Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפני רכישת קיה ריו ידנית חדשה בעסקת טרייד אין - מבקש הדרכה

ITS
שימו לב! השרשור הזה בן 4198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צבע שחור.

בגרגיר אבק - אתה רואה בליטה קטנה (צבועה בצבע הרכב) על גבי הצבע, אתה שם לב שהכל חלק ופתאום יש לך נקודה בולטת, תבקש שיעמידו/יזיזו את הרכב למקום מואר - אתה בקלות שם לב לזה.

אגב, אל תצפה ליותר מידי מהשירות לקוחות - השירות "לא משהו" בלשון המעטה.

לא נראה לי שבקיה יודעים או למדו מה זה לתת שירות אמיתי.

תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לפי מה שאני חוויתי, אכן בקיה השירות לקוחות "לא משהו".. אבל ממש.

הציעו לי בהתחלה סכום X על הרכב שלי בעסקת טרייד-אין, בכפוף לבדיקה, עשיתי הזמנה, השארתי 2000 ש"ח על החשבון ושלחו אותי לבדיקה של הרכב.

את הבדיקה ביצעתי בדינמומטר ושילמתי חצי ממנה (240 ש"ח).

בשביל לא להלעות יותר מדי בסיפורים... לא נתגלו דברים מיוחדים בבדיקה בהתחשב בעובדה שמדובר באוטו בן 12.

לאחר הבדיקה הציעו לי תכל'ס חצי מסכום ה X שהציעו בהתחלה - סירבתי לעיסקה.

בנוסף הם גם מחתימים אותך על טופס שידוע לך שאין כרגע את הרכב המבוקש במלאי ושכאשר יגיע המחיר בכלל לא בטוח יהיה מה שסוכם במסגרת העיסקה... אז מה עשינו בזה???

בקיצור נתנו הצעה ממש רעה, לא מתחייבים לכלום, בפועל הסכימו לתת על המזדה שלי חצי ממה שהבטיחו בהתחלה, בזבזו לי את הזמן והכסף (על הבדיקה) ועדיין לא קיבלתי מהם חזרה את ה2,000 ש"ח ששמתי כמקדמה.

באופן כללי, השירות והיחס היה די רע. לזכותם יאמר שהקפה טעים... :) והבניין יפה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות כל הסיפור הזה,

חזרתי ליונדאי I20 שהייתה האופציה השנייה שלי מול הקיה.

עשיתי נסיעת מבחן - האוטו הרגיש לי סבבה - לא אוטו מירוצים ולא עגלה, פייר ביחס למצופה.

קיבלתי הצעה (עם עסקת טרייד אין) שהייתה בשווי הכללי טובה יותר מההצעה שקיבלתי בקיה בשווה ערך של 7,000 ש"ח.

סגרתי עסקה יום למחרת, האוטו הוזמן וצריך להגיע בשבוע שבועיים הקרובים.

אם תרצו אשתף פה ברשמים בהמשך,

בהצלחה לכולם ותודה על התגובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...