Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אוטובוס ששובר מראה צדדית של רכב: (בסוף)

https://youtu.be/daYKn8lTrEw

קטע מעניין,לפי דעתחוסי סוברו היה בעייתי כי היה חוסר בטחון ולא שמר על נתיבו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטע מעניין,לפי דעתחוסי סוברו היה בעייתי כי היה חוסר בטחון ולא שמר על נתיבו .

עדיין לא פלש לנתיב אלא היה על הפס.

בנוסף, לא מצדיק את הדהירה והבריחה של האוטובוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לראות כמה הוא נכנס לנתיב בזמן שהאוטובוס מגיע הוא ממשיך לגלוש לעבר הנתיב של האוטובוס.

לי נראה שהאוטובוס היה בתוך הנתיב שלו כל הזמן. זה נתיב צר יחסית.

לא בטוח שהאוטובוס מרגיש כל מראה שהוא שובר. בכל מקרה אוטובוס לא יכול להימלט ככה סתם, הסוברו היה צריך להמשיך אחריו, או לרשום פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסובארו אשם פה לדעתי. הרבה אנשים זולגים מהנתיב, בין אם בשל חוסר יכולת או בשל חוסר ריכוז. אני מקווה שזה ילמד את הנהג לקח.

לגבי על הקו או מעבר לקו. זה לא כדורגל. גם אם הגלגל האחורי על הקו, הרי שהמראה מעבר לקו. במקרה הזה ייתכן שגם חלקו הקדמי כי הרכב נוטה שמאלה ולכן האחוריים פונים אחרי הפרונט. דהיינו אם הגלגל האחורי על קו והרכב נוטה שמאלה, אז הקשמי בוודאות חצה את הקו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ האופנוע היה תובע (ומנצח כנראה) את המשטרה על הנזק שנגרם לו.

קודם לאופנוע מחכה שיקום די רציני במוסך לפני שיוכל לתבוע מישהו או משהו.

אה, התכוונת לרוכב? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם לאופנוע מחכה שיקום די רציני במוסך לפני שיוכל לתבוע מישהו או משהו.

אה, התכוונת לרוכב? :wink:

אני לא חושב שהאופנוע יוכל לתבוע מישהו, גם אחרי שיקום רציני במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי "שותף" למקרה זהה רק שהיה מדובר בתלמידה שהייתה באמצע שיעור נהיגה.

התלמידה חתכה באגרסיביות מהנתיב הימני לפנייה שמאלה והמורה בלם אותה באמצע הכיכר שהיא סוגרת את 2 הנתיבים להמשיך ישר. במזל האוטו שהיה מאחוריה שמר על מרחק סביר ובלם בזמן, מזלי בסיפור שהייתי מאחורי האוטו שבלם במרחק גדול. בקלות זה היה יכול להיגמר בתאונת שרשרת.

לא יודע מי אשם בסיטואציה, המורה נהיגה או התלמידה אבל צורת הנהיגה שלה הייתה רגועה וכנראה המורה פלט משהו שבילבל אותה, על פניו זה היה נראה שהיא ממשיכה ישר בצורה נקייה ובשקט.

בכל מקרה תגובתו של המורה נהיגה כשהסתכלתי לחלון האוטו שלו אחרי שעקפתי אותם הייתה "יאללה, סע סע".

המסר הוא לשמור על מרחק יותר מסביר כשבסביבה נמצא תלמיד/ה באמצע שיעור נהיגה למרות שגם לא חסר מורים חמורים.

עריכה אחרונה על ידי VKG
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיכרות עם יותר מנתיב אחד אני מאוד ממליץ לא להגיע למצב של רכב ליד רכב, תמיד כדי להיות מאחור כדי לאפשר לו לתמרן. הרבה מאוד אנשים בארץ לא מסוגלים לשמור על נתיב בפניה. כמו כן, משאיות ואוטובוסים לוקחים את שני הנתיבים בזמן הפניה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כולל את הצלם שבכניסה למעגל זולג לנתיב הימני ואז חוזר לשמאלי.

מה שלא מפחית את ניתוקה מהמציאות של הנהגת שמתעלמת מהחיצים הברורים על הכביש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיכרות עם יותר מנתיב אחד אני מאוד ממליץ לא להגיע למצב של רכב ליד רכב, תמיד כדי להיות מאחור כדי לאפשר לו לתמרן. הרבה מאוד אנשים בארץ לא מסוגלים לשמור על נתיב בפניה. כמו כן, משאיות ואוטובוסים לוקחים את שני הנתיבים בזמן הפניה.

זה לקח שלמדתי על בשרי לפני 3 שבועות כשבכניסה לכיכר עם שני נתיבים הרכב משמאלי גלש בחדות לתוך הנתיב שלי ופגע בי.

למזלי הייתי עם מצלמה, אז התחלתי נגדו בהליך תביעה דרך חברת הביטוח עם הביטחון שאם הוא יתכחש לאשמתו יש לי עדות מצולמת (וגם ככה היה לי מוקלט המספר של הרכב שלו).

אני לא העליתי את הסרטון עדיין כי אני חושב שעדיף שאחכה עד גמר התהליך.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...