Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד דבר שנזכרתי בו, זוכרים שאמרו שמצאו אצלו במחשב סרטי סנאף ופדופיליה?

מה שהם באמת מצאו זה קובץ המכיל מילים מסוימות ולא חיפוש שנעשה ע"י זדורוב עצמו, ז"א שזה יכול היה להיגרם גם מפופאפ שקפץ לו.

רק לשם חידוד, ציטוטים מתוך פסק הדין:

נדבך נוסף של חיזוק נמצא במידע שאותר במחשבו האישי של המערער, לרבות חיפוש אחר סרטי "סנאף" (snuff) (סרטים המתעדים מעשי רצח ואונס אמיתיים) כשבוע וחצי עובר לרצח המנוחה; ביקור באתר אינטרנט ובו מאמר העוסק ב"שיטות להטלת מורא", ארבעה ימים עובר לרצח; ומספר רב של "שאריות" תמונות פורנוגראפיות של קטינים, בעיקר קטינות.

המערער התעניין בבחורות צעירות ובסרטי סנאף. מבדיקת מחשבו עולה כי בחיפושיו הקליד TEEN ואת המילה סנאף (SNUFF), וכפי שציין החוקר סגל, אדם לא מקליד את המילה סנאף בטעות "הוא הקליד את זה בהקשר של סקס". חיפוש סרטי הסנאף באימיול נעשה כשבוע וחצי לפני הרצח. כל אלה יכולים להעיד, לפחות על התעניינות של המערער בנושאים אלה.

מאיפה המקור שמה שהם באמת מצאו זה רק קובץ עם מילות חיפוש ותו לא?

בפסק הדין מציינים שיש "שאריות" (קבצים שנמחקו ושוחזרו?) של תמונות פורנוגרפיות של קטינים / קטינות, חיפושים באימיול..

אגב, השופט עמית כנראה מנסה להיות במאי וחושב שהוא בהוליווד ובפסק הדין משחק במשחקי "חזרה לאחור" עם "מצלמה"

ואני אצטט קטעים נבחרים:

בנקודה זו אציע לקורא לעשות אתנחתא, לחזור תשע שנים לאחור, לאותו יום מר ונמהר בו נרצחה הנערה תאיר ראדה ז"ל, וליתן למצלמה לדבר בעד עצמה.

כעת, זמן קצר לאחר הרצח, המצלמה יוצאת מחדר השירותים ומשוטטת בבית הספר. התלמידים מסיימים את יום הלימודים, חלקם עדיין בכיתות או בחצר, המורים אף הם בכיתות או בחדר המורים או בדרכם הביתה. המצלמה יורדת במדרגות למפלס המקלט, שם עובד רומן זדורוב בריצוף המקלט. זדורוב הוא עובד חרוץ. הוא עובד לבדו ללא השגחה צמודה של מעסיקו, שאך דקות ספורות לפני כן הגיע אל שער בית הספר על מנת להביא לו דבק שהיה נחוץ לו לעבודתו. זדורוב נזקק לצורך עבודתו בריצוף המקלט לכלי עבודה שונים, ובין היתר הוא משתמש בסכינים יפניות גדולות ומסיביות המשמשות בעלי מלאכה (להבדיל מסכינים יפניות קטנות המוכרות לקורא והמשמשות לצרכים ביתיים).

זדורוב מגיע לביתו, מברך את אשתו לשלום ונוטל לידיו את בנו שאך זה נולד. כעת אנו נמצאים במגרש הביתי של זדורוב. המצלמה משוטטת בבית ואנו וחוזרים לאחור בזמן כשבוע וחצי לפני הרצח. המצלמה עוקבת אחר זדורוב אשר יושב ליד המחשב ומנסה להוריד או לצפות בסרטי "סנאף", ככל הנראה ללא הצלחה.

במהלך שיטוטיו באתר האינטרנט נופלת עינו של זדורוב, על כתבה המספרת אודות תושבת מוסקבה שהורשעה בהריגה אך נדונה רק לשנתיים מאסר על תנאי, מאחר שהיתה במצב של אי שפיות זמנית בעת הרצח. מבטו של זדורוב מוסב מפעם לפעם אל הקיר והוא סוקר את אוסף הסכינים שלו

יום חמישי, יום לאחר הרצח. המצלמה עוקבת אחר זדורוב שחוזר אל בית הספר ביחד עם אשתו, אך אינו יכול לקחת את תיקו וכליו מאחר שהגישה נחסמה על ידי המשטרה.

העניין הספק משעשע ספק מטריד הזה נמשך על גבי מספר סעיפים בפסק הדין..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לטענת החוקרים הוא חיפש וצפה בסרטי סנאף וזה דבר שלא היה ולא נברא,שזה יכול להיות אחד מהמניעים לרצח.

זו השורה התחתונה. [ATTACH]448169[/ATTACH]

תודה, מעניין.

הבאנדם הוריד סרט בוקקה ואורגיה (בערך 99.9 מהגברים פה יודעים מה זה\הורידו\חיפשו\יבדקו אחרי שיקראו את ההודעה הזו מה זה. במקרה היתה בשם הקובץ המילה snuff (בדכ בשמות הקבצים דוחפים עוד 100 מילים מה"תחום") אז עשו ממנו אחד שחיפש על שיסוף גרונות באינטרנט.

יפה, הבנה מעמיקה של חוקרי המשטרה מה זו תיקיית ה incoming באימיול.

עריכה אחרונה על ידי Alon_A

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בהמון סרטי פורנו באינטרנט כותבים כל דבר אפשרי בשם של הקובץ כדי להגדיל את הסיכוי שיעלה בחיפוש.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי, רק שלא יבדקו את היסטורית החיפוש אצלי במחשב... אתמול בדקתי אם בארה״ב מותר לירות בחתול שנכנס לך לגינה (אסור). לא יודע אפילו למה זה קפץ לי לראש, אבל יצא שקראתי על זה וראיתי סרטון של חתול שטופל אצל ווטרינר מפגיעת חץ.

וואי וואי, זה בטח אומר שאני אשם בחצי ממקרי הרצח ביקום הידוע.

אה, ולפני זה ראיתי סרטון על זיוף דולרים. עכשיו בכלל הלך עלי.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חיפשתי לפני כמה שבועות על מסלול בליסטי של קליע 5.56. פאק ! עכשיו גם כתבתי את זה בפורום...

שמור לי מקום בתא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפי הסטורית החיפוש שלי מגיע לי תא נפרד כמו לחניבעל לקטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה שמזכיר את המקרה של זדורוב, שהתרחש בארה"ב:

http://www.imdb.com/title/tt5189670/

סדרה מרתקת, פשוט לא להאמין מה שקורה שם

התלבטתי אם להמליץ בשרשור סדרות, אבל החלטתי לפרסם פה כי זה די רלוונטי, אם דברים כאלו קורים בארה"ב - אין ספק שהם קורים בישראל

עריכה אחרונה על ידי roiei
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה לראות את Making a Murderer סיפור מסקרן.

רק שים לב שהדברים שם הם לא בדיוק אמת לאמיתה אלא הסתכלות חד צדדית.

http://www.pajiba.com/netflix_movies_and_tv/is-steven-avery-guilty-evidence-making-a-murderer-didnt-present.php

אגב נתנה הארכה של 45 יום להגיש דיון נוסף לזדורוב

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4748740,00.html

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא טוען שסטיבן ו\או זדורוב חפים מפשע

אני כן אומר שאיסוף הראיות וכל החקירה בשני המקרים נעשו בצורה לא אתית ולא לפי פרוטוקול ואינטגריטי, מספיק לראות קטעי וידאו מהחקירה עצמה כדי להבין את זה (אפילו שאלו סרטונים מגמתיים), בשני התיקים נראה שיש שחיתות של אנשי חוק (כל אחד מסיבות שלו).

שורה תחתונה, כל אדם "מהשורה" יכול למצוא את עצמו במצב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש גם ספר של ג`ון גרישם על סיפור אמיתי של אדם שנכנס לכלא על רצח שלא ביצע בגלל שוטרים רדנקים שקרנים ורשלנים ועד שהטעות הובנה הוא הפך בכלא למכור לתרופות עם בעיות נפשיות וכל זה. לא זוכר את השם.

לא שיש לי מושג אמיתי לגבי חפותו או אשמתו של זרודוב, אבל זו דוגמה יפה לאיך הורסים לבן אדם נורמטיבי את החיים בחסות החוק.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לחפור הרבה, אבל הנה עוד נקודה מאוד מעניינת:

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?entryId=1033294&skip=1

מי שרוצה לראות את העדויות של 3 הנערים (עגור אלון, דני זולין ושי יפרח):

והנקודה הכי מעניינת:

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=1085391

...לדבריו, הוא חקר נערה בת 14, שלמדה יחד עם ראדה בחוג לדרמה. כחלק מעדותה סיפרה כי סמוך לשעת הרצח נכנסה לשירותים, מצאה את כל הדלתות נעולות ואז נקשה על אחת מהן.

עוד סיפרה כי שמעה מחברה כי מי שרצח את ראדה הם נער ונערה מבית הספר. מהעדות שהוגשה לבית המשפט עולה כי פקד פלג שאל את העדה מי היא חברתה, אך היא סירבה למסור את שמה.

לפי החומר שהוגש לבית המשפט, הנערה סרבה בשלב זה להמשיך ולספר פרטים נוספים על הידוע לה. אז שחררו אותה החוקרים לביתה ואך שבעדותה עלו פרטים חשובים, לא הזמינו אותה למסור עדות נוספת...

מישהו יכול להסביר לי איך לעזאזל לא זימנו לחקירה באזהרה או לכל הפחות מתן עדות נוספת את אותה נערה (אחת מ"חברותיה" של תאיר) שסירבה למסור פרטים נוספים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ את השרשור בעקבות מסמך שהפרקליטות שחררה לא מזמן בה היא מסבירה את הראיות שהצטברו לכאורה נגד זדורוב.

הפרקליטות מעלה שם גם הסברים לכל הטענות שרצות ברשת על חזקת החפות מפשע שלו.

https://docs.google.com/document/d/1hOyF6aGM1s2LBaXqas-qLeqw37MPKebwn4Xg30-meVA/mobilebasic?pref=2&pli=1

"תגובת הרשת": https://docs.google.com/document/d/1ln73Tp8Ols3Dbf53AJowxmXq06tf6bbesfZ_vpzR9X8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר כל כך הרבה מידע בנושא שאי אפשר כבר לדעת מי דובר אמת, מי מסלף, מי זוכר ומי ממציא.

אני מאמין למה שראיתי בוידאו, ומה שראיתי בוידאו זה שהחשוד הראשון מתחנן לנסוע עם החוקר שיבדוק את האליבי שלו, כאשר החוקר מתעלם ממנו לחלוטין (ברמה של לא לענות לו, אפילו לא להסתכל לו בעיניים). לי זה הספיק לגבש את ההערכה שלי לגבי התנהלות החקירה. ברור לחלוטין שללא אליבי חד משמעי הוא היה "נתפר" לפני זדורוב.

השופטים כנראה חושבים אחרת.

עריכה אחרונה על ידי Alon_A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...