Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 23 דקות, falou כתב:

. לגבי הנכונות של הקצונה לפעול - סנריו שהוא ניחוש פרוע שלי על סמך מי ניצב מול ביבי (וקצת שמועות).

יהיה מאוד עצוב אם נגיע לזה.

מצד שני, האם יש דרך להגיע להסכמות בלי אלימות? כלומר הסכמות בסד"ג של חוקה וכו'.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4853

• SlowRide

4693

• פינדר

3724

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

יש את מה שהציע הנשיא, השאלה למה הם לא מדברים אחד עם השני. הם לא יושבים כולם באותו בניין?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, יבגניפ כתב:

לצערי זה נראה הכיוון. אישית אגב שמעתי את הנאום של הרצוג אתמול ואני כן מרגיש שיש שם בסיס ששני הצדדים יכולים ללכת איתו והתוצאה תהייה סבירה. לא בטוח אם זה מעניין מישהו בשלב הזה

כבר לפני כמה עמודים אמרתי את זה - כנסת ישראל מורכבת מ-92 חברי כנסת ציונים מובהקים. יודע מה, נוריד גם את הציונות הדתית בשבילך ואת העבודה בשבילי - 74.

המרחק בין הליכוד לישראל ביתנו, יש עתיד וכל אלה לא כל כך גדול כמו שמנסים להציג את זה, והם יכולים להגיע להסכמה על רפורמה טובה שגם תדאג שישראל תשאר דמוקרטית וגם תשפר את מערכת המשפט שכולם (כולל האופוזיציה) מסכימים שצריך לשפר.

רק מה, במקום שילכו לועדות וידאגו לעשות את זה כמו שצריך, חברי כנסת מהאופוזיציה קופצים על שולחנות ועומדים בגשרים.

וגם יאיר לפיד עם קריאות "לא נפסיק עד שננצח" לא עוזר פה. מה ידרוש מצביע ליכוד טיפוסי אחרי קריאות אלה? שהליכוד יעצור חקיקה וייתן ללפיד את ה"נצחון" על מגש של כסף?

הועדה היום זה כלום ושום דבר, ההצבעה האמיתית שבוע הבא. אם ידברו יעצרו דברים שאין עליהם הסכמה גורפת.

וואלק יודע מה? אם ידברו (ולא באיומים!) ושמחה רוטמן יגיד "לא מוכן לשום התפשרות ממשיך ככה" התגובה הראשונה שלי אחר כך תהיה "יבגני המלך צדק בן גביר הביתה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יובל .מ. כתב:

המרחק בין הליכוד לישראל ביתנו, יש עתיד וכל אלה לא כל כך גדול כמו שמנסים להציג את זה

המרחק בין הליכוד לישראל ביתנו יש עתיד וכל אלה הוא איש אחד.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוא פה.

עובדתית - מותר לו כרגע לכהן. תאהב את זה או לא (וגם אני לא אוהב אותו), אבל הוא פה. ויש לך אפשרות להגיד אוקי הוא פה אבל בוא ננסה לעשות טוב בכל זאת או להגיד כוסאומו בוא נשרוף את הבית. 

יסיים את המשפט - אם הוא זכאי, שיהיה לו בהצלחה, אם לא שיילך לכלא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, RK כתב:

המרחק בין הליכוד לישראל ביתנו יש עתיד וכל אלה היא אישה אחת.

הנה תיקנתי לך..

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא הבנתי מה הקטע שהם מתפטרים עכשיו. קודם התפטר סמורטיץ והכניסו מישהו אחר במקומו, עכשיו מירי רגב הגישה התפטרות. אולי ביבי אמר לה להתפטר בגלל היוגורט? 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, SlowRide כתב:

יש את מה שהציע הנשיא, השאלה למה הם לא מדברים אחד עם השני. הם לא יושבים כולם באותו בניין?

רוטמן כרגע בווייב של היבריס ושכרון כח כזה, שאני לא יודע אם ביבי מסוגל לעצור אותו, גם אם הוא רוצה.

ככה הוא התבטא עוד לפני הבחירות:

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

לא הבנתי מה הקטע שהם מתפטרים עכשיו. קודם התפטר סמורטיץ והכניסו מישהו אחר במקומו, עכשיו מירי רגב הגישה התפטרות. אולי ביבי אמר לה להתפטר בגלל היוגורט? 

בגלל שרוב הממשלה מורכבת משרים, קשה יותר שיהיו חברי קואליציה שינכחו בוודעות, הצעקות חוק וכדומה. אז לאחר היבחרות והקמת הממשלה יכולים שרי הממשלה להתפטר ובעצם לתת מקום לבאים אחריהם

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, mikyl כתב:

התגייסתי כמה חודשים אחרי המלחמה ושירתי עם החברה האלה. אני יודע על מה אני מדבר, שלא יהיה לך ספק.

15 שנים אחרונות עבדתי באחד מיחידות נבחרות של צה"ל ולא זכור לי שראיתי שם ערסים.

רשימה חלקית בלבד:
יגאל עמיר, ברוך גולדשטיין, יונה אברושמי, דוד בן-שימול, ישראל לדרמן, עמי פופר, עדן נתן-זדה, יעקב טייטל, המחתרת היהודית.

תמשיך לשקר לעצמך בסוף תאמין לזה.

וחוץ מיגאל עמיר לא היו שם *רוצחים* על רקע פוליטי.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, SlowRide כתב:

התחילו מזמן עם החוק הנורבגי בקטנה, בממשלה האחרונה יש עתיד הרחיבה אותו בצורה רצינית, והממשלה הנוכחית הרחיבה אותו עוד יותר על סטרואידים.

כולם מבטיחים ממשלה קטנה עם 18 שרים, כולם מסיימים עם 40 שרים 45 סגני שרים ועוד 40 חברי כנסת אקסטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

. ויש לך אפשרות להגיד אוקי הוא פה אבל בוא ננסה לעשות טוב בכל זאת או להגיד כוסאומו בוא נשרוף את הבית. 

מעניין שאתה אומר את זה.

מה שקורה זה שכרגע כבר 3 שנים הוא אומר "אני פה, ואם המחיר לזה שאני אהיה פה הוא שישרף הבית- אז שישרף הבית"

ושורף את הבית אך ורק כדי לשמור את התחת שלו על הכיסא, מתקפל בפני כל דורש, עושה כל ויתור אפשרי עבור מי שמבטיח לו שהוא ישאר על הכיסא.

אין מעצורים, אין סטנדרטים ואין יושרה.

העיקר הכיסא.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, יובל .מ. כתב:

אם ידברו (ולא באיומים!) ושמחה רוטמן יגיד "לא מוכן לשום התפשרות ממשיך ככה"

רוטמן כבר עכשיו לא נותן לאנשים לדבר ולהתבטא, על מה אתה מדבר?

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יובל .מ. כתב:

אבל הוא פה.

עובדתית - מותר לו כרגע לכהן. תאהב את זה או לא (וגם אני לא אוהב אותו), אבל הוא פה. ויש לך אפשרות להגיד אוקי הוא פה אבל בוא ננסה לעשות טוב בכל זאת או להגיד כוסאומו בוא נשרוף את הבית. 

יסיים את המשפט - אם הוא זכאי, שיהיה לו בהצלחה, אם לא שיילך לכלא. 

רק שהוא לא עושה משהו טוב. המשפט שלו פחות מעניין אותי כי אני לא רואה שם משהו פלילי באופן שיגרום להרשעתו. הפחד שלו מהמשפט גורם לי להבין שככל הנראה יש דברים בגו, אבל אם יוכחו, לדעתי הצנועה - לא במסגרת משפטיו הנוכחיים. לא זה העניין. התנהלותו אשר שמה את שרידותו הפוליטית מעל כל שיקול אחר היא העניין, והתנהלות קהל מעריציו, אשר דומה כי פרט לזהותו לא מעניין אותם דבר, היא חלק בלתי נפרד מכך.

לזה אני באופן אישי מוסיף את זה שהוא לחלוטין חטף וניכס לעצמו את המושג ימין, כאשר בפועל הוא אינו נוקט במדיניות ימנית באף היבט שלה. הוא נמנע מלקבל החלטות במישור הבטחוני, ופסגת הימניות המדינית שלו היא שהוא לא יושב עם ערבים, וכבר הסברתי לפני כמה עמודים למה זה מטומטם ולא נותן כלום. בהיבט הכלכלי הוא קשור בטבור לגורמים אשר מכריחים אותו לאמץ מדיניות כלכלית שמאלנית טיפוסית. החתונה הקתולית שלו עם ועדי העובדים ועם החרדים וההצהרה של ריקלין שהובאה לפני כמה עמודים כעדות ניצחת לכך.

בגדול, ביבי חטף את המפלגה שלה אמור להצביע כל מי שחושב כמוני - כלומר ימין-מרכז מדיני וימין כלכלי, ותוך שימוש ברטוריקה ימנית דופק אותי ואת שכמותי, כלכלית ואידאולוגית.  

• אהבתי 8

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...