Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

מסכים עם ooga - נכנסת מאוד מהר לכיכר תוך כדי זליגה לנתיב השני, ואז למרות שראית אותה נוסעת שם, המשכת באותה המהירות במקום להאט מעט ולראות אם היא מפגרת או לא (בכביש אל תהיה צודק, היה חכם).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היציאה מסומנת היטב - גם בחיצים בכניסה למעגל וגן בקו המקוטע ביציאה ממנו. נהגת הרכב האדום לא שמה לב לסימון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון קצר שלי מהיום, היה קרוב מאוד לתאונה..

אז חתכת לפניי הכיכר, טסת במהירות אדירה בכיכר וציפית לטוב ביותר שהנהגת/נהג או מי שזה לא יהיה שחשבת שיושב ברכב, שייצא וקיוות לטוב?

חמוד, על גבול העבריינות כביש כי אם זה היה חלק מצולם, מעניין כיצד אתה נוהג כאשר אתה לא מעלה סרטונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רוצה לעבוד, הבוס שלו אמר לו "קפוץ ושב מאחור", מה הוא אמור לעשות?

מצד אחד צעיר שבטוח שכל העולם שלו. לו, לא ייקרה כלום. מצד שני צריך כסף, לבילויים ריקודים ושירה.

איך שהוא לא הופך את זה, הוא בסדר.

כמובן שאם הוא באמת יתהפך אל מחוץ לרכב...

והנהיגה הלא אחראית היא של נהג הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הסיאט וגם Mikelt89 התמקמו בנתיבים השגויים. הסיאט היתה צריכה להיות בנתיב הפנימי (כי היא לא ממשיכה ישר), בעוד המצלם היה צריך להתמקם בנתיב בו היתה הסיאט - ואז הכל היה מושלם, אלא אם הסיאט היתה מחליטה להמשיך ישר ובמקרה יש לה דאשקאם ויוזר פעיל בקארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לו, לא ייקרה כלום. מצד שני צריך כסף, לבילויים ריקודים ושירה.

צריך כסף בשביל ללמוד את האיליאדה והאנאיס בימינו?

בזמני כל מה שהיה צריך זה לדעת לטינית ויוונית....:lol:

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הסיאט וגם Mikelt89 התמקמו בנתיבים השגויים. הסיאט היתה צריכה להיות בנתיב הפנימי (כי היא לא ממשיכה ישר), בעוד המצלם היה צריך להתמקם בנתיב בו היתה הסיאט - ואז הכל היה מושלם, אלא אם הסיאט היתה מחליטה להמשיך ישר ובמקרה יש לה דאשקאם ויוזר פעיל בקארספורום.

הנתיב הפנימי הוא בשביל עקיפה והמצלם עקף את הרכב שנסע לאט בנתיב החיצוני אז המיקום שלו בסדר.

עם זאת הוא אכן נסע מהר מדי בכיכר ובגלל זה לא הספיק להגיב כמעט לסיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שהרכב המצלם לא נסע בנתיב הנכון?

כי לפחות לפי הסימונים על הכביש הוא נמצא בנתיב הנכון.

ואשמח אם תפנה אותי לקצת חומר כדי שאעשיר את הידע שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עוד חומר בנושא.

חלק מאנשים בשרשור פשוט משליכים על ישראל נורמות ממדינות אחרות, שבהן הנתיב החיצוני מיועד ליציאה הראשונה והנתיב הפנימי - ליציאות הרחוקות יותר.

בפועל, המחוקק בישראל לא קבע שום דבר לגבי במעגל תנועה מרובה נתיבים ובהיעדר צורת נהיגה מתוקננת שכזו, נוסעים לפי חצי התנועה ולפי חובת הזהירות הכללית.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון עדיף לעקוף מצד ימין בככר מרובת נתיבים, כך אני עושה בדרך כלל, אבל במצב הנדון לא רציתי לאבד מומנטום בגלל אידיוט שנוסע ב-20 קמ"ש ומחליט בשנייה האחרונה לפזול שמאלה בכיכר לא כחוק לא כמסומן בכביש וללא שום איתות, ישנה גם כיכר שאני מרבה לנסוע בה בעיר שבה שני נתיבים שמותר בשניהם לפנות שמאלה או להמשיך ישר, שם תמיד מקפיד להשאר בנתיב החיצוני כדי להמשיך ישר, מפני שהיא כל כך מסוכנת כי יש הרבה נהגים שפונים שמאלה מהנתיב החיצוני כשהנוהג בנתיב הפנימי ממשיך ישר, פשוט מתכון לאסון ואני לא מבין איך זה מוסדר ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...