Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעה, mikyl כתב:

מה עושים אם רוסים זורקים עלינו פצצת אטום? מתחילים לבנות בונקרים אטומיים? נחלק נשק לכל דורש? ואז ערבים צריכים רק לחכות עד שנחסל אחד את השני. אל תנפנף במה שקרה בשבת, זה לא אומר שכל דבר יכול לקרות. בא נראה מיהו המקור. "הקול היהודי"

הקול היהודי

ומיהו המורה הרוחני של האנשים הנחמדים האלה הרב יצחק גינזבורג?

יצחק גינזבורג

טרור לא מסוגל להכניע צבאית את המדינה. מטרתו לזרוע פניקה בין האנשים. וזה מה שעושים פרסומים מהסוג הזה. זה בדיוק מה שחמאס צריך.  

לאטום יש כבר פיתרון. לא הכי מושלם אבל עדיף מכלום. קוראים לזה אטום.

אומרים לך על אד הומינם ואז אתה בא עם אד הומינם על סטרואידים

גם שאננות ולחיות בבועה זה לא הכי נורמלי. מדובר פה על אתר די זניח וטוב שמעלים דברים כאלו

לפני שעה, yb כתב:

לבנתיים פרסמה והפצה בכל התקשורת של בן גביר בעיר אלעד, מצטלם עם אנשי משמר אזרחי בטקס שמחלקים להם נשקים, עד כאן הכל סביר.

מה מסתבר? ראיתי את הסרטון של הארוע הזה בלילה בערוץ 12,  לאחר הצילום,  הנשקים נלקחו חזרה המתנדבים למשטרה,  תוך כדי היה שם מישהו המתנדבים ששאל ברקע: "לא תשאירו לנו לפחות אחד? "       פשוט ליצנות טיקטוק

איזה ליצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4780

• פינדר

3809

• m3x7r3m3

2926

לפני 36 דקות, Gosser1860 כתב:

נראה שהמשטרה העלתה הילוך ויש מעצרים בגין הסתה, בעיקר במי שחשוד בתמיכה בחמאס.

האמת היא שגם זה מפחיד אותי. ראיתי גם מישהו שנעצר כי כתב משהו על הילדים של עזה.

לעצור אנשים על לייקים זה מדרון חלקלק מאוד.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, פינדר כתב:

אבל כל מיני חננאלים מהגבעות זה בסדר כי הם קיצוניים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יובל .מ. כתב:

אבל כל מיני חננאלים מהגבעות זה בסדר כי הם קיצוניים.

למה אתה ממציא דברים שלא אמרתי?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע כבר מה אתה חושב.

הפגנה של נוער גבעות זה פאשיזם, אבל תומכי טרור במרכז הארץ זה חופש הביטוי, ואוי ואבוי מי שיאסור להניף דגל שבשמו נרצחו 1400 איש.

מת להבין מה מפחיד אותך במעצר של אנשים ששמחים על האירועים בדרום. זה אמור להרגיע אותך כאזרח נורמטיבי של המדינה. כל מי שמראה שמחה על הטרור הנאצי צריך ללכת מפה.

אם היו עוצרים מפגינים נגד ביבי הייתי זורם איתך, אבל אתה כבר שנה צועק פה זאב זאב על פאשיזם, גזענות ועוד כל מיני סיסמאות.

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 2 דקות, פינדר כתב:

מה בדיוק הוא כתב?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שרוב ערביי ישראל מזועזעים.

לפי מה ששמעתי (ותתייחסו לזה באותה רמת אמינות נמוכה כמו כל דבר אחר ברשת) - יש פחד להביע תמיכה בישראל או זעזוע מהחמאס מכיוון שהארגונים מהלכים אימים גם מחוץ לרצועה.

לפני 47 דקות, om2 כתב:

וחלק (קטן או גדול) באמת מזועזע מהטבח שחמאס ביצעו

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

מת להבין מה מפחיד אותך במעצר של אנשים ששמחים על האירועים בדרום.

מה קורה עם הבנת הנקרא שלך יובל.

קודם כול הוא דיבר על ''סתם'' יהודים ולא על יהודים שהתחממו ''סתם''. זה הבדל עצום.

עכשיו הוא דיבר על אנשים שלא שמחים מתים ילדים בעזה, ולא אנשים ששמחים על האירועים בדרום.

זה לא אותו דבר בכלל אבל איכשהו אתה שם את זה באותה הקטגוריה.

ילדים מסכנים שהפסידו בלוטו כנרעה הכי חשוב בחיים ונולדו לעזתיים, בלי עתיד בלי תקווה ועם חלום טרוריסטי. מותר לרחם עליהם.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

יודע כבר מה אתה חושב.

הפגנה של נוער גבעות זה פאשיזם, אבל תומכי טרור במרכז הארץ זה חופש הביטוי, ואוי ואבוי מי שיאסור להניף דגל שבשמו נרצחו 1400 איש.

מת להבין מה מפחיד אותך במעצר של אנשים ששמחים על האירועים בדרום. זה אמור להרגיע אותך כאזרח נורמטיבי של המדינה. כל מי שמראה שמחה על הטרור הנאצי צריך ללכת מפה.

אם היו עוצרים מפגינים נגד ביבי הייתי זורם איתך, אבל אתה כבר שנה צועק פה זאב זאב על פאשיזם, גזענות ועוד כל מיני סיסמאות.

יש הבדל בין הפגנה, לבין פוסט הסתה, לבין לייק.

אין פה איזה גבול ברור וכל מקרה צריך להיבדק לגופו.

יש איזה אחד שכתב שעכשיו החטופות מהקיבוצים צריכות לשמוח כי העזתים יזיינו אותן. המשטרה עצרה אותו. לדעתי מדובר בחלאה והייתי שמח אם כל אדם עם מעט מצפון יחרים אותו, אבל אני לא חושב שצריך לעצור אותו.

אני אחזור שוב: לעצור אנשים על סימון לייק, זה מדרון חלקלק. יכול להיות שיש מקרים שזה נדרש, אבל צריכים להיות מאוד זהירים עם זה.

לפני 11 דקות, SlowRide כתב:

מה בדיוק הוא כתב?

לא זוכר בדיוק. שהוא עצוב על הילדים בעזה או משהו כזה.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, David32 כתב:

מה קורה עם הבנת הנקרא שלך יובל.

קודם כול הוא דיבר על ''סתם'' יהודים ולא על יהודים שהתחממו ''סתם''. זה הבדל עצום.

עכשיו הוא דיבר על אנשים שלא שמחים מתים ילדים בעזה, ולא אנשים ששמחים על האירועים בדרום.

זה לא אותו דבר בכלל אבל איכשהו אתה שם את זה באותה הקטגוריה.

ילדים מסכנים שהפסידו בלוטו כנרעה הכי חשוב בחיים ונולדו לעזתיים, בלי עתיד בלי תקווה ועם חלום טרוריסטי. מותר לרחם עליהם.

הבנתי את זה יופי.

אין פה "סתם" יהודים. אין בן אדם אחד במדינה הזאת שלא נפגע אישית, בין אם זה במשפחה הקרובה, חבר, חבר של חבר או חבר של הילדים שלו.

כל בן אדם שכועס על פוסט בפייסבוק הוא בעל זכות מלאה להתעצבן ולרצות לראות את הנבלות שתומכים בחמאס בכלא. מגיע להם השיימינג, מגיע להם פיטורים מהעבודה ומגיע להם שלא יכניסו אותם לשום מקום ציבורי.

אנשים פה שוכחים את מה שקרה, כל הפייסבוק עם פוסטים על רחל והקולה זירו, שכחנו ש40 תינוקות איבדו ראשים לפני שבוע.

הילדים בעזה לא הפסידו בלוטו, הם נולדו לאבא מהמר. שיילכו לחפש.

• אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יובל .מ. כתב:

ין פה "סתם" יהודים

נתפסת למילה הזו סתם..

הכוונה בסתם, הייתה לאזרחים בניגוד למשטרה ושבכ.

• רעיון טוב! 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, פינדר כתב:

יש הבדל בין הפגנה, לבין פוסט הסתה, לבין לייק.

אין פה איזה גבול ברור וכל מקרה צריך להיבדק לגופו.

יש איזה אחד שכתב שעכשיו החטופות מהקיבוצים צריכות לשמוח כי העזתים יזיינו אותן. המשטרה עצרה אותו. לדעתי מדובר בחלאה והייתי שמח אם כל אדם עם מעט מצפון יחרים אותו, אבל אני לא חושב שצריך לעצור אותו.

אני אחזור שוב: לעצור אנשים על סימון לייק, זה מדרון חלקלק. יכול להיות שיש מקרים שזה נדרש, אבל צריכים להיות מאוד זהירים עם זה.

לא זוכר בדיוק. שהוא עצוב על הילדים בעזה או משהו כזה.

לא חלקלק ולא כלום. מי שרשם את זה צריך להיות מנודה מהחברה הישראלית.

אם אפשר כלא יופי. אם לא מבחינתי שלה פמיליה יטפלו בו. (זה לגבי הבחור הראשון).

לגבי הבחור השני - בספק מאוד גדול שהוא רשם רק שהוא עצוב על ילדים ונעצר. או שתרגמת לא נכון, או שקראת איפהשהו את השקר. 

אשתו של דיא סבע העלתה פוסט כזה אחרי התעלמות מהתינוקות הישראליים, ועכשיו מתבכיין. אם הוא ילבש שוב ירוק מכבי חיפה זאת הקבוצה הכי פחדנית בליגה.

סיימנו להתבכיין ולהתנצל בפני כל העולם, שיילך לשחק בסעודיה, שם בטוח יש זכויות אדם.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו שמסמן לייק לתוכן של פוסט, לא מסכים עם תוכן הפוסט?

אני חושב שצריך להבין שרשת חברתית, כשאתה הופך לפעיל בה על ידי סימון תגובות, יש לכך אחריות מסוימת.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

אפשר כלא יופי. אם לא מבחינתי שלה פמיליה יטפלו בו. (זה לגבי הבחור הראשון).

מההיכרות השטחית שלי עם לה פמיליה הסבירות היותר גבוהה היא שהם יתמכו בבחור.

מעבר לזה, אם אתה קורא לעצור אנשים חופשי, על לייקים, אל תתפלא אם יקראו לך פאשיסט.

אם היו עוצרים אנשים על כל תגובה או לייק על "מוות לערבים" יש שכונות אם לא ערים שלמות שכל התושבים שלהם אמורים להיות בכלא.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

אם היו עוצרים אנשים על כל תגובה או לייק על "מוות לערבים" יש שכונות אם לא ערים שלמות שכל התושבים שלהם אמורים להיות בכלא.

חופשי. תתחיל לעצור, אני לא אגיד לך לא.

אם הם צועקים מוות למחבלים זה משהו אחר לגמרי ממוות לערבים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...