Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לא כל יום אופנוען עובר 2 רמזורי רכב ו-2 רמזורים להולכי רגל באדום ומבהיל רכבים שנוסעים בירוק.

עזוב אותו בשקט. אתה לא רואה שהוא מנסה להיכנס לשיאי העולם של גינס תחת ״מספר העבירות ביותר ביחס לגודל שטח הכביש שננהג.״

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שככה עוקפים בצפון הרחוק

[video=youtube;F-1VZAyn8xE]

זה נראה שאתה רואה אותו וממשיך באותה המהירות ונשאר באמצע הנתיב, אולי בכוונה להפחיד אותו. (יכול להיות שאני טועה כי המצלמה רועדת ונמצאת בזווית)

שמע הוא מטומטם פסיכי אבל אל תסכן את עצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שליחות קטלנית, לא כל יום אופנוען עובר 2 רמזורי רכב ו2 רמזורים להולכי רגל באדום ומבהיל רכבים שנוסעים בירוק

התנהגות אופיינית של שליחים.

ועוד אור אדום:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה שאתה רואה אותו וממשיך באותה המהירות ונשאר באמצע הנתיב, אולי בכוונה להפחיד אותו. (יכול להיות שאני טועה.)

היה לי רושם דומה. האמת שאם יש מספיק מרחק, להישאר בעמדה שתעודד את הנהג שמנגד לחזור לנתיבו זה לא רעיון מגונה. אם כי אני לא חושב שאי פעם הוצאתי אותו אל הפועל מעל מהירות עירונית.

בכל אופן, מלכתחילה בכביש כזה (והאמת שגם בהרבה כבישים אחרים) עדיף להיות צמוד לפס הצהוב ולא לנהוג באמצע הנתיב.

מעבר לזה, אפילו מבלי לשנות את מיקום הרכב אני מסכים שצריך לשנות כאן קודם כל מהירות ולהאט, אפילו די בחדות. עוד זמן להגיב זה תמיד טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטע לא מהארץ, אלא מהמדינה שבה אני מתגורר כרגע:

http://tallinncity.postimees.ee/4090549/turvataktika-ekspert-kesklinna-suunas-liikuv-mootorratas-kujutas-tosist-ohtu?_ga=2.209040722.1738655929.1493054429-811274181.1460000988

אם אתם ממחשב אתם יכולים לתרגם את הטקסט עם כרום, אבל בעקרון - רוכב בן 22 שהרכיב מישהי מאחוריו ברח מהמשטרה תוך כדי שהוא נוסע בפראות אחרי שהם לזרו עליו ב-100 קמ"ש באזור של 50. הם ניסו להוריד אותו מהכביש מספר פעמים וחיכו לרגע שבו המהירות היא הכי איטית כדי לנגוח בו כדי שיפול. בפועל כשהוא נכנס לכיכר הרכב המשטרתי לא הספיק לבלום ונתן לו קטנה שהעיפה אותו מהכביש.

האמת, הסרטון הזה מציב כמה שאלות משפטיות מעניינות - האם הסיכון במרדף אחרי אופנוע כזה שווה את המרדף? הרי בלי המרדף האופנוע כנראה לא היה נוסע כמו מטורף. ויותר מזה - הוא הרכיב מישהי מאחוריו והיא מן הסתם חסרת ישע ולא יכולה לעשות הרבה בשביל לעצור אותו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה עבודת שיטור. כל הכבוד.

נחמד שיש מצלמות בכל הניידות. האם גם בארץ זה כך?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא הרכיב מישהי מאחוריו והיא מן הסתם חסרת ישע ולא יכולה לעשות הרבה בשביל לעצור אותו.

זו לטעמי התהיה היחידה שרלוונטית - מדוע זו שהיתה איתו צריכה להיפגע ; הם היו צריכים לרדת מהרעיון ברגע שראו שיש איתו עוד אדם. בארץ למיטב ידיעתי חל איסור על מרדף אחר דו-גלגליים, אך יתכן שאני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר, זה לא שווה את הסיכון רק במצבים שבהם מלכתחילה אף אחד לא יפתח במרדף?

הסיכון הוא לנרדף, למורכב שלו (אם ישנו), לרודפים, ולמשתמשי הדרך הסובבים. כשאופנוע נתקע במהירות ברכב זה לא סימפטי גם ליושבי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...