Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט מיי בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכוערת!!!

גם אם היא הייתה עושה ליטר ל50 ק"מ לא הייתי מראה את פניי בכיעור הזה!

אני הייתי שמח :).

העיצוב, כפי שציינתי את דעתי, מאוד נאה וסולידי - MY KIND.

נחכה לעוד פרטים בהמשך :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 170
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

להלן רכבים מכוערים יותר מהסיאט הזאת:

יונדאי i10 עם הצורה הכמעט עגלגלה הלא ברורה שלה

פגו 107 חסרת קורות אחוריות © שטוב שלא שמו את מראות הבלם והרברס בדלתות האחוריות וזהו

דייהטסו סיריון.. פשוט אין תגובה

אני בטוח שיש עוד דגם שאני שוכח

הסיאט הזאת דווקא נראית סולידית, נותת הרגשה של רכב שהוא לא פחית, תחושת גודל, אני בטוח שגרסאת ה5 דלתות נראית פחות כמו סמארט.

אגב, היא לא קרובה למולטיפלה בכיעור בשום קנה מידה. הרכב המכוער ביותר אחרי המולטיפלה הוא ללא עוררין הדייהטסו מאטריה. אין דבר מרובע ומכוער יותר מהיצור המוטורי הזה. כל פעם שאני נוסע לידו בכביש עולה בי חשק עז לשנות את כיוון הנהיגה ולעבור לנתיב הנגדי

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב בעייתי לסקודנ הייתי אןמר,היא יקרה יותר מהמיי ומגיעה עם 2 רמקולים לעומת 6 ב מיי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט מי 3 דלתות ידני 75 כ"ס: 61,900 שקל.

סיאט מי 5 דלתות ידני 75 כ"ס: 63,900 שקל.

סיאט מי 3 דלתות אוטו' 75 כ"ס: 66,900 שקל.

סיאט מי 5 דלתות אוטו' 75 כ"ס: 68,900 שקל.

מצויין גם שקיימת הנחה של 2,000 במהלך ההשקה.

תמחור מאד אטרקטיבי, ממשיך את כל הקו של סיאט בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן להוסיף כמה אלפים לגרסא ידנית מאובזרת (ג'אנטים + גג + מראות חשמליות).

עם המראות ידניות(בדומה לסוזוקי אלטו) אני ישר מוותר על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבטוח המחיר גבוה בשמים , אבל אין מה להתפלא.

העיצוב לא כזה נוראי,חוץ מזה מה כבר היצרן יכול לעשות במחיר כזה .

היחידות שנראת סביר לדעתי זאת ה I10 או ה 107 של פיג'ו

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה פעמים אתה מכוון מראות?

זה תלוי במספר הנהגים ברכב כמובן. בכלליות - עניין של הרגל ונוחיות. לא קריטי לדעתי, אבל פחות נוח ויותר "זול".

חבר'ה, אני די המום מכם - 6 רמקולים זה מה שיגרום לך להעדיף את המיי (הפחות נאה לטעמי) על פני הסיטיגו?

אני חושב שעדיף מושב נהג מתכוון לגובה, או פיצול מושב אחורי. תמורת כ-500 ש"ח תמיד תוכלו להוסיף קומפוננט בסיסי / Whatever וגם תקבלו איכות שמע עדיפה על פני זו של הרמקולים המקוריים הבסיסיים - המגיעים עם הרכב מפס היצור.

וכן, לטעמי הסיטיגו נאה יותר. הנאה מהן היא ה-UP שלא מיובאת ארצה, כך שזה לא ממש רלוונטי כרגע. אף אחת מהן לא מסובבת ראשים, הן לא באמת תוכננו להיות כאלה - הן תוכננו להיות מתחרות ראויות ורלוונטיות אל מול גל היפניות / קוריאניות שבקבוצה הזאת.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטיגו קצת מדכאת בפנים השחור שלה (חוץ מבגרסה היקרה ביותר ב- 80,000 ש"ח), חוץ מזה היא סבבה.

נראה שהיבואן הוריד קצת מכאן וקצת משם, כדי שאף אחד מהמותגים לא יכה באופן מוחץ את רעהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השחור דווקא רשום שהמיי תהיה במוצעת 2צבעים זה מעניין.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי במספר הנהגים ברכב כמובן. בכלליות - עניין של הרגל ונוחיות. לא קריטי לדעתי, אבל פחות נוח ויותר "זול".

חבר'ה, אני די המום מכם - 6 רמקולים זה מה שיגרום לך להעדיף את המיי (הפחות נאה לטעמי) על פני הסיטיגו?

אני חושב שעדיף מושב נהג מתכוון לגובה, או פיצול מושב אחורי. תמורת כ-500 ש"ח תמיד תוכלו להוסיף קומפוננט בסיסי / Whatever וגם תקבלו איכות שמע עדיפה על פני זו של הרמקולים המקוריים הבסיסיים - המגיעים עם הרכב מפס היצור.

וכן, לטעמי הסיטיגו נאה יותר. הנאה מהן היא ה-UP שלא מיובאת ארצה, כך שזה לא ממש רלוונטי כרגע. אף אחת מהן לא מסובבת ראשים, הן לא באמת תוכננו להיות כאלה - הן תוכננו להיות מתחרות ראויות ורלוונטיות אל מול גל היפניות / קוריאניות שבקבוצה הזאת.

מה שיפה ב-MII זה לא ה-6 רמקולים, זה שבתמורה ל-2000 ש''ח יותר מהסיטיגו, מקבלים 75 כ''ס במקום 60, ו 3 דל' במקום 5 שלדעתי רכבים קטנים כאלה הרבה יותר יפים ב 3 דל'.

ובקשר לעיצוב - לטעמי ה-MII נראית יותר טוב מהסיטיגו. יש לה מראה יותר קרבי וספורטיבי, הסיטיגו יותר רגועה ובוגרת. בדיוק כמו ההבדל בין פאביה לאיביזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...