523-WA0004.jpg

IMG-20130523-WA0003.jpg

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הזמנת בזאפה?

הרגיזו אותי: בעת הזמנה היה כתוב שהכרטיסים ימסרו בקופות האירוע. אח"כ נשלח מייל שלפיו ניתן להזמין את הכרטיסים בדואר רשום או לקבלם בקופות זאפה רמת החייל בלבד, בימים א-ה בלבד בין השעות 10:00-17:00 בלבד. עברתי שם ביום שישי ב-20:00 ולמרות שהקופות היו פתוחות, סרבו למסור לי את הכרטיסים.

להזכירכם: זה מה שעלול לקרות למי שמזמין את הכרטיסים בדואר:

http://www.ynet.co.il/articles/0%2c7340%2cL-4387646%2c00.html

אז מה אני צריך לעשות? לצאת מהעבודה באמצע היום, לשלם על חניון ולאסף את הכרטיסים בעצמי, או להזמין בדואר, ולקוות שהדוור שלי לא חובב כוורת?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הקפצה משתי סיבות:

הסיבה הראשונה: בעוד שבוע ויום זה קורה! :D

הסיבה השניה: חבר טוב שלי רכש זוג כרטיסים להופעה של יום רביעי 7/8. בשל נסיבות אישיות הוא לא יוכל להגיע באותו יום להופעה, והוא מאוד מעוניין להחליף את הכרטיסים שלו בכרטיסים של המופע שלמחרת.

אם מי מכם שיש לו כרטיסים ליום חמישי מעוניין להתחלף איתו - בבקשה לפנות אלי בה"פ כדי שאקשר בינכם. תודה מראש :)

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני:lol:

גם אני.

אפשר לעשות מפגש פורום :-D

כנ"ל.

גם אני קניתי, גם אני אהיה על הדשא כמובן. מזל שקיבלתי wake up call מתלמידה לשעבר שלי.

חבריה, אני פונה בעיקר אליכם אבל הפנייה שלי היא לכל מי שמחזיק כרטיס ל-8/8: הבחור חייב להחליף את הכרטיסים שלו. אם מישהו מוכן ללכת להופעה יום קודם, שייצור עמי קשר בה"פ ויזכה לבנים זכרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער. לא שתכננתי את זה מראש אבל ב-7.8 יש לי משהו חשוב בעבודה.

שמעתי ממישהי שעשתה את ההחלפה שבזאפה אמרו לה שיש כרטיסים לשני התאריכים (למרות ש 8.8 לכאורה נמכר לחלוטין) - אולי זאפה עצמם יהיו מוכנים לעשות את ההחלפה?

פה יש כמה הצעות החלפה. לרוב מעויינים ב-8.8 (למה?) אבל ראיתי גם אחת הפוכה.

http://www.goticket.co.il/index.php/%D7%91%D7%A8%D7%92%D7%A2-%D7%94%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%95%D7%9F?option=com_djclassifieds&view=items&se=1&Itemid=586&search=%D7%9B%D7%95%D7%95%D7%A8%D7%AA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה מישהו שהיה בהופעה היום?

אלעד (וכל השאר) - איך אתם מתכוונים להגיע (ולצאת)? ברכב (היכן לחנות? פקקים?)? תחבורה ציבורית? (רקבת?) המלצות?

הרכבת הבטיחה להוסיף 2 רכבות צפונה, 2 דרומה ואחת מזרחה אחרי ההופעה. אין לי שום תחושה לכמה אנשים זה יספיק והאם ההמון ידרוס אותי ואת אשתי בדרכנו הביתה. יש לנו גם אפשרות להגיע ברכב פרטי אבל אין לי כיוון להיכן להגיע ולמצוא חניה, בלי להתקע בפקקי ענק לפני ואחרי ההופעה.

אשמח לעצות מבעלי ניסיון. בפעם האחרונה שהייתי בהופעה בפארק הירקון הייתי על אופנוע, והשאלות האלה ממש לא הטרידו את מנוחתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה מישהו שהיה בהופעה היום?

אני צפוי להיות שם מחר. אגיע ישירות מהעבודה. מי שגר באיזור השרון ועמק חפר מוזמן לתפוס איתי טרמפ בחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...