Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט מיי בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 170
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה לא יכול להוסיף עוד 10000 ככה בקטנה,הכל עניין של תקציב ואם כולם היו קונים איביזה מה הייתה ההצדקה להביא את הרכב הזה?

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאין לזה סוף,מי שלא צריך רכב גדול ומה שמעניין אותו זה בעיקר חיסכון,יכול להסתפק במיני.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יותר מפריע שאי אפשר לכוון גובה של מושב נהג ושאין אפשרות פיצול לקיפול של מושב אחורי.

מאיפה הבאת את זה??? ישבתי ברכב בסוכנות בהרצליה וניתן לכוון את המושב. אני בגובה 1.92 ולא הייתה לי שום בעית צפיפות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר די הוגן במצב הנוכחי של מחירי מכוניות המיני. עם תמחור של 70K לאיביזה 1.4, היה אפשר להתאמץ יותר, אבל זה נכון לכל מצב.

רמת האיבזור בהחלט מאכזבת ועוד דרישה של 1000 ש"ל לצבע מטאלי, לטעמי, מיותרת.

כל שנותר עכשיו, הוא לחכות להודעות/תגובות של משתמשי סיטיגו ומיי, לגבי צריכת הדלק. כנראה שלא יהיו הפתעות גדולות, אבל זה בהחלט מסקרן, אותי לפחות. זה, כמובן, ייקח מספר חודשים.

בכל מקרה, אם נסתכל על הצד החיובי, סוף סוף מיני חדשה עם 3 דלתות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, אם נסתכל על הצד החיובי, סוף סוף מיני חדשה עם 3 דלתות!

חבל שלא מביאים את הטווינגו, בתמחור נכון היא הייתה יכולה להיות מיני מוצלחת לצעירים או למי שצריך רכב קומפקטי להשתחל איתו במקומות צפופים כמו ת"א.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האיביזה.

למיטב הבנתי הגיע הדגם המתוח עם מנוע 1.4 וגיר ידני, המחיר עלה ל-75,000

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי האמינות של הרכבים האלה MII / סיטיגו?

עד כמה שהבנתי שהתעיינתי בנושא האמינות של רכבים, רכבים של VAG, ובפרט כאלה שהם TSI/DSG לא כל כך אמינים בלשון המעטה.

לעומת זאת ידוע שרכבים יפנים וקוריאנים נחשבים הרבה יותר אמינים, כמו האלטו, AYGO ואפילו הפיקנטו.

האם צפוייה בעיית אמינות עם ה- MII / סיטיגו או שאי אפשר לדעת בכלל מעבר לסטיגמה הלא ממש טובה של VAG ?

אומנם זה רכבים פשוטים ולא TSI/DSG אבל עדיין זה לא רכב יפני או קוריאני, יש למישהו דעה בנושא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

roy4, את מי אתה שואל? את זה שלא קנה את הרכב? או את אולוהים??

אתה צריך לנבור בפורומים בחו"ל ע"מ לדעת כי הרכבים בקושי עלו לכבישי ארץ ציון!!

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לעומת זאת ידוע שרכבים יפנים וקוריאנים נחשבים הרבה יותר אמינים, כמו האלטו, AYGO ואפילו הפיקנטו.

הידעת שפיז'ו 107 וסיטרואן C1 זהות 1:1 מכאנית לטויוטה AYGO?

אבל יש עליהן סמלים של יצרנים צרפתיים, ורכבים צרפתיים נחשבים בעיתיים ולא אמינים, אז מוכרים אותם במחיר נמוך יותר מהטויוטה.

אמרו דיי לגזענות מוטורית! :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...