Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתוך כתבה במאקו "יש לציין, בנוסף, כי א"ק, שהיתה בזמן הרצח בת 24, היא בוגרת בית הספר נופי גולן בו נרצחה תאיר ראדה ז"ל."

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מיטב התסריטאים לא היו מצליחים לחשוב על סיפור כזה, לי זה מסתדר קצת יותר טוב מהתאוריה הנוכחית שרומן שוגר אל זירת הרצח ומחוצה לה בעזרת הצוות של האנטרפרייז.

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol::lol::lol:

תגידו, למה לאף אחד לא מפריע שלא לקחו ד.נ.א מכל תא השירותים? טביעות אצבע? משהו? על ממצאים של נעל על גינס מסתמכים? זהו? וגם הם הופרכו ע"י מומחה עולמי.

עריכה אחרונה על ידי שומאכר

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יותר מפריע שאנשים זורקים דברים לא נכונים לחלל האוויר כאילו שהם אמת לאמיתה, ואז אנשים אחרים מאמינים להם.

מצאו עשרות טביעות אצבע של אנשים שונים, אף אחת מהן לא מהרוצח, וכן כל מיני ד.נ.אים של אנשים שגם הם נמצאו כלא קשורים לרצח.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם טביעות הנעליים שהיו בתא? לא אלו שכביכול היו על המכנסיים.

השערות שנמצאו ביד של תאיר גם נבדקו?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לא להתעסק בשמועות ופשוט לקרוא את פסקי הדין של השופטים, במיוחד של שופטי העליון.

צריך לתת להם "קצת" קרדיט. מדובר על שלושה מהאנשים היותר ישרים, חכמים ובקיאים בנושא בישראל. ארוך, קצת מתיש, אבל בסה"כ כתוב בעברית ברורה ולא בשפה משפטית מדי.

יש שם התחייסויות לדברים שלא שמתי לב שמישהו הזכיר בסדרה ולא שמעתי מפי טועני תיאוריות הקונספירציה. לדוגמא - שזדורוב ידע שהמנעול בדלת השירותים הספיציפית הזו היה שונה.

התרשמות אישית שלי מכל המידע - אי אפשר לקבוע ב-100% ודאות שהוא אשם, מוזר לי שמרשיעים אדם ברצח שלא על סמך 100% וודאות ואין לי ספק שאילו היה מדובר באדם נורמטיבי לא היתה הרשעה עם החומר הראייתי הקיים. התפרצויות הזעם שזדורוב הודה בהן, אוסף הסכינים והמידע שהוא אסף על איך להשתמש בהם ודברים נוספים בהתנהגותו תרמו להרשעה.

עם זאת- הוא בטח ובטח לא 100% חף מפשע. מלבד סתירות בהודאה ובשחזור, שיכולות בהחלט להיות מכוונות מצידו, אין שום ראיה מזכה.

לכף הזכות - סתירות בהודאה ובשחזור. לכף האשמה - פרטים מוכמנים (באמת, לא כאלה שהשוטרים החדירו לו לראש, כמו המנעול), העובדה שהוא אמר ישר ילדה נפלה באסלה כשמעסיקו התקשר, ואופיו של הבן אדם.

אז שוב - אין פה אקדח מעשן, לעיתים נדירות יש כזה. ההרשעה אמנם מפתיעה אותי, אך אם אני חייב לנחש - הוא כנראה באמת אשם. לשני שופטי עליון זה הספיק. לאחד לא וגם הוא כתב שהוא היה כפסע מהרשעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול ישבתי לראות עם הבת זוג את הסדרה "צל של אמת" במקום סרט/סדרה טובה.

נשארנו מרותקים בלי יכולת להפסיק וצפינו בכל 4 הפרקים ברציפות.

בלי להיכנס לעובדות/קונספירציות כאלו או אחרות - כי את דעתי כבר כתבתי (כנראה שלא נדע מעולם...לצערי) כמובן שגם הפעם נשארתי עם יותר שאלות מאשר תשובות. אבל זה הרי היה צפוי.

מה שרק רציתי לציין זה את הרמה של הסדרה שלא הייתה מביישת שום סדרה אפילו הוליוודית.

עריכה,מוזיקת פתיחה,הגשה,בימוי והפקה מעולים. כל הכבוד ליוצרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מת על הטרנד הזה של סדרות דוקו רצח.

אנשים מתים על תאוריות קונספירציה ובכל מקרה רצח, גם הכי ברור שיש, אפשר למצוא "חורים" ובבימוי הוליוודי, לגרום לצופים לפקפק במע' המשפט והחוק.

עד היום יש אנשים שבטוחים שיגאל עמיר לא רצח את רבין, למרות שזה קרה מול עשרות עדים ומצלמת וידאו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לא להתעסק בשמועות ופשוט לקרוא את פסקי הדין של השופטים, במיוחד של שופטי העליון.

צריך לתת להם "קצת" קרדיט. מדובר על שלושה מהאנשים היותר ישרים, חכמים ובקיאים בנושא בישראל. ארוך, קצת מתיש, אבל בסה"כ כתוב בעברית ברורה ולא בשפה משפטית מדי.

פה איבדת אותי

הלוואי ובאמת היינו גרים במדינה שבה שופטים צודקים ב100% מהזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרמריקה ניסח זאת - אנא גשו לקרוא את פסקי הדין. יש לי בטן מלאה על מערכת המשפט בנושאים שונים, אבל במקרה הזה פסקי הדין מרתקים ומנומקים היטב.

צריך להתגבר על היצר הילדותי, ולהבין שאין קשר לוגי בין הכשלים של חקירת זדורוב לבין ההנפצות של חולי הנפש התורניים. שני סימני שאלה לא הופכים לסימו קריאה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...