Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

מדינה של פראיירים. לא מפספסים הזדמנות לפספס הזדמנות, רק כי רוצים להמשיך לטייל בעולם.

היו צריכים לסלק את הפלשתינאים ב-67, פיספסו. הזדמנות נוספת ב-73, ויתרו.

ב-2023 יכלו לדרוס את כל הרצועה באופן חד ומהיר, עם מוות והרס בכל נקודה בעזה, פיספסו.

כשאיראן תקפה יכלו לפרק את הגרעין האיראני, ויתרו. עכשיו מול חיזבאללה מגמגמים.

כוס אמק. 

אתה באמת חושב שזה סובב סביב טיסות וטיולים בעולם?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4884

• SlowRide

4739

• פינדר

3770

• m3x7r3m3

2926

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

אתה באמת חושב שזה סובב סביב טיסות וטיולים בעולם?

לא חושב, יודע.

שמעתי היום ברדיו מישהי, לא שמתי לב אם קשורה לחטופים או לא, שאומרת "דיי תסיימו את זה אנחנו צריכים לעבור תהליך ריפוי", שזה שקול ללהוציא לחולה סרטן חצי גידול ולהגיד לו שמע הוצאנו חצי תנסה להסתדר.

אנחנו במלחמה, אנשים לא קולטים את זה, הצפון נשרף לגמרי וכשיורים רקטה או 2 למרכז פתאום מתעוררים באולפני החדשות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו אחרי סופ"ש כל-כך קשה ומאוד עצוב. עוד חיילים טהורים משלמים את המחיר הכואב הזה של חוסר החלטיות, ללא מטרות, ללא אופק.

כדי שיישאר סיכוי למדינה הזו, הממשלה הזו צריכה  ללכת הבייתה!. כל יום שעובר והממשלה הזו בשלטון,  מתפורר לו עוד חלקיק ממה שנשאר. 

• אהבתי 4

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, יובל .מ. כתב:

יום אחרי ש-10 לוחמים נופלים בקרב

תראה, זאת דעה פחות פופולארית, או משהו שלא אומרים. אבל זה מה שקורה כשיוצאים למלחמה. 

אני באמת יכול לכתוב כמה זה חבל, וזה יהיה 10000% נכון, אבל מה שגם נכון, זה שבמלחמה חיילים נהרגים ונפצעים. 

אז כאילו כן, וגם לא. כי זה שנהרגו 8/10/15 לא משנה כלום בתמונה הכוללת. [ואם אשכרה הייתה מטרה...] . ובטח לא מעיד על רכרוכיות. 

וגם בצפון יש ויהיו הרוגים, וגם במלחמה עוד 15 שנה יהיו. לדעתי, המטרה צריכה להיות שההרוגים (הבלתי נמנעים) האלה צריך ""ללכת"" לאיזשהי מטרה. ואם ההנהגה אינה מסמנת מטרה טובה - הבנת.

הבעיה אגב שהכול דולף בכמויות, ואם כבר זאת הבעיה שלי עם המצב הזה. דו"צ נאלץ לרוץ לעקוף את השמועות, וזה קשה. אז או שאנחנו מקבלים את זה כחברה שסבבה שמשפחה תקבל את ההודעה הזאת כשמועה בוואצאפ, או שסותמים את הפה. 

• אהבתי 3

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

לא חושב, יודע.

שמעתי היום ברדיו מישהי, לא שמתי לב אם קשורה לחטופים או לא, שאומרת "דיי תסיימו את זה אנחנו צריכים לעבור תהליך ריפוי", שזה שקול ללהוציא לחולה סרטן חצי גידול ולהגיד לו שמע הוצאנו חצי תנסה להסתדר.

אנחנו במלחמה, אנשים לא קולטים את זה, הצפון נשרף לגמרי וכשיורים רקטה או 2 למרכז פתאום מתעוררים באולפני החדשות. 

לא הצלחתי להבין את הקשר או הליך הסקת המסקנות או את הקשר לאיזור המרכז או לא. 

לא יודע, אבל מרגיש לי כמו עוד בניית מיתוס טיפוסית של ימין קיצוני. צהל לא מנצח כי אנשים רוצים לטוס לחול. בחירןת הבאות בטח צריך להצביע לימין אמיתי שזה ישתנה, נכון?

לא יודע מה איתך, יובל, אבל לפני חול, אני מודאג יותר מזה שהכלכלה לא מתנהלת לפי תפילות לאלוקים, וזה לא מפנק אותנו במן מהשמים, כמו פעם.

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, David32 כתב:

תראה, זאת דעה פחות פופולארית, או משהו שלא אומרים. אבל זה מה שקורה כשיוצאים למלחמה. 

אני באמת יכול לכתוב כמה זה חבל, וזה יהיה 10000% נכון, אבל מה שגם נכון, זה שבמלחמה חיילים נהרגים ונפצעים. 

אז כאילו כן, וגם לא. כי זה שנהרגו 8/10/15 לא משנה כלום בתמונה הכוללת. [ואם אשכרה הייתה מטרה...] . ובטח לא מעיד על רכרוכיות. 

וגם בצפון יש ויהיו הרוגים, וגם במלחמה עוד 15 שנה יהיו. לדעתי, המטרה צריכה להיות שההרוגים (הבלתי נמנעים) האלה צריך ""ללכת"" לאיזשהי מטרה. ואם ההנהגה אינה מסמנת מטרה טובה - הבנת.

הבעיה אגב שהכול דולף בכמויות, ואם כבר זאת הבעיה שלי עם המצב הזה. דו"צ נאלץ לרוץ לעקוף את השמועות, וזה קשה. אז או שאנחנו מקבלים את זה כחברה שסבבה שמשפחה תקבל את ההודעה הזאת כשמועה בוואצאפ, או שסותמים את הפה. 

מסכים איתך לגמרי. חיילים נהרגים, ואם צריך שייהרגו כדי להגן על אזרחים, אז זה המצב.

הבעיה שלי היא שהם נהרגים אבל אף אחד לא חותר להשיג מזה משהו. אם היו נהרגים תוך כדי פשיטה על רפיח עצמה, מחנות המרכז ותפיסת סינוואר מהביצים - מילא. אבל הם נהרגים כדי לשחק בכאילו.

אגב, אנחנו פלוגת הנדסה ומישהו שלח את הידיעה שעברה על כך שהלוחמים היו מהנדסה. הוא מחק. 
שעה אחר כך המ"פ שלח הודעה שאחד הנופלים הוא אח של לוחם בפלוגה.

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

לא הצלחתי להבין את הקשר או הליך הסקת המסקנות או את הקשר לאיזור המרכז או לא. 

לא יודע, אבל מרגיש לי כמו עוד בניית מיתוס טיפוסית של ימין קיצוני. צהל לא מנצח כי אנשים רוצים לטוס לחול. בחירןת הבאות בטח צריך להצביע לימין אמיתי שזה ישתנה, נכון?

לא יודע מה איתך, יובל, אבל לפני חול, אני מודאג יותר מזה שהכלכלה לא מתנהלת לפי תפילות לאלוקים, וזה לא מפנק אותנו במן מהשמים, כמו פעם.

אל תרוץ להגן על איזור המרכז, זה לא משהו אישי נגדך.

חזרנו לשגרה. טיסות, מסיבות (היי, העיקר שרוקדים במגדל דוד היום!), סרטונים בטיקטוק. ניתוק מוחלט מזה שהצפון מפורק והדרום חטוף בעזה.

ואם לא הבנת - ב-67 וב-73 אלה היו השמאלנים, אז אל תרוץ כמו ילדה ל"ימין אמיתי!!@#!". 

זה שסמוטריץ מטומטם וחושב ש-S&P הם שמאלנים מקפלן לא אומר שכל ההנהגה שלנו לכל אורך ההיסטוריה פשוט טעתה בכל בחירה שעשתה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, יובל .מ. כתב:

אל תרוץ להגן על איזור המרכז, זה לא משהו אישי נגדך.

חזרנו לשגרה. טיסות, מסיבות (היי, העיקר שרוקדים במגדל דוד היום!), סרטונים בטיקטוק. ניתוק מוחלט מזה שהצפון מפורק והדרום חטוף בעזה.

ואם לא הבנת - ב-67 וב-73 אלה היו השמאלנים, אז אל תרוץ כמו ילדה ל"ימין אמיתי!!@#!". 

זה שסמוטריץ מטומטם וחושב ש-S&P הם שמאלנים מקפלן לא אומר שכל ההנהגה שלנו לכל אורך ההיסטוריה פשוט טעתה בכל בחירה שעשתה.

לא קשור. אתה מערבב בין דברים לא קשורים.

האם יש פער קיצוני בין מה שקורה במרכז לדרום וצפון; מי שנלחם למי שכמוני חי שגרה? כן.

האם זה קשור ל"רק רוצים לטוס לחול"? לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, יובל .מ. כתב:

הבעיה שלי היא שהם נהרגים אבל אף אחד לא חותר להשיג מזה משהו.

לפני 20 דקות, יובל .מ. כתב:

ב-67 וב-73

ב67 וב73 ובכל מלחמה אחרת התפיסה היתה שיש לחתור להכרעה מהירה ולסיום המלחמה. ככה זה כשהצבא בנוי על מילואים.

אבל חוץ מהליצנים של ערוץ 14, מישהו חושב שראש הממשלה שלנו באמת רוצה סיום מהיר?

לפני 24 דקות, יובל .מ. כתב:

חזרנו לשגרה. טיסות, מסיבות

מה אתה רוצה שיעשו? ישבו בבית ויבכו?

האופציה השניה היא להצטרף למפגינים בעד סיום המלחמה. אתה מצטרף?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, יובל .מ. כתב:

שמע, מכרנו לנו במשך שנים שאנחנו מוכנים לכל מתקפה מכל זירה וכולם דיברו על כך שהמלחמה הבאה, כלומר זו, תהיה רב זירתית. למעט עזה, אנחנו אפילו לא בפסיק של מלוא היקף המלחמה הזו וברור לכולם שהכוח הצבאי פשוט לא מוכן למלחמה מהסוג הזה, הוא קטן מידי ולא מאובזר מספיק (כמו חיל רקטות שליברמן רצה וביבי לא). אנחנו עכשיו בסוג של מלחמת התשה ולנו יש את הבחירות הבאות לעשות: לפתוח במלחמה כוללת או לסיים בעזה, לסגור את סיפור עזה ולבנון כי לפי חזבאללה זה מה שאמור להיות, לבנות את הצבא מחדש עם הרבה יותר כוח אנושי ואש, בזמן הזה לפעול לברית אזורית נגד איראן ועוד איזה שנה שנתיים לפתוח במלחמה שתסיר את טבעת האש של איראן. גם אם סביר להניח שעד אז כבר יהיה לה נשק גרעיני. 

עריכה אחרונה על ידי ch28566
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה צודק בהכל חוץ מדבר אחד, לאיראן כבר יש נשק גרעיני.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, פינדר כתב:

האופציה השניה היא להצטרף למפגינים בעד סיום המלחמה. אתה מצטרף?

אם בסיום המלחמה אתה מדבר על שחרור הרסן, חיסול הכוח הצבאי של חמאס והשארת אדמה חרוכה בכל רחבי עזה לפני כניסת השלטון החלופי לא משנה מי זה יהיה, תפיסת סינוואר ודף ותלייה שלהם באיזה כיכר בירושלים אז כן. אם אתה מדבר על סיום המלחמה בעסקת חטופים שתיתן את האות לחגיגה בכל רחבי המזרח התיכון ותייצר לסינוואר תמונת ניצחון אז לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, SlowRide כתב:

אתה צודק בהכל חוץ מדבר אחד, לאיראן כבר יש נשק גרעיני.

לפי מה ששמעתי, חסרים להם ראשי נפץ ואז הם מוכנים באופן מלא.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

שזה שקול ללהוציא לחולה סרטן חצי גידול ולהגיד לו שמע הוצאנו חצי תנסה להסתדר.

לפעמים זה בדיוק מה שנאלצים לעשות בניתוח. למעשה ברוב הפעמים לא מוציאים את כל הגידול אלא חותכים כמה שאפשר, ועם השאר מתמודדים בדרכים אחרות.

השתמשת למעשה בדוגמה מעולה, כי גם פה זה מה שתהיה חייב בסוף לעשות.

אתה לעולם, לעולם לא תחסל את חמאס עד אחרון החמאסניקים. לעולם.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, יובל .מ. כתב:

שחרור הרסן, חיסול הכוח הצבאי של חמאס והשארת אדמה חרוכה בכל רחבי עזה לפני כניסת השלטון החלופי לא משנה מי זה יהיה, תפיסת סינוואר ודף ותלייה שלהם באיזה כיכר בירושלים

בקיצור, להקריב את החטופים לטובת פנטזיה שברור לכולם שלא תתממש.

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

אם לא הבנת - ב-67 וב-73 אלה היו השמאלנים, אז אל תרוץ כמו ילדה ל"ימין אמיתי!!@#!". 

אני לא הבנתי משהו. כבר הבנו שאתה מאוכזב מהממשלה הזו ורוצה שהיא תוחלף.

האם אתה מאוכזב, כי הבנת שהחזון הימני על מלא הוא טעות ובלתי ניתן להשגה, או שמא אתה מאוכזב מזה שהממשלה הנוכחית לא מצליחה להגשים את הפנטזיה של הימין על מלא שהבטיחה ואתה חושב שיש מישהו בעולם שכן יכול להגשים את החזון הזה?

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Pika007 כתב:

לפעמים זה בדיוק מה שנאלצים לעשות בניתוח. למעשה ברוב הפעמים לא מוציאים את כל הגידול אלא חותכים כמה שאפשר, ועם השאר מתמודדים בדרכים אחרות.

השתמשת למעשה בדוגמה מעולה, כי גם פה זה מה שתהיה חייב בסוף לעשות.

אתה לעולם, לעולם לא תחסל את חמאס עד אחרון החמאסניקים. לעולם.

בדיוק, יהפכו את זה למחלה כרונית. כמו בגדה. מבצעים בנפח משתנה על בסיס יומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...