Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

כיתור הכנסת זה לא שטות. אהוד ברק שטח את התוכנית שלו להיום: להוציא את האופוזיציה מהכנסת, הפגנת ענק סביב הכנסת. שתל דימויים בראש: אקדח לרקה, d9 על משרדים, חבל תליין.

למזלינו לא קרה אסון.

https://www.ynet.co.il/news/article/rybaj8zpo

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4755

• SlowRide

4571

• פינדר

3604

• m3x7r3m3

2926

לפני 1 דקה, Coro כתב:

כיתור הכנסת זה לא שטות. אהוד ברק שטח את התוכנית שלו להיום: להוציא את האופוזיציה מהכנסת, הפגנת ענק סביב הכנסת. שתל דימויים בראש: אקדח לרקה, d9 על משרדים, חבל תליין.

למזלינו לא קרה אסון.

https://www.ynet.co.il/news/article/rybaj8zpo

וואלה

הייתי היום מחוץ לכנסת. איכשהו התגברתי, יחד עם עוד עשרות אלפים, על הדימויים שנשתלו לנו בראש.

אם ראית את הסרט ״השליח ממנצ׳וריה״ קח בחשבון שמדובר בעלילה בדיונית.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Coro תחזור ללימודי הבנת הנקרא. להוציא את האופוזיציה - לפעול גם מחוץ לכנסת. "לעלות על בית המשפט עם D9" זה ביטוי של חה"כ לשעבר מוטי יוגב. ברק התיחס לאמירה הזו במשמעות שפשרה לא תהיה משמעותית. "אורך חבל התליה" - במשמעות דומה, מו"מ על הטפל, לא על המהות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, sperial כתב:

לא רוצים שופטים שהמינוי שלהם פוליטי. רוצים שהמינויים יהיו על בסיס מקצועי.

נוכחנו לדעת שזה לא בדיוק התקיים גם לפני הרפורמה. כשכל צמרת המשפטית שקובעת מי ימונה לשופט מורכבת מסוטים שמחפשים סיפוקים מיניים בתמורה למינוי. 

כל המדינה הזו, מכל הצדדים, הולכת לאבדון. 

בלי קשר לרפורמה שהיא הזויה, גם שופטים שמשחררים מחבלים ומקלים עליהם, ומקלים על אנשים נלוזים עלובי נפש שמבצעים פשעים כגון רצח ואונס, זו גם הזיה לא פחותה ממה שקורה עכשיו. 

צריך כפתור איפוס לכל הממשלה (והמדינה) הזו. אחרת הכול בדרך לתהום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו כבר הרטוריקה הרגילה של המחנה המתקרבן אבל (שימו לב, אני לא אומר לשניה "ימין". יש ימין לא מתקרבן, ויש מתקרבנים שהם לא ימין. על הדרך, לא, הממשלה הנוכחית אינה ממשלת ימין)

תשתמש בביטוי "רואים את האקדח המונח על השולחן"? הם יזעקו "אוי! הוא אמר אקדח! הוא קורא לכולם לשלוף אקדחים ולרצוח את כולנו!"

לא משנה מה תגיד, ימצאו דרך לסובב את זה לצורה שבה -אתה- זה שתוקף ומסוכן פה.

אם נדבר על משחק בדוקים, סביר להניח שהאושיות הרגילות יזכירו לנו שדוקים הם חדים ובעצם ניתן לדקור עם זה אנשים.

על הדרך, מי שחושב שכל חותמי המכתבים ואותם מאה אלף איש שהיו היום סביב הכנסת הם איזשהו מחנה הומוגני ואחיד, איזושהי "קבוצה" חדגונית, תסלחו לי אבל זה מצב שדורש בדיקה קלינית.

גם מצביעי ליכוד היו היום בהפגנות, תאמינו או לא. וכנראה יותר ממה שאתם מדמיינים.

המחאה הזו היא של כל מי שאיכפת לו, היא לא שייכת לשום "מחנה". ואישית אני מאוד לא אוהב את המעורבות של אהוד ברק שם בדיוק מהסיבה הזו- שלא בטעות יזהו את המחאה עם פניו.

מצד שני, לנתניהו יש איזשהו פחד לא מוסבר מברק- זה אחד האנשים היחידים שהוא פשוט נמוג וקמל בפניו, למרות שברק לא מהווה שום איום פוליטי כבר עשור ויותר. נראה שיש שם איזה פחד נטוע. בלתי מוסבר.

*סתם ככה כתוספת לנוכח ההצהרות האחרונות, אני מקווה שאמסלם ימשיך להיות כזה סתום ובהמה שמחמם את כל הצדדים, זה בדיוק מסוג הדברים שמלבים מחאה ולא נותנים לה לדעוך.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם בדיוק רוצים שופטים שהמינוי שלהם פוליטי. מה שמפריע להם זה פלורליזם.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, sperial כתב:

לא רוצים שופטים שהמינוי שלהם פוליטי. רוצים שהמינויים יהיו על בסיס מקצועי.

הבעיה כרגע היא שבראש הפירמידה עומדים כמה פושעים שרוצים לקבוע מי ישפוט אותם. זה עניין אישי, לא עניין של דיעות פוליטיות, מה גם ששופטי בית המשפט העליון יודעים להתעלות מעל השיוך הפוליטי המיוחס להם. ראשי המדינה כיום רוצים כלבלבים שילקקו להם.

אמנם הגוש השולט כיום מתקשה לתאר לעצמו מצב היפוטתי שבו הוא באופוזיציה והגוש הנגדי ממנה את השופטים, אבל זה בהחלט יכול לקרות, ויותר מהר מכפי שהם חושבים.

כי המינויים היום מקצועיים ולא פוליטיים? really??

זו היתממות לשמה.

כל המינויים פוליטים ותו לא.

פשוט השופטים רוצים להיות אלו שממשיכים למנות את השופטים שחושבים *כמוהם* ולא אחרים.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה ההבדל בין רצוי למצוי. אבל להכניס הטיה מובנה רק מגדיל את העיוות. ודרך אגב - אם היום היתה מי שדיברה על הצורך בגיוון השופטים (פרופ ביטון) נראה לי שהמהלך הנוכחי דווקא יביא לבחירה הרבה יותר הומוגנית, של שופטים שמיישרים קו עם הפוליטיקאים.

מעניין לראות שגם שופטים בעלי גוון פוליטי מובהק מיישרים קו עם החוק  גם שמצפים מהם ליישר קו עם הגוון המיוחס להם. המהלך הנוכחי יגרום לשופטים ליישר קו עם מי שממנה אותם, והועדה הזו תהיה הומוגנית מאוד. המבנה הקיים, על כל חסרונותיו, יותר מגוון.

סיפורים הזויים על שופטים לא חסרים. הידע הכללי הנדרש מהם עצום, וכנראה שלא רבים מסוגלים לספוג אותו. למשל, נתקלתי בסיפור על שופט בכיר ביותר שחשב ש-1000 מ"ר זה 1000X1000 מ', והאיש שסיפר לי את הסיפור - והיה מעורב באותו משפט - אמין לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, sperial כתב:

אבל זה בהחלט יכול לקרות, ויותר מהר מכפי שהם חושבים.

אתה צריך לעשות ילדים ברוורס כדי להדביק את הפער.

עוד 4 שנים יהיו פי כמה וכמה יותר מצביעים חרדים חדשים מהגוש השני 

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל מצביעי ביבי יתחילו להתפכח. אולי אמסלם יהפוך עצמאי ויסחוף אותם 😪

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Potato כתב:

ברור שאתה יודע.

כי בדיוק לפני שבוע היה תרגד למחזור 71,אז בדקת וראית הכל.

אותי לא הזמינו, ואותך?

לפני 3 שעות, Potato כתב:

אני לא שייך לאף מחנה,לא יודע לפי מה קבעת את זה.

🤣🤣🤣

לפני 3 שעות, Potato כתב:

אבל גם אם כן הייתי ימני,לשייך ימין וטרור זה נחמד.

זה כמו להגיד "אתה סוציאליסט בטח אתה תומך בהיטלר"

לא כל הימנים טרוריסטים, אבל כל היהודים טרוריסטים/רוצחים באו מימין.

לפני 3 שעות, Potato כתב:

זה שמישהו רצח מישהו אחר בשנת 83 לא ממש גורם לי לחוסר נעימות,נרצחו בשישי האחרון 2 ילדים.

גם אתה רוקד על הדם! מה זה קשור לשמאל/ימין? הרוצח היה ערבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורוש גם מאיים לזעזע את המשק.

מה בדיוק הציבור שלו יעשה? יחרים את הקצבאות? ישלם ארנונה מלאה במקום הנחה של 90%?

יתגייסו לצבא במחאה? מה?ֿ

image.thumb.png.2d764609b9aba763f8e065c8ddb05cae.png

• אהבתי 1
  • מצחיק 3

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צוחק אבל כשרצו שהרכבת הקלה לא תעבור בבני ברק, ידעו לכופף את הידיים למי שצריך. מוזמנים לקרוא את התמלילים שלי מדיוני החקירה בות״ל, על המטרו, ששם היועצת המשפטית של נת״ע הסבירה איך קיפלו אותם מבני ברק וגרמו להם לעבור עם התוואי של המטרו מתחת לבתים של אנשים ברמת גן. העיקר לא להסתבך עם החרדים. יש להם כמה טריקים בשרוול והם אכן מסוגלים לעקוץ בצורה מגעילה שתגרום למי שצריך, לנווט לכיוון אחר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...