Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, Gosser1860 כתב:

כל ילד יודע שחומוסיה שבה העובדים מנקים את הידיים זו לא חומיסיה אמיתית..

בגלל זה גם בבית תמיד יוצא לי חומוס מגעיל. ככה זה.

• מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4781

• פינדר

3810

• m3x7r3m3

2926

לפי האו"ם/צה"ל מעל למיליון פלשתינים, כלומר כ-50% מתושבי הרצועה, ברחו מבתיהם בצפון הרצועה, וזה תוך ימים בודדים. מי עוד טוען שאי אפשר לבצע טרנספר, מבחינה מעשית בשטח?

יש את טורקיה, קנדה ועוד מדינות שמוכנות, כך נטען, לקלוט פליטים פלשתינים, ואני בטוח שאפשר יהיה למצוא עוד מתנדבות תמורת תשלום צנוע.

לדעתי הממשלה צריכה לעשות כל שביכולתה, כדי לעזור לעזתים לצאת למסע אל חיים טובים יותר מעבר לים, וכך לפתור את בעיית עזה אחת ולתמיד.

למי שכל כך כואב שחלילה "מתנחלים" יטיילו עם הילדים שלהם לאורך חופי עזה, מוזמן להציע את השטח למצרים.

לפני 9 דקות, פינדר כתב:

תזכיר לי איך קוראים לרא הממשלה ב15 השנים האחרונות?

מי חיזל״ש את הביקור של זלנסקי? סבתא שלי עליה השלום?

ומה הקשר בין זה שדחו את ביקור זלנסקי לטענה שביבי "מפחד" או מה שלא טענתם שם?

מי ישמע איזה איום זלנסקי מהווה על נתניהו או על המוניטין שלו.

וזאת בדיוק הנקודה שלי - יכול להיות שהביקור נדחה ממניעים אובייקטיביים, ולא כי ביבי חושש שהשיער של זלנסקי יותר שופע.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

זה מה שנקרא selection bias. אתה בטוח שהרוב קיצוניים ומסיק מזה שהרוב קיצוניים. בזמן שבמציאות רוב האנשים פשוט חיים את החיים שלהם. כנראה אפילו לא באמת משתינים לך בחומוס במטבח, כשאתה לא רואה.

כל הראיות מראות אחרת, אבל תמשיך להאמין במה שנוח ולא במה שנכון אובייקטיבית.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, gadik6 כתב:

יש את טורקיה, קנדה ועוד מדינות שמוכנות, כך נטען, לקלוט פליטים פלשתינים, ואני בטוח שאפשר יהיה למצוא עוד מתנדבות תמורת תשלום צנוע.

לדעתי הממשלה צריכה לעשות כל שביכולתה, כדי לעזור לעזתים לצאת למסע אל חיים טובים יותר מעבר לים, וכך לפתור את בעיית עזה אחת ולתמיד.

ציטוט

כן, בטח.

מי ירצה 'גרורות' של תאי חמאס קטנים אצלו בתוך הבית?

והיהודים שם יהיו הראשונים שיסבלו מזה.

2 מיליון פליטים זה לא משהו ריאלי.

הם ישארו הבעייה שלנו, נרצה או לא נרצה. אף אחד לא 'יקנה' בעיה כזו בשום מחיר.

עריכה אחרונה על ידי BoazB11
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, gadik6 כתב:

יכול להיות שהביקור נדחה ממניעים אובייקטיביים, ולא כי ביבי חושש שהשיער של זלנסקי יותר שופע

בנקודה שהגענו אליה, לפי התער של אוקהם, האפשרות שביבי מבצע חישובים פוליטים, היא האפשרות הכי פשוטה והכי הגיונית.

בכל דבר ודבר שקשור אליו וללשכה שלו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 דקות, gadik6 כתב:

מעל למיליון פלשתינים, כלומר כ-50% מתושבי הרצועה, ברחו מבתיהם בצפון הרצועה, וזה תוך ימים בודדים. מי עוד טוען שאי אפשר לבצע טרנספר, מבחינה מעשית בשטח?

הם ברחו ממקום אחד למקום אחר בתוך הרצועה. הם ברחו כדי לחזור אחרי המתקפה של צה"ל, ולא הלכו להשתקע במקום אחר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, David32 כתב:

אם אנחנו צריכים את הביקור של זלנסקי בשביל תמיכת המערב... המצב קטסטרופלי.

אנחנו כרגע על אדי הדלק של התמיכה הראשונית, עקב הזוועות של לפני שבוע.

זה יתהפך מהר מאוד, ככל שיזרמו תמונות של גופות של ילדים מעזה.

כל תמיכה ביח״צ חשובה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, MostlyWicked כתב:

כל הראיות מראות אחרת, אבל תמשיך להאמין במה שנוח ולא במה שנכון אובייקטיבית.

כל הראיות מראות שישראלים בוחרים בהמוניהם בימין דתי על מלא, שחלקו בז לערכים מערביים באופן מוצהר, חלקו רואה בהומואים בעיה יותר גרועה מהחיזבאללה וחלקו מפנטז על טרנספר. ובכל זאת, אני אופטימי, ומאמין שרוב הישראלים שוחרי שלום. 

אני לא חושב שמאוד אוהבים אותנו בצד השני, והמצב גרוע יותר ביוש ועוד יותר גרוע בעזה. ובכל זאת, עובדתית, הרוב לא מבלים את החיים שלהם במכות עם מתנחלים או אימונים בחמאס. 

האמת שהם גם לא צריכים לאהוב אותנו כמו שאנחנו לא צריכים לאהוב אותם. פנטזיות על טרנספר, בעייני, זה מציאותי כמו פנטזיות א"י השלמה או פנטזיות על חומוס ברמאללה. אני מעדיף גבולות ברי הגנה ואת הרע במיעוטו. 

...

עשרות או מאות אלפי ישראלים פונו מביתם. הם פליטים בארצם עכשיו. זה אומר שטרנספר זה פתרון ישים לפי הלוגיקה שמוצגת כאן?

בחייאת, תתבגרו. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, gadik6 כתב:

וזאת בדיוק הנקודה שלי - יכול להיות שהביקור נדחה ממניעים אובייקטיביים, ולא כי ביבי חושש שהשיער של זלנסקי יותר שופע.

לביבי כמו שאין ארנק אין גם שיער. הוא פשוט מלווה מהצד ולא מחזיר.
איזו סיבה יש לו להתנגד לביקור סולידריות? הוא אפילו לא חייב לפגוש אותו אישית, מספיק שר חוץ. הסיבה היחידה לדחות ביקור כזה היא כי אתה מפחד מהתגובה של הרוסים. 

הדבר שמדאיג אותי עכשיו בהמתנה לכניסה הקרקעית היא שהצבא ישן על האף והם יפצמרו את הכוחות. יש להם פצמרים גדולים של 100-200 קילו, אם דבר כזה נופל בשטח כינוס של כמו פגז. אני ממש מקווה שהצבא לא ישן על האף.

• אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, farkash7 כתב:

היא שהצבא ישן על האף והם יפצמרו את הכוחות. י

גם כל הזמן מעלים סרטוני מוטיבציה של דודה רבקה מחלקת עוגיות לחיילים והחמאס יכול פשוט למפות את כל מיקומי הכוחות.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, BoazB11 כתב:

כן, בטח.

מי ירצה 'גרורות' של תאי חמאס קטנים אצלו בתוך הבית?

והיהודים שם יהיו הראשונים שיסבלו מזה.

2 מיליון פליטים זה לא משהו ריאלי.

הם ישארו הבעייה שלנו, נרצה או לא נרצה. אף אחד לא 'יקנה' בעיה כזו בשום מחיר.

למה אתה גזען?   יבגני אמר שרובם פשוט חיים את החיים שלהם.

ו-2 מיליון פליטים זה מאוד ריאלי. מאוקראינה ברחו מעל ל-6 מיליון פליטים, רובם לאירופה, ואירופה לא קרסה.

כמה פליטים ברחו מסוריה אתה יודע?

אף אחד לא מציע לשלוח את כולם לאותה מדינה. תחלק אותם בין 10 מדינות. 200 אלף פליטים במדינות של עשרות מיליוני תושבים זה אפשרי. ולא יודע על סמך מה אתה קובע שאף אחד לא יקנה.

סודן, למשל, עם אוכלוסיה של 50 מיליון ותקציב שנתי של 10 מיליארד דולר. תן להם עוד 1 מיליארד דולר למשך 5 שנים (תוספת של 10% בשנה בתקציב), תמורת קליטה של 200 אלף פלשתינים (פחות מחצי אחוז מהאוכלוסיה). יקחו בשמחה.

Just now, SlowRide כתב:

הם ברחו ממקום אחד למקום אחר בתוך הרצועה. הם ברחו כדי לחזור אחרי המתקפה של צה"ל, ולא הלכו להשתקע במקום אחר.

מה הם תכננו לא מעניין אף אחד. עובדתית, בשטח, זה אפשרי, וללא מאמץ מיוחד.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, יבגניפ כתב:

כל הראיות מראות שישראלים בוחרים בהמוניהם בימין דתי על מלא, שחלקו בז לערכים מערביים באופן מוצהר, חלקו רואה בהומואים בעיה יותר גרועה מהחיזבאללה וחלקו מפנטז על טרנספר. ובכל זאת, אני אופטימי, ומאמין שרוב הישראלים שוחרי שלום. 

אני לא חושב שמאוד אוהבים אותנו בצד השני, והמצב גרוע יותר ביוש ועוד יותר גרוע בעזה. ובכל זאת, עובדתית, הרוב לא מבלים את החיים שלהם במכות עם מתנחלים או אימונים בחמאס. 

האמת שהם גם לא צריכים לאהוב אותנו כמו שאנחנו לא צריכים לאהוב אותם. פנטזיות על טרנספר, בעייני, זה מציאותי כמו פנטזיות א"י השלמה או פנטזיות על חומוס ברמאללה. אני מעדיף גבולות ברי הגנה ואת הרע במיעוטו. 

...

עשרות או מאות אלפי ישראלים פונו מביתם. הם פליטים בארצם עכשיו. זה אומר שטרנספר זה פתרון ישים לפי הלוגיקה שמוצגת כאן?

בחייאת, תתבגרו. 

מה הקשר "ימין על מלא" עכשיו? אני בוחר יאיר לפיד עקבי מאז 2013. עצוב לראות שאתה דוחף פוליטיקה בכוח לאן שהיא לא שייכת. אני רק מציג את המצב כמו שהוא, עובדתית הציבור הפלשתיני-ערבי קיצוני עשרות מונים מהציבור הישראלי.

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
  • אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן אהוד ברק מסביר למה אי אפשר למחוק תחמאס. 

https://www.ynet.co.il/news/article/hkkdqu511p#autoplay?utm_source=https://www.ynet.co.il&utm_medium=social&utm_campaign=general_share

אהוד ברק: אי אפשר למחוק את חמאס, במדינה נורמלית נתניהו היה מתפטר

ראש הממשלה לשעבר התייחס בריאיון ל-ynet Live ליעדי המלחמה, ואמר שצריך להתמקד ב"חיסול כל היכולות המבצעיות של חמאס ברצועת עזה". הוא תקף את נתניהו ואמר ש"כרגע הוא מוביל את הקבינט, אז יש חשיבות עצומה לזה שגם גנץ ואיזנקוט שם. לפחות החיילים בשטח יכולים להיות שקטים".

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, yor2 כתב:

כאן אהוד ברק מסביר למה אי אפשר למחוק תחמאס. 

https://www.ynet.co.il/news/article/hkkdqu511p#autoplay?utm_source=https://www.ynet.co.il&utm_medium=social&utm_campaign=general_share

אהוד ברק: אי אפשר למחוק את חמאס, במדינה נורמלית נתניהו היה מתפטר

ראש הממשלה לשעבר התייחס בריאיון ל-ynet Live ליעדי המלחמה, ואמר שצריך להתמקד ב"חיסול כל היכולות המבצעיות של חמאס ברצועת עזה". הוא תקף את נתניהו ואמר ש"כרגע הוא מוביל את הקבינט, אז יש חשיבות עצומה לזה שגם גנץ ואיזנקוט שם. לפחות החיילים בשטח יכולים להיות שקטים".

מטומטם אחד מטיל ביקורת על מטומטם אחר.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפני 4 דקות, gadik6 כתב:

מה הם תכננו לא מעניין אף אחד. עובדתית, בשטח, זה אפשרי, וללא מאמץ מיוחד

לזוז דרומה כמה קילומטרים זה לא טרנספר. הם נשארים ברצועת עזה.

זה כמו לומר, קורקינט חשמלי יכול להגיע מתל אביב לגבעתיים, אז הוא יכול גם להגיע מישראל לקפריסין...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...