Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

איזה התנהלות?

מהקואליציה האחרונה רוב בעלי התפקידים (שרים, סגני שרים, יו"ר ועדות, יו"ר קואליציה, סגן יו"ר קואליציה) - בתולים לחלוטין.

איזה תפקיד בחייו ניצן הורוביץ עשה ששכנע אותך שהבנאדם יצליח כשר? או אביר קארה, או עידית סילמן, או מיקי לוי או מתן כהנא, או אפילו ליברמן, קארין אלהרר, עומר בר-לב, תמר זנדברג, אורית פרקש-הכהן, יפעת שאשא-ביטחון, עודד פורר, אורנה ברביבאי, אלעזר שטרן, מאיר כהן, מירב כהן, עיסאווי פריג', מירב מיכאלי, יואל רזבוזוב, נחמן שי, יועז הנדל, אלי אבידר, יואב סגלוביץ', עידן רול, מאיר יצחק הלוי, יאיר גולן וכו' וכו'?

אז אם לא הצבעת להם על בסיס הבטחותיהם, ולא על התנהלות עבר (שאין להם), אז הצבעת להם על סמך העיניים היפות שלהן 🤣

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4690

• SlowRide

4506

• פינדר

3552

• m3x7r3m3

2926

אדם אחד נכנס לבר, מספר לברמן שהוא מצביע לעצמה יהודית, וקורא למי שמצביע ליש עתיד דביל

זהו

• אהבתי 2
  • מצחיק 3

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

כל מה שרשמתם על ביבי, שהוא מאוהב בעצמו ושם את עצמו לפני הכל, אפשר להגיד גם על לפיד.

לפיד מאוהב בעצמו בצורה קיצונית וסובל מהסינדרום הזה שהוזכר כאן מתישהו, שגורם לו לחשוב שהוא יותר חכם ומבין בשיט ממה שהוא באמת. אבל ההסקות שלך מכאן הן בעייתיות. 

וכן יש לפידיסטים אגב. פגשתי כמה. התקשורת איתם בעייתית בדיוק כמו זו עם ביביסטים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

כי לדעתי הצבעה למרצ הרבה הרבה הרבה יותר גרועה.

לגיטימי. לא הצבעתי מרצ אבל כבר כמה שנים. סתם שתדע

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, oryo כתב:

אדם אחד נכנס לבר, מספר לברמן שהוא מצביע לעצמה יהודית, וקורא למי שמצביע ליש עתיד דביל

זהו

מי שמצביע לעוצמה יהודית יודע להסביר למה.

מי שמצביע ליש עתיד, יודע להסביר למה? (בלי שימוש בשם הביבי, ולא כי לפיד חתיך)

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

וכן יש לפידיסטים אגב. פגשתי כמה. התקשורת איתם בעייתית בדיוק כמו זו עם ביביסטים

נדירים הרבה יותר מאשר ביביסטים, אבל מצד שני לליכוד יש הרבה יותר מצביעים מיש עתיד. אז אולי השכיחות שלהם באוכלוסיה דומה.

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

לגיטימי. לא הצבעתי מרצ אבל כבר כמה שנים. סתם שתדע

זה לא כזה חשוב, כל עוד אתה יודע למי אתה מצביע ולמה, ויש לך סיבה הגיונית לזה, ומי שאתה מצביע לו מתאים להיבחר לפי חוק יסוד הכנסת.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, m3x7r3m3 כתב:

איזה התנהלות?

מהקואליציה האחרונה רוב בעלי התפקידים (שרים, סגני שרים, יו"ר ועדות, יו"ר קואליציה, סגן יו"ר קואליציה) - בתולים לחלוטין.

איזה תפקיד בחייו ניצן הורוביץ עשה ששכנע אותך שהבנאדם יצליח כשר? או אביר קארה, או עידית סילמן, או מיקי לוי או מתן כהנא, או אפילו ליברמן, קארין אלהרר, עומר בר-לב, תמר זנדברג, אורית פרקש-הכהן, יפעת שאשא-ביטחון, עודד פורר, אורנה ברביבאי, אלעזר שטרן, מאיר כהן, מירב כהן, עיסאווי פריג', מירב מיכאלי, יואל רזבוזוב, נחמן שי, יועז הנדל, אלי אבידר, יואב סגלוביץ', עידן רול, מאיר יצחק הלוי, יאיר גולן וכו' וכו'?

אז אם לא הצבעת להם על בסיס הבטחותיהם, ולא על התנהלות עבר (שאין להם), אז הצבעת להם על סמך העיניים היפות שלהן 🤣

רובם לא טירונים בעשייה הציבורית.

ניצן הורוביץ היה חבר כנסת לא מעט זמן ולפני כן עיתונאי ומגיש, אביר קרא היה אידיוט עוד לפני הפוליטיקה, קארין אלהרר כבר 9 שנים בכנסת, מיקי לוי היה סגן שר האוצר ומפקד משטרת ירושלים, מאיר כהן היה ראש עיריית דימונה וזה ככה מהזיכרון (יש שם גם יור ועדה למעמד האישה, חברי כנסת ותיקים ועוד).

תזכיר לי איזה תפקידים מילא בן גביר (טרוריסט לא נחשב תפקיד), גלית דיסטל ומאי גולן למשל?

אתה חושב שהם פחות ראויים כי לא מילאו תפקידים קודם לכן?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בוא נעבור אחד אחד משמאל לימין:

המשותפת, רע"מ - שום סיכוי

מרצ והעבודה - דיברנו על זה

יש עתיד - למה? צריך להיות דביל במיוחד להצביע יש עתיד, זה באופן מילולי להגיד ללפיד "תעשה מה שנראה לך"

כחול לבן - אותו דבר, אבל עם גנץ

ליכוד - אותו דבר, אבל עם ביבי

ימינה - אותו דבר, אבל עם בנט / שקד

ליברמן - אותו דבר, אבל עם ליברמן

חרדים - שום סיכוי

מה נשאר לנו

לא הבנתי את מחלקת שקילות עם היחס "תעשה מה שנראה לך". זה לא בעצם כל פוליטיקאי בערך? מה הטענה פה בכלל?

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מי שמצביע ליש עתיד, יודע להסביר למה?

הצבעתי ליש עתיד ואולי גם אצביע שוב.

למה?

כי העם זז ימינה ובעבודה-מרץ נשארו קומץ של הזויים, על גבול אחוז החסימה.

מצד ימין ליש עתיד יש יותר מדי קיצוניות דתית ימנית עבורי.

אז אני ממש לא מת על לפיד, אבל בשיטת האלימינציה שהצגת, זה מה שיש לי.

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

צריך להיות דביל במיוחד להצביע יש עתיד

הייתי נעלב, אבל נזכרתי שזה מגיע ממישהו שהצביע לפייגלין (שהוא מתנגד חיסונים, בנוסף לכל ההזיות שלו).

• אהבתי 2
  • מצחיק 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

מהקואליציה האחרונה רוב בעלי התפקידים - בתולים לחלוטין

רק רוצה לציין שבתולים זה לא נורא אם מדברים על שיטה בה *רוצים* החלפת שלטון כול x שנים. כי אחרת אם בשיטה בה השלטון מתחלף, ויש לך רק לא בתולים... השלטון לא התחלף.

ככה שבתולים זה עקרונית לא רע.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, David32 כתב:

שיטה בה *רוצים* החלפת שלטון כול x שנים

אחד הדברים שהחזיקו את ביבי בשלטון, זו העובדה שהוא היה שם מספיק שנים בשביל שאנשים יאמינו שאי אפשר להחליף אותו, כי לאף אחד אחר אין נסיון.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, oryo כתב:

רשמתי מקודם מה זה ביביסט בעיני, לא אחזור על זה שנית כי אין טעם. אני אישית לא פגשתי ביביסט עם דעות פוליטיות קוהרנטיות שאני מכבד, ואני בספק שזה יקרה כי מי שמעריץ את האיש ולא מכיר בחולשותיו, כאשר יש ערימה כ"כ ענקית של דגימות אובייקטיביות שמראות אותם, זה מישהו שחוסם את עצמו ממציאות

כנראה שיש לך הגדרה מאוד ספיציפית של מהו ביביסט. אני הכרתי, לדוגמא, אדם שהגדיר עצמו ״ביביסט״. יענו, הוא תומך בביבי. ביבי הוא לא התגשמות כל חלומותיו, אבל הוא מעדיף אותו על כל אחד אחר, למרות שלטעמו הוא לא ימני מספיק. האיש גם ליכודניק ואומר שהלגיטימציה של ביבי נובעת מזה שהוא נבחר. לכן גם צריך לתמוך בו בליכוד, כי הוא נבחר וזה דמוקרטיה. יש בזה הרבה שכל.

עכשיו אני מכיר את הטיעון, בוחרים בו כי טומטומים. כמו שחצי ארה״ב הצביע לטראמפ, כי הם טומטומים (או deplorables בסלסלה). בגלל כץ טומטום וביטן טומטום... כולם טומטומים כי ביבי. אני, לעומת זאת, חושב שהם לא טומטומים בכלל. הם אולי לא כוס הארמנייק שלי, אבל אני לא מזלזל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 37 דקות, David32 כתב:

רק רוצה לציין שבתולים זה לא נורא אם מדברים על שיטה בה *רוצים* החלפת שלטון כול x שנים. כי אחרת אם בשיטה בה השלטון מתחלף, ויש לך רק לא בתולים... השלטון לא התחלף.

לדעתי, חוסר ניסיון של בתולים מתקזז עם השאיפה להוכיח לבוחרים שהם ראויים לתפקיד. לוותיקים כבר אין את זה, וצריך להיות להם.

@falou, ביביסט זה אחד שמצביע ביבי מהערצה עיוורת/שינאה למתחרים שלו. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

רובם לא טירונים בעשייה הציבורית.

בוא, רובם המוחלט היה כישלון בעשייה הציבורית ו/או תפקידי עציץ באופוזיציה עלובה.

והשאר חדשים לחלוטין בלי שום עשייה ציבורית.

ניצן הורוביץ היה חבר כנסת לא מעט זמן ולפני כן עיתונאי ומגיש, אביר קרא היה אידיוט עוד לפני הפוליטיקה, קארין אלהרר כבר 9 שנים בכנסת, מיקי לוי היה סגן שר האוצר ומפקד משטרת ירושלים, מאיר כהן היה ראש עיריית דימונה וזה ככה מהזיכרון (יש שם גם יור ועדה למעמד האישה, חברי כנסת ותיקים ועוד).

ומה היה כל כך מוצלח בניצן הורוביץ בתור חבר כנסת באופוזיציה?

כנ"ל קארין אלהרר.

מיקי לוי היה סגן שר האוצר כישלון תחת שר אוצר כישלון (ולא נדבר על ה"הצלחה" בתור מפקד מחוז ירושלים, לא מפקד משטרת ירושלים, הורדת אותו בדרגה).

מאיר כהן היה ראש עיריית דימונה, לא מוצלח במיוחד עם עננות מסביב.

תזכיר לי איזה תפקידים מילא בן גביר (טרוריסט לא נחשב תפקיד), גלית דיסטל ומאי גולן למשל?

גלית דיסטל לא אינדיקציה לטעמי.

מאי גולן קידמה חקיקה עוד לפני שהייתה חברת כנסת.

בן גביר כנ"ל, מבלי לציין שאותו בן גביר הוא ח"כ מצטיין:

image.thumb.png.81fb4d15e15efabaa99af6315ec42f40.png

אתה חושב שהם פחות ראויים כי לא מילאו תפקידים קודם לכן?

לא, כיוון שהתקשית לקרוא ולעקוב, אני אומר שאי אפשר לבחור בהם על סמך ההתנהלות שלהם (כמו שאתה הצעת פה) - פשוט כי אין להם כזו:

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

לא. על סמך ההתנהלות שלהם.

לפני כשעה, Gosser1860 כתב:

לא הבנתי את מחלקת שקילות עם היחס "תעשה מה שנראה לך". זה לא בעצם כל פוליטיקאי בערך? מה הטענה פה בכלל?

יש כאלה שייקחו את הקול שלך ויעשו איתו מה שנראה להם, במוצהר, אין להם אג'נדה, אין להם תפיסת עולם, אין להם תוכניות. למשל יש עתיד, כחול לבן, הליכוד.

יש כאלה שיציגו לך תוכניות, ייקחו את הקול שלך ויעשו איתו מה שנראה להם, למשל ימינה, ליברמן.

ויש כאלה שיציגו לך תוכניות, ואם אין להם יכולת לממש את התוכניות, הם לא יעשו בדיוק הפוך, כי כיסא לפני הכל וכו'. למשל העבודה, מרצ (שניהם לא יילכו לשבת עם ביבי כי כיסא קודם וכו'), הציונות הדתית וכו'.

לפני 56 דקות, פינדר כתב:

הצבעתי ליש עתיד ואולי גם אצביע שוב.

למה?

כי העם זז ימינה ובעבודה-מרץ נשארו קומץ של הזויים, על גבול אחוז החסימה.

מצד ימין ליש עתיד יש יותר מדי קיצוניות דתית ימנית עבורי.

אז אני ממש לא מת על לפיד, אבל בשיטת האלימינציה שהצגת, זה מה שיש לי.

אז אתה מצביע ללפיד כי לדעתך הוא שמאל שאומר שהוא מרכז?

לפני 57 דקות, פינדר כתב:

הייתי נעלב, אבל נזכרתי שזה מגיע ממישהו שהצביע לפייגלין (שהוא מתנגד חיסונים, בנוסף לכל ההזיות שלו).

למען ההגינות כשהצבעתי לפייגלין, הקורונה עוד הייתה בעיה של עופות שחקרו בקריית שמונה או משהו.

אז בוא, אם אנחנו מתחילים לתת ציונים להצבעות עבר של אנשים, אני חושב שכל שמאלני ייצא כשידו על התחתונה.

בחרת במישהי שהגנה בכנסת על עבריין מין שהסגיר פלשתינים לביטחון המסכל הפלשתיני מתוך ידיעה שירצחו, יאנסו, ויתעללו בהם.

"עזרא נאווי אימפריה" וכו'.

לפני 46 דקות, David32 כתב:

החלפת שלטון =/= חסרי ניסיון בעבודה ציבורית.

בד"כ מגיעים לתפקיד שר אחרי שעשית תפקיד סגן שר, יו"ר וועדה, או אפילו סתם ח"כ מהמניין.

אבל מילא זה, אין בעיה עם בתולים, אבל אל תספר לי אחרי זה שאתה בחרת בבתולים בגלל התנהלות העבר שלהם, או במילים אחרות כשאתה בוחר ז*נה בתולה, אל תספר שבחרת בה כי היא יודעת מה היא עושה במיטה 🤣.

לפני 47 דקות, פינדר כתב:

אחד הדברים שהחזיקו את ביבי בשלטון, זו העובדה שהוא היה שם מספיק שנים בשביל שאנשים יאמינו שאי אפשר להחליף אותו, כי לאף אחד אחר אין נסיון.

אין בעיה לבחור בחסרי ניסיון, אבל אל תספר שבחרת בחסר ניסיון, בגלל הניסיון המוכח שלו, שאין לו.

לפני 14 דקות, falou כתב:

יענו, הוא תומך בביבי. ביבי הוא לא התגשמות כל חלומותיו, אבל הוא מעדיף אותו על כל אחד אחר, למרות שלטעמו הוא לא ימני מספיק.

אז למרות ההגדרה שלו עצמו, הוא לא "ביביסט" לפי ההגדרה הרווחת.

אולי הוא מגדיר עצמו כביביסט כתגובת נגד לרל"ב? כמו שאני אמרתי פה במקום אחר על הצטרפות לצד האפל וכו'?

להגיד שמישהו "ביביסט", אבל ביבי הוא לא התגשמות כל חלומותיו, זה אוקסימורון.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורוביץ מעולם לא היה חביב עליי ולא תמכתי בו אבל גיבשתי את הדיעה עליו על סמך ההתנהלות שלו.

אני מבין שכל מה שלא ליכוד וימינה זה כישלון בעיניך אבל אתה צריך ללמוד לקבל את זה שיש אחרים שחושבים אחרת. 

על סמך ההיכרות שלך איתם אתה החלטת שהם כישלון ואחרים חושבים שהיו הצלחה. זה לא משנה את העובדה שיש היכרות עם פועלם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אז אתה מצביע ללפיד כי לדעתך הוא שמאל שאומר שהוא מרכז?

הוא כרגע מתיימר להיות מרכז. מבין כל האופציות, אני מעדיף למלם (לא מזיק לא מועיל) במרכז, מאשר מישהו שיקדם בפועל מדיניות שהיא יותר מדי שמאל או ימין עבורי.

לפני 18 דקות, m3x7r3m3 כתב:

למען ההגינות כשהצבעתי לפייגלין, הקורונה עוד הייתה בעיה של עופות שחקרו בקריית שמונה או משהו.

כבר אז היה ברור שהוא הזוי.

לפני 19 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בחרת במישהי שהגנה בכנסת על עבריין מין שהסגיר פלשתינים לביטחון המסכל הפלשתיני מתוך ידיעה שירצחו, יאנסו, ויתעללו בהם.

מי?

אני לא זוכר מתי היתה הפעם האחרונה שהצבעתי למרץ, אבל לפחות 15-20 שנה שלא הצבעתי להם.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...