Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

חבל שאתה לא קשוב להם כשהם מספרים שאם לא קפלניסטים, כבר היה פה משיח, ולא שם לב שהם לא באמת הציעו פתרון ליחסים עם הערבים, שלא כולל רצח עם או את הפיכתה של ישראל לאפרטהיד רשמי. וחבל שאתה לא קשוב לשינויים בשטח ולזה שלפני 10 שנים או יותר דווקא היו יותר מאמינים ו או תומכים ברעיון של שתי מדינות גם אצל הערבים. הרעיון הזה מת מכל מיני סיבות. אבל אחת המרכזיות היא שאחינו המשייחים דאגו להרוג אותו בשטח.

נא. האסון הגדול הוא פולחן אישיות מופרך, מבוסס על יחסי מנהיג מונהגים שאתה בדרך כלל לא מוצא מחוץ למדינות כמו ברה״מ, או שבטים פרימיטיביים, בהם כולם מפחדים מהכהן היחיד שיודע להדליק אש או משהו. וגם זה שהמלך החביב זוכה לתמיכה אוטומטית של אלו שיש להם 8 ילדים במשפחה ממוצעת, ולא ממש יודעים לעשות שום דבר חוץ מעוד ילדים.

ולראות בשילוב הקטרסטרופלי הזה, שמהפירות שלו אנחנו גם נהנים כרגע, עם עליה קיצונית ביוקר המחיה, משבר דיור, מלחמה, פגיעה ביחסי חוץ, חוסר בטחון קיצוני ממה שיקרה אפילו מחר וכו׳, איזה מופת דמוקרטי - זה קצת עצוב. אם כבר, אז ההפך. מחנה הימין על מלא מלא מלא מלא זו דוגמא מופתית למגבלות של דמוקרטיה. כי זו מניחה שבני אדם רוצים מה שטוב להם ולחברה שהם חיים בה. לא מה שיאפשר למלך שלהם לקבל סיגרים במתנה, שיפוץ לברכה הפרטית בזמן המלחמה וכו׳

הציונות הדתית זה "הם שמחכים למשיח" ומייחלים לרצח עם, תומכי הליכוד הם "פרימיטיבים", פולחן אישיות... לא נראה לי שיש כאן פוטנציאל לדיון קונסטרוקטיבי של החלפת דעות. גם לא אחד על משמעותה של דמוקרטיה.

אם בכל זאת תוכל להפנות אותי למקורות על שתי מדינות לשני עמים, כשאחת המדינות היא מדינה יהודית, אודה לך מאד. אני באמת מעוניין בקצה חוט. אפילו סרי נוסייבה התייאש לפני 15 שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4912

• SlowRide

4783

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

לפני 28 דקות, Renaultrap כתב:

אנחנו דמוקרטיה ויש כאן ראש ממשלה כל כך הרבה שנים כי רוב הציבור רוצה כל כך הרבה שנים שהוא יהיה ראש ממשלה.

אתה חילוני אולי אבל בהחלט בעל אמונה אחרת לא הייתה כותב את שכתבת. אם 15 שנה האיש לא שינה כלום ושום והביא את ישראל למצב הנוראי בו היא נמצאת עכשיו ואתה עוד חושב שהוא צריך להמשיך, אז עזוב, אתה אדם דתי, מאמין בדת הביביזם הכושלת. 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

התחלתי עם טרנספר. הרעיון של רצח עם הועלה עשרות פעמים בשרשור הזה. אבל אם יש לך תוכנית אחרת לנצחון על מלא מלא מלא אני אשמח לקרוא.

אין משיחיות בלי משיח. חבל להעביר את השיח הזניה כזו. 

לדעתי אין מנוס מלהשתלט על רצועת עזה עד שמושגת שליטה מלאה. אין כרגע תחליף בטוח לשליטה צבאית ישראלית. אף אחד לא יעשה את העבודה במקומנו, ואין אדם שפוי שיחזור לגור בעוטף בתסריט אחר. אפשר לדבר עד מחר על המחיר של זה, אבל האלטרנטיבה היא לאבד את הנגב המערבי (ואותו דבר בצפון).

"ישראל היא היצירה של האמונה המשיחית… אנו זקוקים לאמונה הזאת כדי להמשיך במאבק שלנו" (דוד בן גוריון)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Renaultrap כתב:

"ישראל היא היצירה של האמונה המשיחית… אנו זקוקים לאמונה הזאת כדי להמשיך במאבק שלנו" (דוד בן גוריון)

למשפט הזה יש מקור אחד, כך שאולי אף לא נאמר מעולם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Supertigre כתב:

אתה חילוני אולי אבל בהחלט בעל אמונה אחרת לא הייתה כותב את שכתבת. אם 15 שנה האיש לא שינה כלום ושום והביא את ישראל למצב הנוראי בו היא נמצאת עכשיו ואתה עוד חושב שהוא צריך להמשיך, אז עזוב, אתה אדם דתי, מאמין בדת הביביזם הכושלת. 

שוב, קל מדי. מי שלא מסכים איתך מעדיף אמונות על עובדות, אבל עם כל הכבוד לאמונות ועדת הבחירות המרכזית לא היתה מכריזה על תוצאות בחירות אם הן לא היו עובדה.

אני אדם חילוני, לא הצבעתי בבחירות האחרונות כי כל הצדדים הסריחו אותם והתקווה היחידה שלי לקוממיות פה אחרי ה-7/10 היא שלהוציא מיעוט צרחני כל השאר הבינו שפנטזיית שתי המדינות היא לא אג'נדה שרצים עליה לכנסת. אפשר לספר כאן בפורום מה שרוצים, אבל לך תגור ליד גדר (או תיסע בכביש 6) שמאחוריה חמאסניקים חמושים עד השיניים

Just now, Supertigre כתב:

למשפט הזה יש מקור אחד, כך שאולי אף לא נאמר מעולם. 

אפשר לשמוע עד פה את התקווה שלך שזה מיתוס ותו לא. זורם איתך. היית מסכים שמערכת החינוך הממלכתית שלנו תיתן משקל ללימודי התנ"ך בהתאם לתפיסתו של האיש, או שזה ייראה לך הדתה?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Renaultrap כתב:

שפנטזיית שתי המדינות

כנראה שזאת לא פנטזיה או זה מה שהולך לקרות. אבל בסדר.

מה הפיתרון שלך?

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, פינדר כתב:

חבל על הזמן.

הבן אדם יציף אתכם מטיעונים שונים ומשונים, מהפגנות מול הבית של מנדלבליט (כשהמפגינים הוכרחו לשמור מרחק של כמה מאות מטרים וחלקם נעצרו רק כי כתבו פסוקים מהתנך על שלטים) ועד הסכמים למסירת שטח ימי שאין בו שום תועלת כלכלית.

כולם אשמים חוץ מהמשיח הנבחר שלו.

https://www.ynet.co.il/news/article/HJgz09v9w

ככל הידוע לי, לפיד וגנץ לא ידעו מה יש (או אין) בשטח הימי הזה כשמסרו אותו מאימת הכטב"מים. הראש אפילו כינה את ההסכם "היסטורי".

לא ברור לי כל כך למה אתה מזהיר את חבריך מטיעונים? לא בשביל זה יש כאן במה להחלפת דעות? אפשר לבקש מהמנהלים במה נוספת להטחת סיסמאות על משיחיות ופולחן אישיות. כתבתי בפוסט קודם שלא הצבעתי בבחירות, כך שאני חשוד פחות ממך בהצבעה משיחית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Renaultrap כתב:

ככל הידוע לי, לפיד וגנץ לא ידעו מה יש (או אין) בשטח הימי הזה

אף אחד לא ידע וההסכם הוא לא מסירה אלא חלוקה ברווחים אם יהיו.

קנית כרטיס לוטו בחינם ואתה עוד מתלונן?

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, David32 כתב:

כנראה שזאת לא פנטזיה או זה מה שהולך לקרות. אבל בסדר.

מה הפיתרון שלך?

אין לי פתרון כי זה לא נחשב כזה. יש לי תחזית והיא שאנחנו עתידים לחיות על חרבנו לדורות. יש לזה מחיר כלכלי עצום, ולא נזכה בתואר אהובי הקהל תמיד. לטעמי זה מחיר שראוי לשלם אותו כדי שלא נקום לבוקר נוסף כמו ה-7/10 או גרועים ממנו.

אין לי מושג מה קורה במחסני הצבא אז אני לא מייעץ משולחן החול שלי מה נכון לעשות מחר, אבל אין לי ספק שצמרת צבא של אימפוטנטים שחושבים על המעבר לפוליטיקה , "צבא קטן וקטלני" א-לה אביב כוכבי, תלות הזויה בתחמושת מחו"ל ופטור משירות לחצי מהאוכלוסיה הם לא ברי קיימא

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Renaultrap כתב:

לא בשביל זה יש כאן במה להחלפת דעות?

איזה דעות אתה מביא? מיחזור של טענות ממיטב המוחות של ערוץ 14?

מה הקשר עכשיו למנדלבליט והסכם הגז, חוץ מלהגיד ״תראו ציפור״?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Renaultrap כתב:

אין לי פתרון כי זה לא נחשב כזה. יש לי תחזית והיא שאנחנו עתידים לחיות על חרבנו לדורות. יש לזה מחיר כלכלי עצום, ולא נזכה בתואר אהובי הקהל תמיד. לטעמי זה מחיר שראוי לשלם אותו כדי שלא נקום לבוקר נוסף כמו ה-7/10 או גרועים ממנו.

אין לי מושג מה קורה במחסני הצבא אז אני לא מייעץ משולחן החול שלי מה נכון לעשות מחר, אבל אין לי ספק שצמרת צבא של אימפוטנטים שחושבים על המעבר לפוליטיקה , "צבא קטן וקטלני" א-לה אביב כוכבי, תלות הזויה בתחמושת מחו"ל ופטור משירות לחצי מהאוכלוסיה הם לא ברי קיימא

יש פה 6-7 עם דעה זהה, כל פעם בא מישהו חדש שמנסה להעלות טענות ואז פשוט צובעים אותו כ"משיחי קיצוני פנאט" ומחכים להבא בתור.

תוותר.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Renaultrap כתב:

בל אין לי ספק שצמרת צבא של אימפוטנטים שחושבים על המעבר לפוליטיקה , "צבא קטן וקטלני" א-לה אביב כוכבי, תלות הזויה בתחמושת מחו"ל ופטור משירות לחצי מהאוכלוסיה הם לא ברי קיימא

אנחנו לא בוחרים את מפקדי הצבא.

מי שאחראי על בנית הצבא הוא הדרג המדיני פוליטי בראשות רוה״מ.

תפיסת הצבא הנוכחית התגבשה תחת 15 שנות שלטון, של אחד שקרא לעצמו מר ביטחון.

מה גורם לך לחשוב, שהוא זה שצריך לשנות את הצבא ואת תפיסת הביטחון?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, Renaultrap כתב:

לדעתי אין מנוס מלהשתלט על רצועת עזה עד שמושגת שליטה מלאה. אין כרגע תחליף בטוח לשליטה צבאית ישראלית. אף אחד לא יעשה את העבודה במקומנו, ואין אדם שפוי שיחזור לגור בעוטף בתסריט אחר. אפשר לדבר עד מחר על המחיר של זה, אבל האלטרנטיבה היא לאבד את הנגב המערבי (ואותו דבר בצפון).

ואז? מה אתה עושה עם שני מיליון עזתים שנמצאים שם? בעצם נראה לי שענית אחכ. סבבה, לגיטימי. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יובל .מ. כתב:

ואז פשוט צובעים אותו כ"משיחי קיצוני פנאט"

אתה מגזים. יש גם פאשיסטים.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Night Driver כתב:

אף אחד לא ידע וההסכם הוא לא מסירה אלא חלוקה ברווחים אם יהיו.

קנית כרטיס לוטו בחינם ואתה עוד מתלונן?

היתה מחלוקת בין המדינות על קו הגבול הימי. ההסכם הוא קבלה מלאה של העמדה הלבנונית. לא לוטו ולא בטיח. זוכר איך היתה אמורה להיעשות "חלוקת הרווחים" מהשטח ששני הצדדים טענו לבעלות עליו?

לפני 5 דקות, יובל .מ. כתב:

יש פה 6-7 עם דעה זהה, כל פעם בא מישהו חדש שמנסה להעלות טענות ואז פשוט צובעים אותו כ"משיחי קיצוני פנאט" ומחכים להבא בתור.

תוותר.

וואלה? לא קראתי את השרשור. ראיתי שרשור מפלצתי והייתי בטוח שהוא קשור לפיורטק אז נכנסתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...