Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

תעזור לעצמך ותמחק את הטוויטר.

מחקתי מזמן. פתחתי לשעה. נזכרתי למה מחקתי ועזבתי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4771

• פינדר

3795

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 דקות, yohai71 כתב:

יש גם בוטים בשר ודם: 

https://www.ynet.co.il/news/article/hj84ktrqt?tbref=hp

אני חושב שזה משקף בדיוק את המצב.

אין פה אחדות ואין פה ביחד.

היה בהתחלה. נגמר. הפוליטיקה חזרה ובענק.

שכחו את ה 7/10 ויותר מזה, אני חושב שזאת הייתה המטרה לחלק מהממשלה. 

זה המשך של הכוחניות ושיכרון הכח של הצד הקיצוני בצד הימני של המפה.

השיח נשאר אותו שיח, עדיין יש הפרד ומשול ( אולי לא אומרים ימין ושמאל אבל מדברים במילים של תבוסתנות וכח).

והכי גרוע - לא בטוח שאם יש היום בחירות שמש העמים לא יבחר שוב שזה הדבר הכי מתסכל פה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, asix כתב:

אני חושב שזה משקף בדיוק את המצב.

אין פה אחדות ואין פה ביחד.

היה בהתחלה. נגמר. הפוליטיקה חזרה ובענק.

שכחו את ה 7/10 ויותר מזה, אני חושב שזאת הייתה המטרה לחלק מהממשלה. 

זה המשך של הכוחניות ושיכרון הכח של הצד הקיצוני בצד הימני של המפה.

השיח נשאר אותו שיח, עדיין יש הפרד ומשול ( אולי לא אומרים ימין ושמאל אבל מדברים במילים של תבוסתנות וכח).

והכי גרוע - לא בטוח שאם יש היום בחירות שמש העמים לא יבחר שוב שזה הדבר הכי מתסכל פה.

לא מסכים.

יימח שמם על הארגון של המסיבה הבזיונית הזאת, אבל חלק גדול מאנשי הימין שאני מדבר איתם מביעים מזה סלידה ברמה אחרת. הבעיה שמספיק 7 מטומטמים שמארגנים אירוע כזה כדי לגרום לך לחוש תסכול על הכותרת.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, יובל .מ. כתב:

לא מסכים.

יימח שמם על הארגון של המסיבה הבזיונית הזאת, אבל חלק גדול מאנשי הימין שאני מדבר איתם מביעים מזה סלידה ברמה אחרת. הבעיה שמספיק 7 מטומטמים שמארגנים אירוע כזה כדי לגרום לך לחוש תסכול על הכותרת.

אתה יודע למה אני לא מסכים איתך?

כי יש בממשלה הזאת שרים שבדיוק מפמפמים על זה. אתה לא צריך 7 מטומטמים שמארגנים את זה. יש לך יותר מעשרה שרים שמפמפמים את זה אז הציבור שלהם יוזם כאלה פעולות כי יש לו את הגיבוי לכך מלמעלה.

אתה רוצה לומר לי מה תרם כנס ההתיישבות שעשו עם כל כך הרבה שרים? למה זה היה טוב? ועוד בזמן מלחמה כשיש אנשים שעדיין לא חזרו לבתים שלהם. כוח זה לא משדר. זה משדר ניתוק, זלזול, חוסר אחדות ועשו את זה רק כי הם יכולים. ולמה הם יכולים? כי הראש ממשלה הוא לא ראש ממשלה של כולם. הוא ראש ממשלה של מי שתומך בו ואם הציבור הזה תומך בו כרגע אז הוא לא יאמר מילה על כנס ההתיישבות ( ואם יאמר זה יהיה ברמה שחס וחלילה לא יעצבן את הבייס).

עזוב, כמות הניתוק והזלזול מצד הממשלה הגיעה לשיאים לא הגיוניים.

כמה שינסו תומכיו של שמש העמים וחבריו לכסות על החרא שהצטבר זה פשוט צץ מכל מקום כבר ובכל נושא.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתך לגבי זה, אני רק חושב שהכוח שלהם בציבור הכללי ירד משמעותית. אין להם את הרוב במקרה של בחירות חוזרות, והמון מהמצביעים שלהם חוזרים מ-4 חודשים לחימה ביחד עם "שמאלנים ובוגדים".

עריכה:

אני אסביר גם למה אני חושב שהתקשורת בישראל תבוסתנית ומחפשת כותרות שיעשו בלאגן, ביחד עם המטומטמים מהצד הימני.

נתניהו יצטרך לבחור: בן גביר או ארה"ב (ynet.co.il)

תראה איזה כותרת מפחידה, "התמיכה הציבורית בארצות הברית נשחקת, אף אחד לא יתמוך בנו". מה שלא רשמו זה שהרפובליקנים העלו הצעה לסיוע ישראלי בלבד, בזמן שהדמוקרטים הציעו סיוע גם לנו וגם לאוקראינה. אנחנו לא במחלוקת.

באותו זמן הוול סטריט ג'ורנל מפרסם מאמר מערכת עם הסברים על כך שישראל משיגה עוד ועוד הישגים ושאסור לה להפסיק, שמדינות אירופה תומכות ואפילו מדינות ערב לא מבטלות קשרים:

Israel’s Untold Gaza Progress - WSJ

זוכר את הכתבות אצלנו? "זהו, יש עסקת חטופים, אין יותר לחימה", התגובות פה בשרשור טענו שנפסיק אחרי שבועיים כי רביב דרוקר אמר, וכולם היו עם הראש בתחתונים. כל יומיים מדברים בערוץ 12 על מצרים וירדן כאילו מחר הטנקים המצרים מותנעים נגדנו. לוזרים.

יש פה המון גורמים, משני הצדדים, שמרוויחים ממלחמה פנימית. אנחנו צריכים לדעת לנטרל את 2 הצדדים.

אומר לך את האמת - אני ועוד הרבה לא ידענו לנטרל את הצד הימני, אתה, פינדר, יגבני ועוד הרבה לא ידעתם לנטרל את הצד השמאלי שגרם לכם לחשוב שכל הציונות הדתית (לא הפוליטיקאים שלהם) שונאים אותכם.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין ספק שאצל התקשורת הישראלית הדחף להפחיד את הציבור כדי לקבל קליקים וכניסות חזק יותר מהעיתונאות עצמה. 

אבל הפוליטיקאים, הם אויב מבית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, יובל .מ. כתב:

אתה, פינדר, יגבני ועוד הרבה לא ידעתם לנטרל את הצד השמאלי שגרם לכם לחשוב שכל הציונות הדתית (לא הפוליטיקאים שלהם) שונאים אותכם.

אני לא חושב שהם שונאים אותי.

אני כן חושב שהדרך שלהם, כולל חלקים רבים מהציבור ולא רק הפוליטיקאים, גוררת אותי יחד איתם למצולות, בחיפוש אחרי חזון משיחי.

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

לא ידעתם לנטרל את הצד השמאלי שגרם לכם לחשוב שכל הציונות הדתית (לא הפוליטיקאים שלהם) שונאים אותכם.

ישנו הבדל בין לשנוא ואני אלמד אותך איך אתה צריך להיות. ומבחינה הזאת לא השתנה שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום היה בחדשות. וגם דובר צהל מסר. ש 32 חטופים מתו בשבי.

עוד אמרו בחדשות ש 20 בסימן שאלה. לא יודעים מה מצבם.

לצערי אני פסימי מהמצב.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא צריך לומר שהם מתו בשבי, הם נרצחו ע"י המחבלים. 

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, pl7410 כתב:

תגידו מה עם מנגיסטו? 

הוא לא מעניין אף אחד.

אפילו פה בעיר שמו תמונות של החטוף הטרי ועליו לא מדברים 

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.2.2024 בשעה 20:59, פינדר כתב:

הם אזרחי מדינה הנקראת ישראל.

למה שלא יקבלו טיפול?

בתאריך 5.2.2024 בשעה 21:01, Coro כתב:

אחותו, שהיא אזרחית ישראלית. מה בדיוק צריך לעשות? לשלול לה את האזרחות? למנוע ממנה שירותי רפואה? להחזיק אותה בצינוק?

שמעתי את יוסף חדאד ואני מסכים איתו לגמרי.

שיצלמו סרטון שלהם בערבית אומרים שהם מתנערים מהנייה ותומכים בצה"ל. קודם כל זה יכול להיות חלק מלוחמה פסיכולוגית מאוד חשובה, אבל זה גם יראה על שינוי גישה של ישראל. הגיע הזמן להפסיק להתייפייף, ומשפחת ביבס יותר חשובה לי מאחיין של הנייה.

היא עזתית שהתחתנה עם בדואי. יש לה בעיה שתעבור צד יטפלו בה ובילד שלה בשיפא. .

בגידה וזה אתם יודעים. הגיע הזמן להפסיק לשתוק.

עריכה: אגב, מעניין שאף אחד פה לא הזכיר את הניצול הציני של עינת גז בחטופים כדי להגן על פפאיה גלובל.. העיקר הצגתם את אנשי המחאה כלוחמי צדק שמקריבים את עצמם למען הכלל 

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...