Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה אתם מוכנים לשלם עבור שנת אחריות נוספת?

shayy
שימו לב! השרשור הזה בן 4155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוצע לי בטיפול שנתי ראשון במוסך מורשה. לא בעת הרכישה - שנה לאחר מכן...

אז יכול להיות שהאחריות ניתנת ע"י המוסך ולא ע"י היבואן?

בטויוטה לדוגמה, ראיתי פרסום באחד המוסכים (בצ'ק פוסט) שהם מעניקים שנת אחריות רביעית לרכבים אשר מטופלים במוסך שלהם (הם אגב לא גובים על כך כסף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

1. עד אלף ש"ח.

2. לא קונה רכבים משומשים לא קניתי ולעולם לא אקנה - מהסיבה הפשוטה שאני לא סומך במדינה הזו כמעט על אף אחד.

כניראה שאתה לא יודע לבדוק רכב יד שניה, ולא, אני לא מדבר על לקחת לבדיקה, כי את זה גם אני לא עושה.

אני כבר הרבה זמן קונה רק רכבי יד שניה, עניין עקרוני, פשוט אין שום הצדקה לדעתי לקנות היום רכב חדש.

אבל גם אז שקניתי רכב חדש, את הטיפולים עשיתי בעצמי.

9 טנדרים שיצאו חדשים מהחברה (עסק פרטי) מעולם לא נכנסו למוסך מורשה עבור טיפולים, כלומר אף פעם לא שמרתי על אחריות.

אז בטח לא היתי משלם עבור שנה אחריות נוספת, ברכב חדש (בן שנתיים שלוש שהיה אצלי מהיום הראשון)

אבל עבור רכב משומש אולי היתי מוכן לשלם על שנה אחריות, וגם אז תלוי איזה.

שקניתי לאנד קרוזר 2005 במחיר של 130 אלף ש"ח, היתי משלם עוד 2000-1000 ש"ח עבור שנה אחריות.

(אם כי עברה שנה, אז הכסף הזה היה נזרק לפח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. עד אלף ש"ח.

2. לא קונה רכבים משומשים לא קניתי ולעולם לא אקנה - מהסיבה הפשוטה שאני לא סומך במדינה הזו כמעט על אף אחד.

קצת צניעות לא תזיק - אתה לא קונה משומש אך ורק מהסיבה שאתה יכול להרשות לעצמך (או מישהו בשבילך).

אם זה לא היה המקרה היית נוסע גם על פונטו 2001 (סתם זרקתי דוגמא) גם אם "לא היית סומך ....".

ואל תגיד לעולם. מאחל לך שרק תסע ונהנה ברכבים חדשים לעולם. אבל אתה אף פעם לא יודע (חלילה) מה יהיה בעתיד....

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מתוך סקרנות, וזה לא שאני חושב ששילמת סכום לא סביר, זה הוגן לגמרי. אבל מה הסיכוי שמשהו יתקלקל במזדה בשנה הרביעית? שואף ל 0 מהכיוון השלילי של ציר המספרים.

אני נוסע 10 שנים אחרונות על רכבים צרפתיים / גרמנים. מעולם לא נזקקתי לאחריות מורחבת. טפו טפו , הכל בסדר גם בתום האחריות. הרכב מתוחזק לפי הספר והכל מתקתק.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ב S_MAX Titanium 240.

גם לי יש ניסיון נקי מתקלות במשך 6 שנים עם גולף.

במחיר הזה וברמת התחכום של הפורד אני חושב שזאת הצעה טובה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיכוי שמשהו יתקלקל במזדה בשנה הרביעית? שואף ל 0 מהכיוון השלילי של ציר המספרים.

לא ממש מסכים איתך.

נכון, בתעשיית הרכב המודרנית (לא רק במזדה), רכיבים כמו ציריות/ אלט'/מדחס מזגן/ משאבות למינהן שפעם אחרי כ 150Kק"מ או 4 שנים היו מתחילים להתפגר היום מגלים אמינות הרבה יותר מופלגת.

מצד שני, הרכבים עמוסים בהרבה יותר אלקטרוניקה ומספיק שחיישן/ צג של מחשב רכב/ צג בקרת אקלים יחליט שנמאס לו לעבוד ואתה עומד מול חשבון של אלפי שקלים.

אם כל הפיקוד של הבקרת אקלים/ בקרת שיוט החליט להתפגר, אתה כבר מתקרב לסכומים 5 סיפרתיים ולא, אני לא מדבר על חלקי חילוף של מרצדס/יגואר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך רכב דוד אני יודע שבעבר הייתה אפשרות להאריך אחריות למאזדה/פורד לשנה רביעית וחמישית בעלות של כ-300-400 ש"ח לשנה אז שווה לך לבדוק את העניין.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין הכסף פחות חשוב.

העניין היותר חשוב הוא מה באמת כלול באחריות,ומה שכן,האם הם "ירוצו" לקראתי ויעמדו בהתחייבות שלהם,או שאצטרך לצעוק "ולהרים שולחנות" בשביל לממש את מה שכביכול הם צריכים לתת לי במסגרת האחריות?

אם הייתה אופציה לקנות רכב חדש ולהוריד מהמחיר את שנות האחריות - הייתי הראשון לעשות זאת,ובטיפול הראשון אוטומטית רץ לרון במקום לשודדים הקרואים צ'מפיון.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוספתי התייחסות לשירות שקיבלתי במקום המתאים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3759475#post3759475

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי רק אדם אחד הצליח להוציא התחייבות כתובה מצ'מפיון על אחריות מלאה בשנה שלישית לרכב שאינו אאודי

תוסיף אותי לרשימה. קיבלתי התחייבות כזו בכתב לאחר התקלה שהייתה לי במשאבת דלק כשהרכב היה חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובתי הכנה היא בין 200 ל-300 ש"ח. הסיבה היא, שברוב המקרים, בשנה הזו עדיין לא מתקלקל כלום.

כך שעל כל 10-15 רכבים שמשלמים את זה, אחד יצטרך תיקון כלשהו. עדיין יחס הוגן לחלוטין בעיניי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את היבואנים. הרי רוב הסיכויים שלא יתקלקל משהו בשנה הרביעית, אז למה לא לתת אחריות בחינם בשנה הרביעית וכך לכבול את הרוכש לטפל במוסכי היבואן במחירים מופקעים עוד שנה? ואל תספרו לי שאפשר לטפל בכל מוסך מורשה משרד התחבורה כי אני מכיר הרבה אנשים שלא יקחו את הסיכון להתמודד מול היבואן במקרה שיצטרכו לממש את האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את היבואנים. הרי רוב הסיכויים שלא יתקלקל משהו בשנה הרביעית, אז למה לא לתת אחריות בחינם בשנה הרביעית וכך לכבול את הרוכש לטפל במוסכי היבואן במחירים מופקעים עוד שנה? ואל תספרו לי שאפשר לטפל בכל מוסך מורשה משרד התחבורה כי אני מכיר הרבה אנשים שלא יקחו את הסיכון להתמודד מול היבואן במקרה שיצטרכו לממש את האחריות.

אתה באמת חושב שיבואן יודע לתמחר את הסיכון של דגם חדש בעוד 4 שנים...?

אחרי שנה על הכביש וניסיון בינלאומי של תקלות, זה יותר קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה אוטו שהייבואן שלו מציע את זה.

זאת מדיניות של החזרת אמון לקוחות באוטו/ייבואן לא אמין בעבר/הווה ולא הייתי מתקרב לכזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשקוש. תיכנס ל(כמעט)כל אתר רכב בחו"ל, ותראה שישנה האפשרות לקבל הארכת אחריות תמורת כך וכך דולר / אירו.

לצורך העניין, הייתי משלם תמורת שנה נוספת. 1000 ש"ח נשמע לי מחיר טוב.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...