Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעת מבחן של הדיוט ב GT86

hissi
שימו לב! השרשור הזה בן 4072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי , את הטענה שחלק מהשוק מתבסס על קהל "שדרות העיצוב שיער" אני מקבל , הדוגמא עם המיאטה הייתה טובה .

עד עכשיו התגובות היו כלפיי אלו שהפגינו פה את מיטב הבורות ברכבי ספורט .

אני לא יודע עד כמה קהל הפוזה תופס מהשוק של הרכב הזה , אבל לקהל הספורטיבי עדיין החלופות שהצעתם (A קלאס או כל דבר אחר) לא רלוונטיות , וזה מחזק מעט את ההצדקה לפערי המחירים .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חושב שבארץ לפחות, bar72 צודק. בכל המכוניות האלה יש סוג של פוזה וקונה פוטנציאלי בהחלט יכול לבדוק את הטויובארו מול סדרה 1 מהבחינה הזאת. בכל זאת, הטויובארו נראית שונה וספורטיבית ויש כאן סוג של הצהרה. גם מיאטה לא תוכננה כרכב אופנה ועדיין ברוב העולם קונים אותה בגלל הפוזה.

זה נכון, אבל כבר ברגע הראשון שמתיישבים ונכנסים למושבי הבאקט, כל מי שלרגע חשב על "רכב פוזה" יורד מהעניין מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהמגיב מעלי מתייחס ל116 בלי שהוא ניסה את ה116\118 החדשה.

ה116, בביטול ESP, ידנית וצמיגים נכונים היא מכונית הנאה כפי שרובכם לא תאמינו ויש לנו פה בפורום נהג\מדריך נהיגה מפורסם מאוד שיסכים איתי למרות שגם הוא הופתע לחלוטין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם מקס מעליי, אך יש להוסיף גם אספלט חלקלק. באספלט אוחז אין מספיק כח, לפחות כך היה ב116 אוט׳.

לגבי gt86 - אני אישית אהבתי מאוד. חוץ מההתנהגות האוטו גם מכניס אותך לאווירה עם תנוחת הנהיגה, העיצוב והסאונד. אני נהגתי על האוטומטית ועדיין היה כיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי, לא כל רכב הנעה אחורית ובטח לא אחד עם מנוע עצל יכול לקבל את ההגדרה הנכספת "ספורטיבי" או "כיף לנהיגה". לנסוע על הצד הרבה רכבים יכולים. אף אחד גם לא טען שהטויטה לא טובה, הפואנטה היא שהיא לא טובה בשביל 240,000 ש"ח. היא טובה בשביל 170,000 ש"ח ואפילו מצוינת. הכל יחסי.

שכל אחד יעשה מה שטוב לו ויקנה איזה רכב שהוא רוצה.

מסכים עם הנאמר.

בנוסף, אני חושב שמי שקונה רכבי ספורט, קונה אותם כרכב שני בבית. אנשים "רגילים" שרוכשים רכב ספורט / ספורטיבי / בעל נגיעות ספורט יחפשו את זה שנותן להם גם פרקטיות יום-יומית, ועל הדרך יחפשו משהו שיתן להם קצת יותר מהטויטה (אבזור, למשל).

מי שכבר ילך ויתעניין ברכבי ספורט, לא ילך לכיוון הטויוטה - לדעתי - בשל תג המחיר והתמורה המוצעת בעדו. לחלופין, אפשר לשקול רכישה של רכב יקר יותר אך כזה שתג המחיר שלו נתפס כלגיטימי יותר, ועבורו מקבלים יותר.

למרבה הצער, תג המחיר של הטויוטה הופך אותה ללא רלוונטית בארצנו, בגלל יבואן חמדן ו/או חי בסרט. לו המחיר היה נמוך בכ-60K ש"ח, הטויטה הייתה הופכת לאופציה ממשית.

הנאמר אינו מתייחס לרווקים, שרואים עצמם באותו סטטוס גם בעוד 5-6 שנים.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהמגיב מעלי מתייחס ל116 בלי שהוא ניסה את ה116\118 החדשה.

ה116, בביטול ESP, ידנית וצמיגים נכונים היא מכונית הנאה כפי שרובכם לא תאמינו ויש לנו פה בפורום נהג\מדריך נהיגה מפורסם מאוד שיסכים איתי למרות שגם הוא הופתע לחלוטין...

לא יודע מיהו מדריך הנהיגה המפורסם אבל אני לפחות מה-זה לא מסכים איתך. נהגתי על ה-116 (אוטומטית אמנם) בנהיגה ספורטיבית ואפילו בניסיונות דריפטים על מסלול ומדובר בפח אשפה על 4 גלגלים, לא פחות.

אני אפילו אקצין ואומר שהיא מתנהגת כמו מכונית הנעה קדמית, ואפילו לא מוצלחת במיוחד (נניח כמו גולף רגילה). ההיגוי סביר עד לנקודה שהיא מאבדת אחיזה, המנוע אולי גמיש אבל חלש (ויש יותר מדי הילוכים) והתחושה הכללית היא של גרסת כניסה שלא השקיעו בה יותר מדי. איפה זה ואיפה GT86...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל יחסי למה?

מבחינת השוק אני לא רואה אלטרנטיבות אחרות שמציעות לי מה שאני מחפש, לא ב 240 ועל אחת כמה וכמה לא ב 170.

הבמוו ובוודאי המרצדס הן חיות שונות לחלוטין גם אם מנועי הטורבו מאפשרים פוטנציאל כוח נרחב יותר.

ב 116 דווקא כן יצא לי לנהוג והתחושות העולות מהרכב הן שונות לחלוטין - היא נוחה, שקטה, גבוהה ונוטה הרבה יותר.

יכול להיות שעל המגבלות היא מדהימה, אך לא הגעתי לשם וביומיום הא מרגישה כמו רכב מסגמנט אחר לחלוטין.

אבל אם מה שאני רוצה זה אוטו עם תחושה ספורטיבית "קשה" יותר, אם אני מחפש את האטרף, הרעש, התגובתיות, התנוחה, ה- LSD, הגובה ובעיקר את החיוך בכל נהיגה... ואם אני רוצה את כל זה עם מקום לשני ילדים ובגאז' קטן - מה יש לך בשבילי אפילו ב 240?

ומאידך (כי חייבים ובהחלט יש על מה להלין) יש את הגימור, האבזור, המחיר בחו"ל (יחסית לרכבים אחרים ובתרגום עלויות ישיר), המנוע האנמי - יש המון גורמים שלא היית מצפה למצוא ברכב ברמת המחיר הזו.

באופן אישי הטויוטה מצטיינת בסעיפים החשובים לי ועל כן אני מאמין שבמוקדם או במאוחר זה יהיה הרכב הבא שלי.

לא יודע ביחס למה למדוד אותה אבל כאשר זו תהיה זמינה במחירים נמוכים במקצת - אם כמשומשת ואם ביבוא אישי, אני אהיה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מכניס את המושבים לעניין , ורוצה ללכת עם גישה יפנית והנעה אחורית - אני מתקשה לחשוב על מתחרות בכלל .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...