Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 14 שעות, David32 כתב:

לא שחסרות לא יציאות. אבל זה אחד הפוליטיקאים היחידים שמדבר לעניין???

אתה הבאת דוגמא מעולה לאיך הוא מדבר לעניין. לא מסבן אותך, אומר מה היה.

לפני 13 שעות, oryo כתב:

דויד ביטן הוא כסיל וביביסט מוצהר ומופגן, יש לו כ״כ הרבה התבטאויות ביביסטיות בריוניות שקצרה היריעה מ-, אם אתה מחבב אותו - אשריך

אני לא מכיר את כל מה שהוא אמר אי פעם, אבל אני לא שמעתי אותו אף פעם מתלהם או אומר שביבי המלך.

לפני 13 שעות, oryo כתב:

חיים כ״ץ אכן יו״ר אחד הוועדים החזקים, הוא באמת פחות ביביסט ויותר סוציאליסט-מקורביסט שכזה, בכ״א מחזק את התזה שהליכוד ממש לא ימין כלכלי כשיש אחד כזה כ״כ גבוה.

אני חושב שאתה שבוי במשבצות מוגדרות. גם בארה"ב הקפיטליסטית יש מקום לוועדי עובדים. הימין לא יכול להשאיר את כל נושאי הרווחה למפלגות השמאל. אם תבדוק את פועלו של כ"ץ בכנסת תגלה "מנהיג פועלים" די אפקטיבי. מסוגו.

לפני 13 שעות, oryo כתב:

בין מצביעי הליכוד יש ליכודניקים ויש ביביסטים - שתי הקבוצות אינן זהות, והחפיפה עצמה רופפת. אני כן מאמין שרוב הביביסטים קצת סתומים

זו חלק מהבעייה של להיות תקוע במילייה שלך, עולמך נהיה צר. אני מכיר תומכי ביבי שמכירים בחוזקותיו וחולשותיו ועדיין מעדיפים אותו, מסיבות ענייניות (עד כמה שבני אדם יכולים להיות עניניים). אנשים שיכולים להסתכל לך בעיניים אינטלקטואלית ועסקית, ויש לך מה ללמוד מהם בחיים. בינתיים אני מציע לך להרחיב את מעגל התקשורת שאתה חשוף אליו ותרחיב את תפיסת העולם שלך למשהו קצת יותר... מגוון. פחות דטרמיניסטי.  אל תהיה בלפוריסט פתי.

לפני 13 שעות, oryo כתב:

הגאונות של ביבי היא שהוא התעלה מעל כל צורך ליושרה או קונסיסטנטיות ויצר קהל מעריצים עם אג׳נדה שמסתכמת ב״ביבי מלך ישראל״. כל הכבוד לו, פחות להם.

אני מסכים שהוא עושה גם את זה.

העניין שלי עם ביבי פשוט, הוא הילד שאף אחד כבר לא רוצה לשחק איתו, כי הוא לא מוסר את הכדור, למרות מה שסיכמו בפסק הזמן. אדם שכל החברים שלו והאנשים שעבדו איתו ואלו שבמחנה שלו, לא רוצים לשחק איתו (מלבד אלו שצריכים ממנו משהו ו/או תלויים בו) - לא יכול להנהיג.

ע"ע פרסונה נון גרטה אחרת, אריאל שרון, שלמד לערבב את כולם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4655

• SlowRide

4476

• פינדר

3523

• m3x7r3m3

2926

לפני 14 שעות, oryo כתב:

דויד ביטן הוא כסיל וביביסט מוצהר ומופגן, יש לו כ״כ הרבה התבטאויות ביביסטיות בריוניות שקצרה היריעה מ-, אם אתה מחבב אותו - אשריך (בפן האישי - אשכרה??? אתה לא סתם מטריל אותי?? 😅)

ביטן אדם מושחת, ביביסט וממש לא אחד שהייתי רוצה בין החברים או אפילו המכרים שלי אבל כסיל הוא לא. זה גם מה שהופך אותו לאהוד אצל ביבי.

לפני 14 שעות, oryo כתב:

חיים כ״ץ אכן יו״ר אחד הוועדים החזקים, הוא באמת פחות ביביסט ויותר סוציאליסט-מקורביסט שכזה, בכ״א מחזק את התזה שהליכוד ממש לא ימין כלכלי כשיש אחד כזה כ״כ גבוה.

הוא גבוה כי הוא שולט בעדר מתפקדים גדול מאוד של עובדי התעשייה האוירית.

לפני 14 שעות, oryo כתב:

אין פה בכלל קשר לפוליטיקה - אותו הדבר היה נכון אם היו מעריצים מושבעים של מירב מיכאלי שהיו עדיין מהללים אותה אם מחרתיים היתה משנה את עורה ב180 מעלות ומחליטה שכל הנשים צריכות להפסיק לעבוד כי מטבח. הגאונות של ביבי היא שהוא התעלה מעל כל צורך ליושרה או קונסיסטנטיות ויצר קהל מעריצים עם אג׳נדה שמסתכמת ב״ביבי מלך ישראל״. כל הכבוד לו, פחות להם.

ביבי איש שיווק מעולה. הצליח לקחת סחורה פגומה ולהפוך אותה למותג נערץ.

לא שהייתי מוכן שיעבוד אצלי אדם כמוהו אבל הוא עדיין אחד הטובים בתחום.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, falou כתב:

העניין שלי עם ביבי פשוט, הוא הילד שאף אחד כבר לא רוצה לשחק איתו, כי הוא לא מוסר את הכדור, למרות מה שסיכמו בפסק הזמן. אדם שכל החברים שלו והאנשים שעבדו איתו ואלו שבמחנה שלו, לא רוצים לשחק איתו (מלבד אלו שצריכים ממנו משהו ו/או תלויים בו) - לא יכול להנהיג.

ע"ע פרסונה נון גרטה אחרת, אריאל שרון, שלמד לערבב את כולם.

ובגלל זה אני לא מסוגל להבין אנשים שנאחזים בו עדיין וימשיכו להצביע לו לא משנה מה.

אני לא "בלפוריסט". מעולם לא הלכתי להפגין נגדו. היו לו יתרונות כמנהיג וגם חסרונות. ההנהגה שלו היתה בגדול מאוד סטגנטית רוב השנים. שזה לפעמים טוב ולפעמים רע. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא מוסר את הכדור פשוט לא רוצה לשתף, זה עוד לגיטימי.

הנה השוואה שמתאימה לפורום רכב:

ביבי הוא הסוחר רכב שמפרסם רכבים ביד 2 עם עשרות מספרי טלפון שונים כדי שלא תידע שהוא סוחר, וכשאתה מגיע הוא מציג את עצמו כמנתח מוח ואת מרכולתו כיד ראשונה בלי תאונות שכמעט ולא נסעה.

בפועל עומד מולך סוחר רמאי שמנסה לדחוף לך 3 מכוניות שאוחדו לרכב אחד מתפקד. הוא גם מקבל רק מזומן כי אין לו חשבון בנק ואת הכסף אתה נותן לאישתו כי גם ארנק אין לו.

אנשים לא קונים רכב מסוחר, מנתקים לו את הטלפון עוד לפני ששומעים מה יש לו להגיד, אבל הם יבחרו בביבי לתפקיד ראש הממשלה ואז עוד יגידו שזה טוב שהוא שקרן ורמאי… לך תבין.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, יבגניפ כתב:

ההנהגה שלו היתה בגדול מאוד סטגנטית רוב השנים. שזה לפעמים טוב ולפעמים רע. 

או!

ביבי הוא לא נועז. אני חושב שחוצמי מהלכים באוצר (שחרור שער המטבע, קיצוץ קצבאות ילדים ועוד) הוא לא עשה מהלך מהותי מחייו. בגלל זה הוא זוכה לתמיכה משמרנים, כי שמרנים יגידו, כל זמן שהספינה נעה סביר, אין יותר מדי גלים, אני מצביע לקפטן. אם הוא לוקח לעצמו קצת מפה ומשם, זה שווה לי את היציבות.

וביבי כבר לא עושה מהפכות בכלום הרבה שנים, כמו שכתבת, לטוב ולרע.

לרע, כי מחלות ארוכות טווח לא מטופלות, ע"ע משבר הדיור. מצד שני, הרב עובד טוב.

הנטייה שלו לפופוליזם מתבטאת במיקרו (עסקת שליט) ולא במאקרו. במאקרו הוא מאוד זהיר, עד לפאסיבי.

אני גם מסכים, וכתבתי את זה עוד כשרק מינה את פילבר, שהוא מתעסק יותר מדי בבחירות ומעמדו ופחות מדי בעבודה. יותר מדי בתקשורת ופחות מדי בענייני המדינה. הוא הופך ליותר ויותר פופוליסט ופחות ופחות מנהיג. בקיצור - פג תוקפו.

נ.ב. רק על זה שהוא לא חפף את בנט ולא מגיע לתדרוכים עם לפיד, רק על זה לבדו - צריך לבעוט אותו החוצה מהמערכת.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, falou כתב:

אתה הבאת דוגמא מעולה לאיך הוא מדבר לעניין. לא מסבן אותך, אומר מה היה.

שכחתי שסט הערכים שלנו שונה. 

כן, זה בהחלט להגיד את הדברים דוגרי. 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, SurfHigh כתב:

להתפקד במאסות למפלגת השלטון.

לא רואה אפשרות אחרת. 

התפקדתי לליכוד. בינתיים עוד לא הייתה לי הזדמנות להצביע בפריימריז. 

לגבי ביטן,

חכם או כן ככל שיהיה, שמישהו יגיד לי שהוא מופתע מזה?

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, falou כתב:

דויד ביטן הוא לא מלכך פינכה. הוא אחד הפוליטיקאים היחידים שמדבר לעניין.

לא באמת. הוא לכל היותר בין הבולדוגים האחרונים שנשארו בליכוד. ואם כבר להתחיל את הבוקר עם חיוך:

(ד"א אאל"ט הוא חשוד/מואשם בשחיתות כשרביבו בדרך להיות עד תביעה אחרי עסקת טיעון בתיק)

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

שכחתי שסט הערכים שלנו שונה. 

כן, זה בהחלט להגיד את הדברים דוגרי. 

אני לא אמרתי שאני תומך בביטן או שהוא פוליטיקאי חיובי, אמרתי שהוא מדבר לעניין, והוא מדבר לעניין. אני מאוד מכבד את זה. הוא לא מחרטט אותך. זה שהשפה שלו זה לא אלתרמן... נו. יש דברים חשובים יותר. יאיר גולן מדבר מאוד יפה, אבל הוא אדם נקלה בעיני. לא עקבי, לא אמין, חרטטן, אומר מה שהוא חושב שרוצים לשמוע.

התפקיד של ביטן  בכנסת היה לעבוד בעסקנות פוליטית. לעשות חיבורים, להזיז אנשים מפה לשם, לקדם. קומבינטור. כפרלמנטר, מכבדים אותו מאוד, כי לפחות ממה שאני שמעתי, הוא ענייני ולא מתלהם.

לכן לסכם אותו כ-״ביביסט״ זה פשוט לא נכון.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא גם ביביטס.
האמת שאני גם לא בטוח שהוא עדיין ביביסט, אני מאמין שכמו הרבה "ביביסטים" הוא לא סובל את ביבי, אבל הוא עושה את העבודה שלו.
אני יכול עוד לעכל אותו עם הרבה עמבה, חריף וקולה מבקבוק זכוכית.
יש שם גרועים וגרועות (אויי כמה שהן גרועות) הרבה יותר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, farkash7 כתב:

אני יכול עוד לעקל אותו עם הרבה עמבה, חריף וקולה מבקבוק זכוכית.

תוציא אותו והעמבה, חריף וקולה יהיו הרבה יותר טעימים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, falou כתב:

חלק מהבעייה של להיות תקוע במילייה שלך, עולמך נהיה צר. אני מכיר תומכי ביבי שמכירים בחוזקותיו וחולשותיו ועדיין מעדיפים אותו, מסיבות ענייניות (עד כמה שבני אדם יכולים להיות עניניים). אנשים שיכולים להסתכל לך בעיניים אינטלקטואלית ועסקית, ויש לך מה ללמוד מהם בחיים. בינתיים אני מציע לך להרחיב את מעגל התקשורת שאתה חשוף אליו ותרחיב את תפיסת העולם שלך למשהו קצת יותר... מגוון. פחות דטרמיניסטי.  אל תהיה בלפוריסט פתי

אתה מגיב לטמפלייט שאתה מדמיין, לא אלי. 

לא כל מי שמצביע ליכוד הוא ביביסט, ולא כל מי שבסדר עם ביבי הוא ביביסט. יש לי חברים שמצביעים לביבי והם לא ביביסטים. לבלוע את הצפרדע ("מכירים בחולשותיו") אינו שקול ללהעריץ את המותג בתשוקה. 

רשמתי מקודם מה זה ביביסט בעיני, לא אחזור על זה שנית כי אין טעם. אני אישית לא פגשתי ביביסט עם דעות פוליטיות קוהרנטיות שאני מכבד, ואני בספק שזה יקרה כי מי שמעריץ את האיש ולא מכיר בחולשותיו, כאשר יש ערימה כ"כ ענקית של דגימות אובייקטיביות שמראות אותם, זה מישהו שחוסם את עצמו ממציאות. קצת כמו התמונה שלי שאתה מתאר 🙂

לא יודע מה זה בלפוריסט פתי, הסלידה שלי מהאיש איננה אישית אלא מקצועית - יש ערימה של נתונים שמראים שהוא אמן במיקרו וסיוט במאקרו. באחת ההודעות האחרות שלך תיארת בצורה די מדויקת למה האיש אמנם שרמנטי אבל הרסני. הוא ריסק את השמאל, את הימין, והכי עצוב בעיני - את המפלגה שלו. הוא אריה שרוצח אריות צעירים בשביל שיהיה לו קל לשלוט, וכשהוא מתישהו יפוג תשאר אחריו להקה שבורה ואדמה חרוכה. 

אז להעריץ אותו בצורה עיוורת? Meh. 

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 דקות, farkash7 כתב:

אני יכול עוד לעקל אותו

וואלה הלוואי והציבור היה יכול לעקל פוליטיקאים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי יעקב ברדוגו, לפיד הפעיל לחץ ונכשל כדי לסוע עם ביידן ברכב מנתב"ג.
מצטרף לזה:
N12 - לפיד ביקש לנאום לפני הרצוג, סורב - וביטל את הנאום בפני... (mako.co.il)
כל מה שרשמתם על ביבי, שהוא מאוהב בעצמו ושם את עצמו לפני הכל, אפשר להגיד גם על לפיד.

אז מי שיצביע ללפיד בבחירות הבאות הוא לפידיסט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...