Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני\סופרמיני לצעיר (אוטו ראשון)

sparkos
שימו לב! השרשור הזה בן 4138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא שלי החליט לקנות אוטו לי ולאחי אבל עם המבחר שיש היום לצעירים החלטנו לבדוק לפני אז ככה:

אנחנו מחפשים בעיקר בסגנון ההאצ'בקים והכיוון הראשון שהלכנו עליו הייתה ההונדה סיוויק (5 דלתות) שאבא שלי מאוד מתלהב ממנה.

לפי התקציב שלנו,שהוא דרך אגב באיזור ה50 אלף(עם גמישות קלה אבל לא יותר מידי),אנחנו בודקים על שנת 2006-2008.

ההתבלטות שלנו היא לגבי הרכב עצמו,איך הוא,יש בעיות ידועות שצריך לבדוק לפני שהולכים לראות?

ואני בעיקר פונה אליכם כדי לשמוע על דעתכם לעוד אופציות.

הדרישות העיקריות זה לא ישנה מידי (לא פחות משנתון 2006) חסכונית אבל לא להשתגע בנושא לא צריכה להיות לה צריכה של פרייוס,ובעיקר אוטו שמתאים לצעירים,אנחנו לא יותר מידי אנשים של פוזה וכאלה אבל עדיין אוטו שגם יהיה יפה לעין.

תודה לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין מכוניות משפחתיות כמו סיוויק לבין מיני (סוזוקי אלטו למשל) או סופר מיני כמו סיריון למשל ?

מה אתם בדיוק מחפשים,מה הצרכים,כמה אנשים יסעו ברכב ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זה שינהג על הרכב הדרך כלל וציינתי האצ׳בק בתחילת האשכול כדי להראות את הכיוון אז אולי טעיתי ורוב הרכבים שחשבתי עליהם הם בכלל לא מיני אבל בגלל זה ציינתי מכונית לדוגמא כדי שתבינו אותי הכי טוב.

מצטער אם בלבלתי מישהו ואני חוזר בי הכיוון הוא האצ׳בק קטנה ולא בהכרח מיני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום sparkos,

בסכום של כ-50 אלף ₪ תוכלו למצוא מגוון רחב יחסית של רכבים שיתאימו לכם. הסיוויק היא מכונית מאוד מבוקשת אך כדאי שתשים לב כי בשנים 2006 עד 2008 שווקה הסיוויק האצ'בק עם גיר אוטומטי-רובוטי ולא עם גיר אוטומטי רגיל. זאת אינה בעיה, אבל מדובר בגיר שהוא שונה באופן תפעולו מגיר אוטומטי רגיל ולכן נדרשת נסיעת מבחן כדי לבדוק האם הוא מתאים לכם.

אני הייתי ממליצה לכם לבחון רכבים מעט קטנים וזולים יותר, שיאפשרו לכם לעלות לשנתונים מתקדמים יותר. למשל, בסביבות הסכום שציינת ניתן לרכוש כיום דייהטסו סיריון מודל 2008 או 2009. מדובר במכונית מאוד חסכונית, זולה לאחזקה ונעימה לנהיגה. אופציה אחרת היא מאזדה 2 או אולי גם סוזוקי סוויפט, שצריכת הדלק שלהן קצת יותר גבוהה אך הן גם בעלות מנוע גדול יותר (1.5 ליטר) וביצועים טובים יותר.

מקווה שעזרתי, אשמח לענות על שאלות נוספות,

מיטל מאלדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה מיטל,אנחנו מודעים לגיר השונה של הסיוויק ולקחנו את זה בחשבון.

לגבי הרכבים שהצעת,בדקנו גם את הכיוון הזה אבל אנחנו מחפשים משהו שגם יהיה טיפה מיוחד לא סתם אוטו חסכוני שיקח אותי מנקודה אחת לשניה,ולכן גם החלטנו להתרחק מהסיריון ומאלה שנמצאות איתה על אותה קטגוריה כמו הסוזוקי אלטו לדוגמה.

אני ישמח לעוד הצעות לרכבים,ואני רק יוסיף שהחלטנו גם לצאת קצת מכיוון ההאצ'בק ולבדוק גם מכוניות אחרות כמו פאסט שנת 2006-2007 אז הצעות דומות יתקבלו בברכה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהאפשרות הראשונה שחשבנו עליה היא האיביזה אבל ירדנו מהרעיון בגלל כל המבצעים ההזויים של היבואן שרק גורמים לירידת ערך גדולה של האוטו ובסופו של דבר אנחנו מחפשים אוטו שיהיה אפשר למכור אותו במחיר נורמלי בעתיד ולא להפסיד עליו הרבה כסף כמו שקרה לאיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...