Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 28 דקות, Night Driver כתב:

אתה זה שהצבעת בעד חסינות לכוחות הביטחון ושמחבל לא יישאר חי.

זה בדיוק מה שקרה שם אז על מה המהומה?

אין לך מושג מה הצבעתי.

ומשטרה שמנגחת רכב שעוזב את הזירה ולא מהווה סכנה זה לא נורמלי, זו התנהגות שמגיעה מידיעה שלא יגעו בהם.

עם זאת אם אתה מתעקש לאמץ את המנטליות שאומרת שמי שאני קובע שהוא מחבל הוא מחבל ומותר להוריד אותו, אז לא אתנגד.

נראה לאן זה יתפתח.

לפני 18 דקות, falou כתב:

תגדיר ״מוחים״.

ומי ״עשה״?

"מוחים" הם אנשים לא חמושים, שלא מנסים לרצוח, אבל עושים בלגן חושילינג, מתפרעים בצורה מוגזמת והרסנית לרכוש ציבורי, ומתעמתים עם המשטרה עם אבנים וצעקות.

מי ש"עשה" זה כמובן  ה ש.ג. כמובן, הקצינים הזוטרים בשטח, שהרי ברור שהשר בין עמי ורוה"מ ברק רק נקלעו לסיטואציה ואין לצפות מהם לאיזושהי אחריות.

לפני 18 דקות, falou כתב:

איך גאנדי אמר: מעבר לעמאן זה לא טרנספר, זה בקושי שינוי כתובת.

אני לא מאחל לך לראות את בית הספר שלך סגור בפני ילדים יהודים, ושמהשכונה שלך יעלמו התושבים היהודים.

זה די מפחיד.

אם זה קרה לנו, זה יקרה לך. אסור להניח מקריות. זה מסוכן.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4772

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

לפני 13 דקות, ליפיגו כתב:

אין לך מושג מה הצבעתי.

ומשטרה שמנגחת רכב שעוזב את הזירה ולא מהווה סכנה זה לא נורמלי, זו התנהגות שמגיעה מידיעה שלא יגעו בהם.

אתה מתאר את זה שזה רכב של מטיילים.

זה רכב של טרוריסטים שנמלט מזירת פשע ולא נשמע לכוכות הביטחון.

אם היו ערבים זה היה צרור באןטו והרג כל הישבים בו (בצדק. מחבל מנטרלים אם הוא מנסה לברוח).

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, ליפיגו כתב:

מוחים" הם אנשים לא חמושים, שלא מנסים לרצוח, אבל עושים בלגן חושילינג, מתפרעים בצורה מוגזמת והרסנית לרכוש ציבורי, ומתעמתים עם המשטרה עם אבנים וצעקות.

לזה קוראים התפרעות אלימה. מוחים זה אנשים עם שלטים שצועקים.

על מה שאתה מתאר, סביר שייקרה ויירו באנשים למוות.

לפני 20 דקות, ליפיגו כתב:

מי ש"עשה" זה כמובן  ה ש.ג. כמובן, הקצינים הזוטרים בשטח, שהרי ברור שהשר בין עמי ורוה"מ ברק רק נקלעו לסיטואציה ואין לצפות מהם לאיזושהי אחריות.

אוקי. ואיפה בן עמי היום?

לפני 20 דקות, ליפיגו כתב:

אני לא מאחל לך לראות את בית הספר שלך סגור בפני ילדים יהודים, ושמהשכונה שלך יעלמו התושבים היהודים.

זה די מפחיד.

אם זה קרה לנו, זה יקרה לך. אסור להניח מקריות. זה מסוכן.

אם תספר את הסיפור נדע ממה לפחד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, ליפיגו כתב:

אין לך מושג מה הצבעתי.

לא כזה קשה לנחש

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ליפיגו כתב:

אשריי מי שחי בסרט שכל היהודים שווים בישראל

זו טענה שאף אחד פה לא טען

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ליפיגו כתב:

אני מניח שאתה לא מתקשה בעברית, אז אתה מסבן אותנו. הרכב לא ״עזב את הזירה״ הוא ברח מהמשטרה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ליפיגו כתב:

שכונת מגוריי עברה טראנספר אלים מאורגן בעדי השמאל ובחסות בג"צ והפכה ליישות זרה בה ליהודים אין ביטחון, או בקרוב גם נוכחות.

אשריי מי שחי בסרט שכל היהודים שווים בישראל.

לא יודע למה אני מנסה, אבל זה, שוב, אובייקטיבית ועובדתית לא נכון. 

אנקדוטלי לגמרי אבל חשבתי לקנות שם דירה לפני 10 שנים בערך. זה שלא עשיתי את זה, זה הצעד הכלכלי הכי מטומטם בחיים שלי עד עכשיו.

אנקדוטלי קצת פחות - החברים של שפי פז נכשלו כשלון חרוץ בבחירות האחרונות לעיריית תל אביב. אולי לא כולם שם חושבים כמוך בכל זאת?

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת, אתה באמת מאמין לזה? 

התוצאות פשוט זויפו על ידי ועדת הבחירות בגיבוי בית המשפט ובמימון ועדת 17.

וגם התקשורת סמולנית. 

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציוץ של עודד מודריק, סגן נשיא (בדימוס) של בית המשפט המחוזי ת"א. פרופסור באוניברסיטת אריאל בשומרון יועץ מיוחד למשרד AYR נשיא כבוד של קבוצת הריצה של השופטים - Judge Do It.

נפלאותיה של תקשורת "הוגנת".

אתמול קוים אתי ראיון מצולם לשם שילובו בכתבה של ערוץ 12 בעניין "רפורמת לוין" במערכת המשפט.

נשאלתי לתגובתי לטענה שהרפורמה תגרום "מהפכה משטרית" ושפגיעתה במשטר הדמוקרטי מסוכנת ביותר. התבקשתי גם להגיב לרכיבי הרפורמה.

אמרתי באורח נחרץ שהרפורמה אינה מהפכה משטרית ואינה מסכנת את הדמוקרטיה הישראלית.

הבעתי תמיכה ברוב חלקי הרפורמה (חלקם תוך הצעת שינוי כלשהו) והסתייגות מאחד הרכיבים. הכתבה שודרה במהדורת החדשות אמש.

בפתיח לכתבה נאמר משהו כעין: בכירים לשעבר במערכת המשפט מביעים הסתייגות חריפה מן הרפורמה המוצעת.

אחר כך הוקרנה עמדתו של השופט בדימוס סטרשנוב שאמנם הביע בחריפות התנגדות לרפורמה וכינה אותה מהפכנית ומסוכנת לדמוקרטיה.

בתוך כך שולבה הקרנת קטע קצר מאד של דברים שלי שבהם ביקורת חלקית מאד על אחד הרכיבים של ההצעה.

כך אירע שבמניפולציה עריכתית הוצאו דבריי מהקשרם ונדמיתי כשותף להסתייגות החריפה של"בכירים לשעבר".

דבר מדבריי אודות זה שהרפורמה אינה "מהפכה משטרית" לא שודר.

גם לא שודרו קטעי התמיכה בהצעה.

אינני יודע אם הדבר הוא פרי מלאכתו של כתב או עורך נעדרי כישרון עיתונאי הולם או כוונת מכוון של "תקשורת מגוייסת".

https://twitter.com/odedmudrik/status/1611359947748417537

• אהבתי 1
  • מעניין 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהרון ברק טוען שנציגיו של ביבז היו מוכנים לחתום על עסקת טעון אם היו מוחקים את האשמתו בקבלת שוחד.

כמובן בליכוד מכחישים וטוענים שביבי לא היה מוכן לזה.

בגלל שבדרך כלל ביבי לא משקר בטח גם הפעם לא

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, falou כתב:

אני מניח שאתה לא מתקשה בעברית, אז אתה מסבן אותנו. הרכב לא ״עזב את הזירה״ הוא ברח מהמשטרה.

ברח מהמשטרה = לא היווה סכנה, לא ירו על אף אחד, לא זרקו אבנים, השוטרים לא היו בסכנה, ובכל זאת השוטרים נגחו את הרכב וגרמו לתאונה קטלנית. אתה לא תכפה עלי את הסמנטיקה שלך. הזירה היתה הפגנה אגרסיבית ביותר, ובשעת הריגת אהוביה סנדק הי"ד היא לא היתה קיימת (אם באמת הייתי בוחר בסמנטיקה ראויה אז הייתי אומר שבשוטרים פשוט נקמו בהם - כן, יש להם פה גדול וחצוף).

לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, ליפיגו כתב:

ברח מהמשטרה = לא היווה סכנה, לא ירו על אף אחד, לא זרקו אבנים, השוטרים לא היו בסכנה, ובכל זאת השוטרים נגחו את הרכב וגרמו לתאונה קטלנית. אתה לא תכפה עלי את הסמנטיקה שלך. הזירה היתה הפגנה אגרסיבית ביותר, ובשעת הריגת אהוביה סנדק הי"ד היא לא היתה קיימת (אם באמת הייתי בוחר בסמנטיקה ראויה אז הייתי אומר שבשוטרים פשוט נקמו בהם - כן, יש להם פה גדול וחצוף).

מזכיר לך שנער אוטיסט, לא חמוש שבחר מחיילים נורה למוות בחדר אשפה אליו ברח והרבה אנשי ימין שנמצאים בכנסת צעקו שעןשים לחיילים עוול.

כל מחבל שנמלט אם לא מצליחים לתפוס אותו חי תופסים אותו מת.

ככה תריך לעשות עם מחבלים וזה מה שעשו איתו.

• אהבתי 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, יבגניפ כתב:

לא יודע למה אני מנסה, אבל זה, שוב, אובייקטיבית ועובדתית לא נכון. 

אנקדוטלי לגמרי אבל חשבתי לקנות שם דירה לפני 10 שנים בערך. זה שלא עשיתי את זה, זה הצעד הכלכלי הכי מטומטם בחיים שלי עד עכשיו.

אנקדוטלי קצת פחות - החברים של שפי פז נכשלו כשלון חרוץ בבחירות האחרונות לעיריית תל אביב. אולי לא כולם שם חושבים כמוך בכל זאת?

מתוך ה 22 חוקים שבג"צ ביטל, 4 היו קשורים לישירות לדרום ת"א, חוק ההסתננות הראשון  משנת 2013, השני בשנת 2014\2015, החוק המרוכך השלישי 2015, וחוק הפיקדון 2020 (עליו גם גדעון סער השתולל).

ושיהיה ברור, מלבד ה 22 חוקים שבגץ ביטל, יש עוד עשרות חוקים שהיועמ"שים הודיעו לשרים שהם לא מתכנוונים לתמוך בהם והם מתכוונים להתנגד להם בבית המשפט (קרי להכשיל). 

אני מסכים עם יאיר לפיד וגדעון סער: בית המשפט העליון השתלט השתלטות עויינת על תהליך קבלת ההחלטות, וסובל משכרון כח. 

שום דבר לא ישכנע אותי אחרת, ולמזלי הרבה מאוד מהאזרחים שרוצים שמדינת ישראל תהיה הבית הלאומי של העם היהודי חושבים כמוני. 

אני מאוד מאמין בשופטים כמו לנדוי או פרופסור רות גביזון שאת מינוייה לעליון הכשיל אהרון ברק. כן. השופטים גם די בוחרים את עצמם.*

באיזור תחנה מרכזית היהודים לא חיים יותר בביטחון. נקודה. אל תגרום לי להתחיל להעלות לכאן חומרים יום יומיים. זה יהיה מגעיל ומפחיד ואף אחד לא צריך את זה.

"חשבתי לקנות שם דירה" .. מה אתה אמיתי? גרתי שם כל החיים שלי, ואני מכיר שם כל פינה, מה שהיה ומה שהיום. אנא מצא מישהו אחר לקנות את הבולשיט הזה.

היהודים בדרום העיר הצביעו ובענק לליכוד, לש"ס ולציונות הדתית. זו אחת הסיבות שכל כך קל להתעמר בהם. לצערי הבחירות לעיריית ת"א או לכל עירייה לא רלוונטיות בעליל. הדבר היחיד שקובע זה משרד הפנים, ולצערי שליט הארץ: בג"צ.

בנתיים, בשקט בשקט, מאחורי הקלעים, מבלי שהעיתונות יותר מדי מפריעה,  לדרישתם של מצביעי חולדאי (ומן הסתם מפלגות השמאל) מקיימת עיריית ת"א משטר אפרטהייד מלא במערכת החינוך בתל אביב, בה הם דואגים שאף סודני או אריתראי לא ילמד עם יהודים במרכז\צפון העיר. איתם הרי לא מתעסקים.

הנה מקור דווקא מ"הארץ" (כי מקורות שאני באמת מחזיק מהם לא יענינו את חלקכם):

https://www.haaretz.co.il/news/education/2020-12-17/ty-article-magazine/.premium/0000017f-e5c9-df2c-a1ff-ffd931df0000

ושוב, אם המדינה תחליט על שינוי מדיניות הגירה, או שתחליט שקליטת פליטים (עליק) היא משימה לאומית ויש לחלק אותם בכל הארץ באופן שלא מפעיל לחץ בלתי אפשרי על קהילה מסויימת, אז אין לי שום פואנטה או פוזיציה, למעט אולי צער על שחיקת חוק השבות ופגיעה בזהות המדינה.

אממה, וזה אממה קריטי: המדינה תחליט, באמצעות הצעת חוק ממשלתית, שתעמוד להצבעה בכנסת. 

לא באמצעות אג'נדה אנטי ציונות של ארגונים שממומנים בכסף ענק מחו"ל שהפכו את בג"צ למגרש הביתי שלהם. 

* כמי שהאזין לכל ההקלטות מהטלפון של אפי נוה, אני לא יכול לתאר כמה גועל נפש הולך עם מינויי שופטים בכלל והעליון בפרט.

אני לא יכול לפרסם כי חל צו איסור פרסום, ואם נפרסם אז האתר הזה יחשב למפר חוק. בואו נסתפק ונאמר שדי ברור מדוע המערכת לא מוכנה לשחרר את ההקלטות ואפילו פטרה את אפי נוה מאימת הדין הפלילי על העבירות שלו (תזכורת - הוא דה פקטו ממנה שופטים).

עריכה אחרונה על ידי ליפיגו
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, ליפיגו כתב:

באיזור תחנה מרכזית היהודים לא חיים יותר בביטחון. נקודה. אל תגרום לי להתחיל להעלות לכאן חומרים יום יומיים. זה יהיה מגעיל ומפחיד ואף אחד לא צריך את זה.

"חשבתי לקנות שם דירה" .. מה אתה אמיתי? גרתי שם כל החיים שלי, ואני מכיר שם כל פינה, מה שהיה ומה שהיום. אנא מצא מישהו אחר לקנות את הבולשיט הזה.

היהודים בדרום העיר הצביעו ובענק לליכוד, לש"ס ולציונות הדתית. זו אחת הסיבות שכל כך קל להתעמר בהם. לצערי הבחירות לעיריית ת"א או לכל עירייה לא רלוונטיות בעליל. הדבר היחיד שקובע זה משרד הפנים, ולצערי שליט הארץ: בג"צ.

אתה מבלבל בין עשרים דברים שונים ויורה לכל כיוון אפשרי. וגם עושה סלט. רק לדוגמא - פה אתה מספר שבעצם זה לא משנה שתושבי דרום ת"א לא הצביעו לחברים של שפי פז כי העיריה לא רלוונטית. ומשפט אחר כך אתה מספר שמתקיים אפרטהיד במערכת החינוך בחסות השמאלנים שהצביעו לחולדאי.

לא אמרתי שהמצב עכשיו באזור התחנה המרכזית טוב. גם בלי האפריקאים, לחיות שם זה כנראה להבטיח לעצמך סרטן די מהר. אני גם לא ממעריצי חולדאי. וגם לא מהזלזול וזריקת ה.. הכללית שלו על כל מה שקורה בדרום העיר. הפרספקטיבה הקצת יותר רחבה היא שזה אזור שנמצא במרחק הליכה של 10 דק' מרוטשילד, יש תוכניות מתאר ופיתוח עצומות לכל האזור שם והמחירים מצביעים על זה גם כן. 

לפני 11 דקות, ליפיגו כתב:

שוב, אם המדינה תחליט על שינוי מדיניות הגירה, או שתחליט שקליטת פליטים (עליק) היא משימה לאומית ויש לחלק אותם בכל הארץ באופן שלא מפעיל לחץ בלתי אפשרי על קהילה מסויימת, אז אין לי שום פואנטה או פוזיציה, למעט אולי צער על שחיקת חוק השבות ופגיענ בזהות המדינה.

המדינה לא רוצה לעשות את זה. גם לזה בגצ התייחס. ו"המדינה" היא זו ששלחה את האפריקאים לדרום תל אביב. לא ארגוני השמאל.

אבל עזוב, אנחנו מבזבזים אחד לשני את הזמן.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Night Driver כתב:

מזכיר לך שנער אוטיסט, לא חמוש שבחר מחיילים נורה למוות בחדר אשפה אליו ברח והרבה אנשי ימין שנמצאים בכנסת צעקו שעןשים לחיילים עוול.

כל מחבל שנמלט אם לא מצליחים לתפוס אותו חי תופסים אותו מת.

ככה תריך לעשות עם מחבלים וזה מה שעשו איתו.

לא, כי אני לא כתבתי כאן כמה הודעות על העוול של ירי באזרחים ערבים..

טוב ידידי, שיהיה שבוע טוב.

נקווה שכמה שיותר אנשים יפסיקו לתפוס את הפוליטיקה כמו משחק כדורגל: הקבוצה שלהם נגד הקבוצה שלי.

זה מתאים לאמריקה, פחות לכאן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...