Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

וואי וואי איזה מתקפת SMSים של פעילי ליכוד לחוצים מגיעים לטלפון שלי. האם אנחנו עומדים לפני רגע היסטורי? 

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4900

• SlowRide

4771

• פינדר

3786

• m3x7r3m3

2926

אני קצת אדחף לדיון, אבל התגובות האחרונות פה שמלינות על כך הליכוד לא ימני וביבי לא שיטח את עזה, אתם מצביעי בן גביר? אחרת זה סתם מצחיק.

הממשלה המוזרה הזאת שתקום, היא לא ממשלת ימין, לא שמאל ובטח שלא אחדות. כאילו כן, אחדות סביב "רק לא ביבי" אבל לא מעבר.

ממשלה שלא תדון בדברים מהותים, אז במה כן תדונו? השנה הקרובה הולכת להיות מרובת מינויים, זה לא מהותי?

תקציב זה לא מהותי? ביטחון? חינוך?

הרי בתקופה של בנט במשרד החינוך צעקו הדתה 24/7 רק כי באיזה בית ספר בודד היה איזה רפרנס דתי.

ברור לי שבכל ממשלה יש הבדלי דעות בין חברי המפלגות, אבל פה ההבדלים פשוט גדולים מדי לגישור.

אבל בהצלחה לבנט שגנב לי את הקול והולך להקים לי ממשלה עם תומכי האג וטרור.

עריכה אחרונה על ידי shachar187
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, shachar187 כתב:

אני קצת אדחף לדיון, אבל התגובות האחרונות פה שמלינות על כך הליכוד לא ימני וביבי לא שיטח את עזה, אתם מצביעי בן גביר? אחרת זה סתם מצחיק.

אף אחד לא התלונן על זה וגם לא הציג את זה כ "הוכחה" לכך שהליכוד כיום הוא לא ימין. אם כבר, אפשר לראות את זה הרבה יותר טוב בנושא הכלכלי.

ואני ממש לא בעד שיטוח של עזה, אין בזה שום תועלת.

על הדרך, אני חושב שאתה הולך להיות מאוד מופתע מכמה הממשלה הזו שהיא לכאורה טלאים טלאים כן תצליח לעבוד ביחד. לליברמן באוצר לא צריך להיות ממש איכפת מזה שזנדברג יושבת במשרד להגנת הסביבה, הוא לא יצטרך לאשר לה תקציבים בהתבסס על התספורת, אלא בהתבסס על התכניות שיוצגו. בלב הממשלה הזו יושבים בעיקר ימינה-יש עתיד-כחול לבן-תקוה חדשה, שהקרקע המשותפת שלהם גדולה מאוד.

והכנסת? האמת, אני קצת מרוצה מזה שהולכת להיות קדנציה בלי בריונים שמהלכים אימים בנוגע ל "משמעת קואליציונית". אם חברי הכנסת שלנו יצביעו בהתאם למה שהם חושבים שנכון לעשות עלול להיות פה קצת טוב יותר. עלול. אולי זה לא יעבוד בכלל- לא יודע.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחרת משרד קל מדי.

ואם מחר ירצו לתקצב פרויקטים בהתנחלויות? זה יעבור בקלילות?

כי בפעם האחרונה שאני בדקתי אני גם אזרח ישראלי ולא בא לי עכשיו 4 שנים של קיפאון אחרי עשור די משגשג באזור שמעבר לקו הירוק.

ולשבת במשרד האוצר זה לא רק לאשר העברת כספים, את זה גם אני יכול לעשות. לא יודע מה אנשים תופסים מליברמן אבל מבחינת השגים פוליטיים, לא נראה לי שתרם דבר. אי פעם בכלל העביר איזה חוק שימושי?

ומה לגבי מינוי שופטים ופרקליט מדינה? לא נראה לי שיש שם קרקע משותפת בין המפלגות.

ולמה את חושב שלא תהיה משמעת קואליציונית? על בסיס מה קיבלת את הרושם הזה?

נ.ב עיקר הבעיה שלי היא שבנט גנב לי את הקול. לצערי האמנתי לו...

אם לא הייתי מצביע לימינה, לא היה אכפת לי יותר מדי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, shachar187 כתב:

אבל בהצלחה לבנט שגנב לי את הקול והולך להקים לי ממשלה עם תומכי האג וטרור.

לא מבין על מה אתה מתלונן,  בנט לאורך כל הבחירות שיחק אותה הג'וקר. 

כל צד הסביר שבסוף הוא ילך עם הצד השני, רק בנט ישב בשקט ולא הגיב.  

אם הממשלה הזאת תקום (וזה עדיין אם גדול),  אז לפחות תתנחם בכך שאתה בחרת את ראש הממשלה הבא.

אין הרבה שיכולים להגיד את זה בארץ.. רק 6% אם אני לא טועה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Mr.Hybrid כתב:

אנשים רושמים סיסמאות כגון "אין ממשלה בגלל אדם אחד" / "צריך להוציא אותו מבלפור"

לדעתי - כל הגועל של הסתה ופילוג מתחיל באמרות כאלה בדיוק, 

הרי מי זה האדם האחד שנמצא בבלפור? אותו אחד שהצביעו לו מיליון איש,

אז הכותב מבטל את דעתם ומתעלם מהם לחלוטין? כאילו שהוא הציב את עצמו כראש ממשלה ללא בחירות.

מודה שקצת נמאס לי מהסחלה הזה, אבל צ'מע, היתממות כזו, זכית בתגובה.

בוא, יש כמה בעיות עם אחד, בנימין נתניהו, רה"מ שלנו. למשל:

א. הוא כל כך שקרן שאף אחד מהסובבים אותו לא מאמין למילה שהוא אומר. מישהו מוכן לחתום איתו היום על ממשלת עם רוטציה? עזוב רוטציה, היית קונה ממנו רכב משומש?

ב. כן, הוא מסית. לגמרי מסית. כשאתה הופך חלק לא קטן מהאוכלוסיה ל"סמול", שהם כמובן בוגדים ולא ציונים ותומכי טרור וכו' וכו' (ואני לא מדבר על השוליים הסהרוריים, כאלו יש ויהיו בכל מקום, אני אפילו לא מדבר על "סמול" אלא על מרכז, שלא לומר ימין רך) אני לא יודע איך לקרוא לזה אחרת. פתאום אם אתה מצביע כחול לבן אתה "סמול", גם אם שירתת שירות מלא בצה"ל (לך תדע, אולי אפילו בעזה, חברון, ג'נין או לבנון), עשית מילואים כל חייך ואתה לא חושב שכולנו צריכים להתקפל ולחזור לאירופה ויפה שעה אחת קודם. גם אם אתה משלם מיסים על מלא כל החיים שלך, ברור שאתה בוגד לא ציוני. אם אתה מצביע מרצ אתה כמובן תומך טרור, לפחות. מצד שני, אם אתה חרדי שלא שירת בצבא ולא משלם מיסים אתה ימין "על מלא" ופטריוט לאללה. ועזוב את זה, אם אתה לא רוצה את ביבי כר"מ אתה "סמול", אפילו אם אתה גר באיזה חור תחת בגדה. שזה לא הסתה ופילוג בכלל, מה, מה פתאום.

ג. מעבר לכל זה, הוא עושה רק מה שטוב לביבי, לא חושב שעוד צריך לשכנע מישהו בזה. הוא אפילו עושה בכוונה מה שרע למדינה, העיקר שזה טוב לביבי. מירי רגב, מישהו?

ד. ואפילו אם נתעלם מכל אלו, הוא אפס מוחלט באסטרטגיה. הוא אולי טקטיקן לא רע, אבל על הטקטיקה הזו אנחנו הולכים לשלם, ולא בעוד המון זמן.

אז כן, נראה לי די סביר לפסול בן אדם כזה מלהיות ר"מ, גם אם מיליון אנשים הצביעו עבורו. לפעמים גם מיליון אנשים יכולים לטעות, אפילו מיליארד.

לפני 9 שעות, Mr.Hybrid כתב:

רוצה להחליף שלטון? במדינה דמוקרטית עושים זאת באמצעות קלפי ומעטפה ולא בהפגנות עם בובות ענק בדמויות של איברי מין.

לא ידעתי שכבר שאסור להפגין, סליחה. רק תגיד לנו מתי ואיך (ועל מה) מותר לנו בסמול להפגין, שנוכל להערך מראש. וגם מה פסול בעיניך שיהיה בהפגנה כי זה "לא מכובד". ביי ביי חופש הביטוי, שלום ביביסטן.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, korola כתב:

לא מבין על מה אתה מתלונן,  בנט לאורך כל הבחירות שיחק אותה הג'וקר. 

כל צד הסביר שבסוף הוא ילך עם הצד השני, רק בנט ישב בשקט ולא הגיב.  

אם הממשלה הזאת תקום (וזה עדיין אם גדול),  אז לפחות תתנחם בכך שאתה בחרת את ראש הממשלה הבא.

אין הרבה שיכולים להגיד את זה בארץ.. רק 6% אם אני לא טועה 

בנט ושקד לאורך כל הבחירות טענו שביבי עושה ספין והם לא יתנו יד לממשלה עם לפיד.

לא מזמן נתקלתי בסרטון לקט של כל אנשי ימינה מודיעים כל אחד בתורו שלא יתמכו בממשלה הזאת שהם רוצים להקים.

חבל שאין לי לינק לצרף לפה.

אבל קבל את הקטע הזה, ג'וקר זה ממש לא.

יש סיבה שרוב מבוחרי ימינה מתנגדים למהלך הזה ומרגישים מרומים, וזה לא בגלל שהם אהבלים אלא בגלל שבנט שקרן.

@pooh-bear- זה שיש אנשים שחושבים שלקרוא למישהו שמאלן זאת מילת גנאי, זאת בעיה שלהם.

שמאלן זאת לא מילת גנאי או כמו שימני זה לא מילת גנאי. אלו עמדות פוליטיות.

ביביסט לעומת זאת, זאת מילת גנאי.

ובוא, יש הסתה מאוד גדולה שעוברת בשקט בשקט גם נגד אנשי ימין. מכנים אותנו בשמות מזלזלים על כל במה אפשרית בערך, עושים מאיתנו אהבלים חסרי השכלה, עדר עיוור וכמובן מסיתים. אני גליתי שכל מילה שאיש ימין מוציא מהפה זאת הסתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקובל, 

בנט שקרן,  אז לא משנה מה יהיה לנו ראש ממשלה שקרן?  זה או ביבי או בנט. 

א. האם מישהו באמת מאמין שהממשלה תצליח לקום ביום רביעי?  

ב. מי שמאמין שהיא תקום, האם נגיע למועד שיאיר לפיד מקבל את הרוטציה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם שקרנים.

אבל לא מדובר בהבטחה לכביש חדש שלא קיים, אלא בהפרה מאוד מאוד משמעותית.

בדיוק כמו שגנץ בזמנו הפר את ההבטחה שלא יישב עם ביבי. ואני מאוד מבין את מי שכעס אז.

ולדעתי הממשלה הזאת תקום אבל לא תשרוד הרבה.

ואם תשרוד ואשכרה תתפקד ואפילו תקדם את האינטרסים שלי, אני הראשון לאכול את הכובע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, korola כתב:

מקובל, 

בנט שקרן,  אז לא משנה מה יהיה לנו ראש ממשלה שקרן?  זה או ביבי או בנט. 

א. האם מישהו באמת מאמין שהממשלה תצליח לקום ביום רביעי?  

ב. מי שמאמין שהיא תקום, האם נגיע למועד שיאיר לפיד מקבל את הרוטציה?

ביבי רימה את הירבים הפולטיים שלו

לא את בוחריו.

בן אדם שלא זכה לאמון ציבורי כה גדול - כולה 7 מנדטים

ורובם חשים נבגדים

אז המצב שלו קשה...

הבייס של ביבי הריע לו שהצליח לשקר את גנץ

אבל הבייס של בנט יושב בפינה מתוסכל.

אף אחד ליודע  אם היא תקום מכיון שזה לא תלוי בבנט

מספיק שאחד מחברי ימינה או רעמ נוטש

ואין ממשלה.

הממשלה הזאת תהיה מענינת מאוד - 

הסכם גרעין עם איראן.

ביידן יחזיר את את המומ עם הפלסטינים לסדר היום.

בוא נראה את אלקין ובנט.

לכאורה בנט ייחשב בעולם כראש ממשלה חלש - אין לו מפלגה ובייס מאחוריו.

אף אחד לא יספור אותו

את העסקים כנראה יעשו עם לפיד.

המעלה של ביבי בזירה הבין לאומית שהוא נחשב לאיש מאוד חזק -

בייס של 52 מנדטים מאחוריו.

עריכה אחרונה על ידי avi 1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, avi 1234 כתב:

הבייס של ביבי הריע לו שהצליח לשקר את גנץ

כן, זה נכון לגמרי, וזה מפחיד. מיליון איש שרמאות ושקר עבורם נחשבים לדרך חיים לגיטימית, שלא לומר, רצויה, שלא לומר, נורמטיבית.

לפני 10 דקות, avi 1234 כתב:

הסכם גרעין עם איראן.

בינתיים לא היה הסכם, 4 שנים של סנקציות, והמצב רק החמיר. כמובן שזו דרך מחשבה של סמולנים בוגדים לא פטריוטים (ובטח לא "גבר גבר" על מלא), אבל אולי, רק אולי, יש מצב שההסכם הזה לא היה כל כך נורא?

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, shachar187 כתב:

כולם שקרנים.

אבל לא מדובר בהבטחה לכביש חדש שלא קיים, אלא בהפרה מאוד מאוד משמעותית.

בדיוק כמו שגנץ בזמנו הפר את ההבטחה שלא יישב עם ביבי. ואני מאוד מבין את מי שכעס אז.

ולדעתי הממשלה הזאת תקום אבל לא תשרוד הרבה.

ואם תשרוד ואשכרה תתפקד ואפילו תקדם את האינטרסים שלי, אני הראשון לאכול את הכובע.

גנץ הפר את ההבטחה בזמן הקורונה, תעשה לי טובה. נראה לי שלא מעט אנשים שכעסו על גנץ כבר סלחו לו והבינו שהוא עשה מה שהמון ציפו ממנו לעשות. דוגמה לא הוגנת בעליל. היית יכול בכיף לתת דוגמה על ביבי, חגורה שחורה בלהפר הבטחות. 

בנט גם הבטיח שיעשה כל מה שביכולתו כדי להימנע מבחירות 5... אחרי 4 מערכות, כבר לא יודע איזו הבטחה חשובה יותר

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, pooh-bear כתב:

, זה נכון לגמרי, וזה מפחיד. מיליון איש שרמאות ושקר עבורם נחשבים לדרך חיים לגיטימית, שלא לומר, רצויה, שלא לומר, נורמטיבית

ששרון שם פס על בוחריו ועל משאל המתפקדים של הליכוד וביצע את ההתנתקות

גם אז מחית על רמאות ושקר?!

ובנוגע לאיראן

מאיפה אתה כ"כ בטוח שהמצב שלהם יותר טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, shachar187 כתב:

עיקר הבעיה שלי היא שבנט גנב לי את הקול. לצערי האמנתי לו...

כל הבחירות האחרונות הוא לא דיבר עם מי הולך להיות, אז מה אתה מתפלא שהוא "גנב" לך את הקול?

היו מספיק מפלגות להצביע אליהן שהן לא בנט ועדיין הציגו קו ימיני נוטה לביבי.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Gal Atun כתב:

גנץ הפר את ההבטחה בזמן הקורונה, תעשה לי טובה. נראה לי שלא מעט אנשים שכעסו על גנץ כבר סלחו לו והבינו שהוא עשה מה שהמון ציפו ממנו לעשות. דוגמה לא הוגנת בעליל. היית יכול בכיף לתת דוגמה על ביבי, חגורה שחורה בלהפר הבטחות. 

בנט גם הבטיח שיעשה כל מה שביכולתו כדי להימנע מבחירות 5... אחרי 4 מערכות, כבר לא יודע איזו הבטחה חשובה יותר

למצביעים של בנט ההבטחה לא ללכת עם השמאל כנראה חשובה יותר מבחירות 5

בסקר של 12 62% ממצביעי ימינה מתנגדים לממשלה עם לפיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...