Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעת מבחן של הדיוט ב GT86

hissi
שימו לב! השרשור הזה בן 4072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מהודעה להודעה בולט כמה התחום הזה לא בנוי רק מחובבים מוטוריים :roll:

לא, פשוט בתחום הזה יש הרבה מוקדי עניין שונים, ולא כולם סביב הצד הספורטיבי.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מפספס את הכיוון , ואם כבר פספוס אז כדוגמא , יש את ההשוואה הדבילית בין הטויוטה לרכבי יוקרה "אנטרי-קלאס" (לא שיש לי בעיה זה , להיפך) .

אין בעיה להגיד שהטויוטה לא טובה , או ההיפך , יש בעיה להפגין חוסר ידע על מדוע ולמה - מבחינת ערכים מוטוריים .

זה נכון לכל השוואה (מיאטה , Z , S , וואט-אבר , כנ"ל ג'יפים , אספנות וכו' וכו') , אין לי ממש עניין בלהגן\להוריד מהטויוטה .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך לגמרי.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא קבע בחוק ערכים מוטוריים מה הם וכבר היה דיון מייגע סביב השאלה איזה רכב הוא "ספורטיבי".

אם אני הגדרתי את הרכב הישן שלי, 206 1.6 ידנית "ספורטיבית" כי היה לי מאוד כיף לנהוג עליה, אז מבחינתי היא ספורטיבית.

לטעמי, לא כל רכב הנעה אחורית ובטח לא אחד עם מנוע עצל יכול לקבל את ההגדרה הנכספת "ספורטיבי" או "כיף לנהיגה". לנסוע על הצד הרבה רכבים יכולים. אף אחד גם לא טען שהטויטה לא טובה, הפואנטה היא שהיא לא טובה בשביל 240,000 ש"ח. היא טובה בשביל 170,000 ש"ח ואפילו מצוינת. הכל יחסי.

שכל אחד יעשה מה שטוב לו ויקנה איזה רכב שהוא רוצה.

רק עשו טובה, בואו נפסיק לממן את החזירים שמתעלמים ממגמת התמחור החדשה של שוק הרכב. זה רק נותן להם לגיטימציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא קבע בחוק ערכים מוטוריים מה הם וכבר היה דיון מייגע סביב השאלה איזה רכב הוא "ספורטיבי".

אם אני הגדרתי את הרכב הישן שלי, 206 1.6 ידנית "ספורטיבית" כי היה לי מאוד כיף לנהוג עליה, אז מבחינתי היא ספורטיבית.

לטעמי, לא כל רכב הנעה אחורית ובטח לא אחד עם מנוע עצל יכול לקבל את ההגדרה הנכספת "ספורטיבי" או "כיף לנהיגה". לנסוע על הצד הרבה רכבים יכולים. אף אחד גם לא טען שהטויטה לא טובה, הפואנטה היא שהיא לא טובה בשביל 240,000 ש"ח. היא טובה בשביל 170,000 ש"ח ואפילו מצוינת. הכל יחסי.

שכל אחד יעשה מה שטוב לו ויקנה איזה רכב שהוא רוצה.

רק עשו טובה, בואו נפסיק לממן את החזירים שמתעלמים ממגמת התמחור החדשה של שוק הרכב. זה רק נותן להם לגיטימציה.

ההצעה האחרונה שאני שמעתי עליה היא יותר באיזור ה 200,000 לגרסא האוטומטית.

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה אחת לדיון: מספיק לקרוא ל-GT86 עצלה כי היא לא. יש לה מינון נכון של כוח/אחיזה ואין כמו התגובות המדודות של המנוע האטמוספרי שלה עבור מי שבאמת אוהב לנהוג (ויודע לנהוג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי אתה עדיין לא מבין על מה מדובר , אחרת היית מבין שאין מגמת תמחור חדשה .

כי לא , "מרצדסים ובימרים" ולא "רכבי מיני" הם באותה המילה בה אתה עצמך השתמשת - סגמנט .

אני לא מעיר לך על זה שאתה אוהב את הרכב או לא , גם לא על זה שהחלטת לתמחר אותו מחיר שנראה לך , אני רק מעיר אותך להבין שאתה מדבר על מגרש נטול שחקנים כמעט .

אם אתה באמת חושב שקהל שמעוניין בתצורה (Layout) המדוברת יקנה לעצמו "מרצדסים ובימרים" אתה טועה , הסיכוי הכי גדול הוא שהוא יתפשר על איזו הנעה קדמית רותחת (נניח מגאן) , אחרת חוץ מהמיאטה כל שאר השחקניות במגרש עולות מחירים שאני רק מדמיין את התגובה שלך לגביהם .

רק שתבין שוב אני אומר , לא איכפת לי מהטויוטה , אני אשמח שתצליח במחאת המחירים שלך .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויטה ישראל מתעלמים לחלוטין משוק שהולך וצף במהרה בדמות מרצדסים ובימרים במחירים שנעים מ155 אלף ש"ח ועד 170 אלף ש"ח בסגמנטים הזולים עם מנועי טורבו זריזים וכוחניים שנעים בין 22-30 קג"מ ובמיוחד מההוזלה ברכבי המיני שגם כן מרעידים את עולם הרכב הישראלי.

כן, הבימריות והמרצדסיות לא מוגדרת "רכב ספורט" בעלוני הפרסום, אבל הם רכבי ספורט בדיוק ואולי יותר מהטויטה הזו.

מה ספורטיבי בה? הנמכה של 20 מ"מ? LSD ששמו בחסד רק בGT86? ה"GT" שהוסיפו לשם שלה? רכב ספורט או אחד שמתיימר להיות ספורטיבי אמור להיות מוגדר כך בעיקר בגלל המנוע.

המנוע בBRZ ובGT86 לא תואם את העידן המוגדש שאנו חיים בו ובטח לא תיבת ההילוכים הפרימיטיבית.

אין בה שום דבר מיוחד ומלהיב חוץ מתג ה"הנעה האחורית".

:shock:

:shock: :shock: :shock:

סליחה, אבל אין שום קשר בין 116 או A180 לטויובארו. שתי הראשונות ספורטיביות בערך כמו גולף 122, והמנועים שלהן גם ממש לא חזקים יותר. גם לא של ה-118.

זה לא ההנמכה, הLSD (שאין בבימרצדס - וזה מה-זה מורגש) או השם. ורכב ספורט מ-מ-ש לא מוגדר בזכות המנוע. 20+ שנה ומיליוני חתיכות מהמיאטה יוכיחו את זה היטב.

מסכים איתך שהמנוע לא הכי טוב שיכול להיות, אבל הוא לא הורס את החבילה, שהיא בהחלט כן מלהיבה - היגוי, התנהגות, הנעה אחורית... עולם אחר ביחס למרבית המכוניות על הכביש, בטח בתג המחיר הזה (שהוא אכן גבוה).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדיונים שלנו היו חסרי טעם לו הטויוטה היתה נמכרת ב 165 א' ש"ח, המגאן rs cup ב 175 א' ש"ח, הפוקוס st ב 170 א' ש"ח. האנגלים יכולים כל היום בצדק לבחון את הרכבים ולהתייחס לערך לכסף. אנחנו יכולים רק להסתכל בקנאה ועוד לא הזכרתי את השוק האמריקאי ששם גם דגמי הספורט של :מרצדס,מוסטנג,שברולט דודג' וכו' הם בהשיג יד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כן חושב - ואולי בזה אני מייצג את כל מי שהוא לא הארד-קור (אם מותר) - שהבימר 1 והמרצ A מתחרות של ה- 86. אולי לא בעיני כתבי רכב, אבל בהחלט בעיני קהל רחב, שרוכש את הטויובארו לא כדי לשבת על הצד, אלא כי היא נראית יותר טוב מוולוסטר, יש לה נתוני תאוצה טובים גם אם בחיים הוא לא ישחזר אותם, והיא "נחשבת" יותר מוולוסטר. אבל אם הוא בעניין הזה, אז מה לעשות שבחלק מהחוגים הבימרצ נחשבות יותר, ותראו איזה קטע - אפילו זולות יותר. אז בעיני חובבי הנהיגה (איך אמרו - למי ש"יודע" לנהוג) זה לא קשור, אבל בעיני רוב הציבור זה כן. בעיניהם זה רכב "ספורט" ולא רכב "ספורטיבי שיודע להחליק על המגבלות כשלוקחים אותו למסלול". בדיוק כמו ש- GTI הוא "גולף מאבוזרת ויקרה" ולא רק "ספורטיבית". בדיוק כמו שגם נשים מבוגרות רכשו מיאטה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כן חושב - ואולי בזה אני מייצג את כל מי שהוא לא הארד-קור (אם מותר) - שהבימר 1 והמרצ A מתחרות של ה- 86. אולי לא בעיני כתבי רכב, אבל בהחלט בעיני קהל רחב, שרוכש את הטויובארו לא כדי לשבת על הצד, אלא כי היא נראית יותר טוב מוולוסטר, יש לה נתוני תאוצה טובים גם אם בחיים הוא לא ישחזר אותם, והיא "נחשבת" יותר מוולוסטר. אבל אם הוא בעניין הזה, אז מה לעשות שבחלק מהחוגים הבימרצ נחשבות יותר, ותראו איזה קטע - אפילו זולות יותר. אז בעיני חובבי הנהיגה (איך אמרו - למי ש"יודע" לנהוג) זה לא קשור, אבל בעיני רוב הציבור זה כן. בעיניהם זה רכב "ספורט" ולא רכב "ספורטיבי שיודע להחליק על המגבלות כשלוקחים אותו למסלול". בדיוק כמו ש- GTI הוא "גולף מאבוזרת ויקרה" ולא רק "ספורטיבית". בדיוק כמו שגם נשים מבוגרות רכשו מיאטה.

בטח מותר, אבל אתה טועה.

הבימרצדס הן מכוניות קומפקטיות של מותגי יוקרה. הן מהוות את גרסאות הבסיס הפשוטות של המותגים הללו, ומיועדות למי שיש לו כסף לגולף אבל רוצה יותר. הן לחלוטין לא פונות לקהל הספורטיבי. אולי ה-118 פונה לקהל חצי-ספורטיבי, אבל גם זה בעיקר בגלל ההבטחה שבסמל (שאין לה באמת כיסוי ב-116 ו-118).

הטויובארו לא נקנית כמתחרה לולוסטר. הן אפילו לא באותה רמת מחיר, ומי שמתעניין באחת לא מתעניין בשנייה. מדובר במכונית לא מאוד זולה גם בשאר העולם, ומי שרוצה מכונית יפה יכול למצוא הרבה אחרות, זולות יותר או יוקרתיות יותר.

נשים מבוגרות שרוכשות מיאטה - זה בעיקר בגלל הגג הנפתח, וזה משהו אחר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבארץ לפחות, bar72 צודק. בכל המכוניות האלה יש סוג של פוזה וקונה פוטנציאלי בהחלט יכול לבדוק את הטויובארו מול סדרה 1 מהבחינה הזאת. בכל זאת, הטויובארו נראית שונה וספורטיבית ויש כאן סוג של הצהרה. גם מיאטה לא תוכננה כרכב אופנה ועדיין ברוב העולם קונים אותה בגלל הפוזה.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...