Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעה, ALÞћÃ כתב:

פוסט ארוך וסופר מעניין של שי עדן -

https://www.facebook.com/shaieden/posts/10161477889498055

וואו

תודה רבה 

• רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4915

• SlowRide

4788

• פינדר

3816

• m3x7r3m3

2926

בחור בריטי מבריק מלמד קצת על האיסלם:

יש 2 דרכים למוסלמי לענות לברכת "שלום עליכם".

למוסלמי אחר עונים  "ועליכם השלום",

וללא-מוסלמי עונים "ועליכם..." תשלימו לבד את השלוש הנקודות.

עריכה אחרונה על ידי Coro
  • אהבתי 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, מרק10 כתב:

למחוק.

את התגובה או את עזה?

לפני שעתיים, Coro כתב:

סופסוף קצת אנשים טובים

פלסטיני טיפוסי, עושה פוזות עד שמישהו חזק מגיע ואז מתבכיין.

לפני 3 שעות, ALÞћÃ כתב:

התחלתי לקרוא ועצרתי באמצע..

תיאוריית קונספירציה יפה, אבל גם הוא מתעלם מהרעיון הפשוט שהפלסטינאים פשוט לא רוצים אותנו פה, הם מוכנים לשחוט את הילדים שלהם כדי לרצוח יהודים בדרך, ואף כסף לא יעניין אותם. מוזמן לחפש את הסרטונים שציינתי לפני כמה עמודים.

איראן בוחשת, רוסיה בוחשת, הכל נסיונות למצוא היגיון שלא קיים. בסוף זה 2500 מחבלים של חמאס בשילוב עם עוד אלפי עזתים שחצו את הגדר וביצעו זוועות, בשילוב עוד מאות אלפים שחגגו ברחובות עזה. זהו.

לא היו נסיונות איראנים ב1921, לא ב1929, לא ב1948, לא ב1956, לא ב1967, לא ב1973, לא ב1982, לא באינתיפאדה הראשונה ולא בשנייה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Pika007 כתב:

בנאדם, הכנסת את עצמך לסרט שמחר נופלות פה 15 פצצות אטום.

לא יקרה.

אחלה, שיהיה מצידי צעד תימני. 

לא כול דבר זה סוף העולם. אז כן, ההודעות האחרונות שלי הם נטו הטראומה שמדברת אבל ההודעה הזו היתה בכלל על התמרון. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 שעות, mikyl כתב:

יש לך מקור?

שמעתי 250k ברדיו אבל זה מה שהצלחתי למצוא באינטרנט. אמנם "רק" 200 אבל זה עדיין משמעותי.

https://www.google.com/amp/s/www.makorrishon.co.il/news/686929/%3famp=1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ALÞћÃ כתב:

ציפיתי למשהו קונספירטיבי, כמו עם הרבה מלל כזה ברשתות, אבל כתוב בצורה טובה ואפילו די משכנעת. מעניין

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, יובל .מ. כתב:

התחלתי לקרוא ועצרתי באמצע..

תיאוריית קונספירציה יפה, אבל גם הוא מתעלם מהרעיון הפשוט שהפלסטינאים פשוט לא רוצים אותנו פה, הם מוכנים לשחוט את הילדים שלהם כדי לרצוח יהודים בדרך, ואף כסף לא יעניין אותם. מוזמן לחפש את הסרטונים שציינתי לפני כמה עמודים.

איראן בוחשת, רוסיה בוחשת, הכל נסיונות למצוא היגיון שלא קיים. בסוף זה 2500 מחבלים של חמאס בשילוב עם עוד אלפי עזתים שחצו את הגדר וביצעו זוועות, בשילוב עוד מאות אלפים שחגגו ברחובות עזה. זהו.

לא היו נסיונות איראנים ב1921, לא ב1929, לא ב1948, לא ב1956, לא ב1967, לא ב1973, לא ב1982, לא באינתיפאדה הראשונה ולא בשנייה.

דווקא התאוריה שלו עושה שכל ומסבירה היטב את מה שראינו בחודשים האחרונים.

1) איך מנרמלים היטב גרעין לסעודים מהצד הישראלי כשזאת המחלוקת העיקרית בחלק הזה של הפאזל. תהיה בטוח שביבי ידע על צינור הגז אבל אסור לו לדבר עליו. הוא מציג את זה כשלום ענקי בין ישראל לסעודים - בפועל - אנחנו כלי משחק בתוכנית. עכשיו, מכיוון שגם לפיד היה ראש ממשלה, בנט היה ראש ממשלה וגנץ אמנם לא היה אבל הוא היה חלופי, כולם יודעים את התוכנית הזאת ולכן צריכים לשתף פעולה ולעשות הצגה שהם בעד אבל עם הסתייגויות.

אז גרעין סעודי -את הצד של המרכז - שמאל - אחראים גנץ ולפיד לנרמל. יחסית קל לצד החובב שלום במפה.

על הבייס של ביבי זה קל - כמו שביבי יאמר להם שהיום זה לילה והם יסכימו איתו - היועצים יכינו דף מסרים, המקהלה של ביבי תפמפם שאין סכנה מגרעין סעודי והכל טוב. מאותו רגע יסבירו לנו שגרעין סעודי זה טוב טוב ליהודים.

יש לו את עוץ לי וגוץ לי בממשלה - הוא כבר הצליח להראות שהם צמד טמבלים הוא יודע שהם יעשו מה שיאמר להם עם קצת פרורים לבייס שלהם . החרדים? לא מעניין אותם השלום והגרעין הסעודי כל עוד מקבלים את מה שהם דורשים.

2) ביבי התפאר על "השגי" השלום שנחתו עליו בלי מאמץ. עכשיו זה מסביר הכל. ארה"ב צריכה אותם ותעשה ותתן מה שצריך כדי שיקרו. מטוסי f35? קיבלתם. גרעין סעודי? קיבלתם.

ביבי מכיר את התוכנית ולכן חייב לזרום איתה. הוא לא חלק מהתוכנית. הוא רק צריך לשווק אותה. ובזה ביבי אלוף.

3) אכן, השיעים והסונים שונאים אחד את השני ברמה מטורפת. יעשו עסקים עם יהודים אבל לא אחד מהשני.

עזה זה כלי משחק של האיראנים והרוסים. בדיוק כמו שאנו כלי משחק אצל האמריקאים. ההבדל שהאמריקאים באמת צריכים אותנו ולכן יש ידידות אמת ביננו. ישראל היא ( בינתיים) הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון שהם יכולים לעבוד איתה במערב הפרוע פה. אם ישראל לא תהיה דמוקרטית זה יקשה עליה את העבודה וזאת הסיבה שהתערבו ברפורמה והענישו את ביבי בכך שלא הזמינו אותו לבית הלבן. 

4) פלסטינים לא רוצים אותנו פה - בשם הדת עושים שטיפות מוח לאזרחים לגבי מה שרוצים שהאזרחים יעשו.

זה נכון אצל המוסלמים, זה נכון אצל הנוצרים וזה נכון אצל היהודים. כמה דתיים אתם מכירים שילכו נגד דעת הרב שלהם ויעשו את מה שהם חושבים שנכון אבל נגד דעת הרב שלהם?

ככל שמוסלמי יותר דתי, ככל שנוצרי יותר דתי וככל שיהודי יותר דתי ככה היכולת לו לשיקול דעת עצמאי פוחתת. הוא מונע ע"י שטיפת מוח.

דווקא אני חושב שעזתי חילוני ( לא יודע מה האחוז שלהם באוכלוסייה הם ) פחות שונא  את היהודים.

5) זה בהחלט מסביר את הנושאות מטוסים ( שאף פעם לא היו פה) , זה מסביר את שר החוץ האמריקאי שיושב בקבינט שלנו, וזה מסביר את הכסף ששופכים עלינו פה. וזה בהחלט מסביר מדוע המלחמה נעה בקצב של האמריקאים ולא בקצב ההישראלי. זאת לא המלחמה שלנו. זאת מלחמת רוסיה ע"י איראן ( שבזכות הרוסים מקבלת הזדמנות לפעול נגד ישראל - מהלך שחיכו לו כל כך הרבה שנים)  נגד ארה"ב. אנו כלי משחק וביבי ,גנץ וגלנט יודעים את זה וחייבים לעשות הצגה של מלחמה אבל בסוף בסוף - ארה"ב מנהלת אותה.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, gadik6 כתב:

תגיד ששוטרים הרביצו לך בגלל שהנפת או תלית דגל פלסטין בזמן מלחמה?   אני אקווה שזה היה עם אלות.

זה פורסם אחרי שכתבת. לא צריך דגל פלסטין. מספיק להפגין נגד הממשלה.

לאור מה שכתבת פה ובעבר, אני יודע שיש לך פטישיזם לאלימות משטרתית, נראה אם המשטרה תפזר הפגנות באופן שיספק אותך.

IMG_8437.jpeg

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, asix כתב:

דווקא התאוריה שלו עושה שכל ומסבירה היטב את מה שראינו בחודשים האחרונים.

1) איך מנרמלים היטב גרעין לסעודים מהצד הישראלי כשזאת המחלוקת העיקרית בחלק הזה של הפאזל. תהיה בטוח שביבי ידע על צינור הגז אבל אסור לו לדבר עליו. הוא מציג את זה כשלום ענקי בין ישראל לסעודים - בפועל - אנחנו כלי משחק בתוכנית. עכשיו, מכיוון שגם לפיד היה ראש ממשלה, בנט היה ראש ממשלה וגנץ אמנם לא היה אבל הוא היה חלופי, כולם יודעים את התוכנית הזאת ולכן צריכים לשתף פעולה ולעשות הצגה שהם בעד אבל עם הסתייגויות.

אז גרעין סעודי -את הצד של המרכז - שמאל - אחראים גנץ ולפיד לנרמל. יחסית קל לצד החובב שלום במפה.

על הבייס של ביבי זה קל - כמו שביבי יאמר להם שהיום זה לילה והם יסכימו איתו - היועצים יכינו דף מסרים, המקהלה של ביבי תפמפם שאין סכנה מגרעין סעודי והכל טוב. מאותו רגע יסבירו לנו שגרעין סעודי זה טוב טוב ליהודים.

יש לו את עוץ לי וגוץ לי בממשלה - הוא כבר הצליח להראות שהם צמד טמבלים הוא יודע שהם יעשו מה שיאמר להם עם קצת פרורים לבייס שלהם . החרדים? לא מעניין אותם השלום והגרעין הסעודי כל עוד מקבלים את מה שהם דורשים.

2) ביבי התפאר על "השגי" השלום שנחתו עליו בלי מאמץ. עכשיו זה מסביר הכל. ארה"ב צריכה אותם ותעשה ותתן מה שצריך כדי שיקרו. מטוסי f35? קיבלתם. גרעין סעודי? קיבלתם.

ביבי מכיר את התוכנית ולכן חייב לזרום איתה. הוא לא חלק מהתוכנית. הוא רק צריך לשווק אותה. ובזה ביבי אלוף.

3) אכן, השיעים והסונים שונאים אחד את השני ברמה מטורפת. יעשו עסקים עם יהודים אבל לא אחד מהשני.

עזה זה כלי משחק של האיראנים והרוסים. בדיוק כמו שאנו כלי משחק אצל האמריקאים. ההבדל שהאמריקאים באמת צריכים אותנו ולכן יש ידידות אמת ביננו. ישראל היא ( בינתיים) הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון שהם יכולים לעבוד איתה במערב הפרוע פה. אם ישראל לא תהיה דמוקרטית זה יקשה עליה את העבודה וזאת הסיבה שהתערבו ברפורמה והענישו את ביבי בכך שלא הזמינו אותו לבית הלבן. 

4) פלסטינים לא רוצים אותנו פה - בשם הדת עושים שטיפות מוח לאזרחים לגבי מה שרוצים שהאזרחים יעשו.

זה נכון אצל המוסלמים, זה נכון אצל הנוצרים וזה נכון אצל היהודים. כמה דתיים אתם מכירים שילכו נגד דעת הרב שלהם ויעשו את מה שהם חושבים שנכון אבל נגד דעת הרב שלהם?

ככל שמוסלמי יותר דתי, ככל שנוצרי יותר דתי וככל שיהודי יותר דתי ככה היכולת לו לשיקול דעת עצמאי פוחתת. הוא מונע ע"י שטיפת מוח.

דווקא אני חושב שעזתי חילוני ( לא יודע מה האחוז שלהם באוכלוסייה הם ) פחות שונא  את היהודים.

5) זה בהחלט מסביר את הנושאות מטוסים ( שאף פעם לא היו פה) , זה מסביר את שר החוץ האמריקאי שיושב בקבינט שלנו, וזה מסביר את הכסף ששופכים עלינו פה. וזה בהחלט מסביר מדוע המלחמה נעה בקצב של האמריקאים ולא בקצב ההישראלי. זאת לא המלחמה שלנו. זאת מלחמת רוסיה ע"י איראן ( שבזכות הרוסים מקבלת הזדמנות לפעול נגד ישראל - מהלך שחיכו לו כל כך הרבה שנים)  נגד ארה"ב. אנו כלי משחק וביבי ,גנץ וגלנט יודעים את זה וחייבים לעשות הצגה של מלחמה אבל בסוף בסוף - ארה"ב מנהלת אותה.

איו ספק שיש כוחות חזקים מאחורה, ואני גם לא מתנגד לזה, אבל המעורבות האיראנית לא גרמה למחבלים של חמאס לאנוס ולרצוח יהודיות בעוטף, זה נטו שנאת יהודים. כמו שהכסף האמריקאי לא גרם למאות אלפי אנשים ללכת לחזית ולעוד מיליונים להתחיל לחלק תרומות.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, יובל .מ. כתב:

איו ספק שיש כוחות חזקים מאחורה, ואני גם לא מתנגד לזה, אבל המעורבות האיראנית לא גרמה למחבלים של חמאס לאנוס ולרצוח יהודיות בעוטף, זה נטו שנאת יהודים. כמו שהכסף האמריקאי לא גרם למאות אלפי אנשים ללכת לחזית ולעוד מיליונים להתחיל לחלק תרומות.

לא, בשביל זה יש שטיפה דתית במסגדים.

הנה עוד הוכחה כמה המלחמה הזאת לא שלנו:

image.thumb.png.d3afcf7b627daf070369fcabcf4392fb.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, פינדר כתב:

זה פורסם אחרי שכתבת. לא צריך דגל פלסטין. מספיק להפגין נגד הממשלה.

לאור מה שכתבת פה ובעבר, אני יודע שיש לך פטישיזם לאלימות משטרתית, נראה אם המשטרה תפזר הפגנות באופן שיספק אותך.

IMG_8437.jpeg

עשיתי חיפוש של זה בגוגל, אין שום הנחייה כזאת, גם לא בטוויטר של משטרת ישראל.

ההנחייה היחידה היא מ18.10 ששבתאי אומר שלא יאפשר הפגנות בעד עזה, מה שהגיוני.

יש לך את המקור של ההנחייה או שנפלת לעוד שקר?

כי בינתיים הפגנות בעד החטופים יש כל יום, אפילו ברקו נתן שם נאום עד שהמשפחות בעטו אותו.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, יובל .מ. כתב:

יש לך את המקור של ההנחייה או שנפלת לעוד שקר?

המקור שהבאתי הוא לירן תמרי, עיתונאי לעינייני משטרה ופלילים של טמקא וידיעות אחרונות.

זה אמור להיות מקור אמין. נחכה להבהרות בהמשך היום.

עריכה אחרונה על ידי פינדר

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, asix כתב:

לא, בשביל זה יש שטיפה דתית במסגדים.

הנה עוד הוכחה כמה המלחמה הזאת לא שלנו:

image.thumb.png.d3afcf7b627daf070369fcabcf4392fb.png

יופי, אז זה מה שמעניין אותי. להכנס למסגדים ולפרק את כל מי שקורה לרצח יהודים. 

את הסיפורים על איראן ורוסיה אני משאיר לביידן.

אותנו לא אמור לעניין כל המסביב, רק איך מייצרים מציאות אחרת.

לפני 5 דקות, פינדר כתב:

המקור שהבאתי הוא לירן תמרי, עיתונאי לעינייני משטרה ופלילים של טמקא וידיעות אחרונות.

זה אמור להיות מקור אמין. נחכה להבהרות בהמשך היום.

בהמשך היום נגלה שזה לא מה שאמרו, שהתכוונו רק להפגנות טרור, שרק אם יש אלימות מפרקים את ההפגנה, יהיה הסבר הגיוני.

אבל את תמרי זה לא יעניין, הוא לא יתנצל על השחרת המשטרה, בעיניים של אנשים כמוך המדינה שוב פאשיסטית והנזק נעשה. כמו חמאס, BBC והבית חולים.

צא מהראש הזה כבר יא פינדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי עדן צודק בהערכה הכללית (זה לא סוד - זה נאמר באופן גלוי ע״י כל הנוגעים בדבר) אבל הוא מפספס שתי נקודות רלוונטיות מאוד:

1. האמריקאים לא ״ישנו״ בזמן שרוסיה ואירופה בנו את תשתית הגז שלהם. למעשה, הנשיא האמריקאי צרח, נזף ואיים על האירופאים מעל כל במה. דוגמא:

https://www.youtube.com/watch?v=1JpwkeTBwgs

רק שלנשיא קראו טראמפ, מהצד השני עמדה מרקל ומקור הבורות של שי הוא כנראה מהעובדה שהדיווחים שהועברו לאזרחי ישראל נכתבו במרתפי הניו-יורק טיימס והביביסי, שהם, כידוע, לא כלי תקשורת חדשותיים שעומדים בסטנדרט עיתונאי אלא פלטפורמות פובליציסטיות שרק אלוהים יודע מי ספקי המזומנים שרוכשים את השירותים שלהם.

2. בעשור האחרון נכנסנו לעולם שבו קיימת הפקה מאסיבית וכלכלית של נפט וגז מבוססי פצלי שמן. זה משנה מאוד את מפת הפקת האנרגיה בעולם כשיצרנית הנפט הגדולה ביותר בעולם היום היא... דווקא ארה״ב. טראמפ התעצבן על אירופה פעמיים. בפעם הראשונה בגלל שהם אובססיביים לרכישת אנרגיה דווקא מרוסיה, שהיא מדינת אויב ובפעם השניה שהם לא רוכשים את האנרגיה מארה״ב וקנדה, שמחויבת להגן על אירופה מפני רוסיה.

ואנקדוטה משעשעת - לישראל יש מאגרי פצלי שמן בכמות שיכולה לספק את הצריכה העצמית שלה למעל 50 שנה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...